Opinie o Schneider Electric w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Schneider Electric. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schneider Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric w Świebodzice

Ktoś Nowy wpis

Związki zawodowe wybrane przez zarząd zgodziły się na ponad 400 nadgodzin w roku więc nie myślcie, że będziecie pracować do 14.00 i mieć wolne weekendy. Ogólnie zarząd tej firmy nie zna się na zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zamiast zająć się naprawą kapiącego dachu ważniejsze jest czy nosisz okulary i rękawiczki.

Zainteresowany Nowy wpis

Proszę o informacje, jakie są zarobki i jak wyglada praca oraz umowy na stanowisku Elektromonter? czy praca jest warta uwagi?

zainteresowany Nowy wpis

Witam. Można prosić o maila gdzie można złożyć CV. Pozdrawiam

Nowy wpis

Aktualność
5 prostych kroków, jak efektywnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej! Poznaj tajniki z branży prosto od naszej ekspertki, Patrycji, która pracuje jako Talent Acquisition Specialist.

Artykuł czeka na Ciebie tutaj: http://spr.ly/6049yTDnD

#rozmowaoprace #jobinterview #SEGreatPeople #LifeIsOn
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH

Aktualność
#SchneiderElectric uważamy, że to pracownicy i stażyści są głosem firmy.

Dlatego stworzyliśmy osobnego bloga „Życie w Schneider Electric”! Poznacie tu autentyczne historie naszych #SEGreatPeople.

Autorką pierwszego bloga jest Justyna, która po rocznym stażu w dziale Usług HR przeszła na pełen etat i tak oto podsumowuje swoje doświadczenie: „Stażyści nie są tutaj od przynoszenia kawy i kserowania... oni są przyszłością!”.

Zachęcamy do przeczytania jej bloga, z którego dowiecie się, jak wygląda typowy dzień stażysty w dziale HR: http://spr.ly/6042yGv54

Niebawem kolejne historie. Stay tuned!

#Meaningful #Inclusive #Empowered

Aktualność
27! Z tylu różnych krajów pochodzą nasi #SEGreatPeople, pracujący w Polsce!

Podczas dzisiejszego Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej, ustanowionego przez ONZ, szczególnie serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za unikalną wartość, którą każda i każdy z nich wnosi w nasze działania.

Dowiedz się, jak w Schneider Electric dbamy o zróżnicowany zespół, w którym każdy może czuć się ważny:

#SEGreatPeople

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric - Świebodzice

• Jak się pracuje w Schneider Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric?

Schneider Electric