Opinie o AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. w Lublin

Karol Nowy wpis

@fr a konkretnie dlaczego najlepsza ?

Fr Nowy wpis

Jedna z lepszych firm na rynku pracy.

Hanna Nowy wpis

@pracownik piszesz, że jesteś pracownikiem AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy w tym miejscu? Czekamy na Twoją opinię.

hejo Nowy wpis

Najważniejsze jest to, że wypłata u nich ostatecznie się pojawia i jest terminowa. Ja się nie dziwię, że są tak popularni, ale może wiecie czy pojawiły się jakieś premie do podstawy zarobków? Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

trfilem tu przez przypadek i smiac mi sie chce... ten kto jest zadowolony z pracy , nie szuka miejsc gdzie by tu cos zlego napisac na firme, tylko pracuje... ja pracuje juz u nich dlugo, nie szukam na razie nic innego, taka moja ocena. tutaj jest nr do jednego z kierownikow, tam dzwoncie w sprawie pracy(usunięte przez administratora)

fiolek

wiadomo ze do kierownika trzeba skladac Cv bo pracownicy moga nie przekazac dalej...właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

Demolka

Witam. Szukam pracy. Mam pierwszą kl uprawnień na koparkę i chciałbym się dowiedzieć gdzie jest siedziba tej firmy w polsce. Widzę że budują zbiornik w Raciborzu ale nikt mi nic nie chce powiedzieć na miejscu budowy.

zły

KR pracowałeś w tej firmie i nie masz nr do kadr? ciekawe... jak na razie jeszcze nie słyszałem żeby firma komuś nie zapłaciła. poprawny przeczytaj sam co napisałeś. i tak do twojej wiadomości bo chyba nie wiesz. podwykonawca wykonuje prace zgodnie z projektem głównej firmy w tym wypadku dragados, jeśli w przedmiarach jest odhumusowanie 20 cm, to dlaczego na własny koszt podwykonawca ma ściągać 1,5 m lub na swój rachunek robić wymianę gruntu? od tego jest główny wykonawca który wie co się dzieje. za to jak piszesz kilkadziesiąt godzin pracy, pracownicy mieli zapłacone, wiec myślę ze większość tez jest zadowolone i nie wiem skąd wziąłeś informacje o takiej stracie cementu, ale jeśli nawet,to czy ty za to zapłaciłeś? a po za tym, skąd wiesz że agotran to bankrut w Hiszpanii? pracowałeś z nimi tam? byleś tam? skąd masz takie informacje? wy wszyscy niesłusznie zwolnieni... zajmijcie się szukaniem pracy a nie pisaniem bzdur na forach... pozdrawiam

tomalesz

witam, ktoś orientuje się czy w firmie planowane są jakieś nowe przyjęcia? Jeśli tak - to kiedy można się ich spodziewać?

Kr

poprawny - 2013-07-12 08:06:13 Agotran-firma zlikwidowana w Hiszpani kompletny bankrut ,zatrudnia na zasadzie pracownik dyspozycyjny,jest coś do wykonania okey, jeśli nie to(usunięte przez administratora).Agotran jest podwykonawcą dla Dragadosa w umowie 20 cm.zebrania humusu ,a co jeśli jest więcej? nawet do 1,5 m.zostało pod materacami na 17 w Lubilnie ,oni nie wiedzą co to jest wymiana gruntu,zero znajomości w wykonaniu robót zimnych,ma być ładnie ,ale czy dobrze??niektóre zlecenia wykonuje po kilka razy, tak jak ostatnio ok 30 cm.stabilizacji trzeba było zerwać ,a to tylko 100 ton cemętu,ikilkadziesiąt godzin prac yludzi i sprzętu .Jak człowiek bez przygotowania może kierować zespołem ludzkim i to jeszcze w innym państwie,kiedy on sam ma problemy z samym sobą.potrzebuje tel do kadr, muszę się dowiedzieć co z moim wynagrodzeniem.

ktoś

pracuje w tej firmie aktualnie około 40 - 50 pracowników tylko na jednym kontrakcie ( jest ich więcej w Polsce i kilka na świecie ) ja też jestem jednym z pracowników, jak w każdej firmie, są plusy i minusy. napiszę krótko, jeśli chcesz pracować tak jak lubisz i nie chcesz mieć nad sobą szefa który mówi ci co masz robić, to otwórz swoją firmę i zaskocz świat jaki to z ciebie dobry operator, a jeśli się gdzieś zatrudniasz, to musisz mieć to na uwadze, że pracodawca skoro ci płaci, to wymaga abyś pracował tak jak on uważa że jest najwydajniej i ma do tego pełne prawo. oczywiście ze kilka osób zostało wyrzucone, najwięcej z nich za paliwo... ale też tacy co byli mądrzejsi od przełożonych i robili po mimo próśb po swojemu, dzięki czemu zwalniali produkcje. bez przyczyny nikt nikogo nie zwalnia... większość osób którzy są od początku kontraktu, nadal pracuje i nie wypisuje bzdur na forach. pozdrawiam

Zły pracownik!!

chciałem jeszcze dodać, że obecny kierownik zarządzający budową nie potrafi docenić pracownika. Zamiast zadbać o pracownika, który potrafi obsługiwać kilka maszyn, ma o tym wszystkim pojęcie i posiada na wiele maszyn uprawnienia to woli zwolnić go z byle powodu i wysyłać osoby bez uprawnień. wprowadza jakieś dziwne zasady takie jak zakaz opuszczania maszyny przez cały dzień a jak kogoś zobaczy poza maszyną to potrafi pogonić jak (usunięte przez administratora)

Zły pracownik!!

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat firmy Agotran Polska a ściślej mówiąc mam na myśli kierownika który niedawno przyjechał do polski i zarządza jedną z inwestycji. moim zdaniem ten człowiek nie ma zbyt dużego pojęcia o takich pracach... kiedy zleca prace operatorowi to próbuje kierować nim jakby operator nie miał pojęcia co ma robić, tak jakby operator poraz pierwszy wsiadł do danej maszyny... Z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy właśnie w tej firmie. W poprzedniej firmie kierownik zlecał zadanie operatorowi i nie mieszął sie do pracy operatora z 20-to letnim stażem na tej maszynie i tak być powinno a nie tak jak w tej firmie gdzie kierownik najwyraźniej uważa polskiego pracownika za człowieka, który dopiero zszedł z drzewa. Do momentu kiedy był poprzedni kierownik wszytko było ok. ale jak się pojawił obecny kierownik, to zaczęło się wszystko psuć.

Zostaw merytoryczną opinię o AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o. - Lublin

AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 42 lok. 17
    00-024 Lublin

AGOTRAN POLSKA Sp. z o. o.