Inter Cars

Opinie o Inter Cars

zadowolony

@żopa No to przesadziłeś na max. Firma jest dobra ale dla dobrych pracowników, polecam.

ratel

hej, można liczyć tutaj na uopa? z góry dzięki za odpowiedzi

skąpiec
@ratel

a ja jeszcze bym chciał dopytać, czy jest szansa na inne umowy? czy jedynie uop

żeń szeń
@skąpiec

Umowa o prace jest pierwszym wyborem, ale może się uda ugadać na inną umowę.

palnik
@skąpiec

inne też dają, są elastyczni w temacie umów z tego co się orientuje

Benzi Nowy wpis
@palnik

Umowa o pracę to jedyny słuszny sposób zatrudnienia

kandydat Nowy wpis
@Benzi

a czemu tak uważasz? sorki być może niepoważne pytanie ale nie miałem nigdy uopa i jestem ciekaw opinii innych

UOP Nowy wpis
@kandydat

Bardziej stabilna forma zatrudnienia na pewno.

Witowski

Witam, mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy tutaj? Pozdrawiam.

kukoz
@Witowski

praca jest na poziomie, atmosfera jest w porządku, pracodawca nie robi problemów, sama robota jest do zrobienia i tez nie wysysa z człowieka chęci do życia

blitz
@kukoz

mogles chociaz dopisac na jakim stanowisku pracujesz

Kinder
@kukoz

W jakich godzinach tutaj pracujecie? dostajecie umowy o pracę?

laz
@Kinder

a jeśli jest ta umowa o prace, to można liczyć na umowe na czas nieokreślony>?

drab
@Kinder

a jest opcja dostania innej umowy? np b2b?

Giiiin
@drab

Prędzej zaproponują ci najpierw umowę o pracę, ale są też osoby, które pracują na innych umowach więc wystarczy spróbować się dogadać.

Cezar
@drab

Jest, są ludzie co na działaności pracują, więc do ogarnięcia. UoP to taki dafault, ale nie jest to nie do przeskoczenia, jak ci zależy.

Wysoki
@drab

Najlepiej zapytaj na rozmowie....będzie najrzetelniej, przypuszczam, że kwestia dogadania się

kapusz

to nie jarmark to już europa panie

Karate

Prawda? polski język ma się coraz gorzej jak się tak obserwuje współczesne społeczeństwo...

podrof Nowy wpis
@Cezar

na ile ten uop?

dac

Jakie benefity oferuje firma?

Smakosz
@dac

Sam chętnie posłucham co tutaj dobrego macie

Magazynier
@dac

Bony Sodexo na Święta dla Klientów!. Dla pracowników wielkie G!. Jedynym benefit dla pracowników to po 6 miesiącach pracy można starać się o wczasy pod gruszą 1400zł brutto.

Pioneer

Motto pracy kierowców. Dużo wywozisz na tle innych hurtowni motoryzacyjnych w Opolu a zarabiasz bardzo kiepsko w porównaniu do konkurencji jest to około 0.1% od wywózki tzn 1000tyś=100zł do wypłaty.!!!. Oczywiście najniższa krajowa . Dlatego ogromną rotacja kierowców. Zapraszamy do współpracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Inter Cars? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Agnieszka

Czy dostajecie coś w pracy na urodziny?

BOB
@Agnieszka

NIE

zadowolony

żopa

(usunięte przez administratora) nikt nad niczym nie panuje -rotacja magazynierzy kierowcy sprzedawcy- minimalna na konto a reszta bez żenady pod stołem przez łysego kiero co wogóle nie wie co tu robi:)

ytre

to dobrze ze ludzie chwala sobie atmosfere..to przeciez to jednak jest bardzo wazne..mnie od nich zainteresowala oferta dla ksiegowej wiaodmo trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie ekonomiczne

ICek

Kolego straszne bzdury opowiadasz. IC Opole to bardzo porzadna hurtownia motoryzacyjna. profesjonalne podejscie i szybka obsluga.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars - Opole

• Jak się pracuje w Inter Cars?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Inter Cars