Opinie o Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL" w Poznań

Takie cuda to tylko w tej firmie, żeby matka była przełożoną córki !

BB
@Marcin

Kierowniczka nie swojego zdania.Tylko sucha innych pracowników.Podejmuje złe decyzje co do zatrudniania ludzi.

On Nowy wpis

Na forum wyrażono opinię, że socjal jest tu super, a pensja niczego sobie. Sama natomiast firma twierdziła, że mają atrakcyjny system premiowy. Tylko, że to trzy lata temu pisali, gdy potrzeba im było Specjalisty Analityka. Jakie więc tu teraz obowiązują kwoty, że pojawiają się takie opinie, jak dzisiejsza?

Czy ktoś brał już udział w rekrutacji dla technologa, bo chciałbym wiedzieć czego mógłbym spodziewać się po rozmowie kwalifikacyjnej? Kilka osób pisało o dobrym socjalu i widziałem, że dają 6 dni urlopu więcej i to od początku zatrudnienia się już go ma? Dajcie znać od kiedy obowiązuje sezon na wolne wakacyjne piątki, bo to też firma oferuje w tym ogłoszeniu.

Takie cuda to tylko w tej firmie, żeby matka była przełożoną córki !

@Marcin

Pojęcia nie mam, co to ma z cudownością wspólnego. Może wyjaśnisz, jakie kompetencje są tu mile widziane i czy ludzie tu na tyle mili oraz uczynni, że każdy chętny może polecić kogoś znajomego do pracy? Płacą coś dodatkowo za polecenie pracownika i jak w ogólności z kasą, ile dają zarobić, że nawet rodzina jest polecana?

BB Nowy wpis

Zdzisiek Nowy wpis

Chwalono na forum w czerwcu socjal i zarobki. No więc, ile mogą mi zapłacić gdybym się teraz zatrudnił, jako Operator? Zamiast tego piszą w tym nowym ogłoszeniu o umowie o pracę i pracy w przyjaznym zespole. Zasadnie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL"? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
SMART-HR
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Praca

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jaki system pracy obowiązuje na produkcji? Oraz na jakie zarobki (mniej więcej oczywiście) może liczyć operator produkcji. Pozdrawiam

A kiedy macie okres rozliczeniowy? dziesiątego dnia miesiąca? Zawsze w ogóle terminowo wam tu płacą?

Ziomek

Firma ogólnie ok, dobry socjal i zarobki ale brak wsparcia ze strony kierownika(bez kompetencji) jest mega demotywujący. Do tego nierówne traktowanie pracowników; widać kto jest pupilkiem. Widać z czasem odejścia że jednak pracownik miał rację co do potencjału klienta i wszystko szybko się zmienia.(drastyczna zmiana planów).

Nędza

Nie ma nawet 5000 brutto podstawy. Auto służbowe to Fabia, użytek prywatny, ale tylko w koło domu.

Wanda
@Nędza

Skoro użytek prywatny, ale tylko w koło domu to jak się z tego auta pracownik rozlicza? Jest coś odliczane od wynagrodzenia jak się gdzieś dalej prywatnie pojedzie? A czy poza tą podstawą to jakaś premia jest?

@Nędza

To chyba masz stare info bo podstawa już jest wyższa niż 5000 brutto.

Wojciech

Dotyczy to też nowo zatrudnionych i jak mniemam tyczy się stanowiska przedstawiciela handlowego? Możesz zatem rozjaśnić kwestię auta służbowego, czy faktycznie da się z niego korzystać na dłuższym dystansie również po pracy i jaka umowa jest podstawą współpracy?

pytanie

Podobno ludzie zwalniają się teraz masowo bo plany większe o 100% niż w zeszłym roku, a podstawa mierna. Nie widać persepktyw..proszę o info czy to prawda bo widziałem że potrzebują a chciałem aplikować. Zrobiłem mały research w rynku i takie info dostałem. Proszę by ktoś potwierdził te informacje. Z góry dzięki.

@pytanie

Gratuluję riserczu. Jaką kwotę podstawy tu dają i na jakim stanowisku, że tak obcesowo ją określiłeś? I czy wiesz, na ile da się wyrabiać aktualny plan, a co za tym idzie uzyskać premię?

Wojciech

Chcą teraz zatrudnić przedstawiciela handlowego ale nie napisali w ogłoszeniu, ile oferują. Kto poda tę informację, bo nie wiem, czy warto się fatygować? Piszą też o aucie do użytku prywatnego. Jakie to auto?

Natalia

Dałby ktoś znać ile aktualnie wynosi podstawa, bo ktoś pisał, że jest solidna, więc ciekawa jestem jak bardzo. ;) Do tego pojawiła się wzmianka odnośnie premii, ciekawa bym była ich potencjalnych wysokości. Ktoś wie i da znać?

Dariusz
@Natalia

ja tez chętnie dowiem sie jak to wygląda. Ile można tam zarobić. A możecie napisać jak jest z benefitami, co oferują?

Ilona

@jestem ja chciałabym dowiedzieć się więcej o tych premiach?

jestem
@Ilona

Premie uzależnione są od wykonanych zadań ale jest solidna podstawa. Premia też na święta oraz inne okazje.

Były
@jestem

Bzdura

MałaJa

Witam. Mam pytanie jakie są zarobki na stanowisku pracownik produkcji? Na pracuj.pl niestety nie podają wynagrodzenia a zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną a w dany dzień mam jeszcze jedna rozmowę i chciałabym wiedzieć wcześniej jak to tu wygląda.

Hej. Jeśli to nie tajemnica to powiedzcie czym jeżdżą przedstawiciele w firmie Farmapol? Jakiego rzędu są zarobki? Będę wdzięczny za informację

Mirosław
@Kandydat

Właśnie firma Farmapol szuka przedstawiciela handlowego. Niestety nie znam marek samochodów, którymi jeżdżą, ale pracodawca zapewnia atrakcyjny system premiowy, szkolenia, kartę lunch pass, dofinansowanie do wypoczynku letniego, dodatki na dzieci i auto do użytku prywatnego. Co myślisz o tych benefitach, będziesz aplikował?

sss

jeżdżą Skodami Fabia Kombi . Zarobki myślę że kwestia indywidualna

Rafał
@sss

Wiesz może, czy jest możliwość, aby auta firmowe użytkować prywatnie? Ciekawi mnie, czy jest możliwość dojeżdżania do pracy z miejsca zamieszkania. Niektóre firmy zatrudniając pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego, dają taką możliwość, dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda w tym przypadku.

Nik
@Rafał

Nie. Każą dorozkami dojeżdżać 100 km. CO ty wygadujesz w ogóle chłopie. Robiłeś kiedyś jako rep?

Delfin um

Skoda Fabia. Podstawą 2700 netto plus premia

Ula
@Delfin um

Ta "pensja" to żart ?

Pm
@Kandydat

Mercedes klasa E nielimitowane użytkowanie prywatne, dofinansowane wyjazdy na niemieckie autostrady. Zarobki rzędu od 10k wzwyż

Kabaret

Z zewnątrz słychać, że nie dzieje się za dobrze w tej firmie. Sporo wakatów widać na portalu z praca. Słyszałam nawet ze PH z zachodniopomorskiego dzwonił i prosił konkurencje, o to aby Go przyjęli bo nie mają PH na tamtym rynku.

Nie polecam

Unikać stanowiska przedstawiciel w tej firmie - kierowniczka regionalna powinna wylecieć w trybie natychmiastowym za swoje zachowanie. Przyzwalanie na współpracę z grupami zakupowymi niektórym pracownikom, wylgarne zachowanie oraz (usunięte przez administratora) to codzienność u tej pani, a co najgorsze wtykanie nosa w sprawy prywatne przedstawicieli. Warunki handlowe którymi dysponuje przedstawiciel to żenada. Szkoda, że tak dobre produkty są w rękach tak nieumiejętnie zarządzających ludzi.

...

Mają bardzo niemiła sekretarkę

Dariusz

A praktyki są może u was płatne ?

Mordhor
@Dariusz

Drogi Dariuszu nie ma zapłaty za praktyki. W świecie tysiące wysp i planet wszyscy podążają w jednym kierunku by wygrać i zgarnąć całą pule !

Jacek

Czy od ostatnich dwóch lat nastąpiły zmiany na stanowiskach kierowniczych w dziale sprzedaży? Dyrektor sprzedaży i RKS to nadal te same osoby ?

Wie ktoś czy przyjmują osoby bez doświadczenia na PH ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL" - Poznań

• Jak się pracuje w Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny 'FARMAPOL"
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • św. Wojciech 29
    61-749 Poznań