Opinie o G-PHARMA Consulting w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy G-PHARMA Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w G-PHARMA Consulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-PHARMA Consulting w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z G-PHARMA Consulting? Oddzwaniają zawsze?

Katarzyna Nowy wpis

Po analizie tego, co znalazłam w internecie, dochodzę do wniosku, że na bazie G-PHARMY powstała inna konsultingowa firma o odmiennej nazwie, która działa pod tym samym adresem warszawskim. Czy tym należy tłumaczyć sobie brak aktualnych oferty pracy? Ostatnio managera biura, czy Social Media Strategy Managera poszukiwali już dobrych kilka lat temu...

Eks Pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

Dokładnie tak. Firma GPharma narobiła tyle długów i problemów, że właściciele aby uniknąć odpowiedzialności założyli dokładnie taka sama spółkę tylko nowa nazwa i nip. Wszystko inne się zgadza. W efekcie zobowiązania, dlugi i zła sława GPharmy powoli odchodzi do historii, zapewne nowa spółka działa podobnie. Tak czy siak lepiej ich unikać jak ognia:)

Czy w firmie G-PHARMA Consulting są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń, wymagają gruszek na wierzbie od każdego pracownika nie dając nic od siebie, masakryczna firma, (usunięte przez administratora), lepiej trzymać się z daleka.

Patrycja

Może firma nie ma za co płacić . Jeśli są jakieś podstawy do roszczeń to na forum nikt nie pomoże

@Patrycja

Ciekawe, że przez tyle lat firma pomimo podpisanych umów i otrzymanych faktur tak sobie, po wykonanej pracy lub odebranej usłudze określa sama, że nie zapłaci i sugerujesz, że może nie ma za co? To po co korzystała z usług firm, pracy ludzi? Aby po skorzystaniu nie płacić?! Po prostu taki mają styl prowadzenia biznesu i udaje im się to tylko dzięki nieudolnemu systemowi prawnemu. Firma o tym wie, że wierzyciele w polskim systemie prawnym muszą się mocno wysilić, aby odzyskać kasę i na tym żeruje. Jedyna nadzieja dla nowych praconikow lub kontrahentów jest takie forum, że wejdą, przeczytają ostrzenia i nie stracą kilku miesięcy na pracę dla nieuczciwej firmy. Mam nadzieję, że to forum kilka osób ocaliło, bo ludzie czasami szukają opinii o kontrahencie lub pracodawcy. Ten jest po prostu skrajnie nieuczciwy i dobrze, że jest szansa ostrzec inne osoby. Jest wiele firm uczciwych i tam warto pracować. Tu nie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w G-PHARMA Consulting spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Nie płacą.

Ex
@Marcin

Nic nowego. Taki maja styl

Nie pale

Nie jestem obrońcą firmy ale sama byłam pracownikiem tej firmy. Nie spotkało mnie nic złego ze strony pracodawców wręcz ze strony kolegów i koleżanek z pracy. Jakoś ta firma nie ma szczęścia do pracowników, większość to plotkarze i pół dnia spędzali na papierosie. Brak szczerości w stosunku do siebie jak sępy pomagasz człowiekowi (usunięte przez administratora). Ludzie nauczcie się szanować współpracowników. Nigdy nikt z szefostwa nie usłyszał żadnej plotki wręcz próbowałam zawsze pomoc a mi stawiano kłody pod nogi nikt normalny tego nie wytrzyma. Szanujmy siebie na wazajem. Niestety ci co mają złe doświadczenia z firmą wynika to może z tego, że dostajecie po (usunięte przez administratora) za wcześniejszych pracowników i za tych którzy udają przyjaciół a (usunięte przez administratora) obrabiają.

@Nie pale

Masz na myśli to, że z powodu byłych pracowników firma nie płaciła innym ludziom lub podwykowcom wynagrodzeń i to jest ok? Oczywiście Państwo byli szalenie miło. Do czasu. A potem nie płacą zaległych wynagrodzeń.

Jak szefostwo w G-PHARMA Consulting? Spoko traktują ludzi?

Nie płacą

Serio musisz, że się coś zmieniło w ich podejściu? Ze nagle zaczęli być szczerzy? Dotrzymywać terminów płatności itp?

@Nie płacą

Haha Gdyby tylko nie dotrzymywali terminów byłoby ok Ale oni po prostu nie placą

Nie płacą

Ostrzegam! Są pod nową nazwą: uni.que w.ork - podaje z kropkami, bo ciągle kasują nową nazwę z komentarzy. Dlaczego? Bo Modus operandi jest ten sam - nowi pracownicy co chwila, brak zapłaty za FV, co innego na rozmowie w 4 oczy, co innego dostaniecie. Generalnie to samo co w G-Phatmie tylko w nowym opakowaniu

Nickita

Tak, zgadzam się!

Iza
@Nickita

@Nickita Jesteś pracownikiem G-PHARMA Consulting? Jesteś nam w stanie napisać jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie i atmosfera pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Iza

Jestem byłym pracownikiem. Głównym problem jest to, że firma niestety nie wyplaca uzgodnionych w umowie wynagrodzeń. Ludzie walczą o to miesiącami, bez skutku.

Eks Pracownik

Cóż, wspólczucie. Ale to standard działania tej firmy. Lepiej od razu odejśc i nie łudzic się, że się zobaczy wynagrodzenie. Takich osób są dzisiątki.

Megi

Hej. Co robić w sytuacji kiedy ta firma nie chce wypłacić pieniędzy za wykonana pracę? Roxnosilam dla nich zaproszenia na sympozjum medyczne i mieli w poniedziałek mi wypłacić pieniądze , później nie moglam się do nich dodzwonić , wczoraj powiedzieli ze mi przeleja q do tej pory nic na moje konto nie przyszło.

@Megi

Droga Megi przykro nam bardzo, że dołączasz do licznego grona eks - pracowników pracujących za darmo. Teraz czekaj na wiadomość z firmy, zapewne dowiesz się szybko, że pracowałaś bardzo źle i nie tylko nie należy Ci się żadna zapłata, ale w zasadzie to powinnaś tej firmie dopłacić. I to sporo!!!:) Nie daj się zastraszyć, to stała metoda tej firmy. Zwykle pracownicy, którym nie płacą są straszeni i obrażani (leniwy, nieudolny, chciał tylko siedzieć i nic nie robić itd) - to standardowa metoda tej firmy. Czy masz umowę? Jeśli tak pierwszym krokiem będzie niestety pozew do sądu. Ta firma po prostu bardzo często nie płaci ludziom i niezbyt przejmują się takimi sprawami jak to, że zadzwonisz. Po prostu nie odbiorą albo będą kłamać. Spodziewaj się też szybko pisma z jakiejś kancelarii prawnej, straszącej Ciebie czymkolwiek, abyś zrezygnowała z roszczeń. Powodzenia. Dobrze, że tu piszesz - może chociaż inne osoby sprawdzą opinie i nie zaryzykują pracy za darmo.

@Megi

Zobacz, takie są wypowiedzi najprawdopodobniej pracowników: "Piszą w kółko te same 2, 3 sfrustrowane osoby, które były wybitnie nieefektywne a pracę traktują jak miejsce gdzie można przesiedzieć 8h uprawiając ruchy pozorne." Czy też Megi :) "siedziałaś po 8 godzin dziennie?" A może "wykonywałaś ruchy pozorne"? Zapewne nie, ale też będziesz miesiącami walczyć o wynagrodzenie. Niestety. Nie rezygnuj, nie pozwól, aby ktoś wykorzystał za darmo Twoją pracę.

@Witaj w gronie

Chodziło o osoby powiązane z Zarządem. Normalni pracownicy są oczywiście niewinni.

Zapłacili Ci?

512-868-817

Uwaga, ta firma to dłużnik ! Nie placi za faktury ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

Norbert

Podpowiecie czy firma rekrutuje? Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna?

@Norbert

Tak, firma bardzo chętnie rekrutuje i często. Ponieważ jak człowiek popracuje chwilę to mu przestają płacić i firma musi szukać nowego. Ci "starzy" dochodzą swoich należności w zależności od formy współpracy przez firmy windykacyjne lub sądy. Więc jak się zgłosisz na pewno chętnie Ci przyjmą. Zachęcam jednak do wynegocjowania płatności wynagrodzenia z góry, z innym przypadku możesz go nie zobaczyć. powodzenia:) no risk no fun

"starry"
@Eks Pracownik

Piszą w kółko te same 2 ,3 sfrustrowane osoby, które były wybitnie nieefektywne a pracę traktują jak miejsce gdzie można przesiedzieć 8h uprawiając ruchy pozorne.

@"starry"

Co ciekawe, te 2-3 osoby piszą negatywne opinie od lat? Konsekwentnie wszystkie to samo? Przypadek? Nie sądzę...

Iwonka

Zastanawia mnie jedno, dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał ani słowa o słynnej pani księgowej, która wskazywała zarządowi kto jest jej nie na rękę lub starała się przekonać zarząd, że dany pracownik jest nie potrzebny. Droga Pani z księgowości ... ilu pracowników masz na sumieniu? Ilu wykopałaś dołki chodząc na górę i donosząc ? Chodziła z nami na papieroska, o wszystko wypytywała a potem długa na górę . Najgorsze było to że niestety Zarząd pod jej wpływem zmieniał swe dotychczasowe myślenie o pracowniku. Słabe to, bo wypadał w ten sposób bardzo nieprofesjonalnie w oczach teamu. Najlepsze było to że słynna pani księgowa miała bardzo długi język i wszystkim rozgadywala top secret ściśle tajne . I teraz pytanie do ciebie droga pani księgowo: czy wiesz że karma wraca? I że ktoś kiedyś też postąpi tak jak ty wobec tych pracowników z gph? Czy to takie trudne być uczciwym człowiekiem nie ściemniać i nie czynić drugiemu co tobie nie miłe ? I pytanie do Zarządu : dlaczego dawaliście się tak manipulować tej pani? Zastanówcie się czy warto, bo wiele Waszych tajemnic ujrzało światło dzienne. Ciekawe czy Pani x dalej tam pracuje i czy dalej kopie doły pod ludźmi ..? Pode mną wykopala.

@Iwonka

W zasadzie to jakiś cud, że firma tak nieuczciwa, źle traktująca ludzi , nie płacącą swoich zobowiązań w stosunku do Klientów i pracowników nadal istnieje. A gdy już zadłużenie osiąga poziom nie do spłacenie po prostu zakładają nowy podmiot i dalej ludzie i firmy pracują dla nich za darmo. Naprawdę jeszcze ktoś ma odwagę tam iść pracować? Po prostu nie idziecie tam. ŻADNA Firma nie może pracować bez ludzi. Nie dajcie sobie zabrać kawałka życia na pracę z darmo, która skończy się wyzwiskami i oskarżeniami w Waszą stronę. Jest tyle uczciwych firm szukających ludzi do pracy. Lub wykonać dla nich jakąkolwiek usługę bez przedpłaty 100%? Wynająć hotel? Hotele, które znają tę firmę żądają opłat z góry. Bo nie chce im się walczyć w sądzie latami o swoje pieniądze. Dziwne, że środowisko medyczne daje się wciągnąć w to i narażają autorytet swoich nazwisk poprzez współpracę z firmą skrajnie nieuczciwą. Opinie o gphgarma są wyłącznie negatywne. Czasami jakiś pracownik wyzwie osoby oszukane od leni i oszustów, bo chcieli wynagrodzenia za pracę lub świadczone usługi. Niesamowite, że to nadal działa i istnieje.

Byly pracownik 123
@Iwonka

Tak i dalej miesza????idiotka

@Byly pracownik 123

Niestety, czasem nowi pracownicy muszą napisać pozytyw :( stoją im z zarządu nad głową i patrzą czy opinia jest dodana... Ja tych pracowników rozumiem. Znaleźli pracę, uwierzyli i co mają teraz zrobić? Nie każdego stać na luksus rzucenia papierami z godziny na godzinę i to na podstawie opinii w Internecie. Dlatego apeluję! Jeśli macie ofertę pracy pod nich nie idźcie tam! Jeśli musicie iść to bierzcie wszystkie ustalenia na papierze z podpisem i pieczątka Marty i Sebastiana. Nikt inny się nie liczy. Nawet Wasz przełożony, bo i tak zaraz zostsnie zwolniony, albo dowiecie się, że nie ponoszą odpowiedzialności za cudze obietnice.

@Nie płacą

Czy dobrze rozumiem, że jak ktoś jest NOWY i jeszcze się ŁUDZI, że będzie potraktowany INACZEJ niż wielu jego poprzedników to ZARZĄD każe mu pisać pozytywne opinie? Gdyby taka sytuacja miała miejsce CHOĆBY RAZ to już pokazuje patologię tej firmy. W dobrze zarządzanej firmie personel SAM nie zmuszany jest najlepszym działem marketingu i chwali firmę . W złej - trzeba ludzi do tego zmuszać. Niesamowite. A wystarczyłoby uczciwie traktować ludzi i SAMI by chętnie pisali pozytywne opinie. W profesjonalnej firmie na takie ZARZUTY jak tutaj odpowiada MERYTORYCZNIE podpisany z imienia i nazwiska przedstawiciel firmy. Tutaj to się nie zdarzyło

Nie płacą

Tak. Jest taki komentarz na 100% - xxx 27.10.2016 13:12 - to był czas kiedy do firmy przyjęto z 10 nowych osób do różnych działów. Był wyjazd szkoleniowy a tak naprawdę integracyjny. To patrzyli ludzie przez różowe okulary. ALE! Tuż przed wyjazdem, dosłownie dzień przed zwolnili dziewczyne, która pracowała 2 albo więcej lat. Doslownie wróciła z urlopu. Czemu zwolnili? Bo nowa szefowa przyszła z zespołem i taki miała warunek :) u nich nowe zawsze lepsze. Ale po 3 miesiącach okazuje się, że wcale nie takie fajne.

@Nie płacą

Nowy zespół też będzie "zły" za 2-3 miesiące. I też im pewnie nie zapłacą. Więc lepiej aby prosili o kasę z góry:)

Nie płacą

Znowu skasowali mój komentarz :( A opisałam w nim jak zwolnili 2 osoby... W tym jedną ściągnęli z urlopu pod pretekstem sprawdzenia rozliczenia urlopu.

windykator

Dobre wieści dla pracowników i wielbicieli GPharma Na giełdzie publicznej giełdzie długów Kaczmarski Inkasso już pond 34 tysiące długów G_pharmy. A jeszcze niedawno było "tylko" 30 tysięcy. Kupujcie, warto, perełka biznesu i rzetelna firma na pewno spłaci swoje długi.

Grzegorz

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Czy można dobrze zarobić? Warto aplikować?

P
@Grzegorz

Zdecydowanie nie warto. Właśnie kieruję sprawę do sądu za niezapłacone FV.

@Grzegorz

Można dobrze zarobić, jak się kupi długi G-Pharmy na giełdzie wierzytelności:) :):):):):) Różne fajne są od drukarni firm internetowych firm świadczących usługi różne:) no bo może jak Zarząd będzie miał poblokowane w obrocie cywilnym własne pesele, nie będą mogli nigdy wziąć kredytu, telefonu w abonamencie, leasingu na kolejny samochód to w końcu zaczną płacić swoje rachunki Można długo kręcić i kombinować ale kiedyś to się skończy

@Grzegorz

Zarząd dobrze zapewne zarabia, skoro nie płaci pracownikom i kontrahentom. Na negatywne opinie G-Pharma długo pracowała.

Nie płacą

Postanowiłam nieść dalej oświecenie i opisać kilka różnych historii. Pierwsza jest krótka. Była robiona duża impreza plenerowa: świetny zespół zawalczył i dostarczył to czego oczekiwał klient a nawet więcej. Zasięgi medialne świetne, prasa pisała, ludzie przyszli, kasa się zgadzała. Impreza została rozliczona (nie wdając się w szczegóły - taka była umowa) i co? I 2 tygodnie później w tym samym dniu zwolnili 2 z 3 osób z zespołu! Dlaczego? Bo ich zżycie przy projekcie mogło mieć negatywne skutki dla firmy :) Jedną osobę ściągnęli z urlopu pod pretekstem wyjaśnienia czegoś w rozliczeniu projektu :)

@Nie płacą

Reguła jest prosta. Zrobili event i NIE SĄ JUŻ potrzebni. Niech zgadnę, że jeżeli rozliczali się na faktury nie zobaczą raczej pieniędzy za swoją pracę.

Zuzanna

@Nie płacą, dziękuję za Twoją aktywność na forum. Rozumiem, że z poniższych aspektów jesteś mniej zadowolony. Czy pomimo, to są jakieś pozytywy, poprzez które mógłbyś polecić pracę w G-PHARMA Consulting potencjalnym kandydatom? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Zuzanna

Żadnych szkoleń. Żerowanie na ludziach.

NIe płacą
@Zuzanna

Brak szkoleń. Udało mi się załapać na 1 wyjazd integracyjny (nie wiem czy teraz są robione), no i na wigilię firmową w sali konferencyjnej. I to chyba tyle. Co do miejsca siedzącego - słabo - muszą być otwarte drzwi, albo ich brak, a mieli na pokładzie panią X co biegała po korytarzu i krzyczała do telefonu. Brak miejsca żeby zadzwonić do klienta i porozmawiać, bo albo ludzie krzyczeli na korytarzu albo kilka osób na razach w pokoju miało potrzebę rozmowy.

@Zuzanna

Nie ma żadnych pozytywów. Gdy firma nie płaci ludziom, kontrahentom, źle ich traktuje i działa nieprofesjonalnego to jakie niby pozytywy maja być? Moze taki, że dosyć skutecznie uciekają przed wierzycielami zakładając kolejne spółki...

NIE PŁACĄ

(usunięte przez administratora) Zresztą kiedyś tu było sporo negatywnych wypowiedzi ale je usunęli. Nie dajcie się zwieść! Jest coraz gorzej, dobrze, że mam to już za sobą :)

Prawda
@NIE PŁACĄ

Opinia jak najbardziej prawdziwa i pomocna.

Madame
@NIE PŁACĄ

Czy udało Ci się wyegzekwować niezapłacone faktury? Własnie szykuję pozew :)

@Prawda

A wcale że nie prawda ????

@Prawda

Ani prawdziwa , ani pomocna zblazowane leniuchy- ambicji zabrakło to jad się puszcza;)

@912

912 no to powiedz co tam robisz od lat. Jestem bardzo ciekawa :D

@Karolina

Polecam giełdy wierzytelności długi GPharmy można kupić być moze tanio. Np. Giełda firmy Kaczmarski Inkaso.

Iwonka

Iwonko prawda :)

@Karolina

Karolinko no powiedz co jest nieprawdą. Nie musisz mówić jak się nazywasz. Powiedz jakie masz stanowisko. Przy tylu pracownikach i tak nie rozpozna kim jesteś :)

@Nie płacą

Nie można liczyć na żadne fakty ze strony pracowników GPharmy. Jedynie wyzwiska i obrażanie ludzi. Jeżeli firma chce bronić dobrego imienia warto aby przedstawili FAKTY. Tego nie zrobią bo ich nie ma.

windykator

Dobre wieści dla pracowników ufających w rzetelność i solidność G-Pharmy. Dobre wieści dla kontrahentów! Można nieźle zarobić kupując długi G-Pharmy na dostępnej publicznej giełdzie długów Kaczmarski - Inkasso. Już teraz do kupienia około 30 tysięcy długów G-Pharmy :) W rejestrze jest o wiele więcej, jeśli ktoś jest zainteresowany, więc warto złożyć ofertę, jeśli ufa się w rzetelność firmy... Złóż swoją ofertę :) (usunięte przez administratora) wystarczy wpisać NIP 5213737709 i już można kupić ...

NIe płacą

Ta cudowna firma - jak ktoś niżej pisze, że konkurencja smaruje złe opinie - nie wysłała do pracowników PITów Oczywiście to "wina" konkurencji ;) Jak drodzy klakierzy to wytłumaczycie? i dziwię się, że administracja usunęła informację ode mnie, że gpharma to obecnie uniquework, w zarządzie te same osoby, sami piszą o tym na FB

@NIe płacą

Pewnie tradycyjnie nie zgłosili pracowników do ZUS i US to i pitow nie wysłali.

Zostaw merytoryczną opinię o G-PHARMA Consulting - Warszawa

G-PHARMA Consulting
1.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Mokotowska 33/35
    00-560 Warszawa