logo Renco Solar

Renco Solar

Legnica

Opinie o Renco Solar

AdamWOla 2013-01-03 22:42:10
Facet pisze totalne bzdury i chyba pierwszy raz wyjechał do roboty do Niemiec! Jeżdżę z Renco Solar regularnie i nieraz miałem odczynie z takimi "pracownikami" jak ty. Robota zrobiona byle jak, na szybko. Renco to nie oszuści. Myślisz, że gdyby nie płacili to ktokolwiek by z nimi jeździł? Ciekawe dlaczego inni nie mają z nimi problemu. Zresztą wystarczy skontaktować się z firmą i wszystkiego dowiedzieć się samemu.
NIE SŁUCHAJCIE KŁAMSTW!!! 2013-01-17 00:01:29
Renco Solar to uczciwa firma, zatrudnia legalnie i wypłaca pieniądze w terminie. Żadna policja nie prowadzi wobec niej postępowania, kto nie wierzy niech zadzowni do firmy, albo na policję w Legnicy, gdzie znajduje się siedziba. Tylko się zdziwicie, bo wszystko jest ok, firma godna polecenia. Nie dajcie się nabrać osobie, która ją krytykuje - to oszust, na dowód używa ciągle tych samych zwrotów" Tą śmieszną firmę" , te same błędy, mogłeś bardziej się postarać. W lato jadę znów do pracy z Renco. .(usunięte przez administratora)
JarekBytom 2013-01-17 11:03:48
Renco Solar to na 100% firma godna zaufania, przekonałem się o tym wielokrotnie pracując dla nich. Załatwiają noclegi i dojazd do pracy, wypłata wpada do ręki regularnie i co do centa. Dziwią mnie te negatywy, chyba konkurencja nie śpi, widać, że to wszystko pisane przez jedną osobę. Polecam pracę z Renco Solar, szkoda, że ktoś próbuje zaszkodzić uczciwemu pracodawcy. No, ale co dodać, Polak Polakowi...
Byłypracownik 2013-06-16 12:23:33
Jak czytam te wszystkie komentarze dobre na wasz temat to nie wiem
czy się śmiać czy płakać, ta firma jest beznadziejna, w gorszym syfie
jeszcze nie pracowałem, ludzie się zmieniaja co wyjazd, obiecują duże zarobki a wprawdzie to co wypłate ucinają, i jeszcze się musisz prosić za swoimi pieniędzmi nie raz nawet czekałem do 2 miesięcy, teraz jak na to patrzę to mi się tylko śmiać chce firma pazerna, oszuści, matacze. Mie polecam nikomu.
były pracownik 2013-06-26 20:25:00
pracowałem przez ta firme szkoda gadac jeden wielki przekret nie polecam.
123 2013-07-10 12:08:29
Byłem na ostatnich wyjazdach w Renco Solar (moge podać nazwy miejscowosci w których pracowaliśmy dla wiarygodności) i powiem tylko tyle, to oszuści. od 2 miesięcy zalegają mi z wypłatą pieniędzy. oferuja atrakcyjne zarobki a tak naprawde wyplacaja smieszne pieniądze albo nie wypłacaja wcale. jakiś miesiąc temu zatrudnili sporo nowych ludzi, ponieważ mieli dwie spore budowy, nie zaplacili tym ludzią prawdopodobnie nawet złotówki. Szefowie tej "firmy" nieustanie kłamią i zwodzą, duzo obiecują nie robią nic. zastanawiam sie tylko kto pisze te pozytywne komentarze? znam praktycznie wsyztskich którzy tam pracują, nie przypominam sobie zeby ktoś mówil dobrze o tej firmie. Nie polecam nikomu aby podejmował prace w tej firmie. ja chce tylko odzyskać swoje pieniądze i nie chce mieć z tymi ludźmi nic wspolnego.
egon 2013-07-26 08:50:30
Zgadzam sie i trzymam stronę ,,1 2 3'', byłem na dwóch wyjazdach z tej firmy. Na początku obiecują kokosy i złote góry, a tak naprawdę jeszcze sie u nich traci. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzaino nam iż firma zapenia nocleg oraz wyżywienie, praca nie dłuzej niz po 12 godzin dziennie, w deszcz schodzimy z budowy itp. itd. W dzień podpisania umowy usłyszałem juz, ze jednak wyżywienie nie jest zapewniane trzeba się zaopatrzyc samemu. Na umowie znajduje się kwota za zlecenie 2000zł, umowa słowna to kilka marnych euro na godzine, nie pracuje się po 12 godzin tylko ora do bólu po 15, a nawet 1 godzin dziennie. Deszcz jest według nich niczym innym jak suchym powietrzem. Podczas 13-dniowego zlecenia padało przez około 10 dni i jakoś kierownikowi nie kwapiło się żeby przerwać prace i pojechać do hotelu. Z drugiej budowy, która zakończyła sie niecałe dwa miesiace temu do tej pory nie widzę umowy, a juz nie wspominam o pieniądzach. Oszuści i krętacze. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, bo więcej straci niż zyska. Dbają tylko o swoich starych pracowników.(usunięte przez administratora)
renco to złodzieje 2013-07-28 17:44:27
.(usunięte przez administratora)Nie maja żadnego szacunku do ludzi....obiecuje że jak ich spotkam na mieści to napluje im w twarz....
2013-08-27 22:58:57
Hehehe Czytam i nie mogę uwierzyć że ktoś pisze dobre komentarze o tej firmie,, ale dobrze wszyscy wiemy że to ludzie z biura pisz, w tej firmie szefostwo traktuje ludzi jak śmieci i proszę nowych pracownikow nie dajcie sie zwodzic na mile slowa i na ladne biuro bo po to to właśnie jest zeby czlowiek wdepnal .(usunięte przez administratora), a jeszcze jedno pracuje tam taki kamil jiby jest kierownikiem ale ogolnie to nie wiem z jakiego powodu czlowiek ten zachowuje sie jak by skonczyl podstawowke do mieszania betonu przywiozl nam kielnie hahaha dla pieniedzy zrobil by wszystko jast tak falszywy se szkoda gadac jak cala firma
były pracownik 2013-09-02 14:58:46
nie słuchajcie pochwał na temat tej firmy bo to same bzdury, ja byłem na kilku wyjazdach i na początku miało być wszystko pięknie a co czego to walą w chuja kasy na czas nie dostałem nigdy i były problemy aby ją odzyskać niech każdy się zastanowi czy chce tam pracować bo praca tam w czynie społecznym to nie szczyt marzeń pozdrawiam
dark 2013-09-02 22:21:06
jestescie ludzie naprawde dziwni ja tam pracowalem i to samo bylo umowy jakie m umowy ludzie na poczatku dawali oni takie umowy na kazda budowe by byla i ze niby zarobek byl 1200 zl a wyplacaliu po 5-6 tysiecy z duzym opozneniem ale jakos wypalacali
teraz wiem jakie umowy podpisali ci co tam zostali barany jak nic hahahah ci durnie podpisali taki umowy na 2 lata i zawarte w tym jest iz jak odejda od nich z firmy przez 2 lata nie moga ppracowac w montarzu paneli hahahha inaczej kary beda dostawac widzicie jacy ludzie sa tepi???
napisze tak znam tam paru co tam pracuja i n w zyciu nie dali by sobie rady wiec tyraja jak dziady i taka prawda to sa nie udacznicy zyciowi i lubia byc ruchani i tak juz bedzie zawsze normalni odchodza i maja ich gdzies ale bedzie taki czas ze dostana po lapkach .(usunięte przez administratora) :) a ci co wypisuja te komentarze jaka ta firma wyplacalna to zona.(usunięte przez administratora)wypisuje te bzdury albo.(usunięte przez administratora) bo jak zonka tupnie to .(usunięte przez administratora)jak kundel podwija ogon i zasuwa do zadania hahaha:)
andrzej to golodupas bez zony bo poszla w tango ale to szkoda gadac:) i pisac wiec ludzie po prostu chcwecxie robic robcie ci co tam zostali to frajerzy pamietajcie oni zrobia wszystko by miec dla siebie dobrze i sprzedaja i podpierdalaja was by was wygryzc wiec nie zawracajcie.(usunięte przez administratora) ta firma pozdrawiam
były pracownik 2013-09-05 07:09:54
co do tych umów to można sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzeć i oni i my , umowa zlecenie to umowa z którą .(usunięte przez administratora) tylko iść do sądu cywilnego ale po co , lepiej jest złapać jednego z drugim zrobić co trzeba ( chociaż satysfakcję będzie się miało) , więc chłopaki do dzieła , a poza tym to.(usunięte przez administratora) ma taki rogi jak z legnicy do warszawy i aż dziw że się mieści w tym swoim biurze hahahaha , a grubas to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kłamca - pozdro
Oszukany 2013-09-07 11:15:27
To wszystko prawda! Jedno wielkie oszustwo.Dla tych ktorzy maja zamiar tam pracowac mam dobra rade...na spotkaniach w biorze przed wyjazdem do pracy nagrywajcie rozmowy .(usunięte przez administratora).Te nagrania wam sie przydadza w wyegzekfowaniu pieniedzy i ewentualnych sprawach sadowych...Obiecuja prace w dobrych warunkach i 6e na godzine.Umowa jaka dostaniecie to umowa na 2tys zl na miesiac obwarowana wysokimi karami za odstapienie od pracy.Przy tym szefowie beda utrzymywac ze to tylko umowa dla skarbowki a obowiazuje umowa ustna czyli 6euro na godzine.Prawda okazuje sie zupelnie inna...Wyliczaja wyplate jak chca i kiedy chca ja trzy miesiace czekalem na swoja wyplate ktora byla na raty.Za miesiac pracy w nieludzkich warunkach po 15godzin w deszczu i glodzie bo nie dostawalismy obiecanych zaliczek na jedzenie.Dostalem niecale tysiac euro i to z wielkimi problemami...Ostrzegam wszystkich przed ta firma!
bez KRS???????????? 2014-05-21 15:50:24
Serio, są jeszcze firmy bez wpisu do KRS-u. Żartujecie chyba albo ja coś nie wiem. Czy ktoś może potwierdzić czy Renco Solar jest taka sytuacja?
moraw 2014-10-29 11:40:22
Chyba nie wszystkie firmy muszą być wpisywane do KRS są jakieś rodzaje któren są. Nie wiem dokładnie o jaki rodzaj chodzi ale jestem pewny ze takie są. Ja szukam pracy i w sumie dlatego dodswiezam regat, chciałbym uzyskać najnowsze informacje o firmie.tzn czy jest np szansa na zatrudnienie nowej osoby?
Antek 2014-11-16 16:58:45
Witam, pracował ktoś może tutaj w renco solar jako Monter konstrukcji? Praca ma polegać głównie na montażu modułów fotowoltaicznych, czyli tych paneli solarnych. W ogłoszeniu napisali o częstych wyjazdach po Europie, może ktos to przybliżyć, czy wówczas płaca wysokie diety i tym podobne? Długie sa te wyjazdy?
stasiek 2015-01-16 14:49:50
oo, no prosze jak częst wyjazdy po Europie to i j się isze na darmowe wakacje połaczon z jakimiś konfernacjami czasem.. może jeszcze mi dopłaca za to jak politykom, haha. A tak na powaznie to nie wiecie czy działą u nich obecnie rekrutacja jakać, bo właśnie szukam czegoś podobnego i chc aplikować do nich.
Superanto 2015-01-31 03:41:55
no kazdy by chcial sobie tak jezdzic po swiecie zeby mu za wszystko placili ale coz nie ma tak latwo takie rzeczy tylko w naszym parlamencie ;) a tak szczerze to ja bym chcial sie dowiedziec czegos na temat zatrudnienia w renco solarze, bo tak jakos nie widze ofert pracy - gdzie szukac? istotna kwestia to tez zarobki ale to moze innym razem...
icada 2015-02-17 18:15:41
chciałbym załapać się do pracy, chce osobiście zaniesc papiery ale nie wiem czy jest sens; zastanawiam sie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa i z ilu części się składa przeważnie. Może osoby które już to przerabiały mogłyby mi pomóc?
Dziki Elf 2015-05-03 04:25:56
Widze ze pomimo szczerych rad jednak sa ludzie ktorzy sa chetni do pracy w tej firmie..pracowalem tam sporo czasu i z calego serca przestrzegam przed ta firma nie bede wdawal sie w szczegoly tylko przekaze ze praca tam jest faktycznie orka na bardzo wysokich obrotach gdzie godziny pracy bardzo czesto zamykaly sie w okolicach 16h na dobe..co do placy to oszukuja klamia o kazde euro trzeba toczyc batalie.Osobiscie zostalem oszukany na grubo ponad tysiac euro wraz ze mna minimum 5 osob na podobna kwote...wiec zadajcie sobie pytanie wy chetni do pracy czy STAC WAS NA PRACE w tej firmie?....pozdrawiam ;)
Roman 2016-08-01 19:24:50
Witam.tak,zgadzam się z większością opinii negatywnych.większość to nieudacznicy,andrzej niby ręka szefa Toma,trzęsąca się z przepicia,pseudo jego osoby to J23 bo tyle miał podczas wypadku.dużo mówi ale o robocie nie ma pojęcia.płacą komu chcą,to prawda,po Anglii wielu nie otrzymało kasy,naprawde wiele osób.próbujcie,może wam da?lokum daje,ale różne,najróżniejsze.tak,nie szanują ludzi.ale to Polska firma
Roman 2016-08-01 19:26:03
hah 2016-08-01 22:39:54
No to skoro zarobki są na poziomie 2 tysięcy złotych @tickl to nie jest tak źle, bo doskonale dbają o zatrudnienie wśród pracowników. Pewnie i tak dochodzą do tego odpowiednie premie, które się przydają pracownikom, ale czy wypłata jest u nich terminowa?
Zostaw swoją opinię o Renco Solar - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renco Solar