Opinie o E.I.C w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie E.I.C. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w E.I.C o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.I.C w Warszawa

Czy w firmie E.I.C są regularne szkolenia pracownicze?

Asd Nowy wpis

Tak, jeżeli sobie zorganizujesz, oplacisz i będą w Twoim wolnym czasie.

Zniesmaczony Nowy wpis

Darujcie sobie zawracanie głowy tą firmą. Rozmowa kwalifikacyjna jak z lat 90.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do E.I.C odbywa się w siedzibie firmy?

Eic Nowy wpis

Tak

Jacek

Nie pracowałem w E.I.E lecz jako konsument, lecz jeżeli w firmie pracuje więcej takich ludzi jak w serwisie E.I.C. to szczerze współczuję wszystkim, którzy muszą się każdego dnia z takimi bucami i ignorantami zmierzać. (usunięte przez administratora)aż niebywałe, że światowe marki powierzają tym dyletantom tak istotną część pracy.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
mhm

W sumie to i atmosfera dopisuje, nie dziwię, się że są tak popularni.

lenka

terminowość w dzisiejszych czasach jest cnotą coraz rzadziej spotykaną, tego przede wszystkim oczekują od swojego nowego ewentualnego przyszłego pracodawcy, tym się kieruję w swoich poszukiwaniach nowej pracy. po waszych komentarzach ta sprawa jest dość nieciekawa u nich , czy wyciągam dobre wnioski?

Picu

Powiedzcie mi, czy pełna nazwa firmy to electronic international commerce? Z tego co się zorientowałem to firma jest wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku wielu renomowanych producentów elektroniki użytkowej: szerokiej gamy komponentów hifi i high-end audio. Mając taką wyłączność na pewno są bardziej w stanie napędzić swoje dochody..

Wiki

W końcu każdemu może się coś opóźnić, ale firmy, które chcą być traktowane poważnie - a chyba takie jest założenie EIC - powinny dotrzymywać wszelkich terminów. W końcu "kto wielki jest w małych rzeczach ten będzie i wielki w dużych rzeczach". Myślę tylko nad tym jak organizowana jest praca i jakie są zwykle obowiązki zwykłego pracownika.

Angela

Oj widać że ludzie z firmy po prostu mają poczucie humoru i mimo kilku rzeczy które przeszkadzają w pracy to nadal podchodzą do tego z dystansem ;) Takie podejście przynajmniej zapewni spokojny sen a nie ciągła nerwówka jak to wszędzie. W sumie tamten post był dość dawno... czy zagląda tutaj ktoś z aktualnych pracowników? Dajcie info co się dzieje w EIC ;)

Jarząbek

Łubudu bu, łubudu bu, niech żyje nam Prezes naszego klubu, niech żyje nam! To ja, Jarząbek. Też pracowałem w tej firmie i dołączam się do wszystkich pochwał z dziewiątego lipca 2012 r. Przepraszam Panie Prezesie, że tak późno, ale chory byłem (po tym jak się zwolniłem).

olo łącznik

tak, kasa w terminie, zawsze premia, dużo dodatków jak wczasowe, inwentaryzacyjne, bony na wszystkie święta nawet na święto zmarłych, kredkowe, zwroty za dojazdy, karnety na basen, saunę i siłownie a czasem kort skłoszowy, auta średniej klasy dla handlowców bez limitu na benzyne, komórki bez limitów i to najnowsze ifony, laptopy z internetem, wysokie podstawy i wszystko na papierze słowem lepiej niż w Rejkiawiku :) szef tak mi dyktował...

zombie

Same pozytywne opinie. Aż miło poczytać:) Dziwi mnie tylko fakt, że wszystkie wpisane zachwyty są praktycznie z tego samego dnia.

pf

Mimo faktu, że zostałem zwolniony przez szefa, to nie mogę złego słowa powiedzieć. Praca w porządku, szef wymagający, wypłaty w terminie i wspaniali ludzie.

Macgyver

Kilka lat pracy w firmie EIC to: bardzo dobra współpraca z załogą, wypłata zawsze na czas, szef surowy i wymagający, ale ok. i nie zapomniane wyjazdy integracyjne.

dobry pracownik

popieram wczesniejszą opinię w 100% , dodatkowo jak się dobrze wynegocjuje jest w miarę przyzwoita kasa.

Alwin

Polecam, fajny klimat, duży potencjał, jeśli ktoś daje z siebie wszystko może dobrze zarobić.

Spokojny

Jako pracownik EIC mogę powiedzieć, że firma działa na rynku od kilkunastu lat a skoro wciąż utrzymuje swoją pozycję w branży AUDIO to świadczy choćby o profesjonaliźmie całej ekipy tam pracującej. Bardzo dobra szkoła dla lubiących wyzwania i kreatywnych osób. Swoje pierwsze kroki w handlu stawiałem właśnie w EIC, i procentuje to w obecnej chwili za co mogę być jedynie wdzięczny (wiele się tu nauczyłem). Polecam jeśli ktoś chce nauczyć się pracy i jest nastawiony na osiągnięcie zawodowego sukcesu.

Polecam tą firmę tym, którzy chcą nauczyć się pracy handlowca. Ciekawe tematy i swoboda w działaniu. Oczywiście nie jest lekko ale to dobra szkoła....

Jacek

Witam Pracowałem w tej firmie kilka lat i jak to w każdej firmie są dobre i słabsze strony. Na pewno do dobrych można zaliczyć super ekipę tam pracującą oraz miłą atmosferę. Ciężko wywalczyć lepszą kasę ale nie ma rzeczy niemożliwych :). Zmieniłem pracę tylko dlatego, że dzięki tej firmie dostawałem mnóstwo ofert i skusiły mnie lepsze pieniądze. Ogólnie gorąco polecam

Pracowalem kilka lat w tej firmie. Dobra szkola biznesu dla tych ktorzy w przyszlosci maja zamiar prowadzic wlasna firme. Spora samodzielnosc, bledy natychmiast wylapywane i korygowane przez szefostwo. Duzy potencjal, dobre samochody, pracownicy po zakonczeniu wspolpracy dostaja dobre posady w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o E.I.C - Warszawa

• Jak się pracuje w E.I.C?

Zobacz opinie na temat firmy E.I.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.I.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.I.C?

Kandydaci do pracy w E.I.C napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.I.C
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • łuki Wielkie 3/5
    02-434 Warszawa