Opinie o Bhp-lex w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bhp-lex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bhp-lex o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bhp-lex w Zabrze

7,000 zł można było zgarnąć z tamtego roku z samej premii? to w tym bieżącym jak z tym jest? przybliżycie warunki zatrudnienia? za co konkretnie premia jest przyznawana? Czy warunki zawsze są jasne? Na innych stanowiskach też taka występuje?

Kilka miesięcy temu szukali pracownika biurowego. W ogłoszeniu, na które natrafiłam w internecie jest napisane, że na wynagrodzenie składa się stała podstawa oraz premia za wyniki. Za co konkretnie przyznawana jest premia? Ile mniej więcej tej premii miesięcznie można otrzymać?

Zosia Nowy wpis

Jak kilka m-cy temu, to zapewne oferta jest już nie aktualna. Ale słyszałam, że nawet 7tys można zgarnąć z samej premii.

Wiecie może, czy w Bhp-lex szukają chętnych na staż?

BHP-LEX - biuro Nowy wpis

Niestety nie poszukujemy osób na staż :) Czy nie lepiej czasem zadzwonić bezpośrednio do firmy i spytać? ;) Pozdrawiamy!

Hanna

Jak z tymi nadgodzinami o których piszecie? :-) Czy faktycznie są tak często i czy trzeba obowiązkowo zostawać? I w ogóle jak są one płacone? Jakoś lepiej, normalnie? Czy dni do odbioru?

Biuro
@Hanna

Nie ma nadgodzin w firmie BHP-LEX. Praca jest od pon. do pt. w godzinach od 08:00-16:00.

W Bhp-lex poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Biurowy. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

AN

Miałam wrażenie, że trafiłam na rozmowę na zupełnie inne stanowisko. Ponadto, w ogłoszeniu byla informacja, że ma być umowa o pracę, a na rozmowie wyszło, że 2 pierwsze umowy to zlecenie. Dodatkowo w ogłoszeniu nie było wzmianki o delegacjach. Gdyby napisali prawdę, to nie wysłałabym cv, więc zmarnowany czas.

Halina
@AN

dwa razy zlecenie? jaki okres czasu? i te delegacje to odnośnie czego tak nagle, napiszesz coś więcej o nich?

Sylwia
@Halina

Z tego co wiem, to umowa zlecenie jest 1, na miesiąc. I każdy ma prawo podczas rozmowy do wypowiedzenia się w tej kwestii. Delegacje? Tak, jest możliwość wyjazdu na delegację, która może się zdarzyć raz na pół roku, może rok.. Może, ale nie musi.. Poza tym uważam, że lepiej usłyszeć na rozmowie, że może się zdarzyć wyjazd służbowy, nić tego nie usłyszeć, a potem być zaskoczonym. Może warto podczas rozmowy otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach..

Egwa

Witam jak wyglada praca jest to jakaś sprzedaż na lini czy jak to wyglada ? Czy może się wypowiedzieć jakaś osoba ?

@Egwa

Jak ktoś będzie odpowiadał, to poza pracą, napiszcie też o pensji. Mnie interesują posady administracyjne. Ile można dostać za prace w biurze?? Jaka kasa?

Ktoś opowie o tych obowiązkach na stanowiskach biurowych u nich? Proszę o to, ponieważ widziałam wpisy niezadowolone z tego, że praca okazała się inna niż oczekiwali. Chciałabym być pewna, na co się ewentualnie piszę.

Werto

Zupełnie nie polecam. Po szkoleniu w dniu kiedy pracownik miał przejść egzamin okazało się że egzaminator dzwonił przez godzinę do koordynatora a nie do osoby która miała być egzaminowana. Kiedy koordynator po skończonym spotkaniu oddzwonił do szanownego pana egzaminatora ten oznajmił że przez godzinę próbował się dodzwonić i nie interesuje go że na inny numer ponieważ taki dostał od firmy organizującej kurs i teraz nie ma czasu. Daliśmy drugą szansę ale historia w podobny sposób się skończyła. Ponieważ zapłaciliśmy z góry chcieliśmy zwrot pieniędzy obiecano nam zwrot całości ale korektę po prawie dwóch miesiącach! otrzymaliśmy tylko na część wpłaconych środków. NIE POLECAM, JEST DUŻO FIRM SZKOLENIOWCH W KTÓRYCH BYĆ MOŻE PRZEJDZIE SZKOLENIE I EGZAMIN GŁADKO.

Kursant
@Werto

Również nie polecam. Oferują kurs w promocyjnej cenie, po czym jak już zapłacisz i chcesz się zapisać okazuje się że jednak musisz dopłacić bo jak to Pani ładnie ujęła (ktoś się pomylił, i coś źle wpisał, im tego kursu po tej cenie nie opłaca się organizować) Więc na prawdę nie polecam firmy, jako niedoszły kursant. (czekam na zwrot pieniędzy)

Czym w Bhp-lex zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

kto powinien ten wie...

Czy zachęcają nie wiem!!! Po rozmowie kwalifikacyjnej zostałam przyjęta do pracy, byłam na dniu próbnym, po czym wyraziłam chęć podjęcia pracy w tej firmie. Dałam wypowiedzenie w tej firmie, w której pracowałam, po czym okazało się, że Szef chce ze mną przeprowadzić krótką rozmowę, na której oznajmił mi, że jednak musi to przemyśleć, bez określonego terminu tych przemyśleń. Trochę późno zaczął myśleć! Gdyż ja byłam pewna, że tą pracę mam dając wypowiedzenie. Dziewczyny, które tam pracują przyznam, że są świetne; lecz postawa Szefa okazała się niezbyt w porządku.

Czy zdarzają się nadgodziny w Bhp-lex?

Omijac

Tak. I to codziennie. W piatek mozesz zapomiec, że wyjdziesz stamtąd o normalnej porze.

aj
@Omijac

I tu się nie zgodzę. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma. Kwestia odpowiedniej organizacji swojej pracy.

@aj

Pamiętam, ze bhp-owcow w ogole noe bylo w firmie. Ludzie od call wychodzili o 16, a osoba w sekretariacie o 15:55 dostawala stos dokumwntow i poczty od dyrekcji.

Milla
@aj

Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Pola@@
@Milla

Czy można wiedzieć coś o aktualnych warunkach zatrudnienia w biurze?

Maja

A na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

zadowolny
@Maja

Pracowałem w tej firmie już jakiś czas temu, może faktycznie nie jest idealna, jednak ja nigdy nie miałem większych problemów, wymagają swoje jednak człowiek spokojnie się ze wszystkim wyrabia jeśli pracuje uczciwie ( wynagrodzenie zawsze na czas i można liczyć na dodatkowe profity za dobre wyniki ) . Większość złych opinii niestety dodają ludzie którzy od dawna nie pracują i zależy im tylko na oczernieniu firmy po złości, ale to już niestety mentalność ludzka... Ja jestem zadowolony i sam nawet kilku znajomym poleciłem pracę w bhp-lex. Najlepiej przekonać się samemu i wyrobić własne zdanie :)

Niedawny pracownik
@zadowolny

Ale bzdury wypisujesz.

Sony
@Niedawny pracownik

Ani firma super dobra, ani super zła. Przyzwoita !

Liv
@zadowolny

Chyba pracowałeś w jakiejś innej firmie.

Jak długo czekaliście na odzew z Bhp-lex? Oddzwaniają zawsze?

Oddzwaniają do wybranych. Jeśli złoży się CV zgodnie ich wytycznymi można oczekiwać telefonu.

Pedro

Największym problemem jest brak chęci do pracy. Dla mnie dobra firma, można zarobić i do tego w fajnej atmosferze.

Job

Omijać... Z czym taki nigdy wcześniej nie miałam okazji się spotkać. Praca ok, kasa też się zgadza, gorzej ze współpracownikami. Widzę że nie tylko ja to zauważyłam. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Ciągle krzyki, Przeklinanie no i niestety tak jak ktoś już wcześniej napisał, bekanie... jeśli marzy Ci się praca w kulturalnym fajnym miejscu to na pewno nie ten adres.

cyk
@Job

A bączki puszczają ? Bo kiedyś było ich sporo ! Bączek za bączkiem aż miło :-)

To może ja napiszę coś na temat tego jak wygląda dzień w tej pracy. Ciekawe doświadczenie. W skrócie. Ogólny brak jakiejkolwiek kultury. Przeklinanie w trakcie kiedy Ty wykonujesz połączenie telefoniczne. O bekaniu nie wspomnę. Praca sama w sobie nie jest zła. Jeśli ktoś jest nastawiony na jakiś poziom to nie ten adres. Ogólne (usunięte przez administratora) i raczej niezbyt przyjaźnie otoczenie. Ja wytrzymałem 2 tygodnie.

Natalia

@Mario a jaki zakres obowiązków w biurze ?

Mario

Ja za to mam same dobre wspomnienia jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Chcesz pracować, docenia to, nie . Atmosfera panująca w biurze bardzo przyjemna :)

Ada

Witam, widzę bardzo różne opinie na temat tej firmy, czy ktos z pracowników powie mi coś o wypłatach?

TEDI

MoniaAA- puknij się w ten pusty łeb !

@TEDI

Brawo hahaha ładny poziom tam macie. Może zamiast ukrywać się pod TEDIm podpisałbyś się z imienia i nazwiska niech ludzie wiedzą kim jesteś Adamie A. Jesteś żenujący. Koleżko radzę Ci najpierw zapoznać się z zasadami rekrutacji, prawem pracy i BHP a potem zatrudniać ludzi . Żenadą w Twoim wykonaniu jest najeżdżanie na inne firmy specjalizujące się w obsłudze klienta. Słabo, bardzo słabo i ten hajs pod stołem, co Ty sobie wyobrażasz? Szukasz jeleni do pracy. Przemiał macie tam zarąbisty. Nie dziwię się, że ludzie uciekają od Was po pierwszej rozmowie.

Julia
@MoniaAa

Jakbyś znała regulamin serwisu GoWork, to wiedziałabyś, że unikamy tu posługiwania się danymi personalnymi - każdy ma bowiem prawo do zachowania pełnej anonimowości. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż aktualnie nie jesteś zatrudniona w Bhp-lex. Nie masz ponadto dobrego zdania o tej firmie. Z czego to właściwie wynika? Może kiedyś tam pracowałaś i nie wspominasz tego czasu najlepiej? Proszę, powiedz nam coś więcej o swojej sytuacji.

@Julia

Regulamin pozwala również na obrażanie innych? W odpowiedzi na Pani pytanie, nie związałam się z tą firmą. Jak pisałam wcześniej - firma oferuje najniższą krajową, a premię "pod stołem", taką propozycję dostałam podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronach z ogloszeniami o pracę, firma oferuje w okresie próbnym 2100 zł netto - na rozmowie informacja cytuję: " pierwszy miesiąc 1500 zł, drugi miesiąc 1700 zł trzeci 2100 zł", na moje zdziwienie i pytanie jak to się ma do oferty zamieszczonej na portalu? W odpowiedzi usłyszałam, że wszystko jest OK, i że inni też tak robią. Podczas tej samej rozmowy, pan odpowiedzialny za rekrutację, wielokrotnie powtarzał, jak to "inne" call center są złe i co z nimi jest nie tak, z całym szacunkiem, ale pracując 10 lat u tych "innych", nie należy usilnie ich obrzydzać i wmawiać że każde call center wypłaca kasę pod stołem... No cóż, nie każde :) Poza tym, jak może być super w tej firmie skoro każecie mi się puknąć w łeb? Pani tam pracuje, to Pani wie jak tam jest. Jak się traktuje przyszłego pracownika?! Jest to mało profesjonalne i tyle.

MoniaAa

Jedno słowo, które ciśnie się na usta, to MASAKRA! Firma mało wiarygodna. Wchodząc do budynku nie ma nawet wzmianki, że mają tu biuro. Na piętrze gdzie urzędują, też brak jakielkolwiek plakietki i dziwne tłumaczenie, że się przenoszą. Rozmowa przebiegała całkiem ok dopóki padła informacja o wynagrodzeniu, w okóle nie pokrywa się z ofertą na którą aplikowałam. W ofercie umowa o pracę na okres próbny i 2100 na rękę plus premia - podczas rozmowy okazało się że te 2100 jest w ostatnim miesiącu premia owszem jest ale bez ZUS! Po okresie próbnym umowa z najniższą krajową i jak wyżej premia o ile jakaś będzie to "pod stołem"! Jestem zniesmaczona, że takie firmy jeszcze istnieją, że nikt jeszcze PIPu nie nasłał?! Moje sugestie dla Bhp-lex: Moja sugestia dla firmy to abyście ogłoszenia o pracę które wrzucacie na wszysykie możliwe portale były zamieszczane ze stanem faktycznym! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek do pracowników

Rysiek
@MoniaAa

Dziewczyno ciesz się, że Ci nerki nie wycieli. Mój kumpel tam był na rozmowie kwalifikacyjnej i wrócił bez jednego płata wątroby! Fakt, że dostał 2500 zł ( pewnie też bez ZUS ) Ale wódy do dzisiaj pić nie może. To jest dopiero masakra ! Masz rację to czysta sprawa do dla Pipu !

@Rysiek

Chyba żartujesz?! Tylko 2500 za wątrobę? Ale ona się dość szybko regeneruje ???? a tak na poważnie to warunki pracy też nie za fajne. 6 osób wciśnięte w pomieszczenie 1,5 na 2m. Kurtki rzucone byle jak na parapet... Kuźwa na wieszaki ich nie stać? I ten najazd na inne firmy "call center" ???? bardzo źle to wypada w oczach osoby która ma doświadczenie i wie z czym to się je. Po prostu pan Adam nie powinien rekrutować!

Zostaw merytoryczną opinię o Bhp-lex - Zabrze

• Jak się pracuje w Bhp-lex?

Zobacz opinie na temat firmy Bhp-lex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bhp-lex?

Kandydaci do pracy w Bhp-lex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bhp-lex