Opinie o Certum w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Certum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Certum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certum w Gliwice

najgorsze certyfikaty Nowy wpis

Kupiłem certyfikat, który nie działa dla mojej domeny a zwrócić nie mogę bo już podałem domenę.

Czy Certum organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

RafalD Nowy wpis

15.01.2021 ruszył PFR 2.0. W regulaminie, do podpisywania oświadczeń wspólników już tylko podpis kwalifikowany (wywalili profil zaufany). Dzwonię do certum, żeby podpytać o koszta, a odbierający pan konsultant nie jest wogóle zorientowany w sprawie PFR 2.0. Rozumiem, że firma, która wydaje certyfikaty nie jest wogóle zainteresowana tymi informacjami. Zatem sayonara 23. Nigdy już nie zakupię ani nie przedłużę dla obsługiwanych firm certyfikatu w Certum.

EV Code Signing

Bez żadnej przyczyny o godzinie 18 w Sobotę dostaje maila od tej firmy, że mój certyfikat EV Code Signing za niespełna 2000 złotych został unieważniony. Dzwonie na infolinie - Pani na infolinii informuje mnie, że "czasem się tak dzieje a ona nie jest osobą kompetentną aby mi pomóc" a następnie informuje mnie, że mogę zadzwonić do działu technicznego ale dopiero w Poniedziałek. Na moje stwierdzenie, że jest to bardzo niekorzystne dla mojej firmy Pani odpowiada, że nie pomoże. Dodam jeszcze, że to nie pierwszy mój problem tego typu z Certum. Skandaliczna obsługa klienta. Omijać szerokim łukiem!!!

@EV Code Signing

Udało Ci się rozwiązać sprawę z certyfikatem? Napisałeś, że miałeś też inne problemy z Certum. Powiesz, jakie?

OP Nowy wpis
@Natalia

Wcześniej głównym problemem było to, że nie wystawiacie pliku PFX przez co integracja ze środowiskiem Electron (electron-builder) była bardzo trudna, musieliśmy napisać własny skrypt, który używa CLI signtool zamiast użyć gotowych rozwiązań proponowanych przez dokumentacje electron-buildera. Mniejszy problem miałem również wcześniej w przejściu przez ok. 5 krokowy formularz, gdzie każdy kolejny krok to nowa podstrona, strona się odświeża prawdopodbnie moloch napisany w PHP 15 lat temu fatalny UX, na którymś kroku się wywracało i trzeba było od nowa zacząć. Ogarnijcie SPA poprawcie UX żeby chociaż dorównać zagranicznym firmom.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Certum? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
EV Code Signing

Czarek

@mb Skąd takie rewelacje pochodzą? Spoko firma i dobrze się pracuje.

Natalia

@Monika jaki macie problem z prezesem firmy Certum? Chodzi o to, że wymagania są zbyt wysokie i pensja nie jest wypłacana na konto? Czemu godzicie się na taki sposób zapłaty?

Natalia

@Józek po pierwsze nikogo tu nie obrażamy, nawet jeżeli tej osoby nie ma na forum. Tu masz regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin A jeżeli pracownicy dostali przez dwa miesiące podwójne wypłaty to czemu nikt ich nie zwrócił firmie Certum? Czy to nie powinno działać w dwie strony? Jeżeli Wy oczekujecie wypłat w terminie od pracodawcy, to też powinniście się wykazać uczciwością. Nie sądzisz?

Jan Koń
@Natalia

Powiem tak firma do 3 m-c upadnie. Wszedł plik kontrolny. Prezesa nie interesuje pracownik traktuje go jak śmiecia. Nie ma czym pracować trzeba mieć swoje narzędzia, a jak coś dostaniesz to tylko i wyłącznie wybrakowane rzeczy. Kantują na kasie jest to tak wyliczone abyś nie zarobił więcej niż 2500zł. Nie polecam tej Firmy jako ochronę oraz jako pracodawcę. W tej firmie panuje spychologia udają że się na czymś znają a w rzeczywistości nic nie wiedzą. Dwóch Instalatorów na stanowisku i mają usuwać awarie oraz robić montaże wraz z serwisami paranoja. Ciągle się ktoś tam zmienia

@Jan Koń

Pan Prezes nigdy nie szanował ludzi jego zawód "syn". W życiu nie przepracował jednej godziny u innego pracodawcy. Zniszczył wszystko co uczciwie budowali jego rodzice. Sam ze sobą ma problem i wykazuje zachowania niezrównoważonego. Wielce taki uczciwy a ludzią wypłaty w kopertach a wymagania z kosmosu. Nie umie prowadzić dojrzałej i partnerskiej rozmowy, bo jak mu się ktoś sprzeciwi to usłyszy, że rozmowa zmierza w złym kierunku hahaha. Ludzie którzy już byli na wylocie nagle jak są potrzebni stająsię specjalistami najwyższej rangi. Ta firma i jej prezes to jedna wielka obłuda i złodziejstwo zarówno wobec Państwa i urzędów, pracowników jak i klientów.

Daniel

Do CERTUM którzy mnie oczerniają. w/w komentarze nie są moje i ja tego nie napisałem! Proszę mnie nie oczerniać! To że człowiek się zwalnia z powodów losowych nie znaczy że zaraz musi robić coś po złości i wypisywać na wasz temat. Nie mam na to czasu. Skoro ktoś napisał takie komentarze to chyba warto coś z sobą zrobić prawda? Tak więc rozstańmy się w zgodzie i podziękuje za współpracę iż mam swoją rodzinę i obowiązki wobec niej. Pozdrawiam Daniel L

@Daniel

Panie Danielu z tej firmy jeszcze nikt w zgodzie się nie rozstał. To niemożliwe z takim prezesem !!! Całkowity brak sprzeciwu i zero samokrytyki.

DA

No śmiechu warte, obudzili się i wzywają mnie do zapłaty zaległych faktur, wcale nie dostarczonych. Nawet słowa wyjaśnienia i przeprosin.

Józek

Taki bajzel tam mają że w grudniu i styczniu były wypłaty zapłacone podwójnie i nikt się o nie nie upomniał a w marcu do dzisiaj nie ma wypłat. Ta firma już dawno zeszła na psy. Szefu gadał że podobno te baby w biurze to lenie i gniotodupy straszne. Tak pracują że nie ma kasy na wypłaty.

Ziom

Chyba cieńko stoją, skoro szukają kasy wszędzie. Wywalili technika, zamknęli jedną grupę interwencyjną czyi mają tylko jedną :) i wynieśli się do mniejszej klitki....

Jakub
@Ziom

Wcale się nie dziwię. Kiedyś to dzwonili że jest coś nie zapłacone a teraz to się rachunku nie można doprosić. Znajomi mają to samo. Już się nie przypominam niech sami zadbają o swoja kasę.

narkos

No nie jestem pewien czy takie dobre benefity, może ewentualnie dostaniesz @wos, opiekę medyczną, no ale zawsze to coś

gość

Pewnie nie znasz ani jednego z nich !!!

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY...

źlepotraktowany

Firma dno,brak możliwości dogadania się z prezesem firmy certum gdyż bezmyślnie wygaduje bzdury i od nadmiaru pieniędzy nie liczy się z drugim człowiekiem.

Mrok

No daj spokoj w tak,glupi sposob reklamowac Certum.Kazdy widzi,ze albo Ci zaplacili za post,albo jestes z kierownictwa:D

Pisze się dopóki Ty ośle

norman

bedziesz dobry dopuki nie podpadniesz pewnym osoba z gory

Loten ale ty jestes madry na forum gdzie kończyłes podstawówke

norman

jaka firma takie zainteresowanie