Opinie o CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

sfój hłob Nowy wpis

Firma córka Cyfrowego Polsatu stworzona dla optymalizacji podatkowej i wizerunkowej. "Zatrudnia" konsultantów na infolinie do Cyfrowego Polsatu na zasadzie B2B (czyli załóż działaność) dzięki czemu masz wyższa stawkę godzinową (jedna stawka za 24/7) lub zlecenie. Przez okres ulgowego zusu nawet się opłaca (opłacało kiedyś teraz nie wiem)- jeśli ciśniesz po 200h i więcej.Umowa o pracę? - niczym Yetii: wszyscy słyszeli nikt nie widział :) No może z wyjątkiem kierowników/ innych działów w firmie Przy odejściu lub "zwolnieniu" nie masz żadnego świadectwa pracy bo przecież B2B. Tyczy się to także liderów /supervisorów (przynajmniej kiedyś). A nawet jakby było świadectwo pracy to nie z Cyfrowego polsatu (choć pracujesz w ich budynku lub wynajmowanej powierzchni) tylko z tego CCLu. Tak więc jak coś złego to nie CP i Zygmunt (uczciwy miliarder) tylko jakiś CCL z raju podatkowego ;). Więc zastanów się czy warto zaczynać tam "karierę". Prowizje za utrzymanie klienta w DUKu - bez komentarza. No ale jak ktoś pyta gdzie robisz to mówisz że w firmie ze słoneczkiem (że niby prestiż) Na plus: zawsze potrzebują ludzi (jak to na infolini)

Mon Nowy wpis

Wiesz co, ciesze się z tego co mówisz i że udało Ci się tutaj podjąć prace, bo ja Ci powiem szczerze, że do CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. też składałem kilka razy aplikacje, ale niestety nie poszło

admin

Masz informacje z pierwszej ręki o firmie CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. ? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A.?

CCL Contact Centers LTD, Cyfrowy Polsat S.A.