PHUP Andrzej Szeszycki

Gniezno

Opinie o PHUP Andrzej Szeszycki

mietek 2015-08-25 20:19:09
Faktycznie to dziwna sprawa, bo jeśli coś sie rozwali na magazynie to sa to zazwyczaj tak zwane straty magazynowe dla firmy i nawet sam magazyn nie ponosi za to zbytnio kosztów, tylko firma wpisuje to sobie w straty. Dziwi mnie więc, że tutaj obarczają kosztami pracowników, to trochę nie fair. Pozdrawiam.
ala 2015-09-24 23:23:54
tez mi sie wydaje ze nie fair. bo takie straty to normalna sprawa i ludzka rzecz. firma powinna brac poprawki na takie sprawy. a jak w ogole teraz z zatrudnieniem w PHUP Andrzej Szeszycki? bo nie widze ostatnio zeby kogos nowego do pracy w firmie poszukiwali. nie wiecie czy to sie za jakis czas zmieni? z gory dzieki
pracownik 2015-11-01 19:49:25
W Bydgoskim oddziale dzieje sie samowolka, robią co chcą wszystkich mają w d... pracownicy są śmieciami a ekipa z akwarium jest święta i nie do ruszenia Sam Dyrektor i kierownik nic z tym nie robi gdzie wielokrotnie Dyrektorowi i Kierownikowi zgłaszalismy i nie zrobią nic i najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadal tam pracuja i robią co chcą. Żenada !!! A największą mendą jest I.P i jego się każdy boi i nie zrobią z tyranem nic
superbohater 2015-11-01 23:36:28
@ala - myślę, że firma wzięła już poprawki i na pewno atmosfera w pracy zdecydowanie uległ poprawie. Musi być coś na rzeczy, bo ostatnio słyszałem, że pracownikom przyznano pakiet socjalny. Z resztą nie ma u nich teraz rotacji wśród pracowników, bo nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy, chyba że coś mnie ominęło? Pozdrawiam
Gniezno 2015-11-04 20:03:21
Dla osób idących na rozmowę o pracę w biurze w Gnieźnie.
W ogłoszeniu podana informacja, że zatrudniają o umowę o pracę, na rozmowie powiedziane, że okres próbny na zlecenie (w domyśle potem umowa o pracę). W drugi dzień pracy okazało się, że nikt tam pracujący nie jest na umowie, nieliczni na zlecenie (początkujący) reszta na samozatrudnieniu za 1800-2000 zł do ręki....
Dodatkowo dostaniecie do podpisania oświadczenie woli, w którym deklarujecie dobrowolne zrzekniecie się chęci pracy na umowę o pracę i waszą wolą jest zostanie na umowie zlecenie. Jak to jedna osoba mi powiedziała - zabezpieczenie dla firmy. A gdzie zabezpieczenie pracownika, który całym swoim majątkiem odpowiada za spowodowane szkody (co zresztą też jest zobligowany podpisać).
coś się tu niektórym pomieszało 2015-11-04 20:22:53
Czytając te komentarze mam nieodparte wrażenie, że ktoś sieje na siłę ferment. Zero argumentów i merytorycznych wypowiedzi. Tylko jakieś żale, pretensje nie wiadomo o co oraz, przede wszystkim, niesłuszne oskarżenia. Teraz te emocje przerodziły się w chorą zawiść, zazdrość i próbę zamienienia ról. Piszesz o "samowolce". Co masz na myśli? Że przełożeni wydają polecenia a nie na odwrót? Że brygadzista jeden i drugi zaiwania na magazynie z zakasanymi rękawami a Ty nie możesz na FB "laikować" idiotycznych memów i publikować trywialnych półprawd i innych pseudo-mądrości życiowych? Że przełożony zwrócił Ci krytyczną uwagę, odnośnie Twojej pracy? Że samowolka "akwarium" sprowadza się do "proszę, czy mógłbyś?", ""proszę, zrób to", "dziękuję za dobrą robotę". To jest ten "terror"? Takiś zastraszony i sterroryzowany a jednak Ci się kawa nie wylewa a ręka nie drży. Śmieszna i żałosna ta walka nie wiadomo o co. O dłuższe przerwy, o brak jakichkolwiek wymagań, o miejsce pracy, które ma być miejscem rozrywki i spotkań towarzyskich? Przecież to już zakrawa o jakiś bunt i rokosz. Tak źle? To po co się tu męczyć? Po co chodzić do pracy, w której trzeba robić? Najlepsze świadectwo dają o sobie ci, którzy tą nieudolną próbę "przewrotu" zainicjowali. Samemu sobie "rąk nie wyrywają", próbują podkopać pozycję osób, które mają w miarę odpowiedzialny i uczciwy stosunek do pracy oraz narzucić własne zasady i filozofię funkcjonowania firmy. Na szczęście, tych osób jest coraz mniej a większość przychodzi tu codziennie pracować.
Jestem i będę 2015-11-05 20:40:37
Brawo brawo jest nas więcej w 100 procentach popieram przedmówce
bbbbb 2015-11-08 18:44:27
No ciezko sie z tym nie zgodzic. Komu sie nie podoba to sie niech zwolni a nie miesza. Nikomu sie krzywda nie dzieje tylko leserom ciagle zle
pracownik 2015-11-08 19:22:51
bylyprac 2015-11-15 07:39:09
odnosnie tego lizusowatego wpisu - jak to sie mowi wspolnie zamoczeni zawsze sie beda bronic nawzajem - teraz strach wam karze pisac same dobre wiesci o tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to ze wam wasz ... poozwalal czy nadal pozwala na rozne rzeczy? wszyscy o tym wiedza tylko dyrekcja z gnienza udaje ze trzyma reke na niewiadomo na czym bo na pewno nie ogarnia tego syfu na torunskiej ! dyrektor i kierownik sie dobrali - jeden i drugi za nic nie ogarniaja tego za co biora pieniadze! w tej budzie zwanej akwarium siedza same najlepsze szychy co do pracy sie biora jak ma ktos z gniezna przyjechac - i widac ze to jest dyrekcji na reke bo nic z tym nie robi - wszyystkozamiecie sie zawsze pod dywan a ekipa z akwarium bedzie robila nadal swoje byle tylko zlodzieje z hali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie komentowali bo szeryf i kierowniczka z kazdym zrobia porzadek bo karamba tylko slucha ich polecen a nie jest zadnym kierownikiem! i z tego co wiem jak robilem to widac pod dywan zamieciono temat europalet ktore zniknely podczas przeprowadzki widac ktos na tym zarobil. ten oddzial to jedna wielka porazka - w innych kompaniach sie smieja z tych glabow bo nikt tam nie ogarnia niczego i mozna ich robic na cacy . pod warunkiem ze sie da w lape . a szefowa podobno na to pozwala w co niewierze. ogolnie mobing i syf - nie polecam nikomu tej firmy chyba ze lubi lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze. zal wlascicielce ze pozwala na taki syf w akwarium i folwark prywatny tych hamow zaluje ze tam robilem kiedys
antyobibok 2015-11-15 07:59:02
NIESTETY SKUCHA, BO AKURAT JA WIEM, W JAKI SPOSÓB "PRACUJECIE RZETELNIE" - WŁASNIE TY JESTEŚ NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM NA TĄ PSEUDO "RZETELNĄ PRACE" - NIE WYROBIE BEZ KITU..... ZE ŚMIECHU... WIESZ KIM JESTEM I WIEM DO KOGO PISZĘ I NIE RÓB SIĘ SMIESZNY TYMI ALUZJAMI...WSZEDŁEM TU, BO DANO MI ZNAĆ, ŻE ZNOWU COŚ MIESZASZ.... OD RAZU WIADOMO O CO CHODZI..... NIE DAJESZ RADY W PRACY TO W NECIE MUSISZ ALUZJE I ŻALE WYPISYWAĆ.... ŻAŁOŚĆ PO PROSTU LUDZKA ŻAŁOŚĆ... A WYSTARCZY ZAJĄĆ SIĘ SWOJĄ PRACĄ A NIE OCENĄ PRACY INNYCH.... CHOĆ W TWOIM PRZYPADKU CIĘŻSZA LEKKO PRACA I TROCHĘ WIĘCEJ OBOWIĄZKÓW TO ZA DUŻO.... CO WSZYSCY WIDZIELI..... :) :) :)
antyobibok 2015-11-15 08:03:19
Widzę, że tu ciekawie się dzieje i rózne rzeczy ludzie wypisują - z niektórymi się zgadzam z niektórymi nie - ale jedno jest pewne - za mało kontroli z głównej siedziby firmy! pozdrawiam oponentów i zwolenników oddziału Bydgoszcz.
Kolos 2015-11-16 09:24:38
Kontrole to powinni robic na "magazynie"fajkowym bo niedlugo od siedzenia w kacie to ich te krolewskie tylki rozbola. Nierozumiem jak mozna marudzic na prace pracujac 50 godz miesiecznie bo reszta to sciema i zarabiajac 1400 zl i jeszcze zle. Zabrali im sciany z objazdowej za ktorymi mozna bylo przywalic komara i teraz sie burza pracusie. czas juz nadszedl i kolejnym sie kończy. Osama i tak was zaj.....
Pracownik 2015-11-16 11:16:37
Ciekawe czy kierownik już powiedział wszystkim ze była w nocy kontrola z Gniezna z alkomatem i że złapali kogoś pod wpływem alkoholu czy ukrywa to jak wiele innych rzeczy.
Ktoś 2015-11-17 11:49:28
Zapomniales dodac Kolosie ze te królewskie tylki z fajek dodatkowo ogladaja tylko katalogi z avonu w biurze, a wszystkie WZ robią sie same -takie to cuda:) a moze poprostu zazdrosc Cie zżera ze One sa na tyle obrotne ze maja czas usiasc i odpoczac a Ty tyrasz jak po**b za darmo? i placzesz, ze cale zycie w magazynie musisz robic? Wez sie chlopie w garść bo tylko czepianie sie i podpierdzielanie innych Ci wychodzi-nic poza tym. A poza tym nikt Ci nie każe pracowac na magazynie. Byla informacja ze poszukiwany jest ph. Trzeba bylo skorzystać :)
Kolos 2015-11-17 17:46:25
Przeciez wy jestescie specami od (usunięte przez administratora)i robienia zebran z zerowym skutkiem. Wasza obrotnosc za niedlugo przyda sie na mg spozywczym a nie na tym sanatorium ciechocinek.
ja 2015-11-17 19:54:00
Specami od konfidenctwa to jest Miniu i Karol 2 największe konfidenty Irka jego przydupasy i lizusy.
Ktoś 2015-11-17 21:02:24
Dajcie sobie na luz !!!???
pracownik 2015-11-17 21:15:44
A kto jest największym konfidentem w tej firmie ??? Karol i Miniu to największe przydupasy Irasa i największe konfidenty i im nie podoba im się jak kto pracuje i kto co robi.Zawsze tak było jest i będzie bo oni robią loda Irasowi i dlatego tak jest a jak kogoś sprzedają to mają premię.Pozdrawiam Konfidentow
pracownik 2015-11-17 23:56:15
Przeciez najwiekszymi konfidentami sa i byli Miniu i Karol dwa najwieksze konfidenty i lachony Irasa. Oni o wszystko wszystkich sie wypytuja podpytuja a pozniej uprzejmnie donosza Irkowi a pozniej wszystko idzie do kierasa. Od zawsze nie pasowały im papierosy ze niby papierosy nic nie robia ale bierzmy pod uwage to ze jak maja robote to robia a jesli nie ma chwilowo wz to nie robiaale czekaja na robote a wam konfidenci ciagle cos nie pasuje. Idzcie Irkowi zrobic loba i bedzie wam lepiej.pozdrawiam konfitury
Ten 2015-11-18 07:29:27
Proszę wszystkich zakończmy wojnę polsko polską. Sami sobie szkodzimy
... 2015-11-18 10:47:55
Dobrze ze macie urzad pracy blisko przyda sie wam. Hah
@ 2015-11-18 14:23:35
I Rafalek zostanie kierownikiem a potem oddział do likwidacji ha ha
Taka prawda 2015-11-20 10:18:20
Prawda jest taka jeśli chodzi o magazyn fajkowy że kiedyś to był zaszczyt pracować tam tylko nie liczni mogli tam pracować a teraz to brak słów. A konfidenci byli są i będą w tej firmie, magazynie.
Fan Jagody 2015-11-20 20:44:04
Nie no Fafał do kompletnej władzy, kto jeszcze ten bezmózg Kjerepka i jeszcze może Jagoda z papierochów? Trio jak skurw....
wakacje na magazynie 2015-11-21 22:25:03
Jeszcze na papierachach niech kieras z mla im zamowi materace, łóżka polowe itp. To co się tam od dłuższego czasu odp. to jest jakaś kpina. Wakacje i jeszcze im płacą za to. No cóż jaki zarządca taki magazyn.
była 2015-11-25 19:38:52
Ta firma to jakieś nieporozumienie pracowałam tam miesiąc na fakturach obyczaje jakie tam panują to poprostu żenada a pracownicy się na to zgadzają i twierdzą że jest ok jak np. można jeść śniadanie podczas pracy ? albo zostawać dłużej w pracy i nie mieć za to zapłacone? Ja tego nie ogarniam
Carlo 2015-12-02 14:55:22
@byla pracowałaś miesiąc, to akurat dużo chyba nie wiesz, nie wiem dokładnie o co chodzi z tym śniadaniem, ale mi się to wydaje logiczne, w mojej byłej pracy nie mogłem jeść ;/ Praca jest dobra, na czas płacą, pewnie jesteś leniem i teraz się mścisz, praca nie polega na leżeniu
szczery 2015-12-24 21:30:30
Wesołych Świąt
MINOTAURR 2016-01-02 11:07:35
Wszystkiego Najlepszego dla pracownikow Naszej Firmy...
rampan 2016-01-04 00:52:57
Firma bardzo sympatyczna, no i ludzie bardzo spoko. Zawsze można się umówić z kimś na piwo czy coś, a w razie problemów można liczyć na pomoc innych pracowników.
pracownik 2016-02-04 14:17:49
firma bardzo sympatyczna hmmmm no chyba nie wiesz co piszesz. no możliwe ze na piwo mozna sie umówić bo wiekszośc z chłopaków to alkoholicy ćpuny i pijaki dupowłazy i konfitury a zwlaszcza Mi..u i K...l ale są też tacy co mają te osoby w głegokim poważaniu. Jedyne osoby sympatyczne to brygadzista P.S i dziewczyny z fajek, chłodnia oraz z biur a tak to żenada.
Ashabi 2016-02-06 12:22:23
Tutaj niestety ale tylko nygusy trollują
Carlo 2016-02-08 11:59:20
Miło to słyszeć @rampan bo zawsze powtarzam, że firmę i klimat tworzą własnie ludzie i to o nich najbardziej chodzi w takiej pracy, super, że są okej typami
OLO 2016-02-14 16:40:48
Leserami którymi tam są to są tylko K.D I.P P.K oni nic nie robią nieroby(usunięte przez administratora)Święta trójca złodzieji i leserow . Nie pozdrawiam A JA BYM DODAŁA JESZCZE KILKA OSÓB ( Z KIEROWNIKAMI SKLEPÓW NA CZELE) BYNAJMNIEJ Z TYMI KTÓRYCH ZNAM.
Adam 2016-02-22 16:57:38
Firma oszukuje, nie wypłaca określonych kwot pracownikom, to jest obóz pracy, chodzi sie na 3 zmiany, w nocy za free , soboty i niedziele tez za darmo, szukają murzyna do roboty, nie polecam, w mojej opini kierowniczka stuka sie z sezamem
bydgoszczanin 2016-02-23 01:01:03
ta firma to kpina a zwłaszcza debile z oddziału bydgoskiego.I.P , K.D , P.K , R.F . D.W , K . C i reszta konfitur. Uważajcie na te k.... . Złodziejstwo i frajerstwo
meh 2016-04-09 16:23:21
Taka praca na 3 zmiany @Adam jest całkiem niezła, bo pewnie i tak się inaczej rozkładają z tego zarobki. Wiecie czy można jeszcze liczyć na jakieś socjale? Pozdrawiam
... 2016-04-09 17:14:50
Social ? A co to jest ? Nie w tej firmie kolego
Zniesmaczony 2016-04-12 12:36:04
Witam, dzisiaj miałem NIEprzyjemność rozmowy z kierownikiem zmiany.Nieszanowny Pan Zenon Meller jest gburem i niekulturalnym człowiekiem. Do kandydatów o prace odnosi się jakby był ostatnim pracodawcą na ziemi. Serdecznie NIE POLECAM!!!
Juras 2016-04-14 16:42:54
Jak wygląda temat przedstawiciela handlowego
olga 2016-04-21 20:51:47
POPIERAM , ALE ON POZOSTAŁ Z CZASÓW DOBREGO PRZEKRĘTU Z KIEROWNICZKAMI.
ŻE TEŻ SZESZYCCY SIĘ JESZCZE NIE POZNALI NA TAKICH LUDZIACH
olga 2016-04-21 20:55:34
POPIERAM , ALE ON POZOSTAŁ Z CZASÓW DOBREGO PRZEKRĘTU Z KIEROWNICZKAMI.
ŻE TEŻ SZESZYCCY SIĘ JESZCZE NIE POZNALI NA TAKICH LUDZIACH
biko 2016-04-26 15:14:18
Dajcie adres na e-meila pozdrawiam
an 2016-05-04 22:52:51
Najgorszym burakiem w oddziale gnieźnieńskim, to jest kierownik z nabiału, zwykły bamber bez kultury, ciągle udaje zajętego pracą, powinni go dawno wylać z tej roboty, nie wiem gdzie szefostwo ma oczy, a może to rodzina, tak czy inaczej omijać ten przytułek hołoty szerokim łukiem
były pracownik 2016-05-10 19:22:47
Współpracowałem z firmą PHUP Andrzej Szeszycki około pół roku. Nie wydaje mi się, aby było u nich tak kiepsko z atmosferą. Warunki zatrudnienia mi odpowiadały, ja polecam.
nic nie widzę nic nie słyszę 2016-05-16 22:18:12
Ten z nabiału to bity cham, prostak, cwok. Ale w kolekcji jest drugi wystawiony na sztukę magazyn fajkowy. Miszcz pozoru, sciemy i improwizacji. Pozdrawiam miszczow z serów i papierochow. Jesteście miszczami sciemy...
cześć 2016-06-08 15:31:27
A co słychać na magazynie w Poznaniu tez tak kiepsko ?
Poznaniak 2016-06-27 08:53:18
My Wielkopolanie jesteśmy normalni i nie sramy we własne gniazdo !!!
tg 2016-06-27 20:47:20
@były pracownik no ale moze po prostu jak Ty pracowałes to inni ludzie byli a to oni atmosfere tworza
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP Andrzej Szeszycki