Opinie o EURODOOR Ewa Dąbrowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EURODOOR Ewa Dąbrowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURODOOR Ewa Dąbrowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURODOOR Ewa Dąbrowska w Warszawa

Robert Nowy wpis

Działacie normalnie czy jest powód milczenia na wątku dla pracowników?

nonyiae

Nie wiem, gdzie mogę zostawić opinię odnoście zakupu, więc napiszę tu. Jeśli to niewskazane, z góry przepraszam. Zakupy robiłam miesiąc temu i chciałam bardzo serdecznie podziękować obsłudze za pomoc w wyborze drzwi. Po remoncie mieszkania potrzebowałam 3 par drzwi wewnętrznych i bardzo cierpliwa Pani oglądała ze mną zdjęcia mieszkania, paneli, które wybrałam oraz mebli, aby lepiej mi doradzić, za co jestem wdzięczna, ponieważ cała odpowiedzialność kupna drzwi spadła tylko i wyłącznie na mnie. Oby więcej takich osób. Bez całej około sprzedażowej propagandy, podeszli do mnie jak do człowieka i poświęcili mi tyle czasu, ile potrzebowałam na podjęcie decyzji. Finalnie drzwi zostały zakupione oraz zamontowane i wszystko oceniam na duży plus. Mam je krótko, ale sprawują się dobrze i jestem zadowolona. Polecam i pozdrawiam - Pani N :):)

Tou Nowy wpis
@nonyiae

mialam podobnie, mi tez dobrze doradzili

milki789 Nowy wpis
@Tou

Ja wczoraj zamówiłam tam swoje drzwi i chciałam zostawić podziękowania, ale skoro Pani już się tyle opisała, to ja dodam od siebie tylko tyle, że naprawdę fachowa obsługa i duży wybór :-)

drogo12 Nowy wpis

Praca jest ok. Można pośmieszkować, nikt się nie wywyższa, a pieniądze są spoko :)

Ewnow

Też uważam, że nie ma co narzekac. Pieniadze mam na czas, normalny etat bez udziwnień. Wszystko gra.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EURODOOR Ewa Dąbrowska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
Kawuś

tą pracę da się lubić ;) można dobrze zarobić

Koredes
@Kawuś

daję łapkę w górę :D prawda.

Jkww

Współpace oceniam raczej pozytywnie. Nie pracuję w firmie już od roku, ale za moich czasów wszystko było jak najbardziej w porządku.

dede

Tez nic zlego nie powiem. Firma, jak firma. Jak się jest ok, to tez można liczyć na dobre podejście szefostwa. Praca w porządku, nic stresującego, a pieniądze niezłe

johnny

Jestem zadowolony z zakupu. Montaż fachowy a drzwi same w sobie bardzo dobrej jakości. Widać, że są solidne, mam nadzieję , że będą służyć.

jesionek

Mogę jedynie podpisać się pod opinią o firmie. To dobry pracodawca!!

Praca jest w porządku. Dobrze się zarabia i zawsze można z kimś pogadać, bo jest dość wesoło. Wypłaty terminowe, nie ma na co narzekać.

Milena88

Hej! Firma działa, kilka dni temu zmontowali mi drzwi. Wszystko poszło jak trzeba. Zdecydowanie polecam

Tamara

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Firma działa normalnie?

marek

mi kolega polecił u nich dzwi na zamowienie, czy ktos zamawial już?

kinga80

wiele lat pracowałam przy wyrobie i montażu drzwi u konkurencji, teraz jednak szukam jakiejś nowej firmy na robotę bo w poprzedniej od dawna nie dostałam awansu żadnego ani podwyżki. na moim poziomie doświadczenie niestety nie mogę sobie pozwolić na takie stanie w miejscu. dlaczego proszę napiszcie czy powinnam iść w takim razie do EURODOOR

Birus

Eurodoor może nie jest jakąś wielką firmą, ale bardzo często wśród takich mniejszych firm można dostrzec prawdziwą chęć i zaangażowanie pomocy klientowi. Wielkim plusem jest ich oferta - drzwi na wymiar, spora rozpiętość drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Do tego jak ktoś zna ten rynek to w firmie może zawojować.

Adaś

Drzwi były ok montaż prawie w terminie ale wszystko ok. polecam Pani Ewa profesjonalistka AdamL.

Krzysiek

Nie wiem skąd te negatywne opinie, bardzo miła obsługa - Pani doradzała mi kilkukrotnie - same drzwi super, profesjonalny montaz i jeszcze fajne ceny. Polecam.

Dorota Warszawa

Dzisiaj jak weszlam do swojego mieszkania i zobaczylam drzwi zakrecila mi sie lezka w oku ze szczescia cos przepieknego po prostu super POLECAM POLECAM POLECAM. Pelny profesjonalizm we wszystkim super doradztwo , wszystko przemyslane i trafione w dziesiatke, montaz rewelacja Panowie grzeczni, mili nawet jednego pylku do sprzatania nie pozostawili po sobie, szanujac prace innych. Szkoda ze nie mozna zamieszczac zdjec bo chetnie bym sie pochwalila swoimi super drzwiami a zamowienie nie bylo latwe a wyszlo super z mieszkania zrobil sie palac. Dziekuje EURODOOR

Basia Otwock:)

Piszę, ponieważ przeczytałam wiele opinii, które totalnie odbiegają od mojej... Pan [usunięte przez moderatora] oraz jego kolega okazali się najlepszymi fachowcami z jakimi do tej pory miałam kontakt (jestem po remoncie, więc przerobiłam dużo ekip). Profesjonalny i czysty montaż drzwi w mieszkaniu. Moim zdaniem należy doceniać takie ekipy ponieważ zostało ich już niewiele. Ludzie z którymi się spotkałam wcześniej (podczas remontu) robili łaskę, że muszą coś robić. Bardzo proszę aby osoby zamieszczające negatywne opinie o tej firmie jeszcze raz przemyślały czy na pewno w ten sposób powinni traktować ludzi, którzy pracują w sposób profesjonalny, dokładny i do tego angażują się w swoją pracę. Polecam firmę i ekipę!!!:)

adaś

a co się tyczy wpisów innych to mam wrażenie że to konkurencja i to ta zła

Zostaw merytoryczną opinię o EURODOOR Ewa Dąbrowska - Warszawa

EURODOOR Ewa Dąbrowska