Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Jaro Nowy wpis

A co słychać u Wróżbity Rodzina bo od dłuższego czasu jakby się pod ziemię zapadł?

Iwo Nowy wpis

Taki spokój na forum czyżby tak dobrze pracowało się wam w firmie? Jakie są szanse na pracę?

Polina Nowy wpis

Czy jest możliwość dostania się na staż do programu? Jako np.asystent produkcji ?

BernoKatowice Nowy wpis

Właśnie jakby Danka miała telewizje to na pewno by się udało

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Eva

no fajnie że Rodin wrócił do ezo tv widać że tam szef tej stacji ma łep na karku a chyba i dobry człowiek skoro Rodina przyjął z powrotem po tych atrakcjach z rodin tv ja go lubiłam ogladać chociaż powiem szczerze że danke jeszcze bardziej, babeczka z klasą jest i na poziomie. drugiej takiej osoby nie było, nie ma i nie bedzie jak ona

Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Małgorzta_Julita

Rodin wrócił do EZO TV. W lipcu był już pierwszy program. W sierpniu kolejny i kolejne.

printemps

wszechswiat utarł nosa nie tylko rodinowi .Kpił cynicznie z wszystkich i na każdej płaszczyznie. Teraz wszechswiat nauczył go szanować zięcia drukarza z bardzo dalekiej wioski. Była też kobieta o pseudo--koliber aktywna na jego forum....Wszystkimi pomiatała, wyśmiewała..wszechswiat nauczył ją pokory obdarowując dzieckiem autystycznym. Przykładów byłoby dzisiątki. Takie są prawa wszechswiata. Bycie dobrym człowiekiem a mówienie o dobru to niestety nie to samo.

Aurelia Kocur
@printemps

na pohybel wykladom rodina i w oparciu o eksperyment naturalny czyli życie stwierdzam ,że nie dostajemy to co chcemy ale to na co zasługujemy.I w tym kontekscie ten zięć pasuje idealnie.

Wlaścicielka amstafa

stolarek i ta pani co szoruje dziadki w niemczech goszczą na peryferiach życia byłego wróżbity.Pilnowanie blasku rodina stało się ich misją na fb.Żyją w przeświadczeniu, że inni gaszą ten blask bo razi ich w oczy ,więc blokują wolność słowa.Rodin jak zaczął żyć świadomie to porzucił kuglarstwo werbalne. Na końcu był już jak wysprzęglony silnik..dlatego głowę golił... ,

Tomasz

Podpowiedzcie coś na poważnie o firmie. Chciałbym tu pracować i szukam więcej informacji.

Diluś
@Tomasz

tylko młode kobiety co umieją lepić pierogi zatrudnia były Rodin w takim barze .Odkąd wszehswiat mu zeslał zięcia drukarza a dla żony prawdziwego gościa przestał żyć w swiecie iluzji i zaprzeczeń. Ma nie 54 lata ale dwa razy po 27 lat, dlatego wszystko przed nim

Wlaścicielka amstafa

Rodin biedak jak przestał być rodinem to się nudzi schował karty do skrzyni przeszłości, też wsadził tam ślubne foto i rozpoczął podróż do prawdy. teraz stolarek zaproś idola na randkę do komnaty strachu .Dostaniecie bilety ulgowe bo z daleka wyglądacie na nadszarpniętych zębem czasu. A dla reszty zachęcam dzwońcie do kobiety D. Kiedyś jego bliska współpracownica przerosła mistrza , czyta bezbłędnie , jest dostępna i się zachowuje normalnie.

Alicja

Rodin z rozpaczy,że wszechswiat mu zesłał zięcia drukarza zarabia na prozę życie jako sex coach. Wszystkie moje posty wraz z 10 nickami są na najgorszapraca.Tymczasem do czytania tarota polecam wam panią D.czyta bezbłednie i nie stronniczo jak wasz guru.Mój amstaf porozpieprzał co się da w psim hotelu.Moja szkoła.

Dilek

Rodin czyste serce to ma twój pies a nie ty.

Aleksandra

Wielki Mag ma zięcia drukarza , żona wybrała przystojnego dżentelmena , lola posłała mu Barry White Let's just kiss and say goodbye .Nie sądzicie chyba ,że jakieś marne pozwy są w stanie ruszyć gościa po takich przejściach.

@Aleksandra

slusarek nalepiła na FB motto Rodina ,ze najpiękniejszą rzeczą jaką sobie może człowiek podarować to bezwarunkowa wolność....gość naprawdę odjechał ze swoimi ucniami...jaką ma wolność slusarek szorując dziadki w Alemagne , albo wróżbita z komornikiem na karku i masą prozaicznych problemów ..i nadal po rozwodzie.... taki skarb i nie został porywem serca obezwładniony..jak wrócę z Bretanii i jeszcze przed Bazyleą napiszę książkę pt werbalne kuglarstwo

Meluzyna

Nic nie piszecie o skuteczności waszych pozwów. Plage des Rosaires wcale mi się nie podoba. Wiecznie wieje i leje . Bretnia jest do kitu. Korsyka nigdy się nie znudzi. Dodatkowo jestem przytłoczona tym martwym wątkiem. Ale fakt że Rodin , ktory przestał być Rodinem ma zięcia drukarza bawi mnie do łez. Gneralnie podobno jest takie przysłowie, że kto wyżej s.a niż d.pę ma .....Slusarek pisze że Rodin ją wyratował z kąpieli wodnej.. Generalnie sporo osob wymaga pomocy specjalisty wskutek kontaktów z psedo guru.

Alicja

NO na FB Rodina stolarek nie odpuszcza , swoją drogą byłaby z nich boska para, dwie boskie dusze balzakowskie. Nie wiedzieć czemu mój amstaf wyje jak ogląda ich podobizny , i tak ślepiami obraca---- myślę że ze strachu..a ślusarek lepi te hasełka---- jak facet w czarnej kiecce też wypluwa takie hasełka , trajkocze a inny łazi z kubłem na kasę po świątyni... zachęcajcie rodina żeby wylazł z pustego grobu i zaczął gadać w sieci i żeby nie robił cenzury , nie wyłączał czatów , telefonów , nie kasował wpisów itd..żeby się zaczął zachowywać jak człowiek cywilizowany. stolarek się pytaj idola czy dojrzał na starość i chociaż trochę w praktyce zrealizuje z tego co wygłaszał. swoją drogą to strasznie bolesne że takie dwa skarby ---- najwartościowsze we wszechświecie tak zewnętrznie jak i wewnętrznie są po rozwodzie .

Pierwszy syndrom na jaki zapadł Rodin który przestał być Rodinem nazywa się syndromem zwiotczało-zgaszonego konara. Ponieważ konar mu nie płonął to zroćbi sobie reorganizację się rozwiódł ,ogolił, zaczął palić --to i schudł bez wysiłku,...zmienił nie tylko image ale i sposób myślenia, rozumowania , zaczął wygłaszać często sprzeczne bujanie i gubił się nawet w czasie jednego występu. Ale dalej grał ale już na siłę wszechwiedzącego luzaka , a tak naprawdę narastał w nim jedynie jad. Czego mu teraz brakuje najbardziej? Ma zbyt mało ludzi na których może sobie poprawiać samopoczucie .Skapcaniał ostro.....ale wrócić się nie da ..chyba że w przyszłym wcieleniu...

@Marek

Normalny gigantyczny obciach w tej prezentacji na FB byłego giganta magii Rodina .. ..po rozwodzie..powinno być --wolny i po krótkim czasie ---zmienione na----w związku---- stolarek i ślusarek to mają zerową wiedzę na temat wizerunku tak swojego jak i cudzego--sodomia i gomoria... a wszystkim zrozpaczonym którym brakuje wiedzy tarota radzę dzwonćie do kobiety D . Ona świetnie czyta. I nie dzwońcie do M--jego stawki są chore--, schudł bo też płacił gigantyczne pieniądze za dobór żarcia.. te pozwy możecie zamienić na wróżby. Wystosujcie takie żądanie .

@Meluzyna

Ja mam taką opwieść dla giganta magii pewnego razu mężczyyzna zapytał Boga --dlaczego wszystkie dziewczyny są słodkie , miłe,pięknę, pełne wew.blasku, a żony zawsze złe zgorzkniałe. Bóg odpowiedział -ja stworzyłem dziewczyny , wy tworzycie żony---- to wasz problem.. Logicznie konstatując Rodin sobie stworzył taką żonę,że musiał się z nią rozwieść..apeluję do stolarek i ślusarek o zdjęcie tej prezentacji--- po rozwodzie -----bo to obciach gigantyczny , nawst dla maga , który przestał być magiem,

Aleksandra

Rodin oceniał, że ci co piszą o nim nie mają swojego życia. Teraz chyba wszyscy mają bo nikt nigdzie o nim nie pisze, a blog świętojebliwej okazał się totalną klapą ani jednego posta nikt nie zamieścił..nawet takego króciutkiego np.że rodin starzeje się jak wino a nie jak ryba..na przykład...

Meluzyna

Rodin złamał prawa wszechświata i został już dawno przez wszechświat osądzony i zapłacił z napiwkiem za złamanie tych praw.

Rodin Pozew Zbiorowy

Mili Państwo - oczywiście jest cos takiego jak przedawnienie, które w sprawach cywilnych wynosi 3 lata ale jesli któraś z osób czuje sie poszkodowana poprzez np. podstępne uzyskanie przez kogoś korzyści materialnej, szantaż, oszustwa, wymuszenia itd. - tu mówimy o sprawach karnych gdzie przedawnienie wynosi 10 lat.

@Rodin Pozew Zbiorowy

...to wyślijcie na adres Osowa Góra --ten pozew. Rodin mówił, że do roku się ożeni---mówił to w maju 2015 roku w tej swojej imitacji audycji internetowej .A tutaj na facebooku pisze w prezentacji-- po rozwodzie ..a to bajarz no chyba że drugi raz się rozwiódł i uciekł na Biale Błota szukać urody życia. stolarek i ta jego wielbicielka już się wpisały i piejąą z zachwytu... ja to ryczę ze śmiechu--jacy ludzie są trwale zaćmieni...

@Rodin Pozew Zbiorowy

Jak robicie sabat nad rodinem który przestał być i znowu stał się na fb rodinem to ja przybędę z amstafem lalusiem na taką imprezę i posłucham wszystkich pozwów. Mam nie tylko swieże spojrzenie ,ale i pomysł który pozwoli wydobyć się waszemu idolowi czytaj również płatnikowi. Leczyłem słowem , a po reorganizacji leczę dotykiem. Niech wypróbuje na stolarek swoje moce, a ona niech pisze dziękczynne epitafia i interes uznamy za rozkręcony. Ja z amstafem lalusiem będziemy pilnować kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa