Opinie o Pol-Motors w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pol-Motors. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Motors o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Motors w Wrocław

ABZ Nowy wpis

Nie mogę niestety polecić tam pracy. Firma sposobem zarządzania zatrzymała się w latach 90. Z rzeczy obiecanych i dogadanych z pracodawcą niestety niewiele na koniec wynika. Obiecany samochód służbowy okazał się samochodem demo (dostępnym dopiero po kilku miesiącach) z limitem... 30 litrów na wykorzystanie. Wieczne zmiany w premiowaniu, również w trakcie miesiąca. Nie mają konkurencyjności do pozostałych salonów Forda, więc klient po prostu wybiera gdzie indziej. Centrala Forda ma ich na tapecie i wcale nie zdziwi mnie, jak zamkną ich w tym roku. Wprowadzają masę dziwacznych zmian, zupełnie bez analizy i handlowiec zamiast robić swoje, musi spełniać dziwne wymagania zarządu (a później zdziwienie, że sprzedaż nie idzie tak dobrze jak powinna). Faktyczne zarobki są totalnie nieadekwatne to wykonywanej pracy. Nie ma żadnych benefitów.

Kicia Nowy wpis

Jak wygląda praca księgowej w Pol-Motors? Czemu co rok firma szuka księgowej? Jest tak źle?

Na jakie benefity można liczyć w Pol-Motors?

Nick Nowy wpis

nie ma benefitów żadnych ...

pl

Ja to chętnie bym się załapał na tego senior material planner, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a wypłata?

Sprzedawca

Rozmowa jak rozmowa. Zarobki...chyba więcej uzbierasz sprzedając puszki amelniowe niż w tej firmie, a narobisz się tak samo albo mniej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
GieDoTe

Pracowałem i powiem szczerze... dno!

lolek

wypłata na czas - to się zgadza Ale jaka ta wypłata ;D śmiechu warta jak się nie ustawisz z doradą i magazynem to dymasz za półdarmo. Tak naprawdę do pracy chodzisz tylko po to, żeby mieć gdzie i czym robić lewą kasę no i żeby to robić na klientach z PM, którzy są przeszczęśliwi, że mają taniej. Tylko prezes smutny, bo nic z tego nie ma :D

szajba

pewnie dostaneisz zlecenie na min krajowej, niczego wiecej bym sie nie spodziewał

szajba

to chyba jedyna firma w której gwarancje nie liczą się do przerobu. Twój przerób minus próg - gwarancje = WIELKIE G. Zapierdzielasz na piniądz dla prezesa a sam z tego masz jałmużnę, bo tej wypłaty nie idzie inaczej nazwać.

g...

I tym właśnie wpisem zostały ujawnione siły nędznej propagandy. Tego g się nie da czytać...

szajba

puszna chyba nie wiesz o czym mówisz. Przliczniki są tak ustawione, żeby nie zarobić. Myślisz, ze gdyby dawali zarobić to tyle osoób by odeszło? 5 tys?! Ok, ale za dwa miesiące. widzę że ktoś tu ostro z propagandą jedzie, zastanawiam się czy nie sama prezesowa :)

lol

Ciekawe czy sama krycia pisze te agitajuje posty czy któraś z kadr to musi pisać...

CHAMSKO

dam wam wszystkim dobrą radę - omijacie pol-motors szerokim bardzo szerokim a nawet szerszym łukiem. nie ma sensu, chyba, że chcecie mieć zwolnienie l4 od psychiatry bez udawania

lewus

ale na lewo można zarobić drugą pensje a jak kto umnie to i dwie

steart

kasieńko Twoim zdanie zarobki doradców na poziomie ok. 2 tys zł to jest pensja odpowiednia? ludzie ktorzy znaja swoja wartość i nie są życiowymi nieudacznikami pracują na takich stanowiskach za takie pieniądze? Nie poddali się?! poddali się! Są przegrani! Zbyt słabi żeby ruszyć zad i poszukać czegoś lepszego albo zbyt zdaja sobie sprawę z tego że są średniakami i nikt ich nie zechce.

steart

firma porażka, najlepsi już odeszli. Przeciętniacy i ci którzy ciągną z fuch mają się tam dobrze. Inwestycja w kamery na serwisach zwróciłaby się po miesiącu. Skala robótek na boku jest bardzo duża. Ale nie ma się co dziwić skoro pensje są na głodowym poziomie. Cud że ta firma nadal funkcjonuje.

byly

Byłem, popracowałem, uciekłem...i nie po paru miesiacach. kilka grubych lat. Z roku na rok było co raz gorzej. Pierwszy rok nawet nawet, potem co raz większe plany i obcinanie pensji tłumacząc, że lepiej obciąć pensję niż zwolnić. I tak zwalniali. W szczytowej formie nie ma na opłaty faktur, magazyn części hyundaia potrafi być co miesiąc zablokowany za niezapłacone faktury.Co chwila informacja, że firma tonie, nie osiąga wyniku ekonomicznego, więcej dokłada niż wyciaga. I potem znów sru, po wypłacie. Przy odejściu też potrakuja Cię jak bydło. Jak możesz się zwalniać. Tylko oni mogą Cię zwolnić. Na kolana i dziękuj, że miałeś zaszczyt pracowć. Ogólnie PRL, zarząd to też PRL, wiedza zarządzajacych żadna. Wiedzą może gdzie mają przelewy na swoje konto robić. Firma miała potencjał, została zabita przez przekręty, oszustwa i brak szacunku do pracujacych. Zdecydowanie lepiej pracować w Tesco. Pracować jak już nie ma innej opcji. Jeśli jest, brać wszystko inne tylko nie Padół-Motors.

bylem

Barton

przepraszam jezeli popsulem Ci humor tym wpisaem , ale najwazniejsze zebys rozczarowal sie teraz niz przy 10 dniu miesiaca i przy zagladnieciu na konto zobaczyl najnizsza krajowa :) nie sa to moje jakies wypociny i zale zeby nikt tego tak nie odebral , ale nie wiem jak mozna byc kims takim , nie rozumie tylko ludzi ktorzy co miesiac mowia jak to im zle jaka to mala wyplata , po co ? Pol Motors to jedyna firma we Wroclawiu ?? jestescie mega inteligentymi ludzmi i znacie sie na swojej robocie ! nie dajcie sie wyzyskiwac !!!!

Barton

Witam i nie polecam tego (usunięte przez administratora) , placa to jakis smiech na sali , czlowiek odpowiada za wszystko i zero podziekowania tylko jak cosmsie nie spodoba to kopnac(usunięte przez administratora) Ludzie zarzadzajacy to jakas kpina polowa firmy to rodzina ktora moze wszystko a druga polowa na njch zapierdziela !! Jezeli moge to ocenic ta firme to mniej niz zero ! Co do zarobkow nie ma co cieszyc sie z tego co na papierze wpisana premia ;) a jak sie przy kazdej wyplacie okazuje jest tylko na pamierze bo tego miesiaca gorszy obrot nastepnego cos innego i caly czas tego typu gadki , jak macie mozliwosc to omijajcie to miejsce szerokim lukiem , nie szanuja tam ludzi !!

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Motors - Wrocław

• Jak się pracuje w Pol-Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Motors?

Kandydaci do pracy w Pol-Motors napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Motors