Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

VLADIMIR RACHMANINOFF

Zależy od projektu oraz pory roku W lato najczęściej po 10/9.5 W zimę z wiadomych przyczyn robi się krócej po 8/9.

nina

Witam Znajomy wyjechał z tej firmy do Niemiec i jest obecne w KOGEL LEIZEN warunki ma nie ciekawe brak sztucy ,pościeli itp do tego warunki jak (PRL)-u ,czy firma wypuszczają swoich pracowników kontroluje hotele ,pensjonaty tam gdzie pracownicy mieszkają ,bo myślę ze chyba raczej nie a bardzo zle ,kazdy pracownik ma prawo mieć chodz trochę wygody i prywatności wracając z pracy aby sie wykąpać, uprać i wypocząć w ciepłym pokoju.Droga firmo dbaj o pracowników ,bo masz z nich czysty zysk prawdasz .

@nina

Szanowna Pani (nick sugeruje, że komentarz, do którego się odnosimy, napisała kobieta) - pragniemy zauważyć, że opisuje Pani sprawy, których nie Pani doświadczyła. Pragniemy poinformować, że mieszkania, o których Pani pisze, były sprawdzane 01.04.2021 i rzeczy, których brakowało, zostały dostarczone do zakwaterowań - przywieźli je inni pracownicy (na kilku samochodach znajdowało się min. całe wyposażenie dwóch kuchni, nowa pościel – więcej sztuk niż obecnie pracowników, kuchenki ect.). Wiele elementów wyposażenia, jakie dostarczyliśmy do zakwaterowania w trakcie rozpoczynania projektu, do którego Pani odnosi się w swojej wypowiedzi, zniknęła…. Uczulamy naszych pracowników mieszkających w danym zakwaterowaniu o zgłaszanie wszelkich problemów na bieżąco, zastanawia nas fakt, dlaczego osoba mieszkająca w danym zakwaterowaniu nie zgłosiła do nas problemu bezpośrednio lub do kierownika, który jest na miejscu? Skoro już doszło do komunikacji za pośrednictwem niniejszego portalu i za pośrednictwem osoby podpisującej się jako NINA prosimy więc o przekazanie mieszkańcom zakwaterowania, aby zgłosiła nam wszelkie braki bezpośrednio o ile problem nie został jeszcze rozwiązany. Być może rozwiązanie jakiegokolwiek problemu polega jedynie na tym, aby coś przenieść z jednego mieszkania do innego.... Prosimy w formułowaniu swoich opinii wziąć pod uwagę również fakt, że samochody, którymi było transportowane wyposażenie zakwaterowań, dojeżdżały w rożnym czasie. Być może ktoś przyjechał wcześniej niż dojechała część wyposażenia dla jego mieszkania.

Frog

Firma porażka byłem tam i co zostałem pobity przez kierownika. Wszyscy mieli w (usunięte przez administratora) to. W (usunięte przez administratora) z taką firmą

Spejson
@Frog

Napisz który kierownik i na jakim projekcie.

@Frog

Kto to Cię pobił? Bo coś wierzyć mi się nie chce????

KACAP ZA BUTELKI.
@Dirk

Widocznie zasłużył. Za darmo to w tej firmie nic nie ma xD

Czy pracownicy Ecotec Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Vladimir Rachmaninoff

Tak. Imprezy integracyjne odbywają się w każdą sobotę po pracy.

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

Anitka

@Januszek R czyli jako do pracy to najbardziej polecasz dział biurowy ?

Januszek R

Co do Firmy wielki znak zapytania, co do osób w biurze jest ok, Pani z biura z którą nie raz się kontaktowałem jest bardzo miła i jedyna rzetelna osoba z którą można było się dogadać, reszta nie chcem tu po imieniu wymieniać ale masakra, jeżeli cos się zmieni to jeszcze tam wrócę pozdrawiam wszystkich roboli nie pozdrawiam lizo (usunięte przez administratora) szwabom

Monter

Firma porażka na całego jest jakaś babka (usunięte przez administratora)dzwoni mówi że firma poszukuje pracowników chce wszystkie dane mówi że rekrutuje obiecuje ze firma w ciągu 2 dni roboczych się ktoś skontaktuje moja miesiąc i zero kontaktu podaje jakieś numery które nie działają (usunięte przez administratora) - kadrowa.Dzien dobry, kierownik biura (usunięte przez administratora). Pozdrawiam serdecznie Ecotec Polska też zero kontaktu. Radzę uważać

@Monter

Szanowny Panie - niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować, o kogo może chodzić. Zapewniamy, że kontaktujemy się z każdym, kto pozytywnie przejdzie pierwszy etap rekrutacji. Pragniemy jednocześnie poinformować, że podane przez Pana numery w Pana wiadomości (usunięte przez administratora ze względu na RODO) były błędne. Prosimy o kontakt z Pana strony: +48 22 490 82 36. Po podaniu przez Pana imienia i nazwiska, będziemy w stanie zweryfikować historię prób kontaktu z Panem.

Lukasz

Pracowalem w tej firmie moge napisac tyle ludzie naprawde w porzadku zero slowa moze stawka troche marnawa na zleceniu ale atmosfera w pracy ok i naprawde mieszkanie mielismy super

Praca w tej firmie to jakaś kpina stawki marne kierownictwo straszy pracowników zwolnieniem 3 razy dziennie za te pieniadze można mieć lepsza robotę

Dziękujemy za opinie. Opinia na temat oferowanego wynagrodzenia nie pokrywa się w naszej ocenie ze stanem faktycznym. Według naszej wiedzy popartej doświadczeniem w rekrutacji, a także liczbą współpracowników, którzy są z nami już bardzo długo, oferowane stawki są korzystne, jeśli nie bardzo korzystne, w stosunku do wymagań jakie stawiamy kandydatom. Porównując nas z innymi pracodawcami proszę zwrócić uwagę, że zawsze organizujemy i w pełni pokrywamy koszty transportu oraz zakwaterowania, a także zapewniamy i współfinansujemy część odzieży roboczej. Ponadto, w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów pracownicy przebywający poza granicami Polski mogą zawsze liczyć na wsparcie naszych kolegów z biura czy też kierowników na miejscu i pomoc w ich rozwiązaniu, według naszej wiedzy inni pracodawcy nie są w tych kwestiach tak pomocni. Nie praktykujemy "straszenia pracowników zwolnieniem 3 razy dziennie", jeśli decyzję o zwolnieniu już podejmujemy to mamy ku niej poważna podstawę i taką decyzje jedynie przedstawiamy pracownikowi. Prosimy o dokładniejsze opisanie sytuacji, abyśmy mogli się odnieść do tego konkretnego przypadku.

Ksiondz

"Kto pracował w Ecotec'u już nigdy nie będzie śmiał się w cyrku." To powiedzenie ponownie staje się prawdziwe, aby zapobiec narastającym konfliktom na linii pracownicy-pracodawca proponuje zacząć rozmawiać. Na początek należy poznać oczekiwania obydwu stron. Zapytać pracowników co usprawnili by w firmie co im się podoba co nie. To co najbardziej kuleje to przepływ bieżących istotnych informacji do tego celu można utworzyć plik w chmurze (tylko o odczytu). Uniknęło by to serii telefonów z tymi samymi zapytaniami.

@Ksiondz

Szanowny Panie, dziękujemy za opinie i informujemy, że pracujemy już od dłuższego czasu nad wprowadzeniem systemu (aplikacji internetowej) mającego za zadanie usprawnić przepływ informacji między pracodawcą a pracownikiem. Stworzenie tego systemu ze względu na jego zaawansowanie wymaga jednak znacznej ilości czasu.

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinię i szczegółowy opis. Zajmiemy się niezwłocznie zbadaniem tej sprawy. W przyszłości sugerujemy, jako lepsze rozwiązanie, zgłaszanie takich uwag i komentarzy dotyczących wewnętrznych relacji pomiędzy pracownikami bezpośrednio do naszego biura drogą mailową lub telefonicznie. Zapewniamy, że każde takie zgłoszenie jest przez nas traktowane poważnie, a tożsamość zgłaszającego nie jest ujawniana osobom, których to zgłoszenie dotyczy, znają ją tylko pracownicy biura zarządzający personelem.

Nowy Pracownik.

Pragnę sprostować że pisząc ta opinie o pracy byłem nowi zatrudnionym pracownikiem. Pisząc "dostają epilepsii" nie chodziło mi o dosłowne znaczenie tego słowa. Nikomu nic się nie stało ani nikt takiej dolegliwości nie miał tu w pracy. Miało byc to w cudzyslowiu ujete. Niektorzy mogli źle zinterpretować za co przepraszam.

Szanowny Panie, rozumiemy w pełni niedogodności związane z koniecznością noszenia maseczki. Każdy z nas przeżywa podobne emocje chociażby w trakcie robienia zakupów lub przebywania wśród większej ilości osób. Jeśli chodzi o wytyczne dotyczące pracy na budowach w Wielkiej Brytanii, maseczka stała się stałym elementem Personal Protective Equipment (PPE) i trzeba ją nosić w trakcie pracy w teamie (zespole), o czym wszyscy są informowani przez generalnego wykonawcę projektu. Nakaz noszenia maseczek podczas pracy w teamie nie jest wymysłem firmy Ecotec i nie ma na celu utrudnianie komukolwiek życia. Działań mających na celu ochronę zdrowia osób pracujących na budowach prosimy nie interpretować jako szantaż. Niedostosowanie się do wytycznych BHP będzie skutkowało zakazem pracy na danej budowie, a logiczną konsekwencją tego zakazu będzie zjazd do Polski. Co więcej, nie stosowanie się do w/w wytycznych nawet przez jedną osobę może doprowadzić do czasowego zamknięcia budowy i zatrzymania prac reszty osób pracujących na danej budowie (nie tylko pracowników naszej firmy). Prosimy o wyrozumiałość i współpracę, również w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronowirusa. Noszenie maseczek jest elementem tych działań stosowanym praktycznie na całym świecie.

SUBSKRYBENT BEBZIBIUSZ III
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

A to już język Polski Be? Już nie można napisać praca w zespołach czy grupach tylko Teamy? Łot A INTERNASZYNAL KOMOANY END LENGŁIDŻ

@SUBSKRYBENT BEBZIBIUSZ III

Dziękujemy za wskazówkę. Dodaliśmy również polskie tłumaczenie, aby odpowiedź była zrozumiała dla każdego. Często zdarza nam się używać zwrotów anglojęzycznych z dwóch powodów: pracujemy w międzynarodowym środowisku i na co dzień porozumiewamy się z osobami obcojęzycznymi, przez co jest dla nas wygodniej używać tych samych słów do określania np. grup pracowników (Team 1, Team 2, Team 3, itd.), drugim powodem jest fakt, że niektóre z angielskich słów są krótsze do wypowiedzenia i napisania niż ich polskie odpowiedniki.

Czy w firmie Ecotec Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Monter, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Aidzpanw4litery

Nie ma premii. Nie ma nic. Masz (usunięte przez administratora) za gołą stawkę aż pot będzie ci ciekł po plecach. Bo inaczej się nie spodobasz i karnie zjedziesz autokarem Ale nie martw się jak jesteś pijakiem nierobem lizusem do kierowników to jeszcze ci kierownik godziny wpisze za flaszkę jak to miało miejsce.

@Aidzpanw4litery

Dziękujemy za opinie. Z treści komentarza wnioskujemy, iż jest Pan nowym pracownikiem naszej firmy. Nie przewidujemy przyznawania premii pracownikom, którzy dopiero rozpoczęli z nami współprace. Obecnie stosowane są premie uznaniowe, czyli takie przyznawane indywidualnie np. za wyjątkowo dobre efekty pracy lub za staż pracy. Rozważamy jednak w niedalekiej przyszłości wprowadzenie stałego systemu premiowania pracowników. Osoby o których Pan wspomina czyli nadużywające alkoholu lub pracujące wyraźnie mniej efektywnie od reszty zdecydowanie nie są premiowane, mogą natomiast zostać usunięte z projektu lub w skrajnych przypadkach współpraca może zostać z nimi na stałe zakończona. Jeśli posiada Pan informacje o opisanym incydencie prosimy o kontakt z naszym biurem i przekazanie szczegółów, wtedy będziemy mogli zbadać tę sprawę.

Jacek

Obecnie premią jako monter jest możliwość dalszej współpracy z firmą. Aczkolwiek zdarzają się przypadki nierobów (symulatorów) którzy po wyrzuceniu trafiają po kilku tygodniach przerwy na inny projekt. Zwyczajnie brakuje ludzi do pracy. Co do uczciwych i rzetelnych pracowników powstaje pewien niesmak, po roku dość dobrej pracy ich stawka jest taka sama lub bardzo zbliżona do osób świeżo przyjętych. Myślę, że system premiowania jest bardzo potrzebny i zwiększył by motywacje niektórych leserów, a także zatrzymałby na dłużej tych wykazujących się wzorową pracą.

MateuszK.

Dzien dobry. Czy macie wolne wakaty na stonowisku monter? Jestem zainteresowany.

@MateuszK.

Panie Mateuszu, W celu uzyskania aktualnych informacji o procesach rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny na numer 22 465 17 70 bądź mailowy na adres rekrutacja@ecotec-polska.pl

Patryk Dąbrowski

Czytając opinie nie zachęca to do podjęcia zatrudnienia. Lecz najlepiej się przekonać osobiście. Tym bardziej że mój znajomy tam pracuje i mówi że tragedii nie ma. Ludzie wiadomo różni jak wszędzie tym bardziej że są z dala od rodziny i po dłuższym czasie kazdy ma siebie dość. Jak jest z pracą? Jest regularnie w miarę czy duże przestoje?

Chętny...

Witam czy jest możliwość rozwoju w tej firmie ? Czas stawka umowa ?

@Chętny...

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, a za tym idzie wzrost wynagrodzenia. Ponadto jeśli dostrzegamy w osobie potencjał do bycia liderem zespołu czy kierownikiem to jesteśmy otwarci na jej rozwój i zmianę stanowiska. Ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi wynagrodzenia i warunków zatrudnienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 465 17 70 lub mailowego na rekrutacja@ecotec-polska.pl.

Donatello
@Chętny...

Jak dobrze włazisz w tyłek szefostwu niemieckiemu i donosisz o wszystkim co sie dzieje na kwaterach poza czasem pracy a także poganiasz pracowników bo myślisz że trochę grosza więcej dostawki czynicie lepszym to tak masz szansę się rozwinąć. Tylko potem nie płacz na budowie że Niemcy na Ciebie krzyczą.

@Donatello

Szanowny Panie, dziękujemy opinię. Za porządek, kulturę jak i możliwe szkody w zapewnionych miejscach zakwaterowań bezpośrednią odpowiedzialność (także finansową) ponosi firma Ecotec. Zachowanie pracowników poza godzinami pracy, ale na terenie zakwaterowań ma także wpływ na wizerunek firmy. Dlatego też wyznaczone osoby są zobowiązane do wykonywania swoich obowiązków i utrzymania odpowiedniego przepływu informacji także poza godzinami pracy. Odpowiednie osoby są też odpowiedzialne za przestrzeganie harmonogramu projektu co związane jest często z tempem pracy. Nie jesteśmy tutaj wyjątkiem – każda firma posiada taką lub inną strukturę. Grupa pracowników ma swojego leadera, kilku leaderów ma swojego kierownika, a kierownik ma kolejnego kierownika – każdy od każdego oczekuje konkretnych rezultatów. Jeśli zauważamy, że dana osoba ma predyspozycje do motywowania współpracowników i uzyskiwania dobrych rezultatów to przekazujemy jej dodatkowe, bardziej odpowiedzialne zadania, za które otrzymuje odpowiednio wyższe wynagrodzenie. Nie chodzi tutaj o „czucie się lepszym” – chodzi po prostu o wykonywanie swojej pracy, a każdy z nas chce za nią otrzymać adekwatne wynagrodzenie. Bardzo prosimy o nie traktowanie takich osób krytycznie i nie chowanie do nich osobistych uraz.

Czy w Ecotec Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Operator

Nie wydaje mi się!

@Operator

Zawsze przed podjęciem działań sprawdzamy czy zgłaszane problemy faktycznie występują. Czasami zdarza się, że zgłoszenia problemów motywowane są osobistymi uprzedzeniami pomiędzy pracownikami i nie są obiektywne. W innych sytuacjach natomiast okazuje się, że za pozornie poważnym problemem stoi drobne niedopatrzenie, które urosło do rangi problemu w wyniku błędów w komunikacji i braku rzetelnych informacji. Jeśli jednak potwierdzimy, że problem faktycznie występuje staramy się znaleźć jego rozwiązanie i wdrożyć zmiany w celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości. Zdecydowanie zachęcamy do zgłąszania uwag i problemów przez pracowników, bez tego nie będziemy w stanie dostrzec ich wszystkich i właściwie zareagować.

Grzesiek

@Operator a to szefowie nie reagują na wasze uwagi?

NoWaterOnSite!

Jak ktoś chce do grypsujacych to do dirka na projekt

@NoWaterOnSite!

Niechce skarżyć ale panuje przekleństwo smartfonów, nieda się normalnie pracować. Dzwonią, pisza na czatach w czasie pracy.

Gad
@Dirk

Jak się nie podoba możesz się zwolnić.

@Gad

Osoby o których mowa zostały wydalone z projektu. Na czarnej liście są jeszcze dwa osobniki symulujace prace.

dudus

slabe zarobki (usunięte przez administratora)to smiechu warte. niemiec kierownik zachowuje sie jakby zyl w (usunięte przez administratora). na dodatek pelno (usunięte przez administratora). sa tez wartosciowi ludzie ale w zdecydowanej mniejszosci. biuro klamie. jedynie praca w porzadku.

@dudus

Panie Dudus dziekujemy za opinie. Wysokość wynagrodzenia to oczywiście kwestia indywidualna. Jeśli nie ma Pan problemu ze znalezieniem pracy z wyższym wynagrodzeniem to należałoby się zastanowić czy decyzja o podjęciu pracy w naszej firmie była słuszna. Stawka godzinowa oraz przewidywana liczba godzin pracy jest przedstawiana każdemu przed podpisaniem umowy. Branża budowlana, w której działamy to pełen przekrój ludzi i osobowości, nie sposób dobrać wszystkich pracowników tak by każda osoba odpowiadała nam pod względem wychowania, wartości i cech osobowości. Nie ma innego wyjścia niż byc tolerancyjnym i pójść na pewne kompromisy. Jeśli poznał Pan wśród pracowników "wartościowych ludzi" to najlepszym rozwiązaniem byłoby trzymanie sie razem z nimi, a w miare możliwości unikanie osób, które z jakiegoś powodu Panu nie odpowiadają. Prosimy o podanie szczegółów, w jaki sposób został Pan wprowadzony w błąd przez pracowników biura. Wtedy będziemy mogli odnieść się do sprawy i postaramy sie wyjaśnić powstałe wątpliwości.

robson

Witam.Jestem zainteresowany podjęciem pracy.Mógłby ktoś napisać jakie sa stawki netto,jaka jest umowa,czy jest urlop,czy są płatne nadgodziny,jak jest z zakwaterowaniem itp.Pzdr Robert

@robson

Dziekujemy za zainteresowanie podjęciem współpracy. Na wszelkie pytanie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 465 17 70

POLAK BIEDAK CEBULAK
@robson

Umowa zlecenie żadnych urlopów tum bardziej płatnych. Żadnych dodatków w Niemczech robisz za gołą stawkę. (usunięte przez administratora)

@POLAK BIEDAK CEBULAK

Z uwagi na możliwy brak ciągłości pracy (projektów) umowa zlecenia to forma zatrudnienia jaką oferujemy. Taka forma nie przewiduje ustawowego urlopu czyli dni płatnych wolnych od pracy. Każdy pracownik może jednak uzgodnić z nami okres w jakim nie jest dostępny i będzie to "urlop bezpłatny". Dodatki do wynagrodzenia (tzw. diety) mają za zadanie zrekompensować zwiększone wydatki spożywcze poza granicami Polski. Ze względu na zbliżone ceny produktów na terenie Niemiec i Polski, nie oferujemy diet dla pracowników przebywających na projektach w Niemczech. Dla innych krajów diety te są określane indywidualnie.

POLAK BIEDAK CEBULAK
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

To dlaczego w ogłoszeniach o pracę widnieje "praca bez przestojow" ?

@POLAK BIEDAK CEBULAK

Od zawsze dokładamy z naszej strony wszelkich starań, żeby ciągłość pracy została zachowana i w 90% przypadków udaje się to zrealizować. Nieliczne przestoje spowodowane są opóźnieniami po stronie inwestora lub generalnego wykonawcy, a na funkcjonowanie tych podmiotów nie mamy wpływu. Staramy się przewidywać sytuacje i tak planować projekty, aby przestoje nie występowały. Nie jest jednak możliwe całkowite ich uniknięcie, bo wpływ na nie mogą mieć niezależne od nas czynniki.

Happy New Onion
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Wy to macie na wszytko wytłumaczenie gdzie nie macie WGL racji.

Robson
@POLAK BIEDAK CEBULAK

Dzięki za odpowiedź. Troche licho, a stawka jaka jest? Wyjdzie ze 140-150€ netto za 10 godzin pracy, czy to tajemnica ???? Bo za mniej to się nie opłaca zabardzo jechać, a z tego co widzę to firma wydaje się być ok

Happy New onion
@Robson

(usunięte przez administratora)Tu w biurze mydła oczy bo szukają ludzi na sztukę. Jak ktoś wspominał powyżej że ludzie raz są raz nie ma.

@Robson

Nie podajemy informacji o wynagrodzeniu na forum. Na wszelkie pytanie odpowiadamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 465 17 70

@Happy New onion

Co Pan rozumie przez sformułowanie "mydlimy oczy"? Czy zostały Panu przedstawione warunki współpracy, które nie zostały potem dotrzymane z naszej strony? Jeśli tak, to proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem, zweryfikujemy tą sprawę. To naturalne, że w każdej firmie występuje rotacja pracowników. Współpracujemy z wieloma wieluletnimi pracownikami, ale stale podejmujemy współprace z nowymi osobami, które zostają na dłużej lub też uznają, że nie jest to praca odpowiednia dla nich i rezygnują. Tak jak wspomnieliśmy, przed podpisaniem umowy przedstawiamy każdemu warunki współpracy i opisujemy na czym polegać będzie praca.

Happy New Onion
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Gość zadał konkretne pytanie na które odpowiedź jest jednoznaczna. Co więcej takim sposobem sami odpowiedzieliscie na jego pytanie.

Dziewczyny jaki styl panuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

W naszym biurze nie narzucamy pracownikom żadnego określonego stylu ubioru. Powinien być to strój odpowiedni do zajmowanego stanowiska.

Karolcia

Styl sztywny korporacyjny(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.