Opinie o Toptextil Sp. z o.o. w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Toptextil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toptextil Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toptextil Sp. z o.o. w Wadowice

Ostatnio jak szukali Magazynierów/Operatorów to odpuściłem rekrutację no i trochę żałuję, ale nie mogłem sobie pozwolić na to 3600 na okresie próbnym. Niby pisali o premiach i że wynagrodzenie się zwiększa. Komus z was moze udalo się skróić ten okres i dostal podwyzkę wczesniej?

Nowy. Nowy wpis

Możesz rozwinąć temat? Za co zwolnili Cię z pracy? Chciałem złożyć tam aplikacje na magazyniera z obsługą wózka widłowego, nie wiem czy warto i czy realna jest stawka 4 800 zł na rękę po okresie próbnym. Możesz coś podpowiedzieć?

Ostatnio widziałem że szukali regionalnego przedstawiciela handlowego. Jak jest teraz z taka pracą? Zwykle aktywną sprzedaż prowadzi się na całą Polskę czy obszar jest ograniczony? Jakimi samochodami służbowymi jeżdżą PH?

Szymon

Dawno już nie widziałem ogłoszeń z pracą w Toptextil. Mam nadzieję, że nic nie stanęło na przeszkodzie dynamicznego rozwoju i jest (lub niedługo będzie) tu co robić? Potrzebuję tylko wiedzieć, czy oferowane pieniądze będą lepsze, od tego co obecnie zarabiam, jako magazynier? Nie będzie tu problemu, by dostać 5000 zł na rękę?

Magazynier
@Szymon

Nie dostaniesz tyle na rękę. Może po kilku latach dojdziesz do tego wraz z dodatkami.

Aplikowałeś do Toptextil Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wadowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Toptextil Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Produkcja

Witaj, Nadgodziny z reguły są do dogadania. Obie opcje są możliwe.

Jak szefostwo w Toptextil Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Toptextil

Pan Dariusz zgłosił się na stanowisko przedstawiciela, jednak w tamtym czasie nie prowadziliśmy takiej rekrutacji. Za zgodą Pana Dariusza przekazaliśmy kontakt do niego do zaprzyjaźnionej firmy, która miała otwartą rekrutację na to stanowisko. Na tym zakończył się nasz kontakt. Pan Dariusz nigdy nie odbył żadnej rozmowy kwalifikacyjnej/spotkania w firmie Toptextil, a tym bardziej nie poznał Szefostwa.

Tomasz

A coś więcej, co masz dokładnie na myśli? Bardziej chodzi o to że nie uwzględniają np. propozycji zmian od pracowników czy nie oferują żadnych dodatków, etc.?

Natalia
@Toptextil

To w takim razie nie rozumiem skąd taka opinia ze strony Pana Dariusza jeśli został potraktowany w taki sposób jak to opisujecie :/

czy ktoś może coś opowiedzieć o pracy przy maszynach do szycia lub magazynie?czy warto? jak atmosfera? kierownictwo itp

Saske

Z tego co wiem, to co drugą sobotę jest się w pracy

Kremki

By dowiedzieć się co nieco o pracy wystarczy poobserwować budynek, w którym firma ma swój magazyn ewentualnie zapytać przez bramkę.

?

Droga nim tim ... A konkretnie Pani Magdo. Po pierwsze dział handlowy nie złożył wypowiedzenia tylko zotsał zwolniony. Po drugie co może Pani wiedzieć o firmie skoro po 6 godzinach strzeliła Pani focha i uciekła z pracy. Po trzecie jeżeli ma Pani czelność pomawiać kogoś i pisać nie prawdę to też proszę mieć odwagę się podpisać. Pozdrawiam.

nim

praca tragedia, nie polecam nikomu!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Toptextil Sp. z o.o. - Wadowice

• Jak się pracuje w Toptextil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toptextil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Toptextil Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Toptextil Sp. z o.o.