Opinie o Chemeko-System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chemeko-System. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chemeko-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemeko-System w Wrocław

No to ładnie firma urządziła swoich (usunięte przez administratora) Przymuszając do pracy 06.01 robią wywiad czy pracownicy się postawią czy potulnie jak baranki przyjdą do (usunięte przez administratora) Jest to wstęp do siedmiodniowego tygodnia pracy. Koniec z wolnymi niedzielami i świętami. Oddadzą ci za to wolne w środę. Podziękować trzeba tym co bez pracy w śmieciach żyć nie mogą i płaczą jak w niedzielę przyjść nie można. Teraz będziecie mogli zamieszkać w Chemeko. Brawo.

Szczech
@1234

A ile razy w zeszłym roku przymusili Cię do pracy w święta? Jest to sytuacja notoryczna?

ŚwieżaKrew

Wbrew temu co tutaj się naczytałem ja jestem zadowolony. Nowe auta, przeważnie Scanie. Poważne usterki i ewentualne naprawy robione na serwisach ASO, drobne usterki można naprawić na warsztacie, który może nie jest jakiś wybitny, ale z drobiazgami sobie radzi. Podoba mi się to, że cała pensja jest na umowie (ponad 6000 zł + premia od pierwszego przepracowanego miesiąca) i zawsze 10 na czas. Warunki socjalne mogłyby być lepsze, ale w sumie i tak większość czasu spędzasz przecież w aucie.

Zatrudniony

Myślę, że do końca stycznia trzeba poczekać. Może ktoś tam w Białym Domu się zreflektuje, pomyśli, zastanowi. My wszyscy którzy pracujemy nazwijmy to w sekcji transportowej tej firmy domagamy się podwyżek. Ochłapy które dostaliśmy w zeszłym roku nie na wiele się zdały.

Max

Rzuciła mi się w oczy rekrutacja na kierowcę kat.C. Ten kurs na przewóz rzeczy trzeba już miec zrobiony czy w razie co przeszkolą? Pytam bo w ogłoszeniu jest informacja o szkoleniach branżowych i przydałoby się żebym nie musiał pokrywac tego z własnej kieszeni. Napiszcie jak jest.

Oo i tutaj właśnie panowie pokazali czy warto aplikować do pracy w tej firmie ???? wszechobecna zazdrość i hejt na wszystko i wszystkich bo oni nie mają to inny mieć nie może... Takich ludzi powinni odrazu utylizować na bezrobocie i nie dopuszczać do pracy z ludźmi piszesz takie rzeczy na temat kolegów i przełożonych z firmy? Jesli Cię bolą czyjeś decyzje to zapytaj skąd takie się biorą. Podpisz się jeden z drugim a nie cwaniaki bo anonimowo piszą, to piszesz tutaj? To wtedy będzie ciężko iść spojrzeć Dyrektorowi w oczy co? Bo nie dostaniesz ani grosza? A masz jeden z drugim czyste sumienie jeśli chodzi o Twoją pracę? W krzakach nie stoisz by nie pomóc kolegom? moja chęć złożenia papierów właśnie poszła w niepamięć bo nie mam zamiaru pracować z pajacami co najwięcej morde piłują pod szatnią a w biurze tak tak ja pojade ja zrobie tfu banda odważnych się znalazła. Weźcie się zastanówcie co robicie piszecie i publikujecie. A może po kolei każdy niech o sobie napisze co ma za uszami i się podpisze ? Ten portal służy do merytorycznej oceny pracodawcy A nie narzekaniu o wszytskim i wszytskich .

Michał Nowy wpis

Jak jest z rozmową o prace? Kto ją przeprowadza?Trzeba się jakoś przygotować?

Kuba Nowy wpis
@Michał

Bez stresu. Idziesz normalnie jak na zwykłą rozmowe. Nikt cie nie przepytuje jak w szkole nie wiadomo o co. U mnie siedział szef. Luźna gadka, przejrzał papiery zapytał o wcześniejsze miejsca i miałem prace

Bolesław Nowy wpis

Robie już pięć lat i jak na razie jest ok. Słyszy się różnie o nich ale ja tam nie narzekam. Wypłata zawsze na czas jeszcze premia co miesiąc jak to ktoś już tu pisał. A jak robisz w soboty to wiadomo wiecej płacą. Mniej pracy niż normalnie i pieniądze całkiem dobre. Śmierdziąca robota wiadomo dzien w dzien i nie jest lekko ale kasa co miesiąc się zgadza

Wolne żarty

Wszyscy tak żałujecie tego Multisport a a taka prawda że gdzie wy robiłem byście się wybrali co? Na siłownię prężyć tłuste bębny? ???? Jak wy się tylko potraficie prężyc na kanapie z pieskiem i pluć zawiścią na tym forum

Wolne żarty
@Wolne żarty

Z piwskiem oczywiście miałem na myśli robole wy

Nowy Nowy wpis
@Wolne żarty

Piwo to moje paliwo piwko dobre jest

Ile można zarobić jako kierowca z doświadczeniem

@Piotr

4300-4400 netto na rękę plus premia 400 PLN czyli z premią jeżeli chodzisz do pracy nie bierzesz L4 jeżeli chcesz więcej to gibiesz soboty a nawet niedzielę są chłopaki co pracują wszystkie soboty ja dzięki Bogu nie muszę ot to zarobki w firmie Chemeko

To powiem tak masakra żeby chociaż 5000 PLN netto podstawy nie było w tych czasach miałem aplikować do tego Chemeko ale sobie odpuszczam pozdrawiam :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chemeko-System na stanowisko Kierowca kat. C? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Max

Xxx
@Max

Na kursy to Ty nie licz mydlenie oczu , nawet multisporta nic kompletnie nic Ci nie dadzą , ostatnio chcieli na adr przedluzenie i hds to powiedzieli ze pare osob ma i wystarczy . Kwalifikacje musisz mieć. Raz na 5lat jak bedziesz dobrze właził to chyba 500 pln Ci dołozą

bolo
@Xxx

Jak już to Przedłużenie na hds było bezpłatne więc po co te nerwy a swiadectwo kwalifikacij to trzeba mieć żeby być przyjęty na kierowcę.Wez sie lepiej za robotę a nie tylko wyciągasz łapy po nie swoje .Tego nie tamtego nie ludzie co się z wami dzieje

jj
@Max

Zrób sobie kolego ten kurs i zapraszamy do nas na pewno nie bedziesz żałował. Są tacy co pracują prawie po dziesięć lat i nie żałują

@jj

Tak są tacy co pracują po dziesięć lat to albo jacyś znajomi dyrekcji lub kierownictwa lub ludzie przed lub na emeryturze tak że co ty za (usunięte przez administratora) piszesz zobacz jaka jest rotacja w firmie po za ludźmi o których wspomniałem wyżej szkolenia branżowe można między bajki wsadzić karta multi Sport nie dla pracowników fizycznych jak by było tak dobrze to by ciągle nie szukali pracowników jest też trzecia grupa którzy po prostu muszą tu pracować bo życie ich zmusza jak by mogli dawno by stąd wystrzelili a i trzeba dodać że grupa rządzących przyjmujących się po większa a co za tym idzie łańcuch decyzyjny się wydłuża niestety nie polecam firmy i nr łapcie się na bajki o szkoleniach i wolnych sobotach

Jkk

A co myślisz że jeżeli ma asz coś więcej niż C np C+E HDS ,ADRY masz coś więcej tak mam i mam jeszcze dodatkowe uprawnienia i co nie zarabiam więcej i nie czuję się lepszym pracownikiem stoimy w jednym rządku są ludzie w tej firmie co robią kurs lub dwa a także widzę zapaleńców co nie kiedy robią po pięć kursów i co bierzemy takie same pieniądze tak że w tej firmie papier się nie liczy

witam,w jakich godzinach sie pracuje ile schodzi na rejon dla świerzaka ,czy zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę czy podwykonawcy

rev
@Marcin

6-14 / 14-22. Pracując na etacie nie pracujesz na rejony, tylko na godziny. Nie wyrobisz się, robi kto inny lub jak chcesz to nadgodziny. Zatrudniając się w Chemeko pracujesz dla chemeko które musi przestrzegać kodeksu pracy, nie ajenta który musi skończyć rejon.

@rev

Do końca to nie jest prawda,że się pracuje od 6-14/ 14-22 każdy pracuje ile chce gwiazda Chemeko cukiernik pracuje do 18 na drugiej zmianie, bo jego dyspozytor owca tak ustala trasy by o 17 był już po pracy a inni muszą (usunięte przez administratora) do 22 gdzie tu jest sprawiedliwość?.

@rev

O, czyli nadgodziny są tylko, jak ktoś chce, tak? Jeszcze wiecie, jak już ktoś robi nadgodziny, to jaka jest kasa? Płacą za ten czas zgodnie z kodeksem pracy czy jakieś inne stawki? Może nie płacą tylko każą odbierać ten czas?

rev

Tak. Nadgodziny masz zgodnie z kp 50% i 100%. Nikt cię do nich nie zmusi. A co do warunków socjalnych jak tutaj psioczą to owszem, porównując że szczecińską można je określić jako nieistniejące. Ale nikt ci nie każe siedzieć na bazie i inhalować się bryzą.

@rev

No to ja dopytam o te godziny pracy, a konkretnie to o przerwy. Czy są wyznaczone konkretne godziny przerw na zmianach, a jak tak to, o której one są i czy do tej przerwy wliczają się tzw. 'papieroski' czy to jest oddzielnie liczone?

Bzdury
@rev

Co za bzdury wypisujesz! Zgodnie z kodeksem to pierwsze dwie nadgodziny to 50% a reszta 100% a tutaj płacą tylko i wyłącznie 50% i rozciągają to na inne dni. 100%to masz tylko i wyłącznie wtedy kiedy wyjdziesz z wolnego. Jeśli danego dnia zostajesz dłużej to nie ważne czy ba dwie czy na osiem godzin wszystko masz 50%.

Dyrekcja

Panowie wiadomo już że po świętach rusza stołówka w miejscu dyspozytorni nr 2 Jest możliwość dofinansowania obiadów zapisy będą możliwe w kadrach po świętach dofinansowanie wynosi 60 % posiłków pozdrawiam:)

Grzechu

Masz rację w stu procentach ja szczerze mówiąc szukam powoli jakieś porządnej pracy wiosna za pasem a już mam kilka ofert to że opuszczę szeregi chemeko to tylko kwestia czasu pewnie znajdą jakiegoś kierowcę na moje miejsce tak to jest generalnie nie polecam tej firmy ale z drugiej strony miałem już gorsze pracę tylko z tym że były lepiej płatne tu po prostu nie ma z kim rozmawiać szeregowy pracownik ma robić i najlepiej się nie odzywać biorą wszystkich ludzi jedną miarą no i są równi i również(usunięte przez administratora)

Grzechu

Dodam tylko że człowiek już tu chwilę pracuje nie jest jakimś nowicjuszem ale to dla takiej firmy jak chemeko nic nie znaczy jak to w takich firmach ma być zrobione a kim i jak to nie ma większego znaczenia liczą się słupki nawet nadgodziny nie są rozdzielane równomiernie jeden na trójce np ma tyle a reszta głód nie wiem dokładnie jak g na innych d ale myślę że jest podobnie

Edziu
@Grzechu

Jak chcesz dorobić setek zgłoś się na (s1) a najlepiej do pana Piotra W ł osa on zawsze coś wymyśli i znajdzie robotę.

Jest jeszcze aktywna oferta dla kierowcy kat.C. Z tego co przeczytałem to codzienne powroty do domu i wolne weekendy a to dla mnie na duży plus. Zwykle ile godzin za kółkiem? Wypada więcej niż osiem?

Śliski

Juz du.. szykujecie jutro na ostre dy... na rejonach ? Dajcie sie dalej ponizac w tym (usunięte przez administratora) co warunkow socjalnych nie potrafią zapewnic .. ty powinien wjechac sanepit i to zamknąc. Żeby szatnie dobrze raz na 7 lat sprzątnąc a tak to po łepkach zmiatanie i dolanie mydła Dno w pracy gdzie pracuje sie w smieciach jednak człowiek oczekuje czegos wiecej jak grzyb pod przysznicem.. jedna toaleta na 70 osób. Szatna bez podziału brudna czysta (usunięte przez administratora). Zwolnienie sie to najlepsza decyzja

zatrudnic

Pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko Pracownik Porządkowy może ktoś sie wypowiedzieć czy warto sie przyjąć?

Zły

Warsztat jak nie widział podwyżek tak xalej nie ma a kierowcy co chwilę mają. Jak to jest pani Paulino? Czemu jedni są doceniani regularnie a na resztę można (usunięte przez administratora)

@Zły

Może dość zarabiacie, dlatego nie ma podwyżek? Co to za kwota jest teraz w tej chwili i dlaczego nie zapytasz w firmie o podwyżkę, zamiast tutaj?

Robercik

Ja jestem zadowolony, wpada mi co miesiąc 7k netto, dostaje wczasy pod grusza i pomoc zimową,narzekacze niech idą do konkurencji jak im tak źle!

Edi
@Robercik

7 brutto zapomniałeś dodać albo dobrze pod stołem robisz albo z ucha nadajesz no i dodaj jeszcze że pracujesz 2 -3 soboty plus minus 30-40 nadgodzin.no to super już ci zazdroszczę jeszcze dodaj że pieniądze na czas normalnie po stopach całować takich pracodawców ha ha ha

Robercik
@Edi

Nie kolego, napisałem wyraźnie że netto plus 1 sobota, czasem 2, czasem wpadną jakieś nadgodziny ale nie haruję jak (usunięte przez administratora) Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że niektórzy wynegocjowali lepsze warunki bo potrafią się dogadać a nie tylko skakać z (usunięte przez administratora)a później się dziwić że nie udało się nic ugrać. Aj ta wasza inteligencja ????

Hello
@Robercik

Nie kłam kolego bo to nie ma sensu.Prawdy nie oszukasz, kłamstwo ma krótkie nogi.Nie rozumiem jednego,co wypisujesz odnośnie (negocjacji warunków wynagradzania) myślę że powinno się wynagradzać pracowników odnośnie stażu, kwalifikacji itp.

Ha ha
@Robercik

Chyba w białym domu ma się 7k netto robota od poniedziałku do piątku,karta multi Sport, opieka medyczna Medicover, katering, imprezy firmowe ( wigilia firmowa itd.itp)a na to wszystko (usunięte przez administratora) my szaraki po błocie w (usunięte przez administratora).ha ha ogarnij się

Edek

Nie polecam pracy w chemeko,za długo by pisać czemu.Jeśli ktoś szuka pracy to niech przeczyta te wszystkie opinie o tej szajce i wyciągnie wnioski ,to mu się lampka zapali.

Edziu
@Edek

co ty za głupoty piszesz człowieku, złe opinie to tylko pomówienia. Firma jest jedna z lepszych na rynku pracy we Wrocławiu. Są tacy co pracują tu po kilka lat i nie narzekają więc chyba to coś znaczy.

I nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć? Czemu tylko w poniedziałki chcą sprawdzać trzeźwość, a nie codziennie? Wiesz może jakie kary będą przewidziane za bycie w pracy pod wpływem?

Robert

Wiem tylko że będzie to robione i wiem też że kara będzie taka że nie dostaną wypłaty i jakąś karę umowną, chcą zrobić przesiew pijaków i jeszcze na tym zarobią.

@1234

A może by tak po prostu 6-go nie przyjść ale to muszą zrobić wszyscy. Jak przyjdziemy to całkiem możliwe, że i Wielkanoc mam zagwarantują w pracy. Zrobią coś na wzór systemu jaki funkcjonuje w MPK i będziemy mieli pozamiatane. Generalnie mam to w (usunięte przez administratora) jak będzie sześć netto podstawy, Multisport, opieka medyczna to mogę i w takim systemie robić ale są chłopaki co mają małe dzieci i na pewno woleliby czas świąt czy weekendy spędzać z nimi. A jak nic nie zrobią z benefitami, nie będzie konkretnych podwyżek to trzeba będzie jakąś formę wyrażenia naszego niezadowolenia wybrać. Mamy do wyboru L4, na żądanie, honorowe krwiodawstwo. Możemy też spróbować podpiąć się pod jakieś związki zawodowe ale ten temat wymaga weryfikacji. Panowie jeśli będziemy siedzieć cicho, nic nie robić to nic nie wskóramy. Niech dojdzie chociaż do Tych w "Białym domu", że tu ma dole coś się zaczyna dziać. Dajmy im to do zrozumienia wypowiadając się otwarcie co myślimy o sytuacji panującej w firmie i o traktowaniu większej części załogi.

@Zatrudniony

Jedynie kiedy wy możecie nie przyjść do pracy to 1 stycznia 2024 i może jeszcze w każdą niedzielę miesiąca na tyle możecie sobie tylko pozwolić!!!!. Dla 90% załogi to robota życia i nikt się z niczym nie wychyli i biuro o tym doskonale wie możesz sobie pisać, apelować i tak nikt tego nie bierze tego na poważnie!!!. Piszesz, że masz to gdzieś,bo jeśli dostaniesz sześć netto i te pozostałe rzeczy to możesz pracować ja myślę, że jeśli by obniżyli twoją wypłatę o tysiąc to i tak byś pracował!!!!!

Autopsja
@Zatrudniony

1 .Idź do mpk tam masz 3 związki!do wyboru do koloru.. 2. przez 3 lata nie miałem wolnego w święta bo inni głupio-mądrzy jak ty mieli wolne! 3. Zarobki w mpk po 3 latach pracy niższe jak w śmieciurkach na początek. 4. Weź prześcieradło napisz na czerwono SOLIDARNOŚĆ i zrób strajk ,może ktoś się do Ciebie przyłączy w co wątpie.Kozak w necie .izda w świecie. Podsumowując: Tych punktów mogło by być o wiele więcej .Liczę na Ciebie że rozpoczniesz ten "strajk" praktycznie ,a nie teoretycznie i uwież Mi że jako pierwszy podejdę do Ciebie przybije pionę i stanę z Tobą w Mur w imię pracowników.

@Autopsja

Cienko z Twoimi emocjami skoro wyzywasz współpracowników. Mogę Cię tylko zapewnić, że też od lat w święta nie miałem wolnego. Jaką mam pewność, że nie jesteś "kretem" który sieje zamęt i przy pierwszej okazji poleci do biura "strzelić z ucha"?

Szczech

Grzechu

Praca jak praca lecz to jak podchodzą do pracownika to porażka,w tej firmie liczą się znajomości w biurze a nie ludzie którzy sumiennie pracują a plac i cała otoczka firmy i obiecanki to totalne (usunięte przez administratora)naprawdę nikomu nie polecam tej firmy chociaż nie kturzy się tu odnajdują pozdrawiam

Wójt
@Grzechu

Widać gołym okiem że długo tak być nie może, dzisiaj słyszałem że dojdą nam rejony , tylko kto to będzie robił jak nie ma ludzi do pracy?

Ktoś
@Grzechu

Cześć. A napiszecie coś o pensji? Bo tak myślę, że może atmosfera słaba, ale może dla kasy warto tu przyjść?? Jaka jest taka podstawowa wstępna pensja dla kierowcy kat C?? Ja nie mam znajomości w biurze, to dostanę inną pensję, niz gdybym miał takie znajomoci?

ŚwieżaKrew

Pedro

Można indywidualnie się dogadać

Dyrektor
@ŚwieżaKrew

Super 6000 tyś brutto, wymarzona robota w śmieciach i brudzie szatnie chlew w autach (usunięte przez administratora) dojście po bagnach robota marzenie a zapomniałem że pieniądze na czas dziękujmy ,łaski nie robią ogarnij się (usunięte przez administratora).zapomniałem jeszcze dodać stołówka , opieka medyczna i posiłki regeneracyjne ha ha ha (usunięte przez administratora)co wypisuje takie brednie

Morda
@Dyrektor

Dyrektor może każdy jak by sprzątał w autach to by nie było (usunięte przez administratora) znam tam parę osób co dbają o auta,zawsze po skończonej pracy kabina ogarnięta i posprzątane w środku pozdro sekt 1 i 2

@ŚwieżaKrew

Skończ wypisywać bzdury o premii od pierwszego miesiąca! Powiedz to Tym którzy przez trzy miesiące są na okresie próbnym i g.ó.w.n.o nie premie dostają. 6000 tyś. powiadasz na start? To (usunięte przez administratora) wytłumacz mi dlaczego ja po pięciu latach nie mam tyle? I nie pisz mi tutaj, że widocznie nie zasługuję bo pracuję rzetelnie. Trzeba będzie porozmawiać z kolegami w podobnej sytuacji i wybrać się do Pani P. Ł. z zapytaniem jak to (usunięte przez administratora) jest, że świeżak ma 6000 a my nie?

Haha

Nie ośmieszaj sie super? (usunięte przez administratora), grozenie przez tel zwolnieniami itp? Dalej wydzwaniac potrafi z innego nr. Ale nikt nie ma odwagi wspomnieć tego .. a za co? Za wały w rudnej z odpadami medycznymi i nie tylko poczytaj głosno było juz kilka razy

Ekspert

W tej spółce zawsze byli równi i równiejsi,co ty się wczoraj urodziłeś,firma rodzinna jeden ma 5500 brutto a drugi 7500 brutto albo i więcej i po pseudo robocie idzie do domu bez odbijania bo mu wolno.Albo kilka osób ma jedną zmianę a reszta rabotaje na dwie zmiany .

Zostaw merytoryczną opinię o Chemeko-System - Wrocław

• Jak się pracuje w Chemeko-System?

Zobacz opinie na temat firmy Chemeko-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemeko-System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemeko-System
2.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Jerzmanowska 4-6
    54-519 Wrocław