Goplana Poznań

Poznań

Opinie o Goplana Poznań

Grzegorz 2010-01-14 13:06:45
9brutto na poczatek praca masakra na maxa produkcja co 9 sekund wkladasz ciezkie elementy choc zalezy na jaki dzial sie trafi ale wiadomo nowy pracownik :) ma najlepiej :) szczerze mowiac bylem 2 dni na spokojnym stanowisku potem 3 dni na odbiorze nie polecam gorzej niz na budowie bylem zmeczony na miesiac wychodzilem 1100zl
anonim 2010-04-27 21:12:44
Grzegorz - 2010-01-14 13:06:45

buhaha chyba przez posredniak. Ja jak tam pracowalem, ze niepelny miesiac mialem 1470zl
goplana 2011-02-09 17:42:38
to była firma z wielką tradycją , ludzie sami pracowali na tą markę, później doszli do głosu ci, którzy nic nie zrobili dla goplany i wzieli wszystko sprzedali , smutne
Goplanka 2013-05-28 17:51:39
W Goplanie ładnie płacą ????
Bzdura, pracuję już 30 lat a moja miesięczna pensja to 1440 pln. Podwyżek nie ma od czasu gdy przejęła nas Jutrzenka (czyli 8 lat), która nic nie dołożyła a wręcz przeciwnie, obcięła pensje.
Goplanka 2013-06-15 19:50:39
Nie masz już po co już aplikować bo kilka dni temu została sporządzona lista osób do zwolnienia i prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakład zostanie zamknięty zaś produkcja przeniesiona do Bydgoszczy.
czarna 2014-05-20 17:01:55
w goplanie cześć ludzi to tania siła robocza a cześć to lizusy ii lenie
jeremy 2015-01-05 23:30:07
a widziałeś , żeby jej produkty nagle stały się znowu popularne w całym kraju a w telewizji leciały cały czas ich reklamy ? nie, bo i kryzys jak trwał tak trwa w dalszym ciągu. Nie jest moim zdaniem tak tragicznie jak to niektórzy opisują , ale nie można powiedzieć , że jest tu dobrze. Dobrze to było kiedyś
torik 2015-03-10 02:27:00
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości @jeremy. Goplana obecnie nie ma szans z takimi markami jak chociażby Wedel. Nie ma takich możliwości finansowych jak oni, ani marketingowych, o znajomościach w branży nie wspominając. Niestety , ale nie wróżę im powrotu do czasów świetności jeśli coś się radykalnie nie zmieni
buka 2015-03-29 16:07:41
nie zgadzam się z wami, produkty tej firmy mają bardzo wysoką jakość i trzeba tylko dobrego marketingu i trochę reklamy i można spokojnie zamieść konkurencję na polskim rynku jak suche jesienne liście. tak się składa że teraz po marketingie i reklamie szukam pracy, chętnie pomogę więc firmie jeśli zechce
pracownik 2015-04-16 15:24:46
W tym roku istnienie Goplany w Poznaniu się kończy.Zostaje tylko marka.
Grzegorz 2015-11-11 17:35:29
Pracowałem w Goplanie w latach siedemdziesiątych.Potem zmieniłem pracę na bliżej domu a teraz na bezrobociu. Mile wspominam pracę na magazynie opakowań i chętnie bym wrócił. Wysłałem swego czasu CV ale bez odpowiedzi
Grzegorz 2015-11-14 17:26:54
Nie nie widziałem nigdzie ogłoszeń. Wysłałem CV do kadr i nie było odpowiedzi.
Robuś 2016-05-11 11:37:12
Wyslalem CV i dostalem odpowiedz.Mialem juz badania, od 1 czerwca zaczynam.
mako 2016-05-11 11:39:20
Robuś' to gratuluje ! Powiedz mi prosze przec co aplikwoałeś czy u nich bezposednio na stronie czy poprzez agnecje pracy tymczaswoej? Na jakie stanowisko cie zatrudniają, jaka ci oferują umowę oraz ile dają ci stawki miesiecznej, daj jakies info czy szukaja jeszcze.
Zostaw swoją opinię o Goplana Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goplana Poznań