Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Raf

witam czy po przepracowaniu kilku miesięcy przez agencję można się spodziewać umowy po przez Kongsberg.

Raf

Czy po przepracowaniu miesięcy w agencji Kongsberg daje umowę ?

Rafał

Witam czy firma po przepracowaniu miesięcy po przez agencję daje umowę ?

Tak.Jeździ ktoś z Włocławka do Brześcia.Dla zainteresowanych.O umowie z Kongsbergiem można pomarzyć.Cały czas na Adecco.

Ktos
@ja

Umowy z adecco są miesięczne czy krótsze?I czy obejmują weekendy tzn.jest ciągłość od poniedziałku do niedzieli?jeśli to Ty jeździsz czy można się z Tobą zabierać?

@Ktos

Co do umów,to ciężko dostać umowę z od Kongsberga.

Olix
@ja

To może inaczej, a jeździ ktoś z Włocławka z kim się można zabierać?

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Pawcio

Witam serdecznie jutro jadę na szkolenie BHP.Może ktoś przedstawić w skrócie jak praca wygląda czego należy oczekiwać ?

marlena
@Pawcio

czy ktoś z osób już pracujących w konsbergu jest zatrudniony przez konsberg a nie przez agencję?

Ciekawy (a)

Czyli osoby, które pojechały do Pruszkowa we wrześniu/październiku już wróciły na stałe?

Młody
@Ciekawy (a)

Niestety nie , niby zjechali najlepsi , tak informował kongsberg , którzy na obecną chwilę czasami nie mają co robić w Brześciu , robią po parę sztuk a najgorsi niby zostali którzy robią jak większość cele , normy i nie mogą dostać wolnego bo jest tyle zamówień . Więc o co tam chodzi nikt już nie wie .

Trololo
@Młody

Najlepsi pojechali do Brześcia Ahahahahahaha

marlena j
@Trololo

A jak wyglada sprawa dojazdów i zjazdów,kiedy jest wyjazd i zjazd na wekeend? Jest jakiś autobus czy na wlasna rękę?

marlena j
@Młody

a jak z dojazdem do Pruszkowa? załatwiają jakiś transport/autobus? w jaki dzień wyjazd i powrót?

Pytanko

Jeździ ktoś może z Radziejowa do Pikutkowa?

Ja będę dojeżdżać.

@Zainteresowana

No to bardzo dobrze, bedziemy mogli razem. Ja dopiero tez zaczne jezdzic później bo jeszcze nie pracuje, dopiero 18 jade na kurs.

@Zainteresowana

Bedziemy mogły razem dojeżdżać jeśli bedziesz chciala, ja tez dopiero w późniejszym czasie bo 18 dopiero na kurs.

marlena j.
@Pytanko

Ja tez jade na kurs 18.02 jestem z okolic Osiecin (-: Czy ktoś ilu osobowe są pokoje w hotelu pracowniczym?

@Pytanko

Je też 18 jadę się szkolić ????

@Pytanko

Na szkoleniu porozmawiamy o wspólnych dojazdach. Tylko trzeba będzie się jakoś rozpoznać ;)

Ktoś
@marlena j.

Pokoje są 2-osobowe i 3-osobowe.

@Pytanko

Jak najbardziej, będę chciała z Tobą dojeżdżać.

@Zainteresowana

No trzeba będzie się dogadać jakoś, żeby rozpoznać się he ???? Pokoje są 2/3 osobowe ????

Może na fb sie zgadamy?

Tak

@Pytanko

Dobry pomysł. Podaj mi swoj e-mail to Ci wysle namiar na mnie. Tutaj nie będziemy swoich nazwisk podawać.

@Zainteresowana

Ilona 12311@amorki.pl czekam na wiadomość ;-)

Już wysłałam :)

marlena
@Zainteresowana

dziewczyny mogę też podesłac na mejla?

Sylwia
@Zainteresowana

Ja również będę dojezdzala do Pikutkowa jestem z Bytonia również jadę 18.02 na szkolenie do Pruszkowa byśmy mogli wymienić się email to popiszemy

Sylwia
@marlena j.

Ja też jadę 18 na szkolenie do Pruszkowa jestem z Bytonia więc w razie czego byśmy mogły się umówić żeby się rozpoznać

@marlena

Pewnie, że możesz podać.

@Sylwia

monkuc12@wp.pl

Ona
@marlena j.

Maja juz komplet na 18.02? Czy jeszcze rekrutuja? A jakie stawki? proponują?

GośćxD

Chyba jeszcze bardziej muszą wam podnieść normy skoro macie jeszcze siłę tak się tutaj rozpisywać.

Norma przede wszystkim - motto
@GośćxD

Prawda Cię w oczy kole? Jak nie pracujesz na produkcji to się nie odzywaj! Każdy mądry, ale jak z biura ktoś przyjdzie, to nawet nie wie jak się komponenty nazywają. Niektórzy zapewne nie wiedzą co produkujemy. A tzw. Jakość nie potrafi nawet problemu zlikwidować na testerach, bo tak się na nich zna, ale normy chcą mieć. Spadające sztuki na gąbkę i wiadomo o jaki dział chodzi! 150-200 sztuk dziennie braków i niektórzy nie widzą w tym problemu, w tym także kierownik R.P. od którego wszyscy ostatnio uciekają do akwarium. Ostatnio to co się dzieje na liniach przekracza wszelkie normy. A liderzy tylko cisną pracownika ''czemu tak mało''!? Szambo i nic wiecej!

Adres e-mail do Brześcia Kujawskiego?

Pawcio

Witam serdecznie czy ktoś przybliży w skrócie jak wygląda praca . Ponieważ od pojutrze zaczynam .Czego się trzeba spodziewać ?

Mam takie pytanie na przyszłość. Czy coś już wiadomo o transporcie zakładowym do Pikutkowa? Ktoś, coś?

Ona
@Zainteresowany

Z tego co wiem to adecco coś zalatwia w sprawie dowozu.

Giovane

Otrzymalem oferte pracy w KA pruszkow od 22 stycznie 16zl brutto plus jakies dodatki. Chce wiedziec czy warto , jaka jest tam atmosfera pracy i czy bardzo ciezko. Dodam ze bylbym zatrudniony przez adecco

Zxv
@Giovane

Nie jest źle. Praca lekka ale trzeba mieć sprawne ręce, szybko i dokładnie żeby normę zrobić. Dużo małych części. Spróbuj sam się przekonasz.

Ciekawy (a)

A jeśli chodzi o zakwaterowanie w tym ich hotelu podczas pobytu tam? Hotel jest w porządku?

Wściekły Roman
@Ciekawy (a)

Hotel w miarę jest remont. Ale da się wytrzymać. Ale Zobaczysz Jak jest na produkcji to zwatpisz. Pojedziemy zobacz ocen. Zero nauki tylko cele. Podstawę ci tylko pokażą. I już myślą że będziesz za.......l. Nie są na stałe na umowie z Kongsberg. Teraz to minimum 6 miesięcy. Za 13 Brutto. Może jak ktoś nie będzie miał coś do gracza włożyć to tu przyjdzie. Pozdrawiam

krviufvid
@Wściekły Roman

Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Alwaro19

Witam na czym polega praca u nich? Pokażą na początku co trzeba robic??? Jadę właśnie w następnym tygodniu do nich ale po przeczytaniu nie ktorych opinii az mi sie odechciewa.Jezeli mi sie nie spodoba np.po 2-3dniach to mozna stamtąd sie zwolnic czy trzeba pracowac do konca podpisania umowy?

Przyjechały już nowe osoby się szkolić?

Ciekawy (a)

A te 50 dodatkowych osób już przyjechało się szkolić do Pruszkowa?

Waldemar

Rafał R. Liderze. Ty Patrolu. Matka chyba ci zabawki przybrzybijała do podłogi. A ojciec Gasil wuzek z tobą , Łopata. Twoi ludzie w Brzesciu słabo się nadają na stanowiska. A papiery Podbitke. Przez ciebie. Zastanów się co robisz. Mysi Bob ku.

GośćxD

Czy może się tutaj wypowiedzieć ktoś kto się szkoli w Pruszkowie do zakładu w Brześciu Kuj. Jaka jest atmosfera w zakładzie w Pruszkowie. Jak są traktowane osoby szkolące się przez innych pracowników?

Wściekły Roman
@GośćxD

Jak Śmieć. Nikt się tobą nie interesuje. Każdy lider ma cie w d.. ę. Ale jak zapie... asz za nich tam i dajesz sobą pomiatac wlazisz w (usunięte przez administratora) Ę. To możesz składać cv. Takich ludzi im potrzeba. Nic od nikogo się nie dowiesz. Chyba że 10 min przed pseudo zebraniem. Nie wspominam tam nawet 5 min pobytu. Do dziś Add.. O nie wypłaciło zaległej z listopada djet. Każdy tylko patrzy na ciebie z pod byka. Po paru miesiącach pobytu tam człowiek dopiero się dowiaduję o co im wszystkim chodzi. Twierdzą że zabieramy im pracę że K... G zapewniał że bada ja mieli po przeprowadzce. Co już pogłoski do hoża ich że są już odprawy przygotowane dla ludzi. I to cały ból. Ta dammm

A.mol
@Wściekły Roman

Jakie odprawy ? Jak pracy będzie tyle że jeszcze ludzi będzie brakowało ja sh wyjadą ????

Czy mając szkolenie na trenera liniowego na dziale jest możliwość podniesienia stawki?

Jacek placek

Zależy na jakim dziale masz już trenera

@Jacek placek

Nie rozumiem. Ile trzeba mieć działów? Kilka? Chodzi o ten na którym pracuję.

Jacek placek

Masz na ss czy sh. Bo jeśli na ss to musisz mniec jeszcze opanowany jakiś dział z sh i wtedy należy ci się wyższą kasa

Jak są traktowani ludzie, którzy się szkolą do zakładu w ok Brześcia Kuj.?

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive