Opinie o GSM Motion w Krzywiń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GSM Motion. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GSM Motion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSM Motion w Krzywiń

Do Dj krisss

@Dj kriss: polecam lekturę art. 212 §1 i 2 kk. Urzędowe ustalenie twojego adresu IP w świetle dokonanego wpisu nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Czego oznaką jest anonimowe wypisywanie pomówień i paszkwili nikomu inteligentnemu tłumaczyć nie trzeba...

Stefek
@Dj....

Czemu aż tak mało ludzi w robocie i nowi się też nie garną? Chodzi o słabe warunki? Ktoś pisał wcześniej że kiepsko traktują ludzi. Ty odszedłeś właśnie z tego powodu? Czy bardziej zaważyły zarobki?

3 lata temu mieli ofertę na Konstruktora, wiem że długo, ale no właśnie, może jakiś nowy wakat się pojawił? Mam nadzieję, że nadal jest umowa o pracę, a nie żadna działalność gospodarcza, wszędzie to teraz mi wyskakuje. I że od razu?

Robert Nowy wpis

Witam mam pytanie odnośnie pracy w GSM Motion. Jakie są warunki pracy i czy szefostwo jest miarę ogarnięte czy jak to tam wygląda?

@Robert

Podpinam się pod pytanie Masz info, że biorą ludzi na operatorów? Mnie jeszcze interesuje czy dają umowę o pracę i czy wypłat są terminowo wypłacane. Plus jaka jest stawka dla początkującego operatora ??

Robert Nowy wpis

@DJ KRISS Z twojej wypowiedzi rozumiem, że tam pracowałeś. Czy mógłbyś mi napisać jak to wyglądało od strony nakładu powierzanych obowiązków? I jak wygląda tam sama praca? Przy czym ty miałeś okazję pracować aby mi trochę to przybliżyć?

Jak długo czekaliście na odzew z GSM Motion? Oddzwaniają zawsze?

Do Dj krisss

Djkrisss
@Do Dj krisss

Wystarczy zapytać kim jestem to sam się przedstawię.

Ciekawy
@Djkrisss

W takim razie się przedstaw. Nie jedna osoba jest ciekawa kim jesteś.

QS

Bo to po prostu prawda

Rozczarowany
@Do Dj krisss

Ta firma to była taka (usunięte przez administratora) że ciężko mówić o jakichkolwiek pomówieniach.

Lidia
@Rozczarowany

"Była"? Z tego co widzę po ich krs wciąż funkcjonują, to dlaczego piszesz o nich w czasie przeszłym?

Dj....
@Do Dj krisss

Widze że w tej foremce nic się nie zmieniło. 5lat temu desant z tej (usunięte przez administratora) był najlepszym co mogłem zrobić. Znam kilka osób co tam pracują i nie widziałem żeby ktoś aż tak odliczał do emerytury. Samo mówi za siebie że kiedyś firma działała na trzy zmiany a teraz brak ludzi by jedna obsadzić.

Stefek
@Dj....

Spawacz

Pani, bardzo starała się być miła i opowiadała o pracy w tej firmie jak o wygranej na loterii. Niestety wszystko to g..... prawda.po dniu pracy TAM, wolę iść pod most, człowieka mają za nic,, myślą że są Bogami, ŻAL

czy jest Pan gotowy na pracę po 12 godzin, 6 dni w tygodniu?/, bez premii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Miecio

W sieci wisiała wcześniej oferta pracy dla technika utrzymania ruchu z uprawnieniami SEP i chciałem podpytać czy nadal można się zatrudnić. Sporo osób w komentarzach odradza prace i zastanawiam się czy atmosfera choć trochę się poprawiła i czy można na poważnie myśleć o aplikowaniu. Niby w podanych warunkach wszytko jest ok ale jak w realu?

adam g...

Byłem na rozmowie na stanowisko konstruktora, ta firma to żart żartem poganiany, taki typowy januszex. szef Niemiec, który traktuje polaków jako bydło robocze, unikać jak ognia.

GSM Motion poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Rozczarowany

Unikaj jak ognia. Januszex do potęgi entej.

maiones

Witam, Czy ktoś może powiedzieć jak na dzisiaj wygląda sytuacja w firmie? Poprzednie wpisy nie były zbyt przychylne i chciał bym się dowiedzieć czy coś zmieniło się od tego czasu?

Mirosław
@maiones

Też chciałbym to wiedzieć, ponieważ w wątku padła informacja o rzekomym końcu firmy GSM Motion, dlatego również chciałbym zweryfikować tę informację. W internecie nie widnieje żadna informacja związana z tym, o czym wspomniano w tym wątku. Ktoś z Was może pomóc, jak to rzeczywiście wygląda?

Niewyparzona buzia
@maiones

Nie polecam tej firmy!!! Brygadziści to gorzej jak patologia, kawa przed 6 ,przed 8 później oficjalnie przerwa i o 14 znowu kawa. Spisek jeden wielki ! Mam wielką nadzieję że Niemiecki szef przejrzy na oczy

Beata
@Niewyparzona buzia

Czy możesz powiedzieć coś na temat warunków panujących w GSM Motion? Jak wyglądają zmiany i w jakich godzinach się pracuje? Obecnie firma szuka operatora maszyn i kierownika technicznego. Wiesz może jak wygląda rekrutacja na któreś z tych stanowisk?

@maiones

Niestety tragedia i rozpacz. Chodzą słuchy że z poprzednią firmą podwykonawczą mieli sprawę w sądzie i tradycyjnie przegrali. Takze sporo.siana znów muszą wydać

Weronika
@On

Skąd Twoje negatywne zdanie na temat pracodawcy? Chętnie poznam więcej szczegółów, ponieważ Twoja wypowiedź jest dość ogólnikowa. Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę i oferuje jakieś benefity?

@Weronika

Byłem pracownikiem tej firmy. Nie ma mnie tam juz dwa lata ale mam kontakt z ludzmi ktorzy tam.wciaz pracują. I w tej chwili jest jeszcze wieksza katastrofa.

@maiones

Od kilku dni były pracownik. W firmie z dnia na dzień coraz gorzej atmosfera tworzona przez niemca to rozpacz.

Obserwator
@On

powinno być więcej kontroli pracowników, ukraincy byle odpekac a wiecej siedzenia na portalach spolecznosciowych

Czy w firmie GSM Motion są regularne szkolenia pracownicze?

Obserwator

Nie ma szkoleń. Wiekszosc osób to zabawowe chociaż dorosłe dzieciaki, lubiace zabawy między soba. Mieszanka polaków i innych wschodnich zjadaczy chleba polakom szukającym pracy. Kazdy ukrainiec ma lepiej niż polak. Wstyd dla kraju.

potwierdzam
@Obserwator

jak wyzej

Witam czy osoba bez doświadczenia a chętna jej zdobycia ma szansę na podjęcie pracy w GSM? I czy jest jakieś przyuczenie po podjęciu pracy?

Grażyna

Cześć, jaki rodzaj umowy proponowany jest w GSM Motion nowym pracownikom? Jest to bardzo ważna kwestia dla niektórych osób i często decyduje o tym czy ktoś podejmie się pracy w danym miejscu więc warto by było się tego dowiedzieć. Czy ktoś może na to odpowiedzieć?

Dawid

Ile trwa okres wypowiedzenia w razie wypadku?

maly1234

witam mam pytanie jakie sa obecne warunki pracy i jak to wszystko tam funkcjonuje

Narzekasz na szefostwo w GSM Motion, co możesz natomiast powiedzieć o innych aspektach pracy w tej firmie? Czy znajdą się też jakieś plusy? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GSM Motion?

Cała pensja na koncie i zawsze 10 na czas.

adis

czy już tam komornik wszedł? czy stary go nie wpuścił? bo to koniec GSM

abc
@adis

skąd takie info????

Do krisss

Co więcej maszyny ze średniowiecza ich przyłącza prądowe to tragedia cud że jeszcze nikt nie zginął. Przedłużacz do prądu brak na całej firmie jednego dobrego. Te na siłę to rozpacz. Toalety dla pracowników.... jak nie wybija że studzienki to pewne że zapchana i korzystać nie można. 2 męskie na całą firmę. Do tego socjalne pomieszczenia że strach cokolwiek tam jeść

Edyta

@Ex, wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem GSM Motion. Jak długo nie pracujesz w firmie? Jak wyglądały warunki zatrudnienia w trakcie Twojej pracy? Czy firma zapewniała Wam pozapłacowe benefty? @Andrzej, jakie jest Twoje zdanie na temat firmy GSM Motion? Czy jesteś jej pracownikiem? Jak postrzegasz oferowane warunki zatrudnienia i atmosferę panującą w firmie?

@Edyta

Edyta, z jakiej bajki ty wyszłaś? żal

adis

a ten napis to (usunięte przez administratora)!!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w GSM Motion?

nie żartuj!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GSM Motion - Krzywiń

• Jak się pracuje w GSM Motion?

Zobacz opinie na temat firmy GSM Motion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GSM Motion?

Kandydaci do pracy w GSM Motion napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GSM Motion
1.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Generała Dezyderego Chłapowskiego 35
    64-010 Krzywiń