Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Agnieszka1190

Chciałabym się dowiedzieć w jakich godzinach jest szkolenie. Czy jest jakiś czas wolny ?

Magdalena
@Agnieszka1190

Pędzę jutro spod Krakowa:)

@Magdalena

Wiesz co szkolenie zaczynało się codziennie 9-10 rano i trwało do 17-18, z półgodzinna przerwa na obiad przed 15. Co do czasu wolnego to ja bym za bardzo na niego nie liczył, ponieważ u Nas wyglądało to w ten sposób, że po zajęciach każdy chwilę odpoczywał a potem trzeba było się uczyć na kolejny dzień. Codziennie dostawało się jakieś materiały, które trzeba było nauczyć się na następny dzień. Więc generalnie radzę nastawić się, że na tym szkoleniu czeka Was sporo pracy i uwierzcie mi warto się dobrze przygotować podczas tych paru dni bo to potem procentuje na spotkaniach ???? Ale ogólnie jeśli ludzie są fajni to atmosfera też jest spoko a prowadzący też są w porządku :) Powodzenia ????

Agnieszka1190

Czy ktoś wybiera się na szkolenie 22.07.20 do Katowic ?

Wdg
@Agnieszka1190

Tak będę jechał

Pawel

Pragnę się dowiedzieć ile dni w tygodniu minimum się pracuje? Wyczytałem że nie ma podstawy gwarantowanej więc płacą %tylko za sprzedany towar? I ostatnie pytanie czy szkolenie jest bezpłatne? A jeżeli tak to czy jest ono zobowiązujące do podpisania później umowy?

@Pawel

Pracuje się od poniedziałku do piątku i 1-2 soboty w miesiącu. Można brać dowolnie dni wolne ale trzeba to zgłosić do 8 rano dnia poprzedniego. Tak płacą tylko procent od sprzedaży. Minimalny obrót jaki trzeba robić to 25 tys miesięcznie ale jak się robi wszystko tak jak mówią to nie da się go nie zrobić. Szkolenie jest bezpłatne. Możesz zrezygnować w dowolnej chwili i nie jesteś zobowiązany do podpisania umowy. Tak samo to, że zaproszą Cię na szkolenie nie znaczy jeszcze, że przyjmą Cię do pracy. Jeżeli ktoś sobie na szkoleniu nie radzi to sami Ci dziękują. Szkolenie oprócz nauki jest kolejnym etapem rekrutacji. Na miejscu masz hotel, śniadania i obiad. Po całym szkoleniu jedziesz na koszt firmy flixbusem z Katowic do Rzeszowa. Tam podpisujesz umowę, dostajesz towar i auto służbowe i jedziesz do domu a następnego dnia do pracy.

Pawel

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Dafi

Wie ktoś może jaka oferują umowę i jaki samochód ? Pozdro

@Dafi

Na początek podczas okresu próbnego dostajesz umowę zlecenie. Po tym okresie możesz zostać na zleceniu lub przejść na własną działalność albo na umowę o pracę. Jednak prawie nikt nie decyduje się na umowę o pracę ze względu na koszta. Co do samochodów to w większości są Peugeoty Partnery(2 lub 3 osobowe) , roczniki od 2014 do 2019. Są też pojedyncze sztuki: Mercedes Citan lub Citroen Berlingo. Samochody są zadbane i w dobrym stanie technicznym. Im dłużej pracujesz i im masz lepsze wyniki to dostajesz nowszy samochód. Do tego dostaje się kartę paliwową bez limitu na Orlen. :)

Ciekawski

Witam Czy jest mi ktoś w stanie napisać jak mniej więcej wygląda całe to szkolenie ?

@Ciekawski

Słuchaj jedziesz na 10 dni do Katowic do hotelu, codziennie masz zajęcia po 8-9 h gdzie ćwiczysz scenki itp. Opłacają Ci nocleg i jedzenie. Jest masę nauki, codziennie po zajęciach dostajesz kserówki i masz dużo materiału do wkowania na następny dzień. Generalnie szkolenie jest fajne ale trzeba się nastawić na naprawdę duży zapieprz. Sporo osób odpada w trakcie, tak 3/4 bo im się nie chce i myśleli, że ten wyjazd to jak wakacje...

Radzio
@Zorientowany

Moze nie az tak straszne i az tyle osób nie odpada. U nas odpadlo 4 z 10ciu. Ale fakt to nie sa wakacje :)

@Radzio

U mnie odpadło 10 z 17 osób stąd moja wcześniejsza opinia ???? Ale wiadomo każda grupa jest inna. Ale ogólnie praca jest bardzo fajna i można sporo zarobić ale pod warunkiem, że ma się chęci, robi się to w taki sposób jak uczyli na szkoleniu i jest się wytrwałym. Nie wolno zrażać się po 1 niepowodzeniu. Słyszałem o osobach które po tygodniu zrezygnowały ponieważ wyobrażały sobie, że już od razu wyjadą zaraz po szkoleniu i będą po 10 tys obrotu dziennie robić od 1 dnia. Zdażają się też takie przypadki, że ktoś od 1 dnia robi super duży obrót ale jest ich stosunkowo nieduzo ???? większość osób potrzebuje kilka dni na wdrożenie się (niektórzy nawet tygodni) ale jak się chce to wszystko można wyćwiczyć ????

Ognisty

ludzie uwazajcie na ta firmie! nie jestes tutaj przedstawicielem handlowym tylko zwykłym akwizytorem, wbijasz na chate ludziom, ktorzy w wiekszosci nawet nie zamawiali takiej wizyty! Twoim zadaniem jest zagranie na uczuciach (w 90% staruszkom), opowiedzenie wykutej słowo w słowo prezentacji i wciśniecie produktu (pomijajac fakt ze wiekszosc jest watpliwej jakosci). W kazdym ogloszeniu masz prace do 100km.. Guzik prawda, czasem jedziesz 200, a nawet 300 km, bo nie ma ludzi do pracy. (usunięte przez administratora)

@Ognisty

Uważać to trzeba na komentarze konkurencji. Co do wieku klientow to nie ma reguły bo raz trafisz do kobiety 40 letniej a następne spotkanie masz u kobiety 65 letniej. Produkt w porównaniu z innymi firmami jest naprawdę pierwsza klasa. A co do odległości spotkań od domu? Średnio 70 km od domu także nie wiem skąd autor wziął tę rzekome 300?!

@Ognisty

Nie wiem człowieku skąd masz takie info. Długo nie pracuje ale najdalej byłem wysłany 120 km od miejsca zamieszkania. A towary są super jakości. I nie oczerniaj proszę bezpodstawnie firmy bo albo jesteś z konkurencji albo jesteś gościem, któremu nie wyszło i obwinia o to wszystkich tylko nie siebie! Daj se na luz...

Torreto

Spoko praca, pościele ma super, dużo można zarobić. Szkolenie wstępne jest mega wymagające i dużo osób odpada. Szkolenie to tak naprawdę kolejny etap rekrutacji. Z mojej grupy 17 osób zostało 8.Jest przez 10 dni bardzo dużo nauki ale warto. Atmosfera w firmie jest super miła, wszyscy są pomocni i życzliwi. Każdy z przedstawicieli dostaje auto służbowe i ma umawiane spotkania przez telecentrum więc nie trzeba szukać samemu klientów. Polecam, ale tak jak mówię trzeba się nastawić na ciężka pracę. ????????????

Ariel
@Torreto

A Ty odpadles?

Czy pracodawca WelmaS motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lodowy

Motywuje. Co jakiś czas są organizowane konkursy, poza tym raz w roku wyjazd integracyjny całej firmy. Największą motywacją jest jednak atmosfera panującą w pracy i świetni szefowie.

onajedyna

Cześć, proszę o informację czy firma oferuje jakąś podstawę, czy wynagrodzenie stanowi tylko prowizja od sprzedaży? oraz czy firma ponosi koszty paliwa? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Ted
@onajedyna

Dają kartę floty razem z samochodem.

@onajedyna

Wysokość wypłaty zależy tylko od prowizji, nie ma żadnej podstawy. Nic nie sprzedasz nic nie zarobisz proste. Z drugiej strony trzeba się naprawdę mocno postarać żeby nie zrobić wymaganych obrotów. Wypłata jest zawsze na czas. Dostajesz auto i kartę floty, firma ponosi koszty paliwa do celów służbowych, prywatne km liczone są 40zl za 100km.

Johny

Ktoś się wybiera na szkolenie do Katowic 22.06?:)

Johny

Ktoś się wybiera na szkolenie do Katowic 22.06?:

Zadowolona klientka

Bardzo fajne produkty o wysokiej jakości. Materac jest po prostu najlepszy! Nie wyobrażam sobie dzis spania bez wełny

Klaudia Chmura
@Zadowolona klientka

Moge tylko przyznac Pani racje. Produkty na prawde są świetne. Pozdrawiam

Cezary

Świetny pracodawca więc nic innego nie mogło się wydarzyć, ja również polecam.

Pełen profesjonalizm podczas prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystko klarownie wytłumaczone, rozmowa prowadzona w miłej atmosferze.

Witam. W Piatek mam rozmowe kwalifikacyjna jak Przedstawiciel Handlowy. Czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada teraz praca w tej firmie? Naczytalem sie troche komentarzy i widze ze zdania sa podzielone ale sa to komentarze dodane rok temu. Jak to wszystko wyglada teraz? Jakie sa godziny pracy? Ile trwaja i jak czesto sa szkolenia? Czy jak dostaje samochod sluzbowy to czy moze on mi sluzyc do celow prywatnych? Kto placi za paliwo? Czy jak jade na spotkanie to w jaki sposob jest on o tym informowany? Czy takiej osobie wciskaja kit ze cos wygrala i ktos( czyli ja) do niej przyjedzie to wreczyc a okazuje sie ze ja dopiero przedstawiam jej produkty za ktorej trzeba pozniej placic? Jezdzi sie takze do stalych klientow czy tylko do nowych? Ile mniej wiecej trwa jedno spotkanie z klientem?

Qba
@Nowy

Godziny pracy od 11:00 lub 12:00 przez około 7-8h. Szkolenia raz na dwa tygodnie trwają 3-4h. Samochód firmowy też do celów prywatnych. Firma płaci za paliwo masz kartę floty, za kilometry w weekendy twoje prywatne płacisz 40zl za 100km czyli za samo paliwo. Spotkania są umawiane jako reklama produktów firmy i każdy klient za spotkanie w domu dostaje prezent od przedstawiciela, jakiś produkt firmowy z wełny. Jeździ się do klientów firmy jak i do nowych. Spotkanie z klientem to około 1h30min wszystko zależy od przedstawiciela. Mam nadzieję że pomogłem :)

Jacek
@Qba

Ja bym dodał jeszcze, że spotkania są umawiane przez telemarketing. Nad nasza praca czuwa menager, z którym jest częsty kontakt. Przygotowanie do pracy to szkolenie, które trwa 10dni i jest dość intensywne. A sama branża raczej na kryzys odporna, bo gdzie inni zwalniają tu zatrudniają.

Fedekk
@Jacek

???? Wszystko się zgadza. Chcesz zarobić i chce Ci się pracować, to tylko można polecić firmę.

Derek

Mogę spokojnie polecić, produkty dobre, żona zadowolona.

Kaśka Kaśka

Super te produkty mają, kupiła nam mama na początku byłam sceptycznie nastawiona. Już po pierwszej nocy byłam zachwycona. Polecam niedowiarkom!

Jacek

Dobry pracodawca. Mogę polecić, jest tak jak było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Produkty jakościowo dobre i klienci sobie chwalą. Przynajmniej pewna praca bez możliwości upadku firmy w kryzysie. Praca wymagająca intelektualnie, ale jak się załapie to przyjemna. Zarobki dobre bo niewiele trzeba żeby 4 z przodu na rękę było. Auto, szkolenia dają. Spotkania umawiane z klientem przez telemarketing.

Fati

piękne i śliczne kołdry i podószki. Jesteśmy zachwyceni z zakupów.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS