Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Hajatuer

sam widziałem jak samochód caly skasowany przyjechał po warsztat,a [usunięte przez moderatora] zamiast zapytać o zdrowie poszkodowanego,to wybierał fajki z tego syfu który spowodował wypadek... żenada ;)

wałki we firmie

Ta firma to zwykłe [usunięte przez moderatora]!!! Na działalności nie ma w ogóle urlopu (teoretycznie możesz sobie nie przyjść do pracy bez pytania o zgodę), jednak jak nie przyjdziesz to masz zabrane od razu 120 zł z wypłaty!!! W tajemnicy przed kontrolą chowane są listy obecności z osobami z działalności. Jesteś na chorobowym to 400zł z wypłaty przez 2 miesiące!!! Karty pracowników z informacjami o przyznawaniu ubrań roboczych i obuwia są podpisywane przez obce osoby, a pracownicy nic nie dostają!!! Zimą na magazynach nie ma żadnych dmuchaw, zimą temperatura spada poniżej zera na magazynie!!! Kupcy zamawiają towar z sieci typu "żabka". Otwierają nowe konta ( np. zamiast kronung mamy bis kronung). Kupują towar taniej, a producenci nawet o tym nie wiedzą!!! Ostatnio jeden kierowca miał poważny wypadek. Samochód został skasowany totalnie. Ubezpieczalni powiedzieli, że samochód i towar na nim został zniszczony. A prawda jest taka, że papierosy na samochodzie nie uległy zniszczeniu i firma znowu jest na plusie. Takich rzeczy można wymieniać w nieskończonośc ,,I,,

Dariusz Szeszycki

Witam. Jeżeli następnym razem będzie jakakolwiek kontrola PIP, proszę dokładnie sprawdzić magazyny i przepytać magazynierów. Zapewniam pracowników państwowych, że sporo pomineli!

Darek Szeszol

Wymieniania takich faktów mógłbym sporo..!! Ale jaki w tym sens? Nawet jeżeli PHUP zostanie pozwane i uznane winnym będzie to kara finansowa :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Darek Szeszol

(sporo lat temu, ale ze jestem fanem 'Ojca Chrzestnego' do teraz pamietam i nigdy takiej glupoty nie zapomne') z szefem... Jeżeli nie to sie pożegnamy. Był to papierek zrzekający sie przez pracowników związków zadowowych. Cały nasz dyrektor/kierownik dzisiejszy[usunięte przez moderatora] Najprawdopodobniej to zleją, jeżeli w ogóle to przeczytają (chodzi mi ...o kierownictwo właśnie). Ale może to będzie kolejna mała przestroga dla nowych pracowników. ps. Serdecznie pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora] kiedy za jego czasów miałem jedna z najwyższych płac w Gnieznie oraz 'dziękuje' spółce komandytowej PHUP, gdzie niestety się 'pogorszyło' w przeciągu prawie już dekady. dziekuje bardzo za przeczytanie... ...Pozdrawiam

Darek Szeszol

Jeżeli chodzi o wykonywanie swoich czynności w tej firmie to aktywność pracownika jak wszędzie. W pracy fizycznej pracownik musi się przesadnie \\\\\\\'napracować\\\\\\\' (taki kraj), ale tutaj to wciąż za mało i \\\\\\\'cięcia\\\\\\\' wypłaty o jedną małą drobnostkę. Jeżeli chodzi o pracownika biurowego (nie mówię tu o kadrach, księgowości czy kupcach) jest tak samo traktowany... Nie pomijając faktów, gdzie wyżej postawieni pracownicy przekładają swoje obowiązki na pracownika i wymagają wcześniej wykonywanej pracy jak i nowej, oczywiście bez jakiejkolwiek premii dla pracownika ale oczywiście obcinąc pensje przy malutkiej nawet wpadce... [usunięte przez moderatora]... hmm, wiele razy wcześniej padło to słowo. Żałuję, że nie chodze z włączonym dyktafonem bo kilka osob by już miało ciekawe dla mnie problemy!! W całej mojej karierze w tej firmie, sporo (chorych, bo jak to inaczej nazwać?) osób bym pozbawił pracy (heh, pracy..[usunięte przez moderatora] to by ladnych kilka lat dostal) gdybym tylko dyktafon włączony miał w telefonie. Wymuszenia,[usunięte przez moderatora]. Aż się pisać nie chce. Czytajac to drugi raz aż żygać mi sie chce! Czasem po obejrzeniu filmu na temat zorganizowanej przestępczości widzę w moim zakładzie tych co są nade mną... Pewien czas temu weszła jakaś ustawa, że muszą być związki zawodowe w zakladzie zatrudniającym jakąś ilosc osób. Wtedy to \\\\\\\'Pan [usunięte przez moderatora]\\\\\\\' podszedl i powiedzial..: \\\\\\\'Musicie to podpisac! Ja będę waszym bezpośrednim -\\\\\\\"Consigliere\\\\\\\"

z ml\'a

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe. Ludzie nie zatrudniajcie się tutaj. Dorobkiewicze i [usunięte przez moderatora]!! Jedyne co się liczy to zysk i pieniądze dla właścicieli. Pracowników mają głęboko!!! Wypłaty są coraz mniejsze, a szefostwo urządza sobie wyjazdy do ciepłych krajów!!! Śmieją się pracownikom w twarz i myślą, że wszystko im wolno!!! Wyżerajcie i niszczcie towar, nie dbajcie o towar na magazynie, istna samowolka!!! Pozdrowienia dla[usunięte przez moderatora] tak broniącego szefostwa. Gdzie indziej byś dostał taką posadkę gdzie przez 8 godzin nic nie robisz i tylko przez parę minut na myjce pojeździsz. Kontakt na stołówce to 3 dni wymieniał bo nie wiedział gdzie się znajduje. A na koniec pioseneczka z pozdrowieniami o pracowników: [usunięte przez moderatora]

4GB

Wstyd mi za tą firmę, czytam te opinie i wiem jak tu jest i niestety to wszystko prawda a mogłoby być zupełnie inaczej no ale cóż jak to mówią ciężkie czasy, kryzys...

Trybuna ludu

cdn..Teraz może coś ogólnie na temat kierownictwa i brygadzistów.Sprawa przedstawia się następująco,że cały ten mechanizm zaczynamy od [usunięte przez moderatora] kierowników-dyektorów przez szefostwo dla uzyskania pełni władzy nad delikwentem i korzyści materialnej z tego płynnącej.Wiadomą rzeczą wynikającą z tego musi być narastanie napiętej atmosfery i presja gotująca się w głowie towarzysza.Efekt domina rodzi następstwa i napotyka na stanowisko brygadzisty,a więc szare komórki u kierownika dostają impuls do pokazania kto tu jest panem.Dalszych szczebli oczywiście nie trzeba ujawniać,bo chyba każdy wie,że na linii brygadzista-pracownik on zawsze ma racje,nawet jak jej nie ma.No cóż to była by za ujma na honorze,jakby pracownik świecił pokaźniejszą inteligencją.A w większości tak jest,w końcu liczą się układy,niska szkodliwość oraz donoszenie na współpracowników a stanowisko samo wejdzie ci w ramiona.Wróćmy może do najbardziej zainteresowanych przeze mnie czyli dyrektorów-kierowników.Pierwsze wrażenie mając do czynienia z nimi odniosłem wrażenie,że są to odpowiedni kandydaci na wybranym stanowisku,spoko kolesie,mili,sympatyczni-BŁĘDNE MYŚLENIE.Z biegiem czasu po kilkunastu kontaktach dowiaduje się o tym,że takowi nie posiadają nawet wykształcenia w dannym zawodzie albo są w trakcie robienia wykształcenia średniego lub studiów zaocznych,na które w dzisiejszych czasach może iść każdy.Bynajmniej z tego co mi wiadomo stanowiska dyrektora zobowiązuje do wykształcenia i kultury osobistej.Komunikacja werbalna o trudnych tematach z naszymi dyrektorami kończy się zazwyczaj ostrą ripostą,zastraszeniem i wiecznym peplaniu może się pan zwolnić-TYLKO NA TO WAS STAĆ.Nawet nie potraficie porozmawiać w ludzki sposób,bo siedzicie sobie na ciepłych posadkach i czujecie się panami a w tą zmanipulowaną głową wbita idea-Tak to ja jestem kierownik,nikt mi powie co jest dobre a co złe dla was,jak dla mnie najważniejsze jest dobro rodzinny nieprawdaż.nawet kosztem sprzedania duszy [usunięte przez moderatora].A może już zaczynacie terapię z tabletkami zwanymi psychotropami? To teraz odpowiedzcie mi co zrobiliście w tym roku dla podniesienia płac,stworzenia lepszych warunków pracy,załatwienia sprawy bonów świątecznych,wypłacania socjalnych pieniążków,premii za okres letni w którym mobilizowaliście ludzi do ciężkiej i wytężonej pracy,premii za niechorowanie w roku 2011? NIC,WIELKIE NIC.Dziękujemy wam wszystkim za rok 2011,który na kwitu obiftował w ogromne sumy pieniążków oczywiście u was.Przecież wam tylko należą się wycieczki i inne profity,tacy jesteście cacy i owacy i same ochy..Życze wam wesołych świąt,bo w końcu dla dyrektorów muszą być udane a nam w tym okresie pozostało nic innego jak przypiąć pasa.

Super firma. Człowiek [usunięte przez moderatora].... cały rok. Nie dość, że nie masz urlopu na działalności :( To jeszcze najlepszy numer, ani nie mamy bonów na święta, ani żadnych więcej pieniążków do wypłaty. ŻENADA!!! Szefostwo w ciepłych krajach się grzeje, a Ty tyraj w zimnie nie dość,że za marne wypłaty to jeszcze bez podziękowania na święta :(

DobrzeCiRadzący

Jak nie masz pracy i jesteś młoda to jak najbardziej. Ale nie żeń się z tą firmą i szukaj dalej

Someone

Powiem Tobie jedno: DAJ SOBIE SPOKÓJ !!!!!! Jak najdalej od nich!!!!!!!

anonim - 2011-02-05 11:13:25 10 dni na działalności to było mało,ale zawsze coś. Może ktoś kto nie ma rodziny woli stówkę do wypłaty. I to jak przepracujesz w miesiącu więcej niż 22 dni. Ale większość co ma rodzinę woli mieć choć te 10 dni, aby spędzić trochę czasu z dziećmi, odpocząć. Praca to nie wszystko są inne wartości o których chyba co niektórzy nie mają pojęcia. witam!!!to sa [usunięte przez moderatora] trzeba [usunięte przez moderatora] za darmo duzo obiecuja zlodzieje tylko nie tam pracowav ....

To zakrawa o delikatną kpinę, mało, że zarobki jak sprzed 10 lat, zero urlopu na działalności, zakaz picia kawy, darmowe nadgodziny,traktowanie jak śmieci to teraz doszła opcja magazynierzy to złodzieje. To nie kłamstwo a prawda bolesna dla tych którzy nabijają kabzę tym ważniakom na stołkach. Niech oni dostaną 1300 zl i zobaczymy czy dozyją do połowy miesiąca.

Popieram większość! Omijać ten [usunięte przez moderatora]:D Wielkie nieporozumienie!

Jak [usunięte przez moderatora] pracownika tak pracownik dla firmy ---- krasc towar na maxa wyrzerac do woli. ludzie to wy ta firma jestescie to wy ja budujecie ,to wy ja reprezentujecie ---to wy czego sie boicie 1050pln?jedna odwaga da wam wiecej. i przestancie narzekac i do roboty robicie dobrze tak samo jak szefostwo. pozdrawiam.

koras

Za pakowanie towaru może nie wielkie pieniądze, ale szacunek się dla każdego należy, a tam go niestety brakuje. A co do wyżerania i infentury to ich sprawa - dostaną mniej.

alejandro

anonimowy - 2011-02-18 20:34:08 Jeśli chcesz pracować to pamiętaj,żeby nie godzić się na własną działalność. Bo w razie to fakt wszystko tylko nie wlasna dzialalnosc... ale z tego co sie oreintuje to u nas w Gnieznie przyjmuja albo na dzialalke albo na zlecenie wiec tak czy owak bedziesz [usunięte przez moderatora]...

anonimowy

Jeśli chcesz pracować to pamiętaj,żeby nie godzić się na własną działalność. Bo w razie "wu" to nie masz nic. Wolnego ZERO!!!

basiulek

Proszę napiszce coś więcej o tej firmie w Bydgoszcz ,czego mogę się tam spoziewać , jakie są warunki i jaka pęsja i czy wogule opłaca się tam pracować .Jaką mam pewnośc że po 3 m-c będę nadal tam pracować.Jestem przerażoa tymi opisami.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.