Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Ciekawe czy na Święta Wielkanocne coś dadzą?

Nikt
@12345

Dadzą Ci jajko! Zastanów się człowieku co Ty pleciesz.. pomyśl, że nas robią w ciula z tym bezpłatnym A Ty o dodatkach ?

kolo
@12345

Będą pieniądze na święta. Wyluzujcie

Lopxdd
@kolo

Dzisiaj dali na święta

Chłopak
@Nikt

Przecież zapłacili niedowiarku, każdy chce wiedzieć lepiej

Very fun

No świetnie następne rewelacyjne porozumienie to na ile etatu jesteśmy i mają nam obniżyć wypłaty do tego? Wy jeszcze na dodatkowe przychodzicie? Serio?

XYZ

Wielkie uszanowanie i podziękowania dla Shift Lidera P. Viloli z pierwszej zmiany. Produkujemy z nią w tym tygodniu maseczki, atmosfera jest super, bez podnoszenia głosu czy pokrzykiwań. Grzecznie, spokojnie tłumaczy, co nie znaczy że nie zwróci komuś uwagi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Kk
@XYZ

Już tak nie cukrój. Ja taka fajna to jej to powiedz a nie na forum piszesz bzdury, każdy sam ocenić może.

Xd
@XYZ

Była naszą Liderką na zmianie weekendowej i pracowało nam się z nią bardzo dobrze i wgl fajna osoba :)

Snikers

Zwracam się do Pań z kadr: Boicie się że was zarazimy, nie zapominajcie że to My nawa pracujemy

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Zainteresowana

Co się dzieje obecnie w firmie w Brześciu? Kiedy zaczniemy wracać do firmy? Ktoś coś wie?

Do kiedy mają płacić na Święta?

Obowiązkowe wymogi w zakładach pracy. 1.5 m odległości między stanowiskami pracy oraz zapewnienie środków ochrony. Najlepiej w miejscu, obok którego ludzie przechodzą. Zobaczymy od jutra jak zachowa się firma

olo

Może ogłosi upadłość i będziesz miał problem z głowy!

@olo

Skoro mają mieć zdrowie pracowników w 4 literach to niech i upadają Zdrowie ważniejsze od całej tej firmy i tego nie kupisz

Rzeczywistość

W firmie są te wymogi już od jakiegoś czasu spełnione temperatura jest mierzona odstępy na liniach również zapewnione a i płyn do dezynfekcji rąk przed wejściem obowiązkowo do uzycia.

Hugo

Co ty człowieku za bzdury piszesz. Jak firmę zamkną to będzie przesrane . Jak przez to gó.no z Chin zamkną jakieś zakłady to ludzie docenią co mieli. Może Kongsber to nie jest spełnienie marzeń ale wypłaty na czas,warunki do pracy tęż nie są złe,no zarobki mogłyby być większe ale niestety trzeba być cierpliwym z jakiegoś powodu przenieśli produkcję z Pruszkowa/oszczędności..Kasa. Muszimy to przeczekać mam nadzieję że nie zadługo.,a jak komuś to nie pasuje to może odejść#napewno teraz znajdzie pracę.

Wojtek

Należy pamiętać iż płyn do dezynfekcji jest kluczowy. Transmisja wirusa przez ręce jest częsta, więc należy używać takich na bazie etanolu min. 80/% Takim jest Covisept dostępny w naszej hurtowni https://sklep.cmspolska.com/covi-sept-preparat-do-higienicznej-i-chirurgicznej,3,306,6559 Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

Anonimek

W środę idziemy do tego (usunięte przez administratora)

Witam, czy ktoś wie o co chodzi z tym przelewem na 1zl?

Nie wiem ale też dostałem może tyle im zostało dla pracowników po podziale :)

Ktosik

Tylko ze w tytule wpisane jest TEST i przelew jest z innego nr konta niż pensje dotychczas

Zwolniony

Czy ktoś wie co się dzieje obecnie w firmie i czy to prawda że są zatrudnione nowe osoby?

Janusz

Nie ma co płakać. Większość firm ma problem... Kto wam kazał brać kredyty na siłę? Na remonty, samochody i inne luxusy. To teraz jest jak jest. Skoro Kongsberg jest taki a nie inny to szukajcie innej pracy, prawda est taka ze branża automotive ma przechlapane na kilka mc

Ludzie nikt was nie ściągał na siłę do pracy tutaj przyszlicie tu raczej z własnej woli więc nie płaczcie jak to zakład was wykiwał. Czy to wina zakładu ze inne firmy się pozamykały i nie ma gdzie sprzedać towaru czy zamówić komponenty do produkcji? Firma nie zarabia i może nie zarabiać jeszcze przez długi czas więc nie dziwcie się że są cięcia kosztów aby się utrzymać . Wy sami gdy brakuje wam do wypłaty latacie po promocjach żeby wydać mniej. Czemu każdy z was nie przyjeżdża do pracy swoim samochodem tylko zbieracie się w 4 i każdy jedzie po tygodniu. Tak samo tniecie koszty jak się da. Trzeba to przeczekać i tyle ale wam nikt nie dogodzi. Nie było gdzie pracować źle powstał zakład jest praca źle bo ola Boga na 3 zmiany a jeszcze trzeba wnim pracować. Za siedzenie nie zapłacą. Firma daje premie źle bo za mało nie daje źle bo nie dali. Firma robi paczki na święta dla dzieci źle bo za małe nie zrobi źle. Impreza świąteczna źle bo złe jedzenie bo sprawdzali na wejściu nie było by nic też źle bo dusigrosze nic nie zorganizowali. Nie pasuje komuś każdy ma prawo się zwolnić ale nie lepiej na hali uśmiechać się ładnie, lizać sobie dupki na wzajem, zapieprzać za 3 a na forum wylewać gorzkie żale jak to źle beznadziejnie jak to was (usunięte przez administratora) jaka liderka to (usunięte przez administratora) bo kazała pracować itp itd. Ogarnijcie się ludzie wiadomo każdy dba o swoje ale pewnych spraw nie da się przeskoczyć. A jeśli komuś nie pasuje postojowe to można się zrzec albo poprostu zwolnić i ząbki w ścianę. Do zobaczenia na hali.

Nie ma

Rozumiem,że Ty utrzymałeś się,masz umowę na stałe.Dla Ciebie nie ma i nie będzie kryzysu prawda?Jesteś przedstawicielem tej firmy Tobie dobrze,a reszta sama sobie winna.Tu nie chodzi,że ktoś się żali na firmę,tu chodzi o to co to za firma,która dawno się pogrążyła.

Umowa kończy mi się w kwietniu i jakoś nie czuje żeby firma miała mnie w (usunięte przez administratora) będę pracował ok nie znajdę coś innego świat nie kończy się na KA. WKU.... Mnie ze ludzie potrafią tylko i wyłącznie krytykować co by się nie działo. Zarobisz 3000 mało czemu nie 4 000 pada deszcz a czemu nie ma słońca jest słońce mogło by padać i tak w koło. Jesteśmy ekspertami na każdy temat wiecznie ktoś nas chce oszukać każdy tylko pisze jak źle jest traktowany. Wylewacie wiadro pomyj na tym forum jeden na drugiego na firmę na koleżanke z którą codziennie dojeżdżacie do pracy. Obojętnie aby tylko objechać kogoś nie ma powodu to się znajdzie. I zrozumcie sytuacja jest ciężka ale może być gorzej zobaczymy co wtedy napiszecie. I zrozumcie to nie wina zakładu ze zwalniaja to wina wirusa. Gdyby go nie było każdy normalnie chodził by do pracy.

T

Popieram ta opinie w 100%. Dodam od siebie, że wszystkim nierobom i narzekaczom się i tak poszczescilo gdyz poprzechodzili na Konsberg w późniejszym terminie i mają dłuższe umowy. Mam nadzieję, że dyrekcja wraz z Liderami przyjrza się tym, którzy udają że pracują i wyciągną odpowiednie wnioski. Takie osoby powinny być zwalniane bez względu na to czy zakład musi czy nie musi ciąć koszty w dobie koronowirusa.

Zapraszamy do pracy

Związki zawodowe powinni walczyć za odszkodowanie dla nas pracowników,za prace w czasie kwarantanny,dla pracowników ,którzy nadal pracują lub będą pracować.Postawa jaką mamy przybrać to gotowość do pracy .Ach cisną mi się najgorsze słowa na język....(usunięte przez administratora)

Daga
@Zapraszamy do pracy

Jaka ładna oferta pracy. :) Firma miała pracowników, zwonliła, bo niby cięcia są i kryzys się zbliża, a nadal poszukuje pracowników... Naiwni dalej będą bronić firmy. Takie działanie firmy pokazuje jasno, gdzie ma ludzi i co się dla niej liczy... Ale nie, na pewno nie pracownik.

CKM

Kryzys jest dla biednych,dla zwykłych pracowników.masz się martwić, co dalej,z czego żyć spłacać kredyt.Dla elit nigdy nie będzie kryzysu.zaraz ten wpis zniknie bo prawda boli.czy dla szefów tej firmy bedzie kryzys?Pomyślcie oni nadal będą firma nadal będzie komu każą się martwić?Zwolnią i tyle.Nie dajcie się!

Już nie pracuje
@CKM

Dyrektor niby musiał oddać aż auto służbowe bo kryzys A w rzeczywistości pewnie dostał polecenie jeździj swoim by pokazać jak nam ciężko I czytanie z kartki jak nam ciężko w firmie.. serio Mógł by się chociaż nauczyć tekstu Do inspekcji pracy nikt donosu nie da bo trzeba podać swoje dane ... A jak je podasz to masz już przesranae bo jest zmowa pracodawców i pip to jedna wielka kpina Dajesz donos na pracodawce, ci go uprzedzają o wizycie (i kto ten donos dał) ... I wszytko w temacie

Lopez

Z tym że zaznaczasz że nie chcesz ujawnić swoich danych to lipa bo i tak pracodawca nie oficjalnie dowie się że to ty.i wtedy posiedzą pa pa pa pa

CKM

Dziękuję za radę.Ps.nie płaczę,uświadamiam wystraszonych,świat nie kończy się na tej firmie.pozdrawiam.

Prasa

POZDRO dla Atomówek. Trzymajcie sie

Ona

A gdzie mieszkać, jak nie weźmie się kredytu, cały czas u mamusi i tatusia??? Wiadomo, że każdy chce mieć własny kąt i być niezależnym,i być na swoim, bo tak najlepiej i tak robią ludzie myślący, a nie wszystko przezrec, wydać na imprezy itp. Znam takich, co wszystkie pieniądze prze hulali, nie myśląc o przyszłości, tylko (usunięte przez administratora) w głowie, drogie ciuchy, narkotyki, imprezki, gratuje takiego idiotycznego myślenia, a potem nie ma gdzie mieszkać, zamiast pomyśleć o przyszłości, zero myślenia.

@Ona

I ci właśnie najwięcej płaczą

Maciek Wiadro

Oby się podniosły wszystkie możliwe firmy. Bo inaczej zęby w ścianę i trociny na obiad

@Maciek Wiadro

Wolę żreć suchy chleb, niż się poniżyć. To przez takich ludzi bez honoru, po wszystkim znów będziemy pracować za 5 zł na godzinę.

Czas na pośredniak

Nikogo nie zwolnili, tylko nie przedłużyli umów więc się ogarnijcie z tym płaczem, pracodawca nie ma obowiązku przedłużenia umowy, a że wyszło to masowo ... Cóż, przykre że wyszło tak a nie inaczej. Każdy człowiek z minimum zdrowego rozsądku powinien mieć oszczędności na jakieś dwa trzy miesiące ... I nie p.... Że się nie da bo się da, a jak nie potraficie oszczędzać to pretensje do siebie ( mam troje dzieciaczków i jestem jedynym żywicielem z oszczędnościami na jakieś 4.5 miesiąca ) nie mam wysokiego wykształcenia ale oszczędzać umiem tak żeby dzieciaczki na tym nie traciły Może trochę was to na przyszłość nauczy wartości pieniążków A i tak większość z tych co teraz suczą na nich wruci z pocałowaniem w pompkę jak będzie taka możliwość. Ale pomarudzić trzeba. Było do spożywki iść albo się uczyć. Zamiast tracić energię i czas na marudzenie weźcie się za siebie i trochę samokrytyki. Pozdrawiam i życzę wam lepszego i zdrowia

Ciekawy
@Czas na pośredniak

A spłacasz z tej jednej wypłaty kredyt ? Czy mieszkasz może u mamusi albo dostałeś od niej domek? Wtedy sobie można oszczędzać.I nie pisz, że nie zwolnili, bo zwolnili z dnia na dzień, mimo, że umowy miały być przedłużone. Więc nie pisz głupot tylko bierz 3x po 500 i siedź cicho.

Xyz
@Ciekawy

W większości zakładów tak robią by firma mogła jako tako funkcjonować . Pomysl gdybyś miał firmę a mniej 10 osób z kończąca umowa , nagle firmę musisz zamknąć na 3 miesiące przez koronawirus czy mimo wszystko przedłużył byś im umowy i płacił pensje choć sam nie miałbyś dochodu . Postaw się w sytuacji odwrotnej . Firma dopiero się rozkręca 2 rok a już może upaść i co wtedy . Ty pracę za 2 miesiące znajdziesz a firma może się nie podnieść . Państwo dużo mówi ale mało robi

Jeszcze bardziej ciekawa
@Ciekawy

Zwolnili z dnia na dzień ale takich co notorycznie chodzi na L4 to czego się spodziewasz? Jeszcze nie słyszam żeby wyleciał ktoś kto uczciwie pracuje tylko takich co im faktycznie te umowy wygasają albo takich co ciągną zwolnienia lekarskie. Ta jaka ta firma jest? Dobra bo na L4 nie wysyła kontroli czy zła bo za nagminne L4 Cię wywalą? Jeszcze idą na rękę i za porozumieniem stron a nie dyscyplinarnie.

Pośredniak
@Czas na pośredniak

No pewnie jak sie ma tyle dzieciaków i otrzymuje 500+ to i oszczędności są Cwany bo Panstwo placi ciekawe jakbyś siedzial deklu tylko na tej pensji czy też bys tak morda trzepal Teraz to się opłaca narobic dzieciorow i siedzieć w domu a kasa wpływa ha ha

???
@Jeszcze bardziej ciekawa

A czym sobie zawinili Ci, którym faktycznie kończyły się umowy i nie chodzili na L4? Co mają teraz zrobić. Piszecie , że za dwa miesiące znajdą pracę.Niby gdzie w obecnej sytuacji, a wydaje Wam się , że nędzny zasiłek z up pozwoli normalnie żyć, nie sądzę. Ale oby wszystko się dobrze skończyło i obym znalazł pracę i wszyscy Ci ludzie, których bez skrupułów zwolniono, to zgłoszę się do kolegi , który nauczy mnie przedsiębiorczości i oszczędzania.

@Pośredniak

Ty rozumiesz co piszesz czy jesteś po gimnazjum Jak nie masz dzieci ( mam na dzieje ... Na całe szczęście ) to się nie wypowiadaj Puszka mleka na tydzień dla jednego kosztuje w zależności od promocji średnio 60 zł Pieluchy... Idą hurtem Więc twój papieros i seta z browarem na fajrant są kropla w morzu Ubranek tez na ulicy nie znajduje I wiesz co? Porozmawiaj ze swoją mamą ile kosztuje miesięczne wychowanie dziecka by było zdrowe i się prawidłowo rozwijało I może mam cię jeszcze przeprosić że mam dzieci Ogarnij się i dorosnij

@Ciekawy

A ktoś kazal brać ci kredy Sąsiad były bankier już świętej pamięci powiedział że kredyt jest dla niecierpliwych i bogatych Nikt mi nic nie dal, rodzicom ledwo starcza na leki opłaty i życie Więc zanim zaczniesz hejtowac się zastanow I przepraszam że mam dzieci

Jeszcze bardziej ciekawa
@???

A dlaczego szukasz w kimś winy??? Dlaczego nie zatrudnisz pomocy domowej? Bo Cię na nią nie stać tak samo jak i mnie. A dlaczego firma nie przdluża umów? Bo ja nie stać na tych pracowników. Ratuje tych co się da a rezygnuje z tych których musi. Mnie też"boli" to że Ci ludzie zostają bez pracy. Każdemu jest przykro ale to niczyja wina że taki mamy w państwie okres po prostu trafili w zły moment.

@Zwolniona

5 Zeta? Pomyliłeś chyba forum A jak się zgodziłeś na stawkę 5 Zeta to wina właśnie takich jak ty

Pośredniak
@Czas na pośredniak

A Ty się zastanów jak Ty po ludziach jedziesz że nie maja odlozonych śmiejesz się z ludzi którzy z dnia na dzień zostali bez pracy i to jest w stosunku do ciebie fer Bo Ci ludzie mają tylko ta jedyna pensjie i innych dochodów nie mają A Ty mimo że pracy byś nie miał to już dzieci od najmłodszych robią na Ciebie A to że tyle dzieci kosztuja to kto ci kazał tyle robić Kiedys i te 500 się skończy i życzę Ci żebyś Ty się znalazł z dnia na dzień w takiej sytuacji jak ci ludzie teraz bez pracy Ciekawe co wtedy dziecia powiesz.... I dla twojego lepszego samopoczucia mam dwójkę dzieci i dwoje pracujemy nie zerujemy na Panstwie tak jak Ty

@Zwolniona

To żryj suchy chleb póki na niego masz. Ja nie mam. Pożycz 2 stówy na komornika to mi honor wróci. Z góry dzięki

@Pośredniak

Dzieci nie robią na mnie tylko na siebie jak już Nie naśmiewam się tylko wyrażam własną opinie Oszczędzać zaczęłam długo przed moimi szczesciami i proszę byś nie mieszała w to moje dzieci Gdyby nie oszczędności to przelicz sobie 1500 z 500+ - prawie 400 czynsz plus woda gaz prąd i tzw życie dolicz pieluchy mleko ZwlaszczA teraz jak sporo cen poszło w górę

@Pośredniak

Ps umowa mi się właśnie skończyła

Ka

Podobno podpisali porozumienie. 5 dni w miesiącu urlop bezpłatny a reszta niby 100% podstawowej pensji. A to ciekawe że w danym porozumieniu piszę że będzie wypłacane po 5 dniach urlopu bezpłatnego POSTOJOWE a i tu jest mały myk # będzie wypłacane postojowe według kodeksu pracy ???? kodeks pracy przewiduje 60% a nie żadne 100% . Mają nas za deb...li że się zgodzimy ,i nas przekręcą. A i najlepiej nie chorować bo mogą cię zwolnić . Zastraszyć chcą nas. Nie dajmy się niech się pier...lą

Ikon

Na temat tej firmy to normalny człowiek to dobrze o niej się nie wypowiedział najgorsze co może być na 3maja więc nie bodzi zdziwiona

@Czas na pośredniak

Jak bierzesz 500 plus na troje dzieci to od państwa na chleb masz ,ciekawe czy byś tak pisał jak by ci nie wypłacili tych 500 plus,żyć i odkładać z państwa to każy cwany potrafi hehe

Uczciwa
@Jeszcze bardziej ciekawa

Wszyscy bez wyjątków polecieli więc co ty piiszesz o L4 .Wszystkie cele na każdym stanowiskuj na jakim byłam. ... Poprostu przykro że wszystkich jedną miarą mierza....

cvb
@Zwolniona

życzę ci żeby się sprawddziło!!!

@Maciek Wiadro

Niech się nie podnoszą,normalny człowiek zawsze liczy na siebie,a nie na kogoś.Ktoś zawsze jak Kongsberg liczy na siebie na swój zysk,jeszcze tego nie rouzmiecie?Myślcie o sobie nie o firmie.

@Ciekawy

Kto komu kazał brać kredyt?czy kredyt bierze sie,ze nie ma co jeść?,czy aby być lepszym od kogoś?

Czas na pośredniak

Przeczytaj ze zrozumieniem Zaczęłam oszczędzać zanim miałam dzieci Podstawówka się kłania... Przeczytaj tekst że zrozumieniem

Gdzie jest napisane że po mamie Mam czynszowke, czynsz niecałe 400 plus opłaty

@Ania

Oszczędności miałam przed dziećmi I przestańcie się czepiać że ktoś dostaje 500+ Może zaczniecie się czepiać też garbatego że ma garb a wy nie

@Czas na pośredniak

Ludzie sa zawistni i wytakaja wszytko innym nie widząc tego co sami robią Olej ten zaścianek Potrafią się tylko żalić i lamentować ja to źle im jest Sytuacja jest jaka jest Ale pomyślnie logicznie, pomijając pandemię Pracodawca nie miał obowiązku przedłużać umowy, po za tym jak ktoś był na agencji to powinien się w tym orientować że średnio co 10temu a może i 20stemu dawali umowę na kongsberg Jak nie przedłużali innym to jakoś cisza była a teraz to płacz Było iść do biedronki albo się uczyć Jest kryzys i trzeba to przetrwac Jak ktoś był zaradny i zamiast bimbac oszczędzał to szacun, a co do reszty może wyciągnięcie wnioski na przyszłość... I po co się wszyscy czepiają ludzi z 500+ Mają bo się należy i dzieci nic temu winne I darujcie se hejt na mnie Lecz konstruktywna krytyka na poziomie mile widziana Choć nie ubliżając nikomu... Patrząc po poziomie połowie wpisów mam wrażenie że edukacja zatrzymała się na podstawówce Jak już ktos tu napisał do kogoś... Skąd u ciebie tyle zawiści i jadu.... Czy jakoś tak

HLM

Praca,Honor,Ojczyzna. lub Zdrowie,Życie,rodzina. Wybierajcie.

Jeny

Jak tak można ludzi zwalniać bez zadnego powodu czym sobie ludzie zasłużyli że zostają bez pracy i środków do życia....tym że robili nadgodziny i przychodzili jak bylo potrzeba Nie nasza wina że Wirus panuje ale teraz przynajmniej widac jak wazni są pracownicy firma chce przyoszczedzic i nie płacić postojowego i ludzie lecą na zbity pysk Brawo nic tylko podziękować

@Jeny

Sama jestem zawiedziona decyzją dyrekcji. Miałam dostać umowę, była obiecana, a niestety z końcem tego miesiąca żegnam się z pracą... Szkoda że liczy się kasa a nie dobro pracowników...

Qwerty123
@Jeny

Teraz właśnie widać ze to c/uj nie firma!! Oby tylko przyoszczędzić ile się da, a ludzie zostają z dnia na dzień bez środków do życia. Gdzie niby podczas pandemii maja znaleźć nowa prace? Brak słów, obrzydliwie postąpili.

Quktas
@Jeny

Kogo zwalniają jeśli można wiedzieć? Wszystkich jak leci czy jakaś wybrana grupę? Jestem na L4 i nie wiem czy wracać.

@Quktas

Wszystkim komu się kończą umowy aż do końca kwietnia. Wcześniej (koniec lutego) z pracą pożegnali się pracownicy APT.

Niepewna
@Quktas

Też nie wiem...

@Jeny

Nikt wypowiedzenia nie dostał. Umowy na czas określone wygasły. Ani jeden z umową na KA nie został zwolniony.

Honorata
@Maciek Wiadro

Uważasz że po ustabilizowaniu się sytuacji z wirusem, osoby które miały czasówki zostaną ponownie zatrudnione?

Trochę honoru
@Honorata

Trochę honoru, ludzie ????

@Honorata

Pewnie że tak. Ściągasz starych i masz wyszkolonych co robią produktywność. Zawsze tak robią

Xyz
@Honorata

Raczej będą w pierwszej kolejności ich przyjmować.

cvb
@Jeny

A ty jakbyś miał firmę i rynki zbytu by zamknęli to trzymałbyś pracowników i płacił im 100% pensji z to że siedzą i nic nie robią ???

haha
@Honorata

Tak już wcześniej bywało, jak firma zaczęła wychodzić z dołka kto chciał mógł wrócić.

@cvb

Jakby moja firma,nie dała rady przeżyć kryzysu,zamknąłbym ją.A ja jako właściciel zacząłbym myśleć,czy szukać pracy u kogoś,czy stworzyć biznes odporny na ryzyka rynkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive