Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

Neron

Współpracuję z INDEPRO NIERUCHOMOŚCI i bardzo dobrze nam się pracuje. Jeśli komuś nie odpowiada ani praca ani współpraca z firmą to do widzenia

Ste

TRZYMAJCIE SIE Z DALA OD INDEPRO. PLACA BARDZO SLABO I CIE WYKORZYSTUJA. Nigdy sie nie trudze dodawaniem opinii, ale chce was przestrzec przed straconym czasem i nerwami.

Klara

Przepraszm w takim razie nie chciałam, zebyś tak to odebrał. Pracuję jako pośredniczka ale nie w indepro tylko w w swoim jedoosobowym biurze. Chociaż nie wykluczam że się to zmieni bo ta prowizja tam jest kusząca. Myślę że przede wszystkim dla doświadczonych osób jest ten wariant bo takich ludzi tam znam którzy z tego korzystają. Jak dużo sprzedają a doświadczeni sprzedają dużo to agencja i tak zarabia na tych transakcjach, Poza tym tam jest jakoś tak, że wtedy wybierasz od indepro tylko to czego potrzebujesz tzn nawet nie musisz być w biurze i możesz pracować w domu.

Pytanie na szybko czy mam szansę o coś spytać tutaj jedną z osób będących w indepro na prowizji w tym przedziale 70% - 98% ??? Jestem długo w branży proszę dać znać jeśli jest tutaj ktoś, chciałbym zapytać na czym to polega. Pozdrawiam

@Marcin

Ale co tu może być niejasne? Pewnie możesz być u nich też na takiej prowizji a od czego to zależy chyba lepiej spytać, wątpię że na forach ktoś będzie wyjaśniał.

@Klara

Nie wiem czemu jesteś niemiła to co dla Ciebie jest jasne dla manie nie musi. Rzadko spotykam się żeby prowizja pośrednika była na poziomie 98%. Na czym zarabia agencja w takiej sytuacji?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
realreality

Jeżeli piszesz o umowie i używasz słów "słów liczyć" to chyba już stawiasz się w pozycji trochę przegranej w nieruchomościach :D ale nich się wypowie ktoś z agencji. Pewnie standard, że każdy pośrednik ma swoją firmę zarejestrowaną i tak wolą bo są z punku prawnego firmami (podatki, możliwość odpisania kosztów itd.). Ale tak jak piszę nie wiem jak jest na 100% nie spotkałem się żeby na rynku ktoś oferował pośrednikom np umowy o prace, To zresztą byłoby nieracjonalne i mało korzystne dla obu stron.

Klara

Na jaką umowę z INDEPRO NIERUCHOMOŚCI można liczyć?

Weronika

@karskyczyli osoby, które nie posiadają wcześniejszego doświadczenia w branży również mają szansę w INDEPRO. To ważna informacja dla wielu potencjalnie zainteresowanych pracą. A jak wygląda atmosfera w firmie? Czy pracodawca zapewnia możliwość integracji przez wspólne wyjazdy, czy też imprezy?

karsky

Jest ok, dużo szkoleń dla doradców. Właściwie po kilku tygodniach tam masz obcykane wszystko. Dobra opcja dla początkujących a też fajne warunki dla tych z doświadczeniem bo kasa spoko.

Paula

Chciałabym dodać, że poza dobrą pracą i miłą atmosferą to INDEPRO NIERUCHOMOŚCI mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś lubi pracę w nieruchomościach to z całą pewnością warto tu pracować.

Narwik

Słyszałem o INDEPRO NIERUCHOMOŚCI dobre opinie ale może coś dodacie?

marti
@Narwik

Tak obiektywnie moim zdaniem najlepsze warunki pod wieloma względami. Jako doradca pracuję 5 lat, pracowałam w Trójmieście w innym biurze ale teraz po przeprowadzce jestem w indepro. Nie ma porównania, to trzeba się przekonać na własnej skórze bo jak to opiszę to znowu anonomowi hejterzy zarzucą mi, że niemożliwe itd. Dlatego tylko dodam, że nigdzie się nie nauczyłam tyle ile w ciągu ostatnich kilku miesięcy właśnie w indepro. Do tego wszystko przejrzyście, pieniądze na czas, ludzie z którymi można iść na piwo. Polecam sprawdzić ;-)

Malicki

Dlaczego mają być nieaktualne jeżeli widnieją na stronie? Poza tym są chyba na każdym portalu z ofertami. Takie pytania nie wróżą dobrze w karierze pośrednika :D

Sabina
@Malicki

Są aktualne i są wypisane miasta: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Częstochowa, Olsztyn, Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Jelenia Góra, Biała Podlaska.

Jerzy

Czy te ogłoszenia dla agentów są ciągle aktualne?

Ankania

Alicja po prostu wchodzisz na stronę i jak wszędzie pewnie jest coś takiego jak praca albo kariera i standardowo wysyłasz cv na maila. Ja pytałam przez ich FB o kilka szczegółów bo mają nawet spoko ale też mnie przekierowali na taką podstronę kariera.

Alicja

Co muszę zrobić żeby zostac agentem nieruchomości w Indepro? Mam trochę doświadczenia i chciałabym spróbować w takiej duże agencji. Może mi ktoś pomóc?

Weronika

@kondormożesz powiedzieć coś więcej o szkoleniach jakie zapewnia pracownikom firma? A czy można również liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jakie możliwości rozwoju ma pracownik INDEPRO NIERUCHOMOŚCI?

kondor

Najlepiej zapytać na jakimś spotkaniu jak to wygląda ale przecież masz spotkania w ciągu dnia, taki doradca pracuje bardzo dużo w terenie lub sobie dzieli to na dni to kwestia organizacji ale tam są takie szkolenia jak najlepiej sobie to poukładać.

Kamila
@kondor

Szkolenia z organizacji czasu pracy???

Martyna

Czy ktoś ma wiedzę, Indepro potrzebuje nowych agentów we Wrocławiu? Czy firma zajmuje się też kredytowaniem?

alex
@Martyna

Tak, z tego co widzę na stronie rekrutują też we Wrocławiu. Ja chciałem zapytać jak jest z czasem pracy tzn czy ja tam muszę być np 8.00 - 16.00 czy jak to wygląda?

Indeprianin

Zawód pośrednika nie jest łatwy i to normalne, że zawsze ktoś się wykruszy. np student który nie miał kontaktu ze sprzedażą, a brakuje mu predyspozycji do pracy z ludźmi może czuć się zagubiony jeśli się nie otworzy. Dlatego trzeba dać duży plus za pomoc na początku nie tylko ze strony agencji ale ludzi, którzy tam pracują. Podziękowania dla zespołu warszawskiej agencji! :)

Nowacek

INDEPRO NIERUCHOMOŚCI ma już wyrobiona swoja pozycje na rynku. Nowe osoby muszą podporządkować sie wymaganiom firmy, tym bardziej, że lata doświadczeń dają duże efekty.

Tomasz Więcław

Szanowny użytkowniku Wieclaw podpisujący się moim nazwiskiem - komentarz kieruję do Ciebie ponieważ jak mogę przypuszczać żyjesz w złudnym poczuciu bezkarności, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że nikt w internecie nie pozostaje anonimowy. Kilka tygodni temu zostały podjęte kroki aby ustalić Twoją prawdziwą tożsamość. Nie był to proces skomplikowany. Wiedza o tym, że znasz i operujesz nazwiskami osób związanych z marką INDEPRO oraz zewnętrznych dostawców usług pozwoliła znacznie zawęzić grono użytkowników. Dodam ponadto, że wystawiając nieprawdziwe opinie w moim imieniu poza INDEPRO Sp z o.o. narażasz na utratę zaufania podmiot, który reprezentuję dlatego nie pozostanę obojętny na taki stan rzeczy. Pozostałym użytkownikom życzę powodzenia w realizacji planów i w szybkim znalezieniu wymarzonej pracy. Zapewniam jednocześnie, że marka INDEPRO nie ingeruje w opinie na portalu, poza wpisami bezpośrednio naruszającymi dobre imię jej przedstawicieli lub partnerów biznesowych co ma miejsce w tym przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.