Opinie o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. w Kraków

Oszukana Nowy wpis

Miałam nieprzyjemność pracy dla firmy Jamatel. Owszem, płacili ale na tym polega praca, że się za nią płaci. Otrzymywanie wynagrodzenia na czas jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy i łaski nie robi. Jednak podejście firmy do swoich pracowników jest dramatyczne. Lokalizacja, w której pracowałam została zamknięta a ja nie mogłam otrzymać od firmy świadectwa pracy. Kłamali i mataczyli w rozmowach ze mną. Musiałam oddać sprawę do sądu i wydać pieniądze na prawników bo inaczej lata mojej pracy poszłyby na marne. Firma nigdy nie dbała o szkolenia dla pracowników, nie dawała możliwości awansu ani nie organizowała spotkań integracyjnych. Dla mnie to najgorszy typ "prywaciarza". Ostrzegam przed pracą w tej firmie wszystkich.

Paweł Nowy wpis

Miejsce pracy dla ambitnych, można dobrze zarobić, wystarczy chcieć i się odnaleźć w odpowiedni sposób, szczerze polecam

pracownik Nowy wpis

wypłata zawsze na czas, super atmosfera w pracy i ekstra ekipa :)

Nie polecam firmy. Nie rozliczją się ze zobowiązań. NIE RADZĘ TAM PRACOWAĆ

Adam Nowy wpis

ja dotychczas mam wypłatę co miesiąc na koncie, nie wiem skąd taka opinia

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma ok, płacą, atmosfera bardzo przyjemna, przełożeni ok, ogólnie dobre warunki pracy

Firma Jamatel to jedna z lepszych firm w jakiej miałem okazję pracować, fajne dodatki do wypłaty, super atmosfera w pracy. Przyznam szczerze, że żałuję, iż już tam nie pracuję, ale przeprowadziłem się na drugi koniec Polski. Pozdrawiam ekipę!

Firma pod każdym względem dobrze oceniana. Fajna atmosfera w firmie ale ogólnie firma jest wymagająca i nie każdy daje sobie radę.

Kierownik salonu

Chcę podzielić się swoją wiedzą na temat tego pracodawcy jako przestrogę dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć współpracę z firmą Jamatel. Miałem okazję być pracownikiem tej firmy w jednej z lokalizacji w Polsce. Moja współpraca trwała kilka lat więc miałem możliwość poznania firmy jak i właścicieli. W tych czasach firma miała autoryzację na sprzedaż usług PLAY, operatora sieci komórkowej. Moja ocena współpracy jest bardzo negatywna. W pracy obowiązywały zapisy umożliwiające pozbawienie premii sprzedażowej uzależnione od wyników innych punktów, na działanie których nie miało się żadnego wpływu. Za swoje nieetyczne działania została rozwiązana umowa z Play i Jamatel otrzymał karę za takie postępowanie. Skutkiem tego była sprzedaż salonów oraz zwolnienia pracowników. Bezczelność właścicieli była tak wielka, że wielu pracowników musiało wytoczyć sprawy z powództwa cywilnego oraz ubiegać się o swoje prawa w sądach pracy. W moim przypadku należność od firmy Jamatel sięga kilku tysięcy zaległości od 2017 r. i firma nie wykazuje żadnego zainteresowania aby zadłużenie uregulować. Wiem, że firmy współpracujące z Jamatelem na zasadach franczyzy również zostały oszukane i nie odzyskały swoich należności. P.S Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowej ale pozytywne komentarze z dni dla firmy Jamatel z 03.04.2019, 08.04.2019, 07.05.2019, 26.05.2019, 28.05.2019, 03.06.2019, 10.06.2019, 17.06.2019, 05.02.2020 są dodane pomiędzy godz. 22:00 a 22.20. Przypadek?

były zadowolony pracownik

Pracowałem w firmie kilka dobrych lat. Wszystkie ustalenia z właścicielami/pracownikami firmy były zawsze dotrzymywane. Właściciele przez wiele lat dawali szansę nie tylko na podnoszenie swoich kwalifikacji, ale również na zdobycie cennego doświadczenia za bardzo dobre wynagrodzenia. Większość wpisów negatywnych uważam za kłamliwe i nieuczciwe wobec byłych pracodawców- to co było ustalone zawsze było dotrzymane. Bardzo miło wspominam czas spędzony w firmie Jamatel :)

Jarosław

Hej! Chciałabym związać swoją przyszłość z pracą przy promocji firm. ludzi i wydarzeń. Czy myślicie, że dla osoby początkującej będzie to dobre miejsce aby postawić swoje pierwsze kroki w tej branży?

Konkretna firma, współpracowaliśmy kilka razy i za kazdym razem bylem zadowolony.

Zenek

Taki spokój na forum dla mnie to jest ewidentne potwierdzenie , ze firma jest ok!!

Współpracowałem dosyć długo z firmą jamatel i p. Skrzypczykiem, wszystko zawsze załatwione na czas :) Bardzo pozytywny człowiek :)

Konrad

Polecam firmę :) fajnie się tam pracowało :)

Polecam, super atmosfera w firmie. Zarobki przyzwoite i na czas :)

konrad

Bardzo rzetelna firma, skora do negocjacji i współpracy na wysokim poziomie.

Karol

Polecam firmę, super sie tam pracowalo :)

pracownica

Pracowałam tam jakiś czas, jestem zadowolona- fajni ludzi, miła atmosfera, zarobki też całkiem spoko, zawsze wypłata na czas :)

Wiktor

Firma na wysokim poziomie, ciągle się rozwija. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Polecam firmę, dobre warunki i fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.?

Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.