Opinie o Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński?

P.Niwiński Nowy wpis

Ta firma nie istnieje niema już nawet tego adresu czy wy czytacie opisy ¡!!!!!!!!

Bolo Nowy wpis

Jest tak dobrze, że niema chętnej osoby która podzieliłaby się opinią o pracy z innymi?

Henry Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje pracowników?

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Wędliniarnia w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

P.Niwiński

Witam Posty zamieszczone w opiniach dotyczą sklepu znajdującego się przy metrze Stokłosy w Warszawie jest to inna staropolska wedliniarnia a firma właściwą mieściła się na bazarku w Falenicy od dwóch lat nie istnieje opisy opinie dotyczą zupełnie innej firmy niż staropolska wedliniarnia Przemysław Niwiński bo była to jednoosobowa działalność i nikogo nie zatrudniała proszę ustalić właściwą staropolska wedliniarnia ktorej dotyczą te opinię z poważaniem właściciel byłej prawdziwej firmy staropolskiej wedliniarni z ul. Walcowniczej na bazarku w Warszawie Falenicy

Firma Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód tej ciszy?

lis

Cześć na forum. Od dłuższego czasu jestem bez pracy co zaczyna już mnie delikatnie mówiąc mierzić… Macie info czy prowadzą obecnie rekrutacje jakieś inne niż ta przez @izke wrzucona bo nie mogę jej znaleźć

lis

na Twoim miejscu nie pchałbym się obecnie w tego typu miejsca i to jeszcze w dodatku na stanowisko przedstawiciela handlowego. O dobrą pracę , z dużą opłacalną sprzedażą w niewielkich stosunkowo firmach jest naprawdę bardzo trudno, wiem o czym mówię , o sam ostatnio ledwo wyrabiałem swoje normy niestety

ada

A konkretnie o jaką firmę ci konkretnie chodzi...Jakie zakłady mięsne?

opinia

Praca jak praca w mięsnym,zawsze można coś podjeść,szefostwo wypłacalne.W piątek i sobotę największy [usunięte przez moderatora] ,ale na tygodniu luz...........jak to w każdym sklepie jakieś dwie (usunięte przez administratora) się trafią ale tak jest wszędzie....napewno jest to praca dla lubiących pracę w mięsnym.

Byly pracownik

Właśnie niedawno od nich odeszłam,chcesz być zdrowa ,nie pracuj tam.

RENIA....

Nie powiem sklep dobrze zaopatrzony,ale czasy świetnosci tego sklepu to już czas odległy,kolejek już nie ma,personel coraz gorszy,panie zmieniają się,a atmosfera coraz gorsza.I co by nie mówić taka prawda.

Aneta

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem pani spostrzegawczości ,ale niestety nie trafiła pani.ale kończąc temat,to niestety faktem pozostaje że w sklepie sprzedaje się stare mięso,a kolejki to były może kilka lat temu ,bo teraz to są ale w piątek,i sobotę do 12.Zgadza się.....bo w ciąg tygodnia same puchy......Pozdrawiamy

Aneta

[usunięte przez moderatora] wyzyskują pracowników,płacą grosze,każą (usunięte przez administratora) ć.....nie zatrudniajcie się tam,lepiej poszukać czegoś dłużej,niż za grosze u wyzyskiwaczy pracować....

luiza

Zgadza się czasy świetności tego sklepu już mineły,towar byle jaki nieświeży ,często mięso odmrażane,tylko co w piątek można kupić swieższe.ogólnie to juz tam nie chodzę.........i nikomu nie polecam

OLA

Był czas kiedy ten sklep był jedynką u nas na stokłosach,a teraz zero szacunku do klienta,towar byle jaki,mało różnorodny.Chyba właściciel się zmienił,wszystko na gorsze.

MONIA....

ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO SKLEPU JUŻ DAWNO,JESZCZE DWA LATA TEMU MIELI ŚIĘ CZYM POCHWALIĆ,A TERAZ WĘDLINY KWAŚNE,MIESZAJĄ ZE ŚWIEŻYMI,MIĘSO GORSZE GATUNKOWO,OBSŁUGA TEŻ CO RÓŻ TO INNA.....ZMIENILI ŚIĘ NA GORSZE. NIE POLECAM TEGO SKLEPU

ola

Ten sklep to prawdziwe dziadostwo,mielą na zapleczu wszystko dosłownie wszystko,nigdy tam nie kupię nic.......odradzm robienie tam zakupów.

kaśka

To że nie noszą rękawiczek to tylko wina szefostwa,ale jakie pazury pomalowane mają,a beszczelne że niewiem,jeszcze ze sklepu nie wyjdzie się a już potrafią obgadać...........ale zawsze tam tak było,i towar same barachło.

zibi....

Obsługa fatalna panie jak za kare tam stoją,lepiej o nic się nie pytać.Dopiero jak szefostwo jest to panie bardzo miłe.A pozatym to podają towar bez rękawiczek bardzo rzadko mają na rękach......

pipi....

Smrud od papierosów to mało,tam nawet na sklepie po zamknięciu palą.....a przy chłodni z mięsem taki sam smrud,nie myją chłodni i tak daje.......ja nie polecam tego sklepu.

renia

Ale dajcie spokój porażka,kurcze w sklepie tak śmierdzi papierosami,jak sie wchodzi,smru (usunięte przez administratora) ........

Zostaw merytoryczną opinię o Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński - Warszawa

Staropolska Wędliniarnia Przemysław Niwiński
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Walcownicza 14 lok. 24
    04-921 Warszawa