Opinie o EUROFISS w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EUROFISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EUROFISS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROFISS w Poznań

Magda Nowy wpis

To prawda ze nie odpowiadają na maile?

odpowiadacz Nowy wpis

skąd wiadomo? a stąd, że strona www nie działa, fanpage też starocią pachnie... telefony głuche, maile też.

byly Nowy wpis

sluszna uwaga ! ludzie dajcie juz spokoj :) ps. a taki Pan Prezes z Pani Dyrektor byli pewni siebie .....

BYŁA Nowy wpis

Eurofiss już nie istnieje od pół roku, także nie ma się co rozwodzić nad tym czy warto, czy nie...

Pracownik Biurowy

Sprawa była ok obiecywali góry a były tylko doliny i jeszcze się nie rozliczyli

Jak mogę im pomóc i kogo znam !!! Jeżeli na kimś zarobią biorą Cię ze sobą ja dziękuję !

logo firmy Account Manager
logo firmy Serwisant rowerowy
Michal

kpina nie firma ! odradzam

JULKAwybacz

Nawiązując do wypowiedzi "jana" - słusznie to forum o pracy. Ja już nie pracuje w eurofiss a mimo tych szumnych zmian odeszłam po pewnym czasie. Pensje wypłacane pod stołem na papierze płacili minimalne. Zresztą ktoś podał prawdziwe pensje tutaj ale widać, że CENZURA działa......

przedsiębiorca

A ja nie jestem zadowolony ! kadra pracownicza jest nadal ta sama !!!!!! księgowa zrobiła błędy a nadal pracuje. Odszedłem i inni wiem, że też odeszli. Odradzam. Zgodze się z jednym, żę część postów jest nie na temat.

przedsiębiorczyni

Ja jestem bardzo zadowolona. Wszystkie złe opinie są na temat starej kadry. Teraz jest wszystko w porządku, bez zarzutów. Współpracujemy, i w żaden sposób nie czuję się oszukana, czy też naciągana. :)

zadowolony

Co znaczy naciągają? Jestem klientem tej kancelarii od kilku lat. Nie czuję się naciągnięty. Jest nowa kadra zarządzająca i wszystko działa bez zarzutu. Pracownicy a raczej pracownice firmy też kompetentne i miłe. Nie mam żadnych problemów. Polecam właśnie za rzetelność i uczciwość wobec klienta.

Niezadowolony
@zadowolony

Wypowiedź tendencyjna ! Skoro jesteś zadwolonym klientem "kancelarii" wiele lat to zmiana kadry zarządzającej nie ma znaczenia.... Ja odszedłem bo jestem rowniez niezadwolony - personel niekompetentny !

Szczery

Zdecydowanie odradzam .. sami kryminalisci .. i oszuści ! Naciągają ludzi aby zaciągać do firmy znajomych by później ich wyrolować ..

TIK TAK

Witam. Tak czytam te wszystkie opinie i nie dowierzam. Banda szczekających i skomlących co z korytka się nie najedli. Wszyscy wszystko wiedzą o zarządzających, a ponoć, tylko byli,lub są pracownikami - szeregowymi. Więc możne zamiast politykować brać się do pracy i dbać o klienta. Właśnie takie Kmioty, co maja papier z zaocznego i nieudacznictwa życiowego rujnują takie firmy. Firma się z krzaka nie urwała, kosztowała Kogoś wiele wysiłku i nie tylko. Przypomnijmy sobie początki tej firmy. kto z udzielających się tu je zna? DG na kawalerce, DG następnych lokalizacjach pół śmiesznych, że tak określę. Dopiero Lokalizacja na Dąbrowskiego dała jakiś wstępny "PRESTAGE" tej firmie. Czy ktoś jeszcze pamięta panią Katarzynę Daniel.... podejrzewam, że mało kto, Czy ktoś zna osobę zarządzającą w jej imieniu i budująca markę? Wątpię, choć pewnie rdzenni wiedzą , kto to. , a fakty .... cóż firma założona na czystą postać, niestety tworzona i współtworzona z ludzi z przeszłością Kryminalną i takich wiecznie przyciągającą. Zarządzana przez Ludzi z takową przeszłością, Gdzie teraz jesteście wszyscy wszech mocni... TD idea była dobra , misja cel także..... reszta do du.... spaprałeś.

antytrzepaczpiany

Kolego nie kompromituj się.. czas uwierzyć, że bez Ciebie firma świetnie prosperuje pomimo Twoich usilnych starań :) Nie zaglądaj ludziom do kieszeni, bo kiedy siedziałeś na stołku prezesowskim i dłubałeś w nosie nikt nie wypominał Ci pensji kilkukrotnie wyższej niż księgowej która haruje po kilkanaście godzin kiedy trzeba. Nie kalałeś się pracą, nie robiłeś NIC i pewnie dalej nie robisz skoro kopiesz dołki pod innymi.. Takie hobby?

pracownica
@antytrzepaczpiany

No i PUDŁO ! nie jestem kolegą i nigdy nie byłam prezesem ! więc zdaje się, że trzepaczu pomyliłeś osoby... a wspomnianej księgowej nigdy nie widziałam, żeby się przepracowywała - zawsze stwrzała świetne pozory !

Witam serdecznie wszystkich piszących bzdury wyssane z palca :) firma ma nowego właściciela, kompetentną kadrę, nową siedzibę i starych zadowolonych klientów ;) wszystko co było nie tak było konsekwencją złego zarządzania i bandą łasych na kasę właścicieli, którzy narobili długów i zniknęli! Dlatego budynek został zajęty a wszyscy niekompetentni pracownicy zatrudnieni po znajomości - juz nie pracują :) sama pracuję w tej firmie, mam umowę i wszystko jest wreszcie tak jak powinno być, tzn każdy zarabia tyle na ile zasługuje a nie bierze kasy na nic.

byłyKLIENT

No skoro nadal tam pracujesz tzn. że z jesteś pewnością zatrudniona po znajomości ! więkoszość to własnie osoby zatrudnione w ten sposób- wystarczy sprawdzić kadrę na stronie www. (usunięte przez administratora)A co do zarabiania adekwatnie do wykonywanej pracy i kompetencji to może należało by sprawdzić pensję głównej księgowej ? 5000 netto to chyba "trochę" za dużo...

Landry

Ja w ogóle nie wiem, czy aktualnie eurofiss w ogóle kogoś poszukuje, bo z tego co szukałem to nie znalazłem żadnych ogłoszeń.

Franciszek

Ja mam taki problem jak ktoś, opinia firmy mnie przeraża, ale z drugiej strony może warto o eurofiss przekonać sie osobiście, niech ktoś poradzi co robić.

Panie w kadrach: jedna coś udaje i szuka męża, druga mruga i coś udaje. Obie panie mają wiedzę kadrową na poziomie przedszkola.A jak udają!

ktoś

chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie zatrudnia się do firmy z taką fatalna opinią !! gdzie rozpytać o EUROFISS to gromy z jasnego nieba się sypią i straszne słowa. ja już znalazłam pracę w korporacji a powiem szczerze myślałem czy by do nich nie wysłać aplikacji ale opinie o tej firmie odwiodły mnie od tego pomysłu.....

papaj

potwierdzam okręt tonie (atmosfera zla, klienci ochodza, ludzie tez...) - ja naszczescie w pore odeszlam !

?

anonim - 2013-08-24 11:30:55 aga a wiesz gdzie obecnie znajduje się biuro firmy EUROFISS? dlaczego ta firma została wyrzucona z poprzedniego budynku?biuro gdzies na wysogotowie , ul. skorzewska. firma wyrzucona bo nie placila rat na budynek a poza tym nie mogli tam prowadzic dzialalnosci....

aga

dobrze ze juz tam nie pracuje - firme wyrzucili z poprzedniego budynku wiec i tak bym miala daleko....

Zostaw merytoryczną opinię o EUROFISS - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROFISS?

Kandydaci do pracy w EUROFISS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROFISS
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wierzbowa 33 lok. 2
    62-081 Poznań