Opinie o VTS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VTS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VTS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VTS w Warszawa

Filozof Nowy wpis

Mając dobrą pracę w świetnej firmie to nie powinno nikogo dziwić, że na forum jest cisza.

Były współpracownik Nowy wpis

VTS Gdańsk- Corporate service Auditor. Facet ,który jest tam Managerem Serwisu kompletnie nie nadaje się do współpracy. Wydaje mu się, że pozjadał wazystkie rozumy. Współpraca odbywa się na zasadzie Pan- Sługa a jego zagrywki zakrawają o mobing. Pan ma na imię M...ej. Jeżeli będzie przełożonym to wasza praca zmieni się w koszmar. Pan próbuje wymusić nadgodziny aby pracować bezpłatnie. Oczywiście w dobrym tonie u niego zawsze należałoby siedzieć dłużej w pracy niż tryb pracy przewiduje. Za nie podpożądkowanie się tnie pieniądze. Pozdrawiam i nie polecam pracy z tym Panem w serwisie.

Hanna Nowy wpis

@anonymous nie można nikogo obrażać na forum. W razie wątpliwości odsyłam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Hanna Nowy wpis

@Serwisant dzięki za opisanie pracy serwisanta. A powiesz nam w jaki sposób był mierzony ten czas? Ktoś chodził z Tobą i Ci go mierzył? Co się działo jak nie wyrobiłeś się w czasie ze swoją pracą? Czy firma VTS wyciągała jakieś konsekwencje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie VTS? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Serwisant

Były serwisant.Już tam nie pracuję po wielu latach pracy.Jeżeli chodzi o pracę serwisantów to na początku było tam super.Fajna kasa za montaże itp.Niestety po wprowadzeniu innowacji a nawet już wcześniej wysyłali gościa na pomiar czasów.Porażka.Dodawali coraz więcej roboty przy okazji obniżając czasy na daną czynność.Jeżeli były jakieś nowinki to już czasu na nie nie było.Ogólnie jako serwisant przepracowałem tam dobrych parę lat i ogólnie nie narzekałem.Jedyne do czego mógłbym się doczepić to notoryczny spadek czasów na daną czynność do wykonania oraz według mnie zbyt drobiazgową dokumentację zdjęciową.Najlepszy okres w VTS to lata 2005-2010.Wówczas można było jeździć po kraju i nie tylko i to montować,człowiek wiedział za co.Teraz?Wolę pracę na miejscu.Pozdrawiam.

Hanna

Jak przedstawiają się warunki pracy VTS?

dorwij dobre zatrudnienie nab wyższym stanowisku to więcej zarobisz, akurat jest oferta na analityka finansowego, spróbuj

idz do młochowa do borsuka on ci zrobi ofertowanie z d......py i bedziesz inżynierkiem jak się patrzy.a że lubi męskie d...py to pewnie robote będziesz miał złotą.

gdzie 69!!! panowie nie przeceniajmy Mr Borsuka. Tosz to z rodzinny ssaków, w sumie geny ma zbliżone, bliżej się przyjrzeć to i gęba podobna do prawdziwego borsuka, no może trochę brzydszy. Mr Borsuk woli dziewczyny, ponoć uwielbia być poniżany w łóżku. Swoją drogą z taką mordą i osobowością dobrze musi za zabecelować bo się zgodziła jaka Pani do towarzystwa.. Radzio będzie robił za sekundanta, reczniki donosił, uzupełniał papier toaletowy, uzupełniał mydło, robota stworzona dla niego. Jedna jeszcze myśl mi chodzi po głowie, gdzie w tym duecie umieścimy Pana ADAMA. Przecież zasłużył sobie na miano gracza z pierwszego planu, nie możemy zapomnieć o tym, jakieś propozycje :)?

wuju

zróbcie sobie 6/9 i bedzie zgoda chociaz nie wiem czy borsuk z tym swoim kałdunem da rade.lepiej jak bedzie na dole.

radek12

Dziękuje Ci Krzysiu za obronę, faktycznie jestem frajerem ąle to tylko dlatego ze bylem gwalcony przez meneli w piwnicy. Co do mojej Hondy to brała udział w szybcy i wściekli ( ta po dachowaniu) i vin diesel podpisał mi się na zderzaku i dlatego chce za nią milion złotych. W razie czego możesz na mnie liczyć, krzysiu kocham Cie

Borsuk

Dla mnie najgorszy jest moj lizus Radek brygadzista wielki chodzi na wszystkich gada ze strzelaja z ucha, a on wszystko mi donosi i jeszcze ta jego Honda taki sam smietnik jak moj golf. Pozdr

Borsuk

Krzywdzicie mnie tymi slowami :'(

adam

potwierdzam. a najlepsze to są jego opowiesci jakim to on jest niezastąpionym fachowcem że nawet prezes hubert go się boi.i te jego samochody typu stary ford focus pordzewiały ale najszybszy ze wszystkich focusów na świecie.ha,ha,ha.

wóju

najlepszy w tym całym syfie to jest ten śmieszny kierowniczek magazynu zwany borsuk.krótkie tłuste paluszki,którymi nie może nawt jak facet ręki ścisnąć na przywitanie,jego małe świńskie oczka,i ten głupkowaty wygląd a uważa sie za macho i wielkiego cwaniaka a jest zwykłym błaznem.

adaś

porąbana firma.z ludzi chcą zrobic niewolników.jest pare porządnych osob które pracują na tym magazynie ale są to wyjatki,tak jak wyjątkiem są osoby które mówią co myślą.umowy na 5,40 brutto.ludzie (usunięte przez administratora) takie rzeczy to tylko gdzieś w afryce,i ten ich śmieszny akord praktycznie nie do wyrobienia.

~mazi

To prawda! Podpisuje się pod tym obiema rękami! Pan (usunięte przez administratora) to kompletnie niezrownoważony psychicznie człowiek, brak mu podejścia do pracowników i szacunku dla ludzi! Kłamie i oszukuje na każdym kroku razem ze swoim (usunięte przez administratora) Ludzie którzy nie nadają się na prowadzenie warzywniaka a ktoś powierzył im stanowiska kierownicze albo nie wie co zrobił albo jest taki sam jak oni. Tak preżną i bogatą firmę doprowadzą do upadku i przed oblicze sądu bo nikt nie pozwoli na takie traktowanie ludzi!! Wkrótce będziecie się z tego tłumaczyć przed sądem!

Zostaw merytoryczną opinię o VTS - Warszawa

VTS