Cinema City Bemowo

Opinie o Cinema City Bemowo

adek99 2014-06-18 13:46:17
Czy tam da się wytrzymać? Jaka atmosfera pracy?
Mirek 2014-06-21 00:39:05
Hmm, a może najłatwiej zapytać kogoś kto tam pracuje bezpośrednio? Chociaż pewnie będą się bali mówić tam w pracy o tym. Ja jestem klientem i sobie czasem chwalę obsługę, a czasem nie.
Smerfetka 2014-06-26 02:34:28
Hejka
Zatrudnienie jest przez agencję pracy. Dzwonią, umawiasz się na rozmowę, dzień próbny. Niestety 3 dni w tygodniu pracy to szczyt. Więcej raczej się nie dostaje bo jest za dużo studentów/uczniów chętnych. Praca wydaje się lekka, na kasie siedzisz, sprzedajesz bilety ale jak się pomylisz to jesteś kilka dni w plecy z tygodniem pracy (bilety tanie nie są a stawka najniższa krajowa). Na barze ukrop, ciągle musisz czyścić wszystko z tłuszczu i batoniki pod linijkę, automat do coli kapie. Wszyscy pod nadzorem kamer to i pogadać się nie da za bardzo. Za przyłapanie z telefonem nagana, 2 nagany i do widzenia. Klienci dość uciążliwi "co tak mało popcornu, tacosów". Na salach chłopaki mówią, że jest okej, jak nie ma ludzi, jak są to trzeba latać na szczotkach jak w Harrym Potterze, ludzie to straszni syfiarze, rozlewają colę a na uprzątnięcie 400 siedzeń ma się 5-10 minut. Ale nie jest tak źle choć mają po 4 sale (czasem dwie na raz do ogarnięcia). Atmosfera fajna, można pożartować jak menagerów nie ma. Ale na majątek nie liczcie.
AnetaW 2016-10-11 16:32:19
Bywa różnie, jeśli chodzi o zespół, ale grafik można łatwo dopasować do studiów, bywają dni lekkie, fajne gratisy... No i nieźle płacą jak na pracę dorywczą, można awansować, wtedy jeszcze więcej :)
Kasia_K 2016-10-11 21:01:17
Dla mnie praca była naprawdę w porządku - grafik ustalaliśmy wcześniej, podając dyspozycje, więc jak studiowałam, to udawało mi się łączyć i pracę, i studia. Oprócz darmowego oglądania filmów, często dostawaliśmy zniżki do wykorzystania na barze czy kręgle. Ogólnie fajna atmosfera, bo pracują ludzie młodzi, często więc mieliśmy wspólne tematy do rozmów :)
Magda 2016-10-12 16:25:27
Spędziłam w kinie dwa lata - szczerze mówiąc, chętnie bym tam jeszcze wróciła. Zdarzały się oczywiście nerwowe momenty, bo klienci trafiali się naprawdę różni, ale atmosfera w pracy była super - wciąż mamy kontakt ze sobą a z dwiema dziewczynami się nawet zaprzyjaźniłyśmy. Tworzyliśmy zgrany zespół, w razie czego zawsze udało się znaleźć kogoś na zastępstwo. Nie wiem jaki zespół jest obecnie - jeśli podobny do tego, z którym pracowałam, to szczerze polecam :)
beti 2016-10-14 15:27:16
Nie bemowo, ale CC promenada - atmosfera była bardzo przyjemna, elastycznie jeśli chodzi o grafik. Najgorzej jest na ostatniej zmianie jak ktoś nie ma samochodu, bo kiepsko z powrotem nocnymi ;) Ale oglądanie filmów i popcorn zawsze spoko nie? :)))
An_ka 2016-10-25 12:16:35
Pracę w CCB mam już za sobą, ale fajnie powspominać :) Spędziłam tam dwa lata, tworzyliśmy naprawdę zgraną grupę - do dziś mamy kontakt. Pieniądze, biorąc pod uwagę to, czego wymagali od kandydatów (status studenta) i to, co trzeba było robić, były naprawdę w porządku. No i filmy (co dla kinomaniaka było nie do przecenienia). Z perspektywy czasu widzę też, że to, co kiedyś mnie denerwowało, dziś bardzo procentuje - umiejętność rozmawiania z bardzo wymagającymi osobami (tacy byli widzowie) przydaje mi się na co dzień :)
Karolina 2016-11-04 18:24:24
Jedna z moich lepszych prac studenckich. Świetna ekipa, klimat. Nie wiem kiedy mi mijał czas w pracy. Przez większość dnia w tygodniu bywało mało ludzi, więc można było się pouczyć do sesji. Po pracy na filmik z ekipą. Taka praca, to nie praca. :D
Zostaw swoją opinię o Cinema City Bemowo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City Bemowo