Opinie o Fuks w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fuks. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fuks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuks w Bydgoszcz

Zofia Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Wykorzystanie człowieka na maxa. Chodzę i obserwuje panie miłe a za plecami ehh same pierdoły jeśli jest ktoś lepszy i się stara a panie uważają się za Bogów to ma przerąbane jeśli nie wchodzi się w przysłowiową (usunięte przez administratora) Dziewczyna młoda miła obrotna dostawała głupie docinki były stwarzane tzw "chore sytuacje" a zasady jakby to był conajmniej markowy sklep.Kierowniczka nic sobą niereprezentuje wygląd również daje do życzenia.No cóż nie dzwie się ze wciąż pracują tam te same osoby hmm że jeszcze pracują...

koleżanka

osobiście nie polecam pracy w fuksie,pracowałam więc wiem co i jak. płaca najniższa, z czego jak chcesz coś sobie kupić to nie ma żadnej zniżki, a wręcz cena wyższa od sklepowej. trzeba mieć mocne nerwy i w (usunięte przez administratora) co do Ciebie mówią bo inaczej nie wytrzyma się tam psychicznie. kierowniczka pożal się boże, jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba-zero profesjonalizmu, podlizujesz się jej - jest ok, jeżeli nie - wylatujesz. większość z pracujących tam pań to zawistne osoby, które tylko czekają żeby Ci kłodę pod nogi podłożyć. kilka słów prawdy o fuksie.

Natalia Nowy wpis
@koleżanka

To prawda co piszesz......stare wyjadaczki i zlodziejki

Necromantia Nowy wpis
@koleżanka

To prawda, potwierdzam

Necromantia Nowy wpis

Nie polecam pracować w tym miejscu. Atmosfera w pracy to dramat, jeden drugiego obgaduje. Kwestia z umową też jest dziwna, od razu sie jej nie dostaje, a może i w ogóle. Najgorsze miejsce z jakim miałam styczność.

Julia

Czy w Fuks panuje dobra atmosfera? Jakie są wasze doświadczenia z tym pracodawcą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fuks? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zawiedziona

Witam, dobrej opini o sklepach Fuks to nie mam z powodu osobistych doświadczeń. Właściciele nie szanują swoich pracowników, stważają nie przyjemne atmosfery pomiędzy pracownikami innych sklepów Fuks. Lubią jak pracownicy donoszą na siebie i taka pracownica jest ulubieńcem szefostwa. Dla właścicieli liczy sie tylko pieniądz a nie ludzie. Fuks jest gorszy od (usunięte przez administratora) a kamer brakuje jeszcze tylko w toaletach żeby właściciele mogli kontrolować ile razy pracownica idzie do WC. Za najniższą krajową pracujesz ponad cały etat a w dni wymiany towaru musisz być w pracy ponad 13 godzin. Jakość towaru coraz gorsza a ceny jak w butiku. Omijajcie pracę w sklepach Fuks z daleka.

Zofia

Właściciele firmy Fuks nie szanują swoich pracowników. Ludzie dla nich w ogóle się nie liczą, tylko pieniądze dla nich są najważniejsze. Ludzie pracują ponad etat za najniższą krajową. Osoby zatrudniane dodatkowo do pracy za marne grosze, ciągle coś i tak właścicielom coś się nie podoba. Omijać z daleka te sklepy.

Omijać z daleka

Pracowałam tam wiele lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Sama musiałam pod koniec brać już leki na uspokojenie przed każdym przyjściem. Pseudokierowniczka ( nie wiem kto jest teraz, wtedy był siwy babsztyl z obleśną niebieską krechą pod gałami - M. PS to nie lata 90, lustra potworze nie masz, nie widzisz, że straszysz tą obleśną japą? ). Jak wchodziło się jej w tyłek było ok ( a tego wręcz żądała pod szantażem wielkiego focha, żeby nie powiedzieć nienawiści z jej strony, milczenia i nakazu nie odzywania się do Ciebie innych współpracowniczek, gorzej niż w przedszkolu ). No ale czego oczekiwać od prostaka po zawodówie, który myśli i zachowuje się jakby prezesem NBP został. Sorry, ale jesteś tylko zwykłą...szmaciarą! Zawistną do tego.

Aleksander

Co obecnie dzieje się w firmie Fuks, warto myśleć nad złożeniem tu CV? Od dawna nie pojawiają się tu wpisy, mam nadzieję że niedługo się to zmieni!

karo

Jeżeli sytuacja finansowa nie zmusza cię żeby tam pracować to tam nie pracuj!!! Współpracownice są okropne i traktują nowych jak śmieci. Wyzywaja od tępakow,idiotek, obrazują na każdym kroku .Nikt nic nie tłumaczy,ale denerwują się ze w pierwszy dzień nie wiesz co masz robić. Jak juz muszą tłumaczyć to mam rodzą pod nosem" generalnie "stale pracownice zachowują się jakby zrobiły doktorat z wieszakowania,metkowania czy wyceniania tych szmat. Uważają że to co one robią jest tak trudne,że nikt inny tego nie jest w stanie się nauczyć

patrycja

A co tam u nich tak ogólnie słychać wie ktoś? Wiem, że zmieniali ostatnio siedzibę w sumie są teraz bliżej mojego miejsca zamieszkania. Zastanawiam się czy jakby się zatrudniła to czy mam pierwszeństwo i w ogóle możliwość kupienia od razu tam ubrań, dajcie znać

Margaret

Radze to miejsce omijać z daleka chyba że jesteś odporna na stres i wszelkie pomówienia. Praca wiecznie pod presją.

Żal

Te fora są tylko po to żeby wszyscy nieudacznicy mogli wylewać swoje żale i oskarżać ludzi za swoje dwie lewe ręce do roboty. Są ludzie i ludzie. Ci drudzy żerują tylko na tym co by zrobić żeby zarobić i sie nie narobić. Ta firma istnieje kupę lat i zapewniam ze wszystko jest ok a za płace obwiniajcie nasz kochany rząd a nie wszystkich pracodawców i kierowników którzy Was zwolnili. Bez powodu się pracy nie traci. Fuksiki trzymajcie się jesteście super

Linek

Fuks zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą odzieży z Wysp Brytyjskich. W zasadzie pomysł bardzo ciekawy, a z drugiej strony pokazuje jak biednym musimy być narodem, by ciągle bazować na ubraniach używanych. Powiedzcie chociaż w jakim stanie te ciuchy są i czy pracownicy mają jakieś zniżki na nie, bądź czy zarabiają w fuksie poważne pieniądze.

Mariolka
@Linek

Niestety pracownicy nie mają żadnej zniżki na ciuchy,a raczej płacą 100%ceny i nie ma nawet minimalnej zniżki 20%jak w sklepie. Wstyd przyznać ze tyle płacą za towar z drugiej ręki. Ceny czasami wyższe niż w sklepie.

smieszka

Praca w Fuksie to koszmar! pracownice zazdrosne na każdym kroku( snują tylko jakieś chore sytuacje), pieniążki powiem szczerze na początku były dobre a z czasem coraz wiecej ma się obowiązków a kasa coraz mniejsza, proszę uważać (usunięte przez administratora)

rozowa

wszytsko zapiete na ostatni guzik bo nam zalezy zeby wszytsko grało. (usunięte przez administratora)Brak szacunku ze strony-kierowniczki jesli się podlizujesz to masz profity jesli tego nie robisz tracisz prace nawet jeśli twoje obowiązki są wykonane perfekt. Polecam osobą które lubią byc narazone na stres i ciężką atmosferę w pracy.

niedelikatna

Jak chcesz wiedzieć to zatrudniają na 1/2 etatu,a pracują na cały, a co chcesz sie zatrudnić? tam zawsze potrzebują mongołów .

niedelikatna

Tam nigdy nie pracowała tak delikatna osoba, chyba pomyliłaś firmy.Gdybyś była taka jak piszesz to nie wytrzymałabyś tam ani jednego dnia.Pozdrawiam

sru

Fuks brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!

Pultaśna Rebeka

robota jak każda inna, pensja może d*py nie urywa ale gdzie dziś się zarabia kokosy? Trzeba było się uczyć, moje drogie "niezadowolone" PANIE !!

PRAWDA

* 7 dni miało byc korzystajac z okazji jeszcze raz powtorze- omijajacie to miejsce szerokim lukiem, w tym miejscu sie nie pracuje, tylko popada w nerwice!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fuks - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fuks?

Zobacz opinie na temat firmy Fuks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fuks