Opinie o Process-Electronic Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Process-Electronic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Process-Electronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Process-Electronic Sp. z o.o. w Sosnowiec

Chętny do pracy Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie. Na jakie zarobki można liczyć? Czy są jakieś premie? Czy są nadgodziny? Bardzo proszę o rzeczowe odpowiedzi, z góry dziękuję

Kamil. Nowy wpis

Z tego co widzę to atmosfera między pracownikami nie jest zbyt ciekawa

Tonik Nowy wpis

Jakieś informacje o pracy, atmosferze i zarobkach byłyby dobrze widziane na forum.

Szara myszka Nowy wpis
@Tonik

Może byłoby fajnie w tej firmie ale przede wszystkim należy wyrzucić na zbity pysk paru donosicieli, dwulicowców, sprzedawczyków, fałszywców i tych którzy wiecznie na kolanach przed kierownictwem. Zostanie wtedy parę!!!! osób z którymi można budować pozytywne relacje. Co do zarobków? Jeśli dobrze donosisz na kolegów to się nadajesz i możesz dostać większą premię. Wysyłaj niezwłocznie CV. Zarobki nie powalają ale i praca nie wymagająca. Na rozmowie kwalifikacyjnej musisz koniecznie zaznaczyć że będziesz spolegliwy, poddany, nie będziesz się sprzeciwiał , nie będziesz miał własnego zdania i co najważniejsze, że będziesz uważnie słuchał co mówią koledzy i składał raporty. Jeśli taki jesteś jw. to znaczy że nadajesz się i masz duże szanse aby tam pracować.

Cześć wszystkim. Pojawiło się ogłoszenie do waszego zakładu na stanowisko montera. Mógłby ktoś z was zdradzić jaka jest stawka i czy można dorobić nadgodzinami?

Honorata
@Zainteresowany

Ja nie umiem Ci niestety odpowiedzieć, bo też dopiero jestem zainteresowana szczegółami pracy w Process-Electronic. Zamierzasz wysłać CV do firmy? Na jaką stawkę liczysz?

@Honorata

Mam doświadczenia z zakładami na inwestycyjnej i tam zarobki między 3 a 4 tys netto z nadgodzinami były normalne. Jestem ciekawy czy w tej firmie też pozwalają zarobić

@Zainteresowany

Przyjmują tylko kobiety, ogłoszenie w internecie Monter/ka pokazuje tylko żeby nie było widać dyskryminacji, byłem tam pare razy też osobiście i Pani z recepcji dopiero za dziesiątym razem mi powiedziała że tylko kobiety biorą pod uwagę przy tym stanowisku pracy, co do stawki to nie wiem jak i umowy. Szkoda że taka dyskryminacja

Dzięki za odpowiedź

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Process-Electronic Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wojtek

Nie szukają może elektryków z doświadczeniem do firmy?

Witam! Jak wygląda praca w tej firmie, ile jest zł za godzinie ?

Iwona

Na stronie firmy https://group-upc.com/, nie znalazłam żadnych ofert pracy. Wiecie gdzie można szukać ogłoszeń? a może firma ma jakieś wewnętrzne procesy?

Helmut

Mam nadzieję, że dobra praca spowodowała ten spokój na forum?

nick

W tej firmie pracują mężczyźni na montażu czy tylko kobiety ?. Drugie pytanie... czy często w tej firmie są rotacje pracownikami produkcji czyli montażu ? Ostatnie pytanie, ile można zarobić na początek pracy w tej firmie ?

Tonik

Może nie jest idealnie ale czy takie firmy w ogóle są? Trzeba poprawiać to co szwankuje i tyle!

gogo

W Canadzie ludzie wiedza co to ciezka praca, bo od switu do zmierzchu wszyscy bez wytchnienia ciezko pracuja i nie maja czasu na przesiadywanie na forach. 1.Picie kawy w pracy. Ciekawe kto w obecnych czasach ma na to czas? 2.Imprezy integracyjne. Na pewno nie sa po to, zeby pic wodke, tylko zeby rozmawiac jak przyczynic sie do rozwoju firmy. 3.Diety, hotele, sniadania. Dawniej ludzie brali kanapki w podroz i spali w samochodach. 4.Auta sluzbowe. W innych firmach ludzie jezdza autobusami i pociagami. Skoro jest tak zle ciekawe skad te prywatne BMW i Mercedesy na parkingach? Lepiej uczcie sie od Canady i wezcie sie w koncu do pracy.

Klepacz
@gogo

Drodzy potencjalni kandydaci, chyba po tym komentarzu każdy inny jest już zbędny prawda? Achhhhh Canada, kraina mlekiem i miodem płynąca... Ej go go, a to wszystko o czym piszesz to było przed czy po wynalezieniu koła?

On
@gogo

GOGO ale ty GŁUPI JESTEŚ

Janusz z Galapagos

Stagnacja, Zero rozwoju ze względu na oszczędności. Powrót do starych technologi, oczywiscie ze względu na oszczędności :):):). Czy płacą? Oczywiście że płacą ale po "staremu" a na dodatek łaskę robią że zatrudniają. Szefowie ponoć z Kanady i olewaja Sosnowiec a firma to dobra lokata. Czytajac wcześniejsze komentarze to atmosfera też przednia. Więc czytajcie i wyciagajcie wnioski. Chcecie pracować i rozwijać się na przyszłość? czy chcecie się "bawić? Czekam na Wnioski. Napiszecie coś?

jurek

tak czytam wasze opinie i ..........cała praca to donoszenie, podjazdy itd...a gdzie praca? może coś o samej pracy ktoś coś napisze..........

ja pier.....e ale chała

Jak jesteś ambitny inż to nie tu kto coś umie i ma olej we łbie to odchodzi bo tu nie podskoczy, tylko przydupasy mają ok reszta musi na nich zapieprzać bo się idą łamać do kibla. Już dawno za 2.5 tyś ciężko utrzymać rodzinę, no chyba że ociekasz wazeliną i jeździsz na obiadki to zostaniesz dyrektorem hehe. Pozdro dla załogi i Asi

Ostrożna

Chciałam aplikować do tej firmy a pracuję tuż tuż. Słyszałam, że tam za donoszenie do zarządu na kolegów i współpracowników dostaje się premię lub stanowisko. Prawda jest to? Odpisze ktoś?

andrzej z gliwi

a ja kocham swoją pracę

Iwona

@Eldorado a jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak pracuje się w Process-Electronic na Twoim stanowisku.

hj

a na jakiej podstawie mówisz, że firma daje stabilne zatrudnienie @andy? Ostatni raz poszukiwali do Sosnowca Inżyniera programisty C++ / Java, ale to było dwa miesiące temu. Teraz nikog nie szukają.

Dziennikarz

Ciekawe gdzie "zniknęła" większa część komentarzy, czyżby prawda kogoś zabolała i nagle pojawiła się cenzura? A gdzie wolność wypowiedzi, przecież wszyscy mają prawo poznać prawdę i obiektywnie ocenić sytuację.

Eldorado
@Dziennikarz

rotacja jest duza, to i co chwile pojawiaja sie ogloszenia, bo jest wolny wakat na "fizycznego" (usunięte przez administratora)

obserwator

Gremialnie malkontenci piszą tu że wszyscy uciekają z firmy. Tymczasem nikt na własną rękę nie odszedł by pracować np. w Bitronie tylko został na własne życzenie zwolniony. Druga myśl która nasuwa mi się po przeczytaniu powyższych komentarzy a również opinii na temat Bitronu jest taka iż w Bitronie zarabiają kiepsko i nie narzekają a w PE/NTX choć mają o niebo lepiej jeżdżą na maxa swojemu pracodawcy po rajtach. Skoro chowacie się korzystając z teoretycznej anonimowości sieci nie potrafiąc powiedzieć swojemu pracodawcy w twarz co wam leży na wątrobie, proponuje by wasz prezes postawił wam taką szafę z magnetofonem. Wtedy unikniecie niewygodne j rozmowy a nagracie wszystkie wasze żale, ba nawet możecie zaśpiewać piosenkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Process-Electronic Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Process-Electronic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Process-Electronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Process-Electronic Sp. z o.o.?

Process-Electronic Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jedności 48
    41-218 Sosnowiec
  • NIP: 9491910873 KRS: 0000222494

Process-Electronic Sp. z o.o.