Opinie o Jantoń w Dobroń Sienkiewicza 68

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jantoń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jantoń o rekrutacji.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Dobroń Sienkiewicza 68

O.L.A

PH w JNT znajduje się na końcu łańcucha pokarmowego w tej firmie i patrząc na pazerność na pieniądze prezesa to raczej z pańskiego stołu okruchy nie spadną. Firma kreuje się na jednego z liderów branży winiarskiej ale niestety cały czas tkwi w latach 90tych ubiegłego stulecia jako firma sprzedająca tanie winka. Fatalny klimat, NIE polecam pracy w tym miejscu.

Beata
@O.L.A

A ktoś im to uświadomił? Może warto bo wtedy coś by zmienili.

J.A Nowy wpis
@O.L.A

Ja też tam pracowałem i nie polecam wina chemiczne i (usunięte przez administratora) jaki jest na chali to jest masakra

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam tutaj aplikować. Wysyłasz CV i cała wiocha i kilka okolicznych wie kto i skąd aplikuje do firmy JNT. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony Pan obsługujących aplikacje kandydatów.

Demeteria

Przełożeni w tej firmie porażka, niby wirtuozi sprzedaży tak myślą o sobie ale kompetencjii zero, dyrektorek po znajomosci zatrudniony, kierownicy też... Porażka kasta znajomych którzy tuszują swoje niepowodzenia a podpinaja się do sukcesów i jada na grzbiecie innych. Niby już jedna firmę wykończyli.(usunięte przez administratora)

@Demeteria

Kasia daj spokój. To że nie nadawałaś się do tej roboty to nie była wina szefów. Napewno znajdziesz coś dla siebie gdzieś indziej gdzie nie będziesz musiała sprzedawać ????

@Marian

Od znajomego dowiedziałem się że na goworku jest mój wpis,ciekawe co za (usunięte przez administratora) bez honoru podaje się za mnie? Nie masz odwagi się przedstawić swoim imieniem? Trochę słabe ale cóż mozna się spodziewać od ludzi którzy nie mają honoru i włażą w(usunięte przez administratora)trzymaj palec prosto......wazelino...

@Marian

Oczekiwania moje i zapewne Kasi są takie żeby mieć swojego szefa czytaj przełożonego mądrzejszego ode mnie a nie kołka, który nie potrafi się wysłowić i nie ma pojęcia o niczym, wystarczy że jest znajoma dyra a dyro znajomym kolejnego dyra itd... Żenada

Ja Nowy wpis
@Demeteria

Pracowałem w tej firmie i zgadzam się z tą opinią.

Antoni

Ciekaw jestem, jak obecnie pracuje się w Jantonie? Wspomniano o wątpliwej jakości kierownictwie, a także nierealnych do wyrobienia celach dla PH, jak to obecnie wygląda? Na co może liczyć nowo zatrudniony, UoP, jaka podstawa, jaki socjal i wdrożenie?

Rafa
@Antoni

Jeżeli pytasz o JNT Group to kilka zdań może pomoże Tobie w ocenie sytuacji. Cele były i są nierealne ale tylko dlatego żeby nie wypłacać premii za ciężką pracę. Nie oceniłbym wszystkich kierowników słabo ale sam szczyt organizacji wątpliwej jakości i słabej reputacji. Forma zatrudnienia to umowa o pracę ale nie chroni to pracownika na żadnym etapie. Na spotkaniu z kadrową usłyszysz same miłe słowa i to by było ba tyle ze wsparcia z działu który szumnie się nazywa HR. Nie polecam tutaj pracy chyba że na przeczekanie ale inwigilacja, GPS na każdym kroku a samochody nadające się na złom.

Olga
@Rafa

Co ma znaczyć że umowa o pracę nie chroni pracownika na żadnym etapie? O ochronę przed czym tutaj Ci chodziło?

Rafa
@Olga

Przed wszystkim czego nie chce i nie powinien doświadczyć pracownik zatrudniony na UOP, szczególnie kiedy wierchuszka wychodzi z założenia, że pracownik nie pójdzie do sądu pracy bo go nie będzie stać

Julia Nowy wpis
@Rafa

A to po ewentualnie wygranej sprawie nie można przypadkiem liczyć na jakiś zwrot kosztów? Mimo wszystko tak jak poprzedniczka jestem ciekawa szczegółów, żeby było wiadomo o co potencjalnie można się tu rościć

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pierwszy etap odbył się przez telefon. Padło pytanie o moje oczekiwania finansowe. Po tym etapie nie powinienem być zaproszony na rozmowę F2F ze względu no ogromną rozbieżność finansową. Ale to dowiedziałem się dopiero na spotkaniu. Proponowane pieniądze razem z premią nie spełniały moich oczekiwań dlatego już podczas rozmowy wiedziałem, że nie będę tam pracował,,,

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ph

Firma nie przygotowana na dzisiejsze realia, brak umów w sieciach detalicznych zabezpieczających obecność produktów na półce, nowości co chwilę bez wsparcia do wyprzedaży produktów nierotujacych, praca głównie na relacjach. Myślę że ani kierownictwo ani dyrektorzy nie mają pojęcia o rynku alkoholowym. Ciągła zmiana na stanowiskach Ph, Kam co powoduje zamieszanie i irytację wśród klientów. Co do planów są realne na początku współpracy przez pierwsze 3 miesiące i potem ewentualnie co 2 miesiąc, zadania też realne ale wynagrodzenie za nie nieadekwatne do ogromu pracy która trzeba włożyć w w wykonanie jej. Flota Skoda Fabia kombi nowa w kwietniu po 6 latach wymieniana. Nie polecam pracy, chodź na szczeblu Ph ludzie naprawdę świetni, zawsze pomogą, wesprą na początku pracy ale i tak każdy gra do swojej bramki. Szkoleń zero, spotkań integracyjnych 2 w ciągu roku( żależy od budżetu). Generalnie praca dla ogarniętych ph z doświadczeniem ale tacy za te pieniądze długo nie popracują.

Olo
@Ph

Pracowałem tam ponad 2 lata

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie jeżeli chce się zarabiać pieniądze. Niby duża premia do wzięcia za dwa miesiące jakoś ponad 6k ale jest to nierealne. Fajnie wyglada na papierze ale nie dajcie się nabrać. Targety po prostu sobie wzięli z kosmosu (masz zrobić 70-80k), a nie patrzą na to co się dzieje na punktach. Totalny brak szacunku do pracownika. Co róż wymyślają nowe zadania które nie są premiowane ale masz robić bo inaczej jesteś najgorszy itd. Towaru często brakuje w hurtowniach, a jeszcze częściej z nich nie dojeżdża na punkt. Myślę, że gorzej nie można trafić niż do JNT.

Jak tam wasz nowy dyrektor ?

JqB
@Paweł

O dYREKTORZE mozna poczytac na forum firmy, gdzie poprzednio pracowal: "Janusz A pracuje teraz w firmie alkoholowej z Dobronia i czyni podobne czary jak w OSPL... Odnosi sukcesy, ktorych nie ma ... Zdazyl juz pociagnac za soba cala armie pseudo specjalistow, ktorzy mieli byc wirtuozami sprzedazy, a tak naprawde nie wiele potrafia, nic nie pokazali, nic nie zrobili, nie znaja nikogo w branzy. Nic oprocz PR i dobrego wrazenia. Zadnych wynikow, zadnych realnych sukcesow. Poprostu JANUSZE BIZNESU. Czekac tylko jak Prezes rozliczy januszy za wyniki a raczej ich brak, bo firma generuje zysk z realnych dzialan i wynikow, a nie opowiadania glodnych kawalkow i pr'owskich banialukow. Slaba i mierna jest ta ekipa specjalistow, ale coz : jaki pan, taki kram."

@JqB

Sama prawda ????????????pseudo virtuozi handlu też już są w Jnt... Mistrzowie demotywacji w krótkiej chwili 6 pH odeszło.... Tak dalej trzymać panie JA....sami Rdsi będą sprzedawać bo porządnego PH już nie będzie

@Paweł

Burak buc i... Jakiś ciepły chyba

Bill
@JqB

Prezes ufa swoim menagerom którzy pracują pół roku (teraz to dłużej) ale pracownikowi który pracuje 5 lat już nie ufa...

Zosia

@kapsel zero pozytywów ?

@Zosia

będą zmiany na lepsze? nowy Dyrektor ma być?

Aleksander
@Monika

Były zwolnienia, podwyżek nie zapowiadali, raczej status quo.

@Monika

Zmian na lepsze nie ma i nie będzie, nowi dyrektorzy raczej nie mają za zadanie sprawić by było lepiej pracownikowi, wręcz przeciwnie, dają marchewkę i szukaja osłów którzy będa gonić. Zaraz pewnie posypia się ogłoszenia na pH, Stara ekipa odejdzie, chyba że...prezes dojrzy co się dzieje bo raczej nie ma świadomości,.... Ślepo ufa nowym menagerom

Były
@Rebeka

Prezes zaślepiony.... Sam gra w jednej drużynie z dyrektorami. Team Wyfymc i udawać głupa

Demeteria

(usunięte przez administratora)firma , mobbing, nie polecam

Demeteria

Klepią się po plecach... Schwepsowscy...dyro i kiero brak kompetencji porażka.. Kasta znajomków

Kapsel

Moja przygoda z firmą była krótka ale za to kolorowa. W kolory chamsta dyrekcji i niektórych współpracowników. Marne pieniądze, miejsce pracy, które trzeba omijać szerokim łukiem.

Ilona
@Kapsel

Czesc , a na jakim stanowisku pracowalaes?

Były
@Kapsel

Nowi Dyrektorzy obstawiają stanowiska swoimi koleżkami z tego co słyszałem , firma schodzi na psy, targety nie do wykonania, wzrosły za moich czasów 100 150 procent, teraz pewnie o 200 procent towaru u dystrybutorów brak... A masz go sprzedawać... Tego czego nie ma, ogólny chaos, nie polecam.... Może Pan Prezes wkoncu zobaczy co się dzieje.... firma przed zmianami była ok.......w porę się pożegnałem.....

Renata
@Były

Co tu mówić o menagerach brak wiedzy, kompetencji... Czym może zaimponować chłoptaś który woził pizze a teraz jest pseudo gwiazda menager ???? ???? ???? Tak jest niby na północy... Bez komentarza

Mikołaj

Sie ma, ponoć przyszedł nowy dyro. Wiecie kto to? Macie jakieś wieści?

Jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości? Jaka stawka? Dużo obowiązków?

PH

Witam forumowiczów. Może ktoś podzielić się swoją opinią o pracy w firmie jako PH. Jakie wrażenia? Atmosfera? Ilość wizyt? Rzeczywisty czas pracy? Jakie auto? Można prywatnie? Z góry dzięki ;)

Alicja
@PH

Czy Twoje pytania są skierowane do tej grupy gdyż zamierzasz rozpocząć swoją karierę w Jantoń? Ja niestety nie posiadam informacji dotyczących stanowiska PH na jakie chcesz aplikować, niemniej jednak bardzo interesują mnie odpowiedzi na pytania, które tu zadałeś. Jeśli tylko udasz się na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy będę bardzo wdzięczna jeśli zdasz z niej relacje.

Malisz
@PH

jakie auto?? a co to za pytanie??

Adrian
@Malisz

Samochód jest narzędziem pracy przedstawiciela handlowego, w którym spędza dużo czasu, więc to nic dziwnego, że osoba zainteresowana pracą pyta o jego markę. Czy możesz napisać jak wysoko są ustawione targety pozwalające zdobyć premie?

Alev

Jaka podstawa horeca pH pomorskie? czy warto aplikować?

Alicja

Należałoby Wam przypomnieć, że Spółka Jantoń, która powstała w 1976 roku, to jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w Polsce. Są ekspertami w swojej branży, a utrzymywany od lat dynamiczny rozwój zawdzięczają kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, wprowadzanym stale innowacjom oraz elastyczności i szybkiemu odpowiadaniu na wyzwania rynku. Obstawiam, iż wielu z Was chciałoby pracować w takiej właśnie branży, dlatego zainteresowanych odsyłam na ich stronę: https://janton.pl/pl/firma/kariera Szukają osób pragnących realizować się na poszczególnych stanowiskach w obrębie poniższych działów: produkcja, jakość, utrzymanie ruchu, zakupy, logistyka, marketing, księgowość, HR, sprzedaż krajowa i zagraniczna. Czy widzicie coś dla siebie? Jestem ciekawa, co sądzicie.

iga

gosc ma racje zawracaja glowe.marne pieniadze.burdel na kazdym kroku.tempo pracy narzucaja jakby ci placili 10tys na mies. kobiety targaja ciezkie rzeczy a faceci skladaja kartoniki smiech na sali. i dlugo by tak wymieniac po 4 dniach dalam spokój bo jest duzo fajniejszych prac za lepsza pesje...tym bardziej ze wola ukraine bo mniej placa jak polakowi i za 12h.... jednym slowem (usunięte przez administratora).... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac myslec glowa a nie (usunięte przez administratora)

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Zakład ciągle poszukuje nowych pracowników ponieważ nikt nie chce tam pracować większość robotników pochodzi z Ukrainy.

Mirosław
@Gość

Dlaczego sugerujesz, że w firmie Jantoń z Dobronia nikt nie chce pracować? Jaki konkretnie jest tego powód? Napisałeś parę zdań na temat pracy w tej firmie jednak nie poprałeś swojej wypowiedzi żadnymi przykładami. Proszę, rozwiń swoją myśl.

roki

jak wyglada na dzis praca jako PH w tej firmie ?

Lukiduki

Pracowałem i nikomu nie polecam .jako sh.kasa lipa dyrektor i kierowNIK. Horeca to dwa kąty. ..nic nie robią jeden jedzie na marce grzanie ale sam nic nie jest w stanie zrobić tylko liczy na sh a kierowca t.m.to oszust i kania .kłamie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Dobroń

• Jak się pracuje w Jantoń?

Zobacz opinie na temat firmy Jantoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantoń?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jantoń?

Kandydaci do pracy w Jantoń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jantoń