P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR

Bydgoszcz

Opinie o P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR

SRIK 2009-10-18 18:49:35
PRACOWALO TAM DOSYC DLUGO.KIEROWNIK NIE NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.ZASTEPCA POWINIEN BYC KIEROWNIKIEM!!WIE O CO CHODZI CZASAMI TRZEBA WZIAC SIE ZA [usunięte przez moderatora] PRACOWNIKOM!!JA NIE NARZEKAM NA ZASTEPCE I REGIONALNEGO.WIEM ZE TO KIEROWNIK MNIE ZWOLNIL BO SIE WYSTRASZYL .DYREKTOR SPOKO ALE ON TYLKO PODPISUJE.FAKT ZE NIE SZANUJA LUDZI.E TAM SZKODA PISAC.BLE.OGOLNIE TRZEBA MIEC HCECI DO PRACY ZEBY TAM DLUZEJ POPRACOWAC!TRZEBA TYLKO CHCIEC!
SRIK 2009-10-18 20:39:02
ALE NAWET JAK SIE CHCE PRACOWAC SOLIDNIE TO POTEM I TAK CIE ZWOLNIA BO ZNAJDA JAKIS POWOD.BEZ SENSU
jaja 2015-12-17 20:46:10
Jest beznadziejnie. Nie polecam.
i tak ma byc 2016-04-24 14:16:07
jeśli możesz to proszę odpowiedz na moje pytanie dlaczego uważasz tak jak napisałeś, wiadomo, czasem można sobie ponarzekać, ale kiedy chodzi o pracodawcę trzeba być obiektywnym i doceniać co się ma ;)
Zostaw swoją opinię o P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR