Opinie o Darbud Dariusz Wróbel w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Darbud Dariusz Wróbel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Darbud Dariusz Wróbel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbud Dariusz Wróbel w Rzeszów

Abc Nowy wpis

Poszukuję firm osób poszkodowanych 784250968

Renata Nowy wpis

Nie znalazłam niestety informacji w sieci o firmie, ktos wie czy istnieje? numer krs jest aktywny, bo nie moge go tez znaleźc?

Brab Nowy wpis

Szukam osob poszkodowanych. Skontaktujcie sie 572369699

Jerzy Nowy wpis

Czy firma normalnie działa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Darbud Dariusz Wróbel na stanowisko Praca na budowie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

dwayne

nie wiem czy już padli ale wiem , że po tym jak wykonali bloki w Rzeszowie to ich podwykonawcy nie dostali później swoich pieniędzy i to dość głośna sprawa

OCH

CO ZA BZDURY PISZECIE, DARBUD JUŻ NIE ISTNIEJE ,MA DO ZAPŁACENIA NIE 140 TYS TYLKO OKOŁO 4 BANIEK,JEŻELI KTOŚ CHCE GO ZOBACZYĆ TO BĘDZIE ŚWIADKIEM W SĄDZIE /ZAMKU/ 26.05.2015 Z RAMIENIA S.M.SAM DOSTAŁEM OD KOMORNIKÓW PISMA ŻE ZALEGA FIRMOM NA KILKA SETEK

tomek

no i jak w końcu to wszystko wygląda? bo nie wiem jak mam to rozumieć, jedni piszą tak a inni inaczej i co teraz zrobić? niby wysłaniem CV nic nie ryzykuje, ae jak nie wiem n pewno czy jest może rekrutacja prowadzona obecnie tczy jednak nie? no i przed wszystkim jakie stawki są oferowane dla nowych?

@tomek

gdzie ty żyjesz darbud nie istnieje od 04 2014 a ty cv chcesz wysłać ,komuuuuuuuuuuuu..

Ma ktoś informacje jak wygląda sytuacja kto będzie płacił za Darbud? Podobno sądownie szukają majątku Darbudu ale to chyba nie tam trzeba szukać wyprowadzonych pieniedzy ?!

ada

Z tego co wiem to już pierwsze sprawy zakończyły sie pozytywnie dla oszukanych podwykonawców, pytanie z kogo to sciągnać, a propo kontaktu z szefem to w jaki sposób można sie z nim skontaktować bo podobno widać go tylko jak przemyka po Rzeszowie o nie wyglada na człowieka zbyt przejętego tym ze kilka firm, włascicli oraz ich rodziny wpędził w kłopoty !!!!

to trafia na to forum

a

trzeba uderzyć do mediów ale warszawa itd. zamknąc ten układ

a

W sprawie wyjaśniane taj sprawy trzeba sie zwrócić gdzieś wyżej to jest zwykła piramida ktoś na kogoś zakłada firmę żeby wyprowadzić pieniądze tryba sprawdzi przeplew pieniedyz miedzy firmami

aaa

Ale naiwniak z ciebie hehe , a gdzie ty byles? Twojej zony tez ma ktos inny pilnowac? Hehe , a twoje dzieci to twoje dzieci? Hehe, nie podpuszczaj nas bo ty jestes od nich, tobie moze twoji ziomale czlonkowie zaplaca 2 raz, ale z nami nie-czlonkami nawet nikt nie bedzie rozmawial. Identyczna sytuacja byla u mnie w Energetyku, nie-czlonkow nie wpuscili!!! Sami czlonkowie skoczyli do goscia co podobnie jak ty sie chcial poawanturowac, co im sie nie dziwie bo kilka razy placic nikt nie chce za kogos.Czekalem 4 albo 5 godzin zeby zapytac i status wyraznie okresla kto i o czym rozprawia na takich spotkaniach.zreszta mi zaplacila firma co przejela budowy, poprawki tzreba bylo poprawic ale zaplacili, jak nie poprawiles to masz problem, a ja nie bede tracil piatku czekajac az sobie zalatwisz poslugujac sie nami, byli juz tacy co buntowali w calym tym zamieszaniu a jak pozniej sie dogadywalem to mi az glupio bylo bo moazna bylo normalniej to zalatwic.Z tego co wiem to wiekszosc ma poplacone podobnie jak ja, zostali tylko wyludzacze co psuja rynek.Ja osobiscie czekam wlasnie bo po swietach zaczynam robote u firmy co sie ze mna dogadala i mi splacila darbuda.

Witam zapraszam wszystkich poszkodowanych przez firmę Darbud o godzinie 17.00 w dniu 25.04.2014 w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie,trzeba sie zebrać i zapytać Zarzad gdzie był jak nasze pieniadzę zostały wyprowadzone

Jestem członkiem i poszkodowanym

hipiss

ad. 1234: Na zebranie?jest sens?przeciez tam beda sprawy czlonkowskie?ktos wogole bedzie chcial o tym rozmawiac?

Witam zapraszam wszystkich poszkodowanych przez firmę Darbud o godzinie 17.00 w dniu 25.04.2014 w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, (usunięte przez administratora)

abc

w CEIDG WIDNIEJE JAKO AKTYWNY PODMIOT,PROPONUJĘ JEŻELI WISI KASĘ TO STARAĆ SIĘ JAK NAJPRĘDZEJ ODZYSKAĆ VAT BO JAK OGŁOSI UPADŁOŚĆ BĘDZIE NIESTETY PO TAKACH

abc

TAKI SOLIDNY PŁATNIK .TO DLACZEGO ZWINĄŁ ŻAGLE Z RYMANOWSKIEJ,MOŻECIE WYNAJĄĆ JUŻ JEGO BIURO,TYLE BEDZIEMY WIDZIEĆ KASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podwykonawca

Panowie proszę zwrócić uwagę na to co piszecie, ponieważ [usunięte przez moderatora]może i zalega z wypłatami dla pracowników, takich informacji nie mam, natomiast wiem, że podwykonawcą wypłaca pieniądze, co prawda z opóźnieniem ale płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Darbud Dariusz Wróbel - Rzeszów

• Jak się pracuje w Darbud Dariusz Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Darbud Dariusz Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darbud Dariusz Wróbel?

Darbud Dariusz Wróbel
1.9/5 Na podstawie 54 ocen.

Darbud Dariusz Wróbel