Opinie o Atos Origin - Bydgoszcz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos Origin - Bydgoszcz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Atos Origin - Bydgoszcz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Origin - Bydgoszcz w Warszawa

takasytuacja Nowy wpis

Ile placa za rosyjski na stanowisku junior it support specialist? Ile wychodzi to razem netto?

Jak się pracuje z ludźmi z Atos Origin - Bydgoszcz?

były pracownik Nowy wpis

z ludzmi naprawdę super. Z managerami... jak trafisz.

Ewa Nowy wpis
@były pracownik

co to znaczy że 'z managerami jak trafisz'? To jacy oni są w tej firmie? Jak się trafi na złego to co wtedy?

Zgrywus

Cześć wszystkim. Niestety część z opini tu przedstawionych to jest prawda.

Agata Nowy wpis
@Zgrywus

No ale którą część oceniasz jako prawdziwą, bo w sumie to nie wiadomo?

Miszqua

Bardzo pozytywnie oceniam pracę w moim zespole, Managerka jest świetna :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Atos Origin - Bydgoszcz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie a jest tyle różnych ofert pracy więc po co szkalować i obrażać?

Bekon
@Andrzej

Właśnie wydaje mi się zę wiekszosc tych opinii to przykład tego że „mi nie wyszlo” u mnie w Bydgo nie ma ani jednej opisanej tutaj sytuacji.

Wiktoria
@Bekon

To bardzo dobrze, że akurat Ty nie masz problemów, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Czytałam, że firma Atos organizuje program „Atos Academy”! Jest to oferta dla studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów z juniorskim doświadczeniem zawodowym. Możesz powiedzieć mi coś więcej na temat tego programu? Byłabym wdzięczna.

Bekon
@Wiktoria

Czesc, Niestety nic o tym nie wiem, dołączam do Atosu jako osoba z doświadczeniem także nie bylo mi potrzebne info na ten temat, Mysle że mozesz napisac maila do kogos z HR i sie dopytać Panie tam pracujące są Turbo Mile i odpowiedzą napewno lepiej niz ja na twoje pytanie :)

Nmmmmm
@Bekon

bo wszystkie tego typu opisy szczegółowe zostały usunięte z GoWork npod wpływem presji bdg

Czy w Atos Origin - Bydgoszcz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TobiTakToRobi

Nie nie ma,wszystkie zgłoszenia o dyskryminacji i mobbingu są zamiatane pod dywan.

SzydzacyInżynier

Grożenie ochroną, zmuszenie do wybrania należnego urlopu, nagminne łamanie prawa pracy. Ah zapomniałbym o kwiatkach takich jak ogłaszanie najlepszych wyników finansowych od x lat a później w tym samym tygodniu napisanie, że ucinamy premie do 70% bo potrzebujemy na rozwój - poważne ? sami oceńcie. Na dodatek tylko polska rumunia i indie miały obcięte premie dla reszty świata starczyło... Najgorsza praca w jakiej pracowałem, stanowiska managerskie obsadzone ludźmi z kompleksami którzy totalnie się do tego nie nadają, pełno panienek które awansy mają załatwione przez wyro a na dodatek wszędzie fałsz i zakłamanie manager powie wam prawdę jak się pomyli. Aha możecie być nieomylni regulamin jest tak fantastycznie napisany, że na każdego znajdzie się hak. Programy monitorujące wszystko co tylko wpiszecie komputer, instalowane bez waszej wiedzy tudzież zgody. Nie dajcię się złapać na polecanie kolegów do pracy w firmie, zawsze starają się znaleźć jakiś kruczek na was żeby wam nie wypłacić ani złotówki. Delegacja = tragedia zwrot kosztów może kiedyś nigdy na czas jeśli w ogóle. Stawka za oncalla żenująca niecałe 200 złotych na tydzień... kpina kpina kpina. Nawet studenci stamtąd "spierdalają" po tygdoniu pracy bo widzą, że tu nic nie jest takie jak opowiadają... Patologia, patologia, patologia - głównie tyczy się to managerów niższego ale również i wyższego stopnia... Chcesz zmarnować czas ? Idź pracować do ATOS !

Prawda
@SzydzacyInżynier

Kolego. Witaj w gronie tych którzy wiedzą jakim bublem jest ta śmieszna firma. Popieram, pseudo szefostwo to zakompleksione osoby które nie wiedzą jak zarządzać zespołami. Inspekcję pracy tam wysłać!

Sterianin
@SzydzacyInżynier

Nalepsza i najbardziej trafna opinia o tej firmie. Szkoda tylko ze przemilczano role w tej patologii Hiszpana i Losia

Fgh
@SzydzacyInżynier

Bardzo dobrze to ująłeś. Dodałbym jeszcze zamykanie pomiędzy drzwiami poprzez zablokowanie karty,tak żebyś nie mógł porozmawiać z managerami wyzsze szczeblu(Tu już wchodzi kodeks karny) Blokowanie portalu gdzie należy składać dokumenty do umowy lojalnościowej. Jak ci się kończy termin i chcesz podpisać taką umowę a twojemu managerowi nie spasowałem(czyt. w przeciwieństwie do reszty grupy ciężko pracujesz i nie bierzesz pracy zdalnej przez 5dni w tygod(wolno wg regulaminu Atos tylko 1).jak reszta bo wiadomo w biurze nie da się ustawić statusu na komunikatorze 'zajety nie przeszkadzać' i pójść sobie na zakupy do biedronki tak ) to tego zrobić nie mogą bo by była dyskryminacja to za każdym razem zobaczysz monit o przerwie technicznej .która dla Ciebie może trwać tygodniami. Nie nie szanowni państwo to nie jest opowiastka ze snu tylko takie sytuacje naprawdę zdażały a może i dalej zdażają na WSDS bydg.

gosia
@SzydzacyInżynier

może ktoś napisać ile zrabia menager? tak orientacyjnie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atos Origin - Bydgoszcz?

Rudy

Czy ktoś z twojej rodziny brat siostra lub kuzyn jest managerem - tak żeby wiedzieli czy można "bezpiecznie" Cię odrzucic

Rafał

Jakie zarobki na stanowisku "business specialist"? Z góry dziękuję za wiadomość, Rafał N.

Dawid

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować a z całą pewnością nikt nie będzie narzekać!!

Kaśka
@Dawid

Niestety nie wystarczy dobrze pracować. Jak ktoś z dłużej zatrudnionych pracowników szuka pracy dla kogoś znajomego a akurat w tym czasie nie ma wakatu to już po Tobie. Obsmaruje przed Kierownikiem i wiadomo jak ma dobre układy z Kierownikiem to nie będzie brane pod uwagę, że miałeś dobre wyniki i wywiązywałeś się ze wszystkich zadań, których dostawałeś coraz więcej.

haha
@Dawid

Szczególnie jak się prowadza z managerem, a rodzinka wystawia opinie na google ;)

Watson
@Kaśka

Potwierdzam na moim własnym przykładzie i to nawet nie pomoże umowa lojalnościowa podpisana na 5 lat.Po prostu wylatujesz bez podania Ci powodu a na twoje miejsce jest przyjmowane jakieś beztalencie bo ktoś ważny dostał za niego bonus finansowy za tzw.rekomendacje. Na szczęście są sądy pracy i wtedy krótka piłka.

Jh
@Dawid

Typowy tekst wlazidu.......pa który dostał się po znajomościach

Czy w Atos Origin - Bydgoszcz panuje luźna atmosfera?

Hfd

Aż za luzna

Naprawdę brak słów. Oferta pracy na początku opiewała na 9000 brutto, po 4 dniach, po rozmowie kwalifikacyjnej która jak mówiła pani manager przebiegła świetnie i są bardzo zadowoleni, "nastąpiła malutka zmiana" i z 9 zrobiło sie 6 z przodu. Nic nie byłoby w tym złego ,gdyby nie to że pani zapewniała że firma jest stabilna i projekt też więc nie mam sie oco martwić "bo te czasy takie trudne". Naprawdę, żenada, szkoda mi tej godziny poświęconej na rozmowę z panią manager, mogłem posiedzieć i oglądać filmy na (usunięte przez administratora) - wniosło by to coś więcej do mojego zycia niż zażenowanie i farsę Ludzie, nie dajcie sie oszukać!

zaniepokojonyCOV

Ktoś może się orientuje, czy akademie się odbywają? czy są zawieszone? bo nie ma żadnych informacji, a zgłosiłem się jakiś miesiąc temu

Halo
@zaniepokojonyCOV

Jeżeli nikt się nie odzywa to znaczy ze Cię nie przyjęli niestety. Ja dostałem się na sieciowa i została przełożona wstępne na koniec kwietnia.

zaniepokojonyCOV
@Halo

Dzięki za odpowiedź, a jeszcze jak mógłbyś napisać jak jak wglądała rozmowa, o co pytali? Czy byłą rozmowa po angielsku, jaki zakres angielskiego?

Tomasz

Dla chcących pracować praca tu jest zupełnie normalna, firma dobra więc wymagająca i dlatego nie każdy jest zadowolony!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Atos Origin - Bydgoszcz? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Aaron

Wygląda tak jak ustawa to przewiduje. W dzień do pracy, po pracy dyżur telefoniczny i na mszę na pasterkę (chyba że zadzwonią z dyżuru, wtedy nie wolno do kościółka).

Generalnie atmosfera wewnątrz teamów jest średnia, szkolenia są, ale tylko dla osób, które żyją "dobrze" :D z menedżerem, podwyżki są dla tych samych. Pracy dużo, zarobki marne, cóż dodać

Mat

@L&D i co te szkolenia z platformy firmowej są ogólnodostępne dla każdego pracownika i darmowe?

Simba
@Mat

Oczywiście! Podobno nawet sporo osób porobiło na potęgę różnych szkoleń, a jak już się czegoś poduczyli, to od razu odeszli do innych firm. :)

Czy w firmie Atos Origin - Bydgoszcz są regularne szkolenia pracownicze?

L&D

Oczywiście! Atos stawia na rozwój pracowników, dlatego każdy pracownik ma pełen dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej Skillsoft z całą masą wartościowych szkoleń.

Jacek

Jakie są możliwości zatrudnienia. Na jakich stanowiskach?

Olo

Mozna zdobyc mnostwo exp ale za cene zdrowia psychicznego. Management to zenada. Polecam tak do 2-3 lat max. Korpo jak kazde inne czyli wiecie jak jest. Murzyniarnia. 2/5.

Kick
@Olo

to szczera prawda tak jest w typowej korporacji, bezwzględny wyzysk za cenę zdrowia nie tylko psychicznego

Łucja
@Kick

Chyba większość osób przyzna mi rację co do tego, że praca w korporacji nie będzie odpowiednia dla każdego. Ale jestem bardzo ciekawa, jak to w Atos Origin jest z zarobkami. Może one w pewien sposób rekompensują te niedogodności? Powiedz mi coś więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Origin - Bydgoszcz - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos Origin - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Origin - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Origin - Bydgoszcz?

Atos Origin - Bydgoszcz