Opinie o Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman w Zabrze

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman?

Wojtek Nowy wpis

Umawiam się z przyszłym szefem na godz.7 w sprawie pracy a on przyjeżdża dopiero ok 8

Czy w Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tomasz Nowy wpis

Zadzwoń najlepiej i się dowiesz Masz jakieś doświadczenie w zawodzie ?

Jaka atmosfera jest między działami w Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman?

Jo

Co masz na mysli miedzy dzialami? Salon stolarnia i wlasciciel?

Michal N

Dzien dobry, Chcialbymm sie podzielic opinia pracy w firmie "Meble Cymerman". Moja opinia ma cel konstruktywny dla firmy oraz dla potencjalnych proacownikow. Po rozmowie telfonicznej postanowilismy sie spotkac z wlascicielem w studio przy ulicy 3 Maja 34 (Siekiewicza). Spotkanie nie nalezalo do najlatwiejszych, jednym zdaniem pojawisz sie w poniedzialek i zobaczymy co potrafisz. Okres probny mial tylko 2 dni poniedzialek i wtorek. Zostalem poinformowany ze bedzie to montaz kuchni pod Czestochowa. Niestety na spotkaniu wbrew moim pytaniom nie moglem ustalic jakie bedzie wynagrodzenie za okres probny, praca od do oraz czy bedzie to umowa o dzielo, umowa zlecenie czy umowa o prace. Przed poniedzialkiem podtwierdzilem obecnosc w miejscu pracy oraz zapytanie co powinienem zabrac ze soba miedzy innymi czy rowniez man zabrac podstawowe nazedzia. Niestety jezeli chodzi o nazedzia to nie uzyskalem odpowiedzi a byly potrzebne jak sie okazalo. W poniedzialek szybko sie okazalo ze zamiast 4 pracownikow jest tylko 2 i syn wlasciciela. Na poczatek trzeba bylo wniesc kuchnie na trzecie pietro bez windy rowniez z kuchnia jak sie okazalo byla szafa, RTV unit oraz meble lazienkowe. Jezeli chodzi o organizacje pracy to jesli nie jestes wrozka to nie jestes wstanie pracowac lub wiedziec co powinienes robic. Wyjasnienie co i gdzie nie istanialo, rysunki tylko dostepne po jakims czasie, delegowanie co nalezy zrobic lub jaka jest kolejnisc nie istniala. Dwoch pracownikow firmy bardzo dobrze sobie radzila. Domyslam sie ze mieli szanse spedzic troche czasu nad porjektem. Podczas pierwszego dnia mozna bylo sie dowiedziec od pracownikow cos wiecej na temat waronkow pracy czyli ze praca jest 10 godzinna od poniedzialku do soboty czyli ze pracuje sie od 50 godz do 60 godz tygodniowo nie wiedzac czy nadgodziny sa placone jednym slowem 10 lub 20 godzin nie jest placone. Nastepnego dnia na warsztacie niestety nowy pracownik nie jest wprowadzony do miejsca pracy. Nie jest wprowadzony do podstawowych zasad BHP w miejscu pracy czy prosto myslac co i gdzie sie znajduje. Wszystko trzeba sie domyslac i nikt nie jest wstanie delegowac. Po rozmowie z wlascicielem, wlasciciel firmy zdecydowal ze moje doswiadczenie nie jest wystarczajace i postanowil zaplacic 100zl za 15 godzin pracy czy jak to okreslil "na paliwo". Wrazenie jakie odnioslem jest takie ze bardziej szukano kogos do wynosenia ciezkich mebli na 3 pietro niz kogos do pracy a tylko tak wnioskuje z powodu: - Nie ustalenia okresu probnego - Nie ustalenia wynagrodzenia na czas okresu probnego - Nie wprowadzenia do miejsca pracy - Braku delegowania - Braku zasad BHP przy uzadzeniach stolarskich (przypuszczam ze ubezpieczenia od wypadkow rowniez nie ma) - Bardzo wysokie wymagania w nowym miejscu pracy - Brak informacji na temat nadgodzin - Brak informacji na temat jakiejkolwiek umowy o prace. - Praca z nadgodzinami ktore nie sa regulowane Sumojac otrzymalem 100zl za 15 godzin pracy czyli 6.66zl na godzine. Mam nadzieje ze to pomoze zrozumiec jakie waronki pracy panoja w firme Meble Cymerman" dla potenjalnych pracownikow i rowniez pomoze cos zmienic w samej firmie. Pozdrawiam.

Danuta
@Michal N

Jako, że przekonałeś się, jak wygląda praca w Konsorcjum Gospodarcze, zachęcam Cię do podania więcej szczegółów. Czy możesz napisać, jak prezentowała się atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami w zespole? Odpowiednie kontakty ułatwiają funkcjonowanie w nim i jego wydajność.

Obserwator
@Danuta

Przecież Michał wszystko napisał. W tum zajmuje się wszystko. Omijać tą firmę z daleka.

Jola
@Obserwator

Zgadzam się! Tą firmę Meble Cymerman należy omijać szerokim łukiem!!!!!!! Jola

Michal N
@Danuta

Droga Danuto, Wydaje mi sie z przedstawilem wystarczjacoa ilosc szegulow pracy w tej firmie ale sluze pomoca. Co pania interesuje oprocz pracy w pijacym zespole? Pozdrawiam Michal

@Michal N

Witaj Michale jakie jest twoje doświadczenie przy produkcji mebli ile lat pracujesz w zawodzie ? Byłeś 1 dzień w pracy nowej pracy i chciałeś od razu wszystko wiedzieć pokazać na co cię stać

Potwierdzam

Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman prowadziła rekrutację na stanowisko STOLARZ - MONTER MEBLI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Jo

Jeśli chodzi o samego pracodawce - Porażka. Niesłowny, zmienny jak horągiewka na wietrze, nie szanuje pracownika. Zawsze ma coś do powiedzenia nawet obraźliwego. Mimo, że pracuje się po 10h dziennie oczekuje pracy po 15h. Olewczy stosunek do własnej firmy. Jesteś to jesteś nie ma cie nic sie nie stanie. 10h dziennie kazda sobota na początek 3tyś. I raczej nie ma mowy na wiecej. Nie rozmawia z pracownikami bo on wie lepiej. Nie można z nim rozmawiać dyskutować bo on wie lepiej. Pracuje się dosłownie na czarno i przeciąga rozmiwy na temat umowy itp. Pracownicy Rewelacja. 2 stolarzy z ponad 20letnim doświadczeniem. Mega wiedza i precyzja. Z ich rąk chce meble ale od właściciela nigdy. Życze pracownikom lepszego szefa lub innej lepiej płatnej pracy gdzie beda chwaleni i doceniani za to jak sprawnie i precyzyjnie robią meble.

Janosik

Firma jest dobrym pracodawcą i warto tu się znaleźć!

domin76

nie polecam tej firmy,nie rzetelna wmawia że coś proponowała a sytuacji takiej nie było

Zbigniew
@domin76

Czy Twoja wypowiedź dotyczy współpracy z firmą Cymerman, czy może pracy w tym miejscu? Aby dobrze zrozumieć Twoją opinię, należałoby, abyś ją odpowiednio sprecyzował. Zachęcam, abyś to zrobił w kolejnym wpisie tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

domin76
@Zbigniew

chodziło mi o współprace z tą firmą, źle wykonane zlecenie brak jakiekolwiek sensownego rozwiązania z strony firmy

pat

Długo szukalismy firmy, ktora podjelaby sie wykonania zabudowy naszego mieszkania a bylo to niezwykle trudne z powodu licznych skosow na poddaszu i ogolnej nieustawnosci mieszkania. Cymerman jako jedyny bez problemu podjal sie wykonania mebli i zostaly one wykonane wrecz genialnie ! polecam z calego serca

zadowolona

Firma godna polecenia, solidna i pewna

Pochopień

Wszystko tak jak powinno być - jakościowo bez zarzutu

joanna

Jedna z najlepszych firm meblowych w okolicy, znają się na rzeczy, monterzy znają się na swojej robocie. Za duży plus uwazam projekt komputerowy. Nie zawiodłam się, wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

kuchnia

Jestem zadowolony z wykonanych mebli. Projekt i wykonanie na wysokim poziomie. Zamawiam u nich meble po raz kolejny i jak zawsze wszystko super :)

piotr

Meble z wysokiej półki. Mają dużo zleceń i swoje trzeba odczekać ale porównując do konkurencji to na pewno solidność wykonania i nie boją się podjęcia trudnych aranżacji. My jesteśmy zadowoleni z całości obsługi, polecamy

A.Nonomek

Beznadziejna firma,niesłowna,niestaranna.Nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 3 Maja 34
    41-800 Zabrze