Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

zaniepokojona

UWAGA UWAGA.Po KA w Pikutkowie grasuje osobnik który z ukrycia nagrywa pracownice.Po co mu te nagrania?

Łoleń
@zaniepokojona

Widać w celu późniejszego manipulowania członkami pod płaszczykiem , jak to mówiono w jednym ze skeczów kabaretowych

Doświadczony

Firma ma fatalna rentome, kadra kierownicza zmienia się co pół roku, najgorsze jest to, ze nic co mówią nie jest prawda, liczą sie tylko kariery i dla tego celu dyrekcja jest poświecić przeciętnego pracownika

Tak
@Doświadczony

Niestety, ale to prawda. Pracuję tu już ok 7 lat i dyrektorów głównych było za moich czasów już ok 5! Co inny dyrektor, to inne rozporządzenia. Do tego Ukraina zatrudniana na okres 3-6 m-cy, a potem jadą do swojego kraju a na ich miejsce nowi. Jak ma funkcjonować dział, na którym co trochę zmieniają się ludzie? A kierownicy żądają i oczekują normy i celów? Przecież w tym zakladzie trzeba dojść do wprawy w tym co się robi, A to wymaga czasu. Sens zatrudnienia takich okresowych osób ma się nijak do produkcji! Niestety nikt z kadr, jak widać tego nie rozumie. Doświadczeni pracownicy nie są w odpowiedni sposób wynagradzani. Agencja zatrudnia za wyższą stawkę niż ma 5 letni pracownik! Tylko po to aby ściągnąć i zwabic ludzi do pracy.

lol
@Tak

No to się wyjaśniło dlaczego co trochę szukają Kontrolera Finansowego - byle pokazać przed centralą jakieś tam pozory, choćby ten ze względu na zarobki miał i tak na wszystko wyebane. Popracuje taki pół roku i pójdzie dalej w świat, bo za wszy to sobie mogą zatrudniać Ukra na produkcję, ale specjalista przyjdzie tylko popatrzy, pomydli im oczy pracą, tak jak oni jemu zarobkami i perspektywami, wyciągnie tyle ile może i bez żalu papa. Pełno jest takich firm, Ale to wynik niereformowalnych (usunięte przez administratora) na najwyższych stołkach, którzy święcie wierzą, że wydymają każdego Freda.

Tenor

U Iwony C na pogrzeb w rodzinie nie dostaniesz urlopu ale do Zakopanego jak najbardziej tak????

maniutek

Witam. Jak to jest możliwe że w Kongsberg pracuje człowiek którego w pracy nie było dwa tygodnie i nikt z tym nic nie robi.Nik nic nawet nie wiedział że go nie ma w pracy i nadal pracuje czyżby znajomości dziwne.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Igla

Czy wybiera się ktos do Pruszkowa kwiecien maj ?

/kamil

Na czym polega praca wekendowa w soboty co sie robi?

abcd
@/kamil

Praca w weekendy.Sobota niedziela po 12 godz.Pięć dni w tygodniu wolne.Za prace w weekendy płacą jakoś inaczej,tak żeby kasa się zgadzała.Niektórym to może odpowiadać.

Ciekawy
@/kamil

W weekendy stawka godzinowa 20/h podobno

marrr
@Ciekawy

Hmm jak obliczyłem wychodzi 1600 netto do ręki na miesiąc za prace 2 dni w tyg po 12 h opłaca sie moim zdaniem jedyny minus ze weekend ale zawsze można pojśc na 18godzine w sobote i w piątek zabalować :-) , 5 dni w tyg wolne w sobote i w niedziele na 12h zawsze dodatowo w tyg mozna jakos pare stówek dorobić dla mnie opcja bomba :)

Ciekawy

Witam. Jak wygląda teraz sytuacja w Brześciu ktoś coś wie ? Są tutaj osoby dojeżdżające z Włocławka?

MontEverest

Niestety firma żegna się z pracownikami w nieelegancki sposób, do konca oszukuja jak potrzebuja zebys tyrał a potem połowa na bruk bo w brzesciu taniej

relista
@MontEverest

To znaczy co się dzieje? Komu firma podziękowała? Zbiorowa histeria i tyle.

tomek
@MontEverest

ja jeżdżę do pruszkowa przez agencje za całkiem niezłe pieniądze I jak ktos nie wie to niech nie pisze głupot

@tomek

ile netto za godzine?

Lol
@MontEverest

A dokładnie z kim się pożegnała? Jak na razie to poszukuje ludzie do pracy bo przyjeżdżają nowe maszyny. Człowieku co Ty za brednie wypisujesz!!!

Adel
@anonymous

Pruszków 16 zł tyle mają też ludzie z Ukrainy a Brzesc 14 zł tyle że ludzie miejscowi porażka to są stawki kongsberg, jeden zakład w sumie a dzielą ludzi, swoich rodaków traktują gorzej. Jak w Brzescia się nic nie zmieni to latem ludzi już wyszkolonych i dobrych którzy są teraz sądzę że nie będzie . Bo dobry pracownik wie na co go stać i spokojnie znajdzie pracę w innym zakładzie za większą stawkę

Czy ktoś dojeżdża z Włocławka do Brześcia i można z nim dojeżdżać ?

Dd
@Ania

Ja bede dojezdzal z wloclawka

@Dd

Mogłabym z tobą dojeżdżać ? Oczywiście zwracam za paliwo .

@Dd

jak można się z Tobą skontaktować ?

Dd
@Ania

Zostaw jaks namiar

@Dd

obser_wator@poczta.onet.pl napisz pod ten adres

Back

Czy moze ktos mi podpowiedziec na czym polega praca przy fluidach

magik

Witam, Potrzebuję informacji na temat stanowiska Mistrz Zmianowy/Brygadzista. Ktoś coś więcej może napisać?

jolka
@magik

obecnie wszystkie te stanowiska są obsadzone i nie planowane są zmiany na nich

@jolka

Ale w Brześciu potrzebują...

9grr9u
@magik

W tej firmie nie ma żadnego mistrza zmianowego ani brygadzisty.

@9grr9u

Ale będzie...

ddgh
@9grr9u

Raczej nie.

@ddgh

To dlaczego do mnie dzwonili w sprawie pracy na takim stanowisku?

34rd
@magik

To dzwonili i nie udzielili informacji?Są kierownicy i liderzy.

@34rd

To co mówią pracodawcy a to są się dzieje w rzeczywistości to często dwie różne rzeczy.

Jacek ,,,,,,

Ukraina w Pruszkowie zarobi więcej niż Polacy w Brześciu , znaleźli tani rejon , spore bezrobocie i pewnie benda stawki jak w większości Włocławka czyli okolice najniższej krajowej . Bo zamiast osobom które szkoliły się w Pruszkowie i są już w Brześciu dać odpowiednią stawkę by ich docenić i by one mogły zachęcić innych to dadzą w granicy 14zl i z czego mają się cieszyć . Z tego co wiem to większość osób które jeszcze się szkolą w Pruszkowie zamiaruje szukać innej pracy bo za 14 zł się nie opłaca dojeżdżać niektórym 30 km .

pozytyw
@Jacek ,,,,,,

Drogi Jacku, dla Twojej wiadomości pracownicy Brześcia, którzy szkolili się w Pruszkowie i wracają do Brześcia przechodzą na umowę z Kongsbergiem i zmieniają stawkę. Praca jest w porządku, można się sporo nauczyć. Trudno, aby w trakcie szkolenia nowi ludzie zarabiali tyle samo, co już doświadczeni pracownicy. Nie siej bzdur, jak Ci się nie podoba to poszukaj innej pracy w okolicy Brześcia. Powodzenia!!!

@pozytyw

tylko że podwyżka to nie cała złotówka ponad płace minimalną a w Pruszkowie niedoświadczeni Ukraińcy mają więcej

cfgbv
@ja

Zawsze możesz jechać do Pruszkowa jak ci nie pasuje

Antybanderowiec
@pozytyw

Te pozytyw naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym od jakiegoś czasu potomkowie banderowców są hołubieni w naszym kraju. Swego czasu studenci z Lublina protestowali przeciwko dyskryminacji względem potomków banderowców w dostępie do stypendiów socjalnych. We Wrocławiu podobne rzeczy się działy.

Weekendowa

Witam. A ktoś słyszał, że zmiana weekendowa jest do końca marca? Czy zdarzało się już Wam ( osobom pracującym), że agencja za mało wypłaciła? Dzięki.

Paulo

Witam chciałbym się was zapytać który dział jest lżejszy jeśli chodzi o pracę aircell czy akwarium ? Jak się na tych dzialach pracuje i jakie są stawki ?

jolka
@Paulo

zależy co się robi na nich, tu i tu może być zapierdziel

Ktoś:)

Jezdzi ktoś może teraz z Radziejowa do Pikutkowa?

Kolo
@Ktoś:)

Możesz powiedzieć coś wiecej na temat pracy, czy byłeś/aś na szkoleniu, ile to trwało,opinie. gdzie trzeba sie zglosić, czy potrzebują? też jestem z Radziejowa

@Kolo

Rekrutują cały czas przez agencję Adecco tel. 695 060 523, na olx jest oferta.

Rozczarowani

Ludziska słuchajcie nie polecam pracy w Brześciu , jesteśmy w Pruszkowie 4 miesiące i za dużo się nie dzieje , najniższa krajowa , na Brześć zjechało parę osób za też nie wielka stawkę , my w Pruszkowie nie jesteśmy szanowani mimo robienia norm i celów , słuchy idą ze będziemy tu do marca za najniższą i to przez agencję Adecco która jest nie wyplacalna bo diety za listopad im ciężko wypłacić , w Brześciu część osób nie ma co robić , sprzataly tam a dostaną umowy na kongsberg mimo mniejszego stażu , nie urazić osób które tam zasłużyły na umowę bo się starają praca a nie buzią . A my w Pruszkowie mimo wysiłku braku możliwości dostania urlopu bo jest dużo pracy mimo rozłąki która się ciągnie a było mówione ze miała być max 4 mies pracujemy za 13 zł . Zero premi , dodatków za pracę które pozostałe osoby otrzymoja . Jesteśmy gorzej traktowani niż Ukraina . Na początku było fajnie byliśmy jedną grupą , wychodzi na to że każdy miał mówione coś innego , robi się wyścig szczurów , trzeba uważać co do kogo się mówi , zabijają się o stołek , ploty jedno na drugiego , kłamstwa , zero szacunku i współpracy . Jak tak będzie dalej to w Brześciu się pozabijaja i zrobi się dziadoctwo , lepiej iść do pracy która już jest jakoś ułożona i ustatkowana bo tu start jest fatalny . Po powrocie z Pruszkowa trzeba będzie się rozejrzeć za inną praca bo kongsberg miesza ludźmi i sam doprowadzi do bałaganu w Brześciu .

Ciekawy (a)
@Rozczarowani

Teraz jest oferta z Adecco, że potrzebują 50 osób na przeszkolenie w Pruszkowie. Oferują 100zl brutto za każdy dzień pracy w Pruszkowie hm....Tylko czy faktycznie wypłaca te pieniądze.

Rozczarowani
@Ciekawy (a)

Trzeba ich pilnować bo diet w całości nie płacą , oszukują z agencji. Jest ogłoszenie ze po 2 mies. pracy w Pruszkowie będzie praca w Brześciu , a my tu już 4 miesiąc i nic nie wiadomo do końca kiedy Brześć . Ale jak mamy tam pracować przez kongsberg za marne grosze to lepiej już w Pruszkowie .

Nerw
@Ciekawy (a)

Od początku proponowali dodatek za kożdy dzień, hotel. Ludzie na co Wy narzekacie.

Witam, kto teraz jedzie na szkolenie w tą niedzielę tj. 11.02

jatz

Moje pytanie: czy ktoś jest w stanie dać konstruktywną opinię odnośnie stanowiska Inżynier Robotyk? Pozdrawiam

Jetz
@jatz

Tak, ja jestem w stanie dać konstruktywną opinie odnośnie stanowiska Inzynier Robotyk.

Ona

Czy z Włocławka do Brzescia ktos jezdzi?

@Ona

O nareszcie ktoś z Włocławka, też bym chciała wiedzieć czy ktoś z Włocławka jeździ :)

@Ona

O nareszcie ktoś z Włocławka , też chciałabym wiedzieć czy ktoś dojeżdża z Włocławka :)

@Ona

O nareszcie ktoś z Włocławka, też chciałabym wiedzieć czy ktoś z Włocławka dojeżdża

JoAnna
@Olix

Hej Ludziki kochane :-)Napiszcie jakieś info na temat pracy w Brzesciu? Jaka stawka?

@JoAnna

13,70 brutto za godzinę, najniższa, praca przez agencję.. ;)

@JoAnna

Na początek 13,90 brutto.

Mila
@Olix

A praca w nocy za jaka stawke ?

Raf

witam czy po przepracowaniu kilku miesięcy przez agencję można się spodziewać umowy po przez Kongsberg.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive