Opinie o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo

Klijent

Bardzo polecam sklep mięsny przy ul.28 czerwca w poznaniu towar smaczny świeży obsługa na wysokim poziomie zawsze panie doradzą co kupić, jest miło lubię tu wracać pozdrawiam miłą panią blądynkę

Dana
@Klijent

Blondynka nawet miła...ale ja nie mam dobrego zdania-ponieważ byłam świadkiem jak sprzedawczyni odmówiła sprzedania starszej Pani pół żeberka...jak stanęłam w obronie dlaczego nie chce sprzedać?powiedziała że ma nakaz odgórnie!!

No hej, a jaka macie ocenę z pracy na Grunwaldzie? Widziałam wzmiankę o tym, że dobra praca jest doceniana, miałyście na myślni premie? nie było o niej mowy w ofercie, która teraz wisi. Zarobki zresztą tez nie zostały wskazane. Jakich się spodziewać?

@@Były pracownik

Piszesz o łaskawym zgodzeniu się na nadgodziny, o jakie okoliczności chodzi, bo chyba nie bardzo rozumiem? Jeśli nie ma pracy do wykonania to trudno chyba cokolwiek dodatkowego wydzielić? Poza tym kierownik traci na tym, że da komuś nadgodziny lub nie?

Witam. Jestem pracownikiem od 5 lat w firmie Koczorowski, Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ,miła atmosfera ,a szefostwo bardzo tolerancyjne i rozumie każde problemy. Zawsze można się dogadać potrzeba urlop jest,potrzeba wolne jest,kierowniczki bardzo wyrozumiałe jeśli jest potrzeba to same stają za ladę i pracują taka praca też nie jest im obca.Trzeba zrozumieć obie strony Szef to szef i zawsze należy się mu szacunek, a takie szefostwo które jest w naszej firmie to już rzadko można spotkać .

Czy będą jeszcze szukać na te produkcje? Mam zajawke do oferty, ale w szczegóły wejść już nie mogę niestety. Ktoś już się pytał o jakieś narzędzia pracy... Ale w pierwszej kolejności możecie najpierw napisać jakie wynagrodzenie wychodzi?

Klijent Nowy wpis

Witam chciałam bardzo pogratulować państwu takiego personelu na Warszawskiej dziewczyny polecają towar jedna pani młoda nawet zna skład produktów gdzie rzadko spotykane to jest w rzeznikach widac uniej lata pracy. Towar zawsze świeży.Pozdrawiam oby tak dalej.

Klijent

Dana Nowy wpis
@Klijent

Nie proponuję pracy na stałe, obiecują złote gwiazdy a w rzeczywistości robią z pracownika parobka za "(usunięte przez administratora)" brak kompetencji i arogancja kierownictwa a szefostwo nie reaguje na żadne skargi i prośby pracowników...

Brak reakcji? A jakie przykładowe skargi padają tak wprost, bo jestem ciekaw? Złote gwiazdy do czego się odnoszą, kasy? Jakie teraz są stawki i czy od stycznia może być z nimi w teorii jakoś lepiej? Być może sam będę zmieniał zakład pracy, dlatego pytam, tu bym miał jednak dalej, więc chcę sprawdzić czy finansowo i tak będzie lepiej

@byly

Z daleka od Koczorowskiego ... "Kierowniczki" aroganckie, niekompetentne, Szefostwo nie reaguje na nic , nie słucha tych którzy mają kontakt z klientem... Wyroby pozostawiają wiele do życzenia Dokładnie jak ktoś napisał wyżej: obiecują złote góry a w rzeczywistości robisz za "(usunięte przez administratora)" Nie polecam, wręcz odradzam

Aneta

Jeżeli na sklepie jest fajny obrót i dobre utargi, to nie można narzekać, kasa jest ok. Z pustego to i Salomon nie naleje. Jaka praca taka płaca.

@Aneta

Ano nie naleje. Czyli pracownicy maja jasno przedstawione co i jak względem systemu wynagradzania? wiedza jaki musi konkretnie wyjść obrót by moc otrzymać wyliczona kwotę? ciekawi mnie przelicznik i to czy jest mobilizujący?

Pensja najnizsza, nadgodziny płatne poniżej kwoty ustawowej o ile łaskawie kierowniczka pozwoli na nadgodziny... Złote gwiazdy odnoszą się do wolnych dni (których nie ma) i możliwości rozwoju ( którego też nie ma) Jeśli zmieniasz pracę to sugeruję szukać w innej firmie . Ja osobiście odradzam

@@Były pracownik

Czy po rozmowie w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Odkąd jest nowe szefostwo, nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Żadnych opóźnień w wypłatach, wszystko na czas, z każdym problemem można otrzymać wsparcie a nawet pomoc. Nawet szefowe jeżdża obslugiwac, jak jest taka potrzeba, bo ktos sie rozchorował. Jak się mocno starasz i pracujesz, to i szefostwo zadowolone, każdy kto narzeka, niech sam założy firmę i zarządza w niej. Kto pamięta czasy pana P. to wie, że co było, a jest teraz to niebo a ziemia. Wszystko uporządkowane, pilnowane i bez stresu można przychodzić do pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski odbywa się w siedzibie firmy?

Kierownik

Rozmowy odbywają się w sklepach najbliższych miejscu zamieszkania przyszłego pracownika. Zapraszamy do współpracy

Beta

Święta racja kierowniczki są pomocne wyrozumiałe,a szefostwo bardzo tolerancyjne zawsze można na nich liczyć pracuje w tej firmie ponad 7 lat i takiego szefowca który pomoże doradzi rzadko można spotkać

Pracuję w firmie jakieś 4lata. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wszystko odbywa się tak jak należy. Bardzo dobry kontakt i komunikacja z kierownictwem i szefostwem. Przyjazna i miła atmosfera, aż miło pracuje się w tak zgranym zespole. Jeśli ktoś lubi pracę w tej branży i kontakt z klientem to serdecznie polecam;)

Z całego serca polecam pracę w firmie Edmund Koczorowski praca przyjemna z fajną załogą bardzo pomocne koordynatorki w każdej sprawie mogę liczyć na wsparcie,szefostwo bardzo mili ludzie z wysoką kulturą, wynagrodzenie zawsze na czas.pracuje już 2 rok jestem bardzo zadowolona .Sylwia CH.

Od paru dni widnieje oferta na produkcje kiełbas, sądziłem, że opinia na jej temat się znajdzie. Jest tu może ktoś kto pracuje w Połajewie? Ciekawią mnie warunki z miejsca pracy, jakie narzędzia są do niej udostępniane?

Klient

Byłem w tym tygodniu w sklepie na Górnej Wildzie byłem bardzo zadowolony jest cisza ekspedientki spokojnie bez chaosu obsługiwały było mi bardzo miło i zacznę przychodzić teraz do sklepu

Malwa

Zauważyłam, że dzień po tym jak została tu dodana ostatnia opinia, udostępniono ofertę dla sprzedawcy. Ma to ze sobą jakiś większy związek? Akurat po Grunwaldzie czegoś szukam, ciekawi mnie jak tam na rejonie wygląda sytuacja? Ile osób na zmianie i jaka atmosfera?

Czy w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski są szkolenia zewnętrzne?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Koczorowski Edmund Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

AaLe

Pracuję tam od pół roku i jestem zadowolona, każdy zgłaszany problem szybko jest rozwiązany, Szefostwo OK. Kasa na czas. Urlop czy wolne kiedy poproszę dostaję. Bardzo dużo zależy też od osób na sklepie czy się dogadują czy dobrze się współpracuje, moja współpracowniczka jest OK.

Bea mankowska
@AaLe

Zgadzam się w 100%,szef jest naprawdę super, wszystko zawsze na czas ,jeżeli wykonujesz swoją pracę z sercem szef zawsze doceni , polecam

Klient

Nigdy nie.kupie.zadnego wyrobu w poznaniu sklep leclerc.EDMUND KOCZOROWSKI kupilem pasztet smierdzacy nie.do jedzenia.metka.sam tluszcz nikogo nie bylo z.kupujacych nie pilecam szkoda.kasy napewno zatrudnia.ukraincow.w.pasztecie same.chrzastki.z.kosci wycisniete przrz prase.zapach okropny.nie.kupujcie

beza
@Klient

Ja kupuje w tym sklepie i jestem zadowolona z towaru i przedewszystkim z obslugi

Norbert

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

Sklep na Grochowsliej w Poznaniu to masakra ekspedientki ma sklepie gołą sobie nogi

@Ania

I co sklep był i nie ma dlaczego nie odpowiednie panie go prowadziły szkoda sklepu ale pan nie

Bartaj
@Ania

Co ty za bzdury gadasz kobieto kupowałem w tym sklepie i nigdy nie było takiej sytułacji.Jedna wielka bzdura

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ktoś

Tak. Umowa jest odrazu.

Roman
@Ktoś

Mógłbyś napisać jakiego rodzaju jest to kontrakt. Ważne jest, czy na początku proponowana jest umowa zlecenie, czy już bardziej stabilna na czas określony? Doprecyzuj to proszę.

pomocna
@Roman

zawsze jest umowa o pracę

Ile jest zmian w Koczorowski Edmund Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski?

Jest jedna Zmiana 10 godzin albo 11 poniedziałek wolny

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski - Połajewo

• Jak się pracuje w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042