Opinie o Arb Robert Budnicki w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arb Robert Budnicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arb Robert Budnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arb Robert Budnicki w Szczecin

cans Nowy wpis

Można dobrze zarobić, ale wszystko zależy od wykonywanego stanowiska @jauako.

alejandro Nowy wpis

no to mamy w takim razie zagwozdke, bo co to znaczy, że "z drugiej strony rodzi się pytanie dlaczego są ludzie, którzy chcą współpracować z takimi ludźmi" ale o co Wam konkretnie chodzi? jacy ludzie? bo nie sądze, zeby tutaj coś nie działało jak trzeba, bo można zarabiać w tej firmei i to nawet nie tak źle.

Jamek Nowy wpis

To prawda co pisze zibi. Kiepskie jest nasze prawo, ale z drugiej strony rodzi się pytanie dlaczego są ludzie, którzy chcą współpracować z takimi ludźmi???

okradziony Nowy wpis

Uwaga! Arb nazywa się teraz Tart i już jej nie ma na Kolumba5.Firma zniknęła i nie wiadomo gdzie się przeniosła.(usunięte przez administratora)

Arb Robert Budnicki prowadziła rekrutację na stanowisko Udział w szkoleniu unijnym z gwarantowanym stypendium. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czapki z głow panie(usunięte przez administratora). Napisze mi pan jak to jest tak życ w ciągłym strachu i z tą swiadomością ze to się w końcu kiedyś zemści. Pytam całkiem poważnie i oczekuje poważnej odpowiedzi a nie filozoficznych wywodów w pana stylu

arb

au ha ha ha . . . , i o to w tym chodzi, następny flustrat , Bądz " gorzej" psycholog. W domu się (usunięte przez administratora) ,lub jest pod kapciem. A pro po "były" weż sie do pracy . Tacy jak Ty co chwile przychodzą do mnie na budowy - tak budowy ( liczba mnoga ) i skowyczą !!!!. a czy się boje ?! : czego - sory WAS ,- poczytajcie na tych forach co inni pisza Wasi inni nieudacznicy jest WAS tysiące . Jak coś żle to winy Pracodawca a nie Wy. Dziś np. na rusztowaniu złapałem na "(usunięte przez administratora)" i jak myślicie co mam zrobić ..... no własnie . Dlatego pisze wam wszystki ( i to z małej litery) (usunięte przez administratora)zabierzcie sie do solidnej pracy a nie patrzycie na innych koryto a sami bąki zbijacie . Żałosni jesteście. Myślicie że te forum blog lub tzw. śmietnik wam pomoże ?! ;) ;) ;) ;)

były

Durny jesteś.Sam (usunięte przez administratora) i tak osądzasz ludzi, według siebie. Znowu siedzisz i czytasz, bo się boisz.Boisz się!!!!! I bój się. Pamiętaj,że ludzie pamiętają swoją krzywdę. I pamiętaj: póty dzban wodę nosi, póki mu się ucho nie urwie. Twoje ucho jest naderwane. Szkoda tylko twoich dzieci. Bo za nimi poleci syf, który ty zrobiłeś, a one nie zawiniły. Jeszcze nie. (usunięte przez administratora)

arb

widać nikt nie wierzy w mobilny internet , tylko jak knot przymocowany jest na stałe. Wasze opinie szczerze mówic WISZĄ MI- ,jak juz pisąłem - mam niezłą zabawe z tego co piszecie i kto i jak pod nick-ami się ukrywa. To chyba te osoby się boją lub coś ukrywają , np. to że nie pracują bo wylecieli za (usunięte przez administratora) lub inne sprawki a teraz zabierają głos ( i to wielokrotnie bzdurny ) na temat o którym nie mają pojęcia. :) :)

były

Durnoty piszesz(usunięte przez administratora). Żadna frustracja, ani choroba psychiczna. Gdybyś sie nie bał i miał czyste sumienie to nie siedziałbyś na wpisach .O tej porze to pilnuje się roboty i pracowników,żeby potem nie mówić , że(usunięte przez administratora). Widocznie masz stracha i coś na sumieniu, skoro tak bardzo śledzisz opinie o sobie. A to pewnie po to żeby wiedzieć na czym się stoi. No nie? I tak już jesteś przegrany. Ten smród pójdzie za tobą wszędzie. Już się nie dźwigniesz, a nowa spółka ci nie pomoże, najwyżej pogrąży. Zobaczysz. Wszyscy zobaczymy.

arb

nijak się nazywa a jest dopiero w rejestracji .

Gosia

To jak się nazywa i na kogo jest zarejestrowana ?

RB

Współczuć Tobie ? Chyba tak? Pisz, pisz przynajmniej tu możesz poszaleć i się "wysłowić". nara

BUDOWLANIEC

RĘKOMA TYCH BUDOWLAŃCÓW ZARABIASZ NA ŻYCIE A POZIOM TO TY REPREZENTUJESZ NAJNIRZSZY.(usunięte przez administratora)!!!!!!!!

arb

Administrator jest na tyle pewny że to "Pracownicy" to się okaże i dla "nich" i dla Administratora

KOSA

POPIERAM ADAM NAS TAGŻE JEST KILKU I ZGŁASZAMY (usunięte przez administratora) DO PIPU

SCOT

Panie Budnicki. Ten (usunięte przez administratora) jakiś dziwny. Ludzie się z niego śmieją. Proszę się zastanowić nad tymi opiniami, bo to jest ważne w prowadzeniu firmy, a może mieć wpływ na zamówienia dla was.

HA HA HA . 5 LAT , INTELIGENCJA , DOCENIANIE , DONOSY . PISZ ,PISZ PAPIER JEST CIERPLIWY. JEŚLI TYLKO ULZY. JAK JESZCZE MASZ CZAS TO POCZYTAJ NA TYCH FORACH WO WIELU TAKICH JAK TY LUB PODOBNYCH FAJNE OPIENIE ZNAJDZIESZ

adam

NIE PISZ JAKO ANONIM BO KAŻDY WIE ŻE TO TY (usunięte przez administratora) JAKO SZEF A PRACE TO JA MIAŁEM W JEDNEJ FIRMIE 5 LAT I JUŻ DO NIEJ WRÓCIŁEM TAM MNIE DOCENIAJĄ I PŁACĄ PIENIĄDZE JAK NALEŻY A OD MOJEGO DZIECKA TO SIĘ (usunięte przez administratora) A TE GROSZE KTÓRE JESTEŚ MI WINNY TO MOŻESZ SOBIE PODETRZEĆ (usunięte przez administratora) BO NIE TYLKO PIENIĄDZE SĄ WAŻNE W ŻYCIU !!!! A CO DO TEGO PORTAL A TO PRZYGOTUJ SIĘ LEPIEJ NA KOMENTARZE TYPU GRUZY RZECZY MATERIAŁY I INNE PRZYPADKI U CIEBIE W FIRMIE WSZYSTKO ŁADNIE OPISZE :) TAK JAK W WNIOSKU DO PIPU A JAK KTOŚ Z WAS CHŁOPAKI CHCE MU KOLO (usunięte przez administratora) NAROBIĆ MACIE NUMER DO MNIE DZWOŃCIE TO WAM WSZYSTKO POWIEM CO I JAK TRZEBA ZROBIĆ CO OPISAĆ I GDZIE IŚĆ !!!!!

A TAK WOGÓLE O CO CI CHODZI ? KASE DOSTAWAŁEŚ ( JA WIEM ŻE ZA DUŻO - BO MIERNY PRACOWNIK JESTEŚ , ALE SZEF MA INNE ZDANIE ) FACHOWIEC JAK (usunięte przez administratora) , TO WŁĄŚCIWIE O CO CI CHODZI . STANOWISKO POMOCNIKA, A WYPOWIEDZ MENADŻERA - MASZ FACET ASPIRACJE - TYLKO JEDNO KTO CIE ZATRUDNI , POSZUKAJ PRACY ZA GRANICA TAM CIE \\\\\\\"DOCENIĄ\\\\\\\"

I JESZCZE JEDNO , NIE ZASŁAŃIAJ SIE NIGDY DZIECKIEM , PAMIETAJ TO TY PONOC MASZ TĄ GŁOWA RODZINY BYC I GWARANTOWAC PRAWIDŁOWY ROZWÓJ A JAK NA RAZIE SKACZESZ "Z KWIATKA NA KWIATEK - DOTYCZY PRACY " NIGDZIE NIE PRACUJESZ ZA DŁUGO TO COŚ ZNACZY - NO WŁAŚNIE . JESZCZE RAZ POWODZENIA I NIE TRAKTUJ TEGO PORTALU JAKO BLOGU NA WYGŁASZANIE SWOICH ŻALI I NIEDOŁĘŻNOŚCI ....

Zostaw merytoryczną opinię o Arb Robert Budnicki - Szczecin

Arb Robert Budnicki
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Teofila Firlika 15
    70-354 Szczecin