Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Zapracowany

Śpieszmy się kochać maszyny tak szybko odchodzą pozdro dla leni i(usunięte przez administratora)

Up

I co niedowiarki ja dostałam tysiaka.

m.b
@Up

(usunięte przez administratora) sobie sobie przetrzyj tym tysiakiem.

Jj
@m.b

Boli Co?

Tre

Maksymalna kwota jaka moze dostać pracownik z zfśs wynosi 500 zl

lopez
@Up

tak napewno bajerantka z ciebie..........................

Ktos

Z jednej strony Gercia a z drugiej Rachela Uciekajcie ludzie szanujcie sie zdrowka zycze Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic startujacych na lidera oraz samych liderow w goglach

Up

Z golfa ukradli wycieraczki,akumulator i koło zapasowe.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Up

Liderka JD bardzo lubi panią kierowniczke. Uważajcie co przy niej mówicie.

T

Na jednej ze zmian zostało okradzionych kilka, czy nawet kilkanaście szafek w szatni damskiej. Wyłamali drzwiczki i gwizdnęli dziewczynom portfele, czy inne cenne rzeczy. Nic mi nie wiadomo o tym, czy firma podejmie w związku z tym jakiekolwiek działania.

Up

Wiadomo kto to. Dla dobra śledztwa milczą . Są nagrania z ukrytej kamery.

maciek

Ludzie w tym zakładzie sa (usunięte przez administratora) przez spodnie za marne groszę.Szanujcie się roboty jest multum za normalne pieniądze tylko trzeba dobrze poszukac.Tylko nieudacznicy nie zaradni zyciowo robią w tym zakładzie.

@maciek

Nieudacznikiem jesteś ty!!! skoro tu nie pracujesz to nie nadajesz sie do jakiejkolwiek pracy jestes leniem i tyle Teraz zima wiec idź odśnieżać śnieg u ludzi może ci wiecej zapłacą niz tutaj Ja pracuje dlugo zarabiam sporo i jest ok ale jak sie komus robić nie chce to pisze właśnie takie komentarze jak ty Tyle w temacie

Najgorsza firma w jakiej pracowałem sami konfidenci i nygusy na których trzeba pracować.Stanowczo odradzam tam pracę.

Jimi Morrison

Firma spoko bardzo przyjazna jak dla mnie!!! Moje sugestie dla Kongsberg Automotive: Z mojej oceny,umowy o pracę powinny być trochę szybciej,a nie człowiek z miesiąca na miesiąc czeka,albo przedłuża,albo nie.Loteria Lubię atmosferę w Kongsberg Automotive za: Miła atmosfera

pracownik konsberga

dobrze napisane,Ja tylko czekam kiedy otworza zaklad tutaj drugi i uciekam ,bo w konsbergu nie zamierzam pracować,codzienny stres i atmosfera przytłacza i jeszcze ta G..,zostawię tę osobę bez komentarza bo każdy wie że wykończy połowe ludzi ,będą odchodzić jeden po drugim.

Chyba tylu opinii o Kongsbergu w Brześciu Kujawskim jeszcze nie było. Może wreszcie ktoś to przeczyta i podejmie słuszną decyzje. Ludziom zależy na tej pracy, ale nie na takim kierowaniu. A liderzy niech wezmą się za robotę a nie tylko udają, że pracują . Przeglądają tylko swoje konta 10go a w rzeczywistości to pracownicy wykonują za nich wszelką robotę. W dodatku dają z siebie wszystko a za parę dni mówią ,że jest zabrana premia. To po co się starać? Nie doceniają pracowników i tylko widzą siłę roboczą.

Jimi Morrison

Moje sugestie dla Kongsberg Automotive: Witam nie wiem dlaczego ludzie maja problem do Krzyśka?? Dobry człowiek,dobry lider. Pozdrawiam Lubię atmosferę w Kongsberg Automotive za: Każdy wyluzowany

czemu

Czemu narzekacie przecież za to ze przychodzicie macie 100% wiecej płacone? Praca czysta , lekka, warunki nie szkodliwe .

krzyś
@czemu

sobota12 godzin,nocki juz w niedziele ,i gdzie te 100 procent jak przewaznie odrabiasz za cos i nawet w wigilije przychodzisz i wyplata marna ,no faktycznie jest sie z czego cieszyc hehe

czemu
@krzyś

Wigilia była odrabiana 12 listopada przecież

Wściekły Roman
@czemu

Nie szkodliwe. To chyba u ciebie w domu .

Gerard

No tak, jest tu racja w tych waszych wpisach. Szkoda, że nikt nie zauważył kolesiostwa i układów na poszczególnych działach. Ci pochodzący z ...grona zaufanego potrafią cały dzień nic nie robić, tylko ukrywać się po kontach , lub prowadzić rozmowy wśród znajomych. No układ partnersko towarzyski górą. Ciekawi jedynie sposób wypełnienia karty pracy... Dlaczego liderzy wiedząc o tym , to tolerują.... bo jak nie brat, to kolega, tata, siostra, takie tam . Inni mogą sobie ręce urobić i tak cel nie jest osiągnięty, inni tylko chodzą. KIEROWNIKU, nie będzie dobrze, jesteś postrachem nygusów, ale i tak są układy krok przed Tobą. Wydajność nie wzrośnie, kpina dla tych, co pracują uczciwie , a pieniądze mają podobne. Zróbcie coś z tym problemem, bo naprawdę jest duży... po cholerę praca w niedziele....

Gerard

Gertruda, wierzę w Ciebie, zrób coś wreszcie....

Uwaga
@Gerard

No ktoś wreszcie mówi moim głosem????

Uwaga
@Gerard

Gertrudy odpowiedz: Bedziemy pracować od poniedziałku do niedzieli.

pracownik konsberga
@Uwaga

hahahaha już niedługo tak będzie.

RUDYGERTAWONDOPIEKŁA

Te nadęte bufony z miejsca, które wszyscy błędnie nazywają "górą" w ogóle nie dbają o pracowników i nie liczą się z ich zdaniem. Miało być tak pięknie w tym zakładzie "socjale, europejskie standardy" itp., a ludzie (usunięte przez administratora) po 6 miesiecy na agencji podpisujac umowy co miesiąc licząc na to, że ktoś łaskawie w końcu da im normalną umowe na którą już dawno sobie zasłużyli. Kolejna sprawa o której warto napisać. Jak Lider jest za dobry dla szeregowych to dostaje nagany od Rudygerty bo przecież mimo tego, że ludzie wykonują swoją prace starannie i tak jak należy wyrabiając normy itp. to powinno się po nich jeździć i wywierać ciągłą presję tworząc mega nieprzyjemną atmosfere w pracy. Jeżeli ktoś rozważa podjecie pracy w tym miejscu to stanowczo odradzam. Lepiej zarobic tą najniższą krajowa na jednej zmianie i w normalnej atmosferze niz całe 1800zl na reke na 3 zmiany i jedna sobotą i kierwoniczka z Treblinki.

Ktoś
@RUDYGERTAWONDOPIEKŁA

Jak ktoś dobrze poszuka znajdzie prace za ponad 2000 lekko na góra dwie zmiany i bez nadgodzin i jakiś szczególnych kwalifikacji czasy sie zmieniają powoli , we włocławku to dłuzej trwa ale w innych miastach to co innego :)

@RUDYGERTAWONDOPIEKŁA

Dobrze napisane ,kurcze tak miało byc dobrze ,tak za chawlali zakład a okazuje sie ze stworzono (usunięte przez administratora) za psie pieniadze,

@RUDYGERTAWONDOPIEKŁA

Atmosfera w tej pracy jest okropna,presja ,presja i do tego nerwy,to prawda ,ja pracuje pół roku i szukam pracy ,mam nadzieję że od stycznia już będę gdzie indziej ,przyjmując mnie do pracy tak ładnie z biura mówili,a okazało się wszystko wielką porażką .ludzie będą odchodzić ,bo to jest praca w tym zakładzie dla tych co nie mają dzieci i rodzin,6 nocek i 6 dniówek i to bez dnia wolnego to porażka.

Uwaga!

Nie no....teraz jeszcze wprowadzonych 6 nocek a po nich 6 dniówek w tym sobota dwunastka, wręcz pięknie i za nocke w niedziele płatne 100% . Oni są śmieszni a najbardziej Gertruda. Niech sama stoi tyle godzin i zasuwa. Gębom poezje każdy potrafi tworzyć.

Okej

Witam czy to prawda że mają zwalniać zamiast przyjmować nowych??

komarkomax
@Okej

Przyjęcia nowych pracowników do pracy odbywały się w poniedziałki i czwartki spotkanie na stołówce z kierownikiem plus obchód po hali z trenerkami . Jeśli byłbyś na tyle spostrzegawczy to dawno już takiego zjawiska nie było , pracuje na agencji i z tego co wiem agencja dawala umowy na miesiąc a od nie dawna na dwa tygodnie.

@komarkomax

Bo ludzi już niema do pracy ,wyczerpali limit ,nikt nie chce pracować jak murzyn i w atmosferze okropnej.

NN

A na wiązkach liderka potrzebuje dwóch zastępców?ludzi do pracy brak a nieformalna zastępczyni liderki przysypia z nudów i krąży nic nie robiąc .lider swoje robi,zastępczyni nr 1 tez a G.... zajęta nic nierobieniem .gora chyba nie widzi

Gerda.

A babe jage podajcie do inpekcji pracy o mobing. W poprzedniej pracy już to przerabiała.

Gerda.

Celowe posunięcia,żeby ludzie zaczeli strajkować. Kogoś chcą odpalić i to nie chodzi o szeregowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive