logo Semi Serwis

Opinie o Semi Serwis

skandic geteborg 2009-10-01 11:50:13
firma ok w kazdym calu prac. z ;ld5' szwecja
LOTO 2009-12-25 14:23:21
Jasne, wszyscy tak ujadacie bo was wyrzucono albo nie zatrudniono u nich. Pracuje w Semi od roku byłem za ich pośrednictwem w finlandii i szwecji,teraz pracuje na Lotosie. Wszystko jest tak jak było ustalane, a problemy mają ci którzy albo piją albo kombinują na lewo i prawo. Płacą za przerwy jako nieliczni na lotosie, zapewniają pełen socjal, są wyłacalni w 100%, aha pytanie czemu tyle osób się u nich zatrudnia skoro są tacy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ? lepiej napiszcie ilu z was szef wywalił za wódę, hehe
tiki 2010-01-10 22:12:55
w czache sie puknij !! od kiedy prezes Semi zajumuje się umowami pracownikow i czy wogóle kiedykolwiek z wnim sie poznałeś ??, w ich oddziałach są osoby odpowiedzialne za umowy a inne za rekrutacje, ja poznałem szefa po miesiącu pracy w semi. Szef załatwia konkrakty a reszte robią inni, zresztą niezłe towary.
a umowe taką podpisałeś trzeżwy czy Cię zmusili cioto i teraz płaczesz nie widziałeś co podpisujesz ?
adamk 2010-01-12 13:55:17
Tak się sznują Polcsy robotnicy gratuluję i Was wysłac zagranicę zero kultury i napewno wiedzy ,a byście chcieli żeby nazywali Was fachowcy śmiech na sali.
adamk 2010-01-12 13:58:12
czarny38 2010-01-16 23:08:44
tiki chyba mlodym szczawiem jesteś , nic nie rozumiesz ... U ciebie tylko kasa w głowie ... A co bedzie w przyszłości ?????? Co do umów - podpisałeś klauzulę o pracy w konkurencyjnej firmie ????
karol 2010-01-28 12:03:45
ja tak samo pracowalem w szweji wszystko ok kasa socjal i tylko jeden problem z urlopami byl a tak ogolnie bajka polecam urlopy byly co 3 miesiace 10 dni ale to jedyny problem byl kasa 10 tys zl co miesiac srednio wpadalo z sobotami chyba ze ktos woli odpoczac se w sobote a pracowalo sie tylko 4 godzinki wiadomo trzezwosc musiala byc na budowie pozdrawiam
podajacy lombardowi 2010-01-31 16:52:00
Lombardo przecież ty lubisz Polaków więc po co ? Piszesz o rzeczach na których się nie znasz.
benio 2010-02-05 12:42:17
Mam pytanie do usób pracujących w tej firmie na kontraktach zagranicznych czy dają polską umowe z polskim ZUS- em itd czy umowa na warunkach zagranicznych? Jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za odpowiedź.
gg 2010-10-04 12:31:50
i co nowego ?
jakos 2011-08-24 14:04:48
co tam panowie słyszelicie na temat wyjazdu w pazdzierniku na morze pół na platforme....piście
anonim 2011-08-30 17:03:04
jakos - 2011-08-24 14:04:48

Czekać i czekać i nic więcej nie mówią
jakos 2011-08-31 10:15:33
hehe no to faktycznie dużo mówią, papiery wysłać i czekac na tel, tylko zeby nie przyszło czekac do następnego roku...........
jaaaa 2011-09-25 09:36:38
No niestety może nawet dłużej będziemy czekać kontrakt jest już nie aktualny.Szkoda
jakos 2011-09-26 12:15:24
wiem kolego bo tez do nich dzwoniłem i jest lipa....ale dobrze ze sie zabezpieczyłem, jesli bys chciał namiar na jedną robote to daj znac to ci wyśle namiary pozdro.......
anonim 2011-09-26 19:09:50
jakos - 2011-09-26 12:15:24

Ok bardzo chętnie pisz na GG 19333495
pracownik semi serwis 2012-01-06 08:17:10
Ci ludzie ,którzy dobrze świadczą o semi serwis( usunięte przez administratora ))to są ludzie biura.Prawda jest taka ,ze( usunięte przez administratora )
nawiedzony 2012-04-17 17:30:51
Te wszystkie opinie to( usunięte przez administratora ) Tyle samo za jak i przeciw. Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Mam wrazenie ze najwiecej zlego to zawsze pisza o sobie firmy nawzajem. Najlepiej chlopy jechac i sie samemu przekonac. Ja teraz z semiserwisu jade do Niemiec, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iste stawki. zobacze jak bedzie na miejscu.
kapi123 2012-10-31 16:22:57
Jak się idzie dostać do takiej firmy ? i czy potrzebując ślusarzy zatrudniają tylko z okolic Gdańska czy też innych województw ?
jon 2012-11-24 21:28:49
a ciekawe cy borynie wyplaciul tyn koston malowany (cwolik)
vvvvvvv 2013-01-15 15:20:16
ludzie odrazam wam tą firme .. naprawde to co oni wyprawiają pszejdzie wasze najsmielsze wyobrażęnia ,, kazda inna firma nisz .ta .. poprostu dostaniecie jałmuzne jesli dostaniecie
Boa 2013-01-29 20:21:23
Semi serwis bądź Semi HR to firma składająca się z prezesa obłożonego panienkami z telefonami w rękach. Nic więcej. Kasy nie zobaczycie. Zależy Ci na stracie czasu i pieniędzy to się pakuj do nich. Sam jednak kasy nie zobaczysz od nich bo na cygara i rachunki telefoniczne dla panienek by nie wystarczyło. Totalna lipa.
spawacz 2013-08-20 07:16:34
Poczytaj wszystkie opinie i pamietaj ,ze te dobre piszą te puste lale z biura ,która mądra to robi S. piss albo inny shit i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo to jet typ.Reasumujac jezeli jestes fizycznym i mętalnym masochistą to wymarzona praca dla Ciebie.A i jak lubisz byc strzyzony to jak najbarzdiej!
dęga 2015-01-12 09:16:15
Można się tylko zastanawiać czy na 2015 rok przyjęto jakieś nowe osoby na nowych warunkach czy wszystko funkcjonuje po staremu i nie ma nawet się co oszukiwać, że warunki będą lepsze. Pomóżcie mi proszę i powiedzcie czy oferta finansowa jest adekwatna do tego ile obowiązków spoczywa na pracowniku? Dzięki za info
dęga 2015-03-13 19:16:19
Semi serwis to przedsiębiorstwo usług technicznych specjalizujące się w branży produkcyjnej oraz spawalniczo-monterskiej, ostatnio nawet w Krośnie poszukiwali spawalnika. Tak z czystej ciekawości - ile mogli takiej osobie zaproponować do ręki kasy i czy oprócz gołej pensji można liczyć na jakieś dodatki czy niespecjalnie?
izwn 2015-03-27 22:33:37
Z tym ze znalezc dobrego pracownika moze byc nielada problemem, bo wiele osob albo wyemigrowalo albo wybralo przenosiny w rejony Polski, ktore spawalnikom sa w stanie zaoferowac zdecydowanie lepsze pieniądze. Tylko moze nie wszyscy wiedzą ile krosnienski zakład jest w stanie dać... Ktoś coś wie? Dzieki
Z Mazowsza . 2016-03-30 20:30:30
Panowie z słyszeliście o tym ze ta firma ma swoje odziały w Płocku i Warszawie .?Jeśli nie to poczytajcie sobie o nich ....i negatywnych opiniach ?
olek 2016-04-08 17:45:05
Z Mazowsza ., a co mas zna mysli pisząć o negatywnych opiniach, jeżeli anmawiasz kogoś do tego to jaki masz w tym cel? Myślę, że jezeli ktos bedzie zainteresowany ofertą pracy u nich to wysle cv i pojdzie na rozmowe i przekona sie jakie sa warunki zatrudnienia, nie musisz czytac o negatywnych komentarzach.
Zostaw swoją opinię o Semi Serwis - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semi Serwis