Opinie o korporacja budowlana KOPA HAUS w Barlinek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie korporacja budowlana KOPA HAUS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie korporacja budowlana KOPA HAUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o korporacja budowlana KOPA HAUS w Barlinek

Bogdan Nowy wpis

Szacun dla szefa wporzo gość szkoda że firma poszła ale to nie wszystko można drugą otworzyć pozdrawiam szefa.

Atomek Nowy wpis

Nigdy taki nie byłem Górka się szycił jakiego to kierownika zatrudniał

Igor Nowy wpis

Szkoda, że firma tak musiała zakończyć swoją działalność.

manam Nowy wpis

Dlaczego zdjęto akcje Kopahaus z GPW, gdzie dochodzić kasy za akcje? Czy ta firma w ogóle istnieje???? Pod telefonami i adresami nikt nie odpowiada ?? Co jest? Poproszę o informacje jak Ktoś jest w tamacie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie korporacja budowlana KOPA HAUS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Gosc

Domyślam się kto napisał ten komentarz. Ta cała "An" była tam specem od Optimy.

Hanna

@An to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. Jakie stanowisko obejmowałeś? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie jeszcze plusy zauważyłeś? Każdy rzetelny oraz merytoryczny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

An

Ja pracowałam ,moze nie na hali produkcyjnej ,ale u tego samego pracodawcy.I szczerze mówiąc nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa o Szefie, atmosferę w pracy psuli pracownicy a nie szefostwo.Zastoje z płatnościami zdarzały się,ale zawsze dostalismy wczesniej informacje i wszystko bylo wyrównywane-każdemu może potknąc się noga :) Pozdrawiam

byly pracus

firma dogorywa ,brak pensji

zbyszek

Firma jeszcze istnieje?

zbyszek

Co Ty bredzisz? Chcesz mieć problemy?

brando

W kopa wszystko w najlepszym porządku. .

inwestor

Cwaniacy z forum bankiera, którzy celowo wpisują takie informacje o likwidacji proszeni są o niewprowadzaniu zamieszania.

obecny

w firmie sporo się mówi o upadłości podobno. czy to prawda ?

Pszczelarz

Pracy coraz więcej. A ludzi zatrudniają.

Cez

Jak stoi firma ? Czy są jakieś przestoje w pracy ? Zatrudniają, a może zwalniają ?

były

praca moze nie najgorsza a(usunięte przez administratora) jak sie nie podoba to wypad, ogolnie brak organizacji jeden czarny chlopak z biura wszystkiego nie ogarnie

kopa

praca jak wszedzie , kasy malo jak wszedzie ale robic trzeba , szef specyficzny

x

deli, anonim czy jak wolisz... o co pytasz? o jakim początku? bo ja pamiętam prace po nocach - po kilkanaście godzin a w nagrodę wyzwiska szefa, buraka jakich mało!

x

oooo widzę że szef się udziela na forum.... ten sam przykry zapach hehehehe. ps. jakie normy, atmosfera??? dogadać się? owszem, wszyscy na początku byli dogadani....

anonim33

witam prace jakis czas w tej firmie na hali produkcyjnej i nie mam takich problemow jak tu pisza co nie kturzy wyplaty sa na czas a placa jak p;aca kazdy by chcial zarabiac wiecej ale na waunki barlinka nie jestesmy na samym koncu jak ktos lubi i chce pracowac to bedzie pracowal wszedzie a co pisza inni o firmie mam to gleboko (usunięte przez administratora).chyba to sa tacy co przyszedl na dwa dni i zrezygnowal z pracy a rozne asy ty jz byli

Zostaw merytoryczną opinię o korporacja budowlana KOPA HAUS - Barlinek

korporacja budowlana KOPA HAUS
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Okrętowa 8
    74-320 Barlinek