Opinie o Steelcon Sp. z o.o. w Warblewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steelcon Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Steelcon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steelcon Sp. z o.o. w Warblewo

robertsaxon

Banda oszustów Moje sugestie dla Steelcon Sp. z o.o.: Nie polecam pod żadnym pozorem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddać pieniądze

Dariusz
@robertsaxon

Masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w firmie Steelcon? Zarzuciłeś firmie poważne przestępstwo, dlatego chciałbym, abyś podał konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście byłeś świadkiem bądź uczestnikiem sytuacji, która potwierdzi Twój wpis. Proszę o odpowiedź.

robertsaxon Nowy wpis
@Dariusz

Byłem zatrudniony przez tą firmę w Anglii Zostałem (usunięte przez administratora)i pozostawiony bez środków na powrót

Sylwia Nowy wpis

Steelcon powstał w 1999 r. Firma specjalizuje się między innymi w produkcji elementów wyposażenia kontenerów. Z każdym rokiem spółka stara się dopasować produkcje do wysokich wymagań rodzimych producentów pojemników stalowych. Interesuje mnie, jakie warunki umowy i szkolenia proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej?

Janusz Wyrwidąb Nowy wpis

Trzymajmy się razem obiboki .......1 września to tajemna data ......wszyscy do boju

Kuba Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cost Manager ds. fit-out (instalacje sanitarne)
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Beata

Jakie są główne obowiązki kierownika ?

Ķońcowy ochotnik
@Beata

Býło ich wielu Ale żaden nie został przy (usunięte przez administratora) Wyciągnij wnioski Ten który jest też kwestia czasu i pewno będzie już tym złym kierownikiem......bo tak Nieobliczalne decyzje na poziomie osób decydujących.........

Dzik dekatyzowany

Proszę o informację jak jest z terminowością wyplat,czy są nadgodziny i jak wygląda sprawa zwrotów za rachunki z podróży. Ubezpieczenie zdrowotne oraz trzynasta pensja a także pieniądze na święta grudniowe.

Wiktor

Zdarzają się awanse?

Latający Holender

Firma jak firma Osoby decydujące niekoniecznie powinny być na tych stanowiskach Szczególnie Marcin K....bo to pijawa na pieniądze który robi w bambuko swoją szefowa ........A ona myśli że on jest najlepszy jest w błędzie i to dużym Pani m z.malej litery ....osoba która chciała by wszystko wiedzieć i decydować za każdego .......grunt to dobrze sprzedawać obuwie A później samo się ułoży

Macie jakiś powód, że tak długo nikt nie zaglądał na forum?

Edek

Witam. Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do pracy w Steelcornie.

Dariusz
@Edek

Chciałbyś dostać się do pracy w firmie Steelcon? Jeżeli tak, to czy mógłbyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Z uwagi na to, iż firma znajduje się w dogodnej lokalizacji, czy może słyszałeś przychylne opinie o tym miejscu pracy? Odpowiedz, proszę.

Rafał
@Dariusz

Właściwie to ja bym nawet chciał, jeśli daliby mi ładne pieniążki.

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze marudzi!!

Power

Czy ktos moze pracowal w steelcon w warblewie? Jak tam jest? Uczciwi?

t
@Power

Pracuje w tej firmie ponad 5 lat i nie na zekam,tym bardziej ze postawiono nowy zakład i warunki sa dobre.Nadgodziny sa płacone.Potrzebują cały czas ludzi

t

warblewo polecam zaklad

klawy
@t

nie polecam

klawy
@Power

Naprawdę nie polecam, ludzie uciekają na potęgę, boją się odezwać bo za zwykłe spojrzenie możesz wylecieć z pracy, a szefowa udaje, że wszystko wie najlepiej a szkoda mówić o niej, nie warto, przestrzegam wszystkich chętnych, szukajcie innej pracy, nie Steelcon Warblewo, a nowa hala nie jest taka super, dno, dno, dno

Maja

@nie warto czy nie dostałeś do tej pory swojej wypłaty? Czy rozmawiałeś z pracodawcą o tym? Czy zdarzyło się to jednorazowo? A może ktoś jeszcze ma taki sam problem? Podzielicie się swoimi opiniami na temat pracy w steelcon?

Maja

@oddany pracownik nie możesz nikogo obrażać na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy ktoś mógłby pozostawić merytoryczną opinię na temat pracy w firmie steelcon?

Unikatowy szlif

Kto jest teraz tam szefem?

Przytulic trzy euro

Ludziska piszcie cos o tej firmie gdyz pracuje w tematach: spawanie gazowe spawanie elektryczne spawanie w osłonie gazów: MIG MAG TIG spawanie elektrogazowe spawanie elektronowe spawanie laserowe spawanie łukowo-wodorowe spawanie hybrydowe spawanie plazmowe spawanie termitowe spawanie żużlowe Jest o co sie bic czy to sciema ta firemka?

Maja

@t w jakim dziale pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w steelcon. Wspominasz, że potrzeba ciągle ludzi do pracy. Czy osoby, które nie posiadają doświadczenia zawodowego również mają szansę na dostanie się do pracy w firmie?

Przytulic trzy euro

Ekipy sa wporzadku?Pytam o ludzi ktorzy tam pracuja.

Maja

Pracujesz w steelcon? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Rambulec

Co tam kasa , ważne, że jest robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Steelcon Sp. z o.o. - Warblewo

• Jak się pracuje w Steelcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steelcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steelcon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Steelcon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steelcon Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Szosa Stargardzka 38-40
    70-893 Warblewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042