Leader SErvice - TESCO

Olsztyn

Opinie o Leader SErvice - TESCO

shock\'a. 2011-08-04 10:30:23
praca jak praca, gorzej z wypłatą, która powinna przychodzić 25, a jest sierpień i jak nie było, tak nie ma.
DOK Leader Service International S.A. 2013-01-23 15:06:01
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service International S.A. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: [usunięte przez moderatora] Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service International S.A. , nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
bbbbb 2016-02-07 17:29:43
Ale tam grosze placa,masakra.Nie idźcie tam do pracy,wyzysk jest
lotus 2016-04-23 16:52:11
uważam mimo wszystko, że to dobre miejsce na złapanie doświadczenia
Zostaw swoją opinię o Leader SErvice - TESCO - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader SErvice - TESCO