Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Zakład Pracy Chronionej

Bydgoszcz

Opinie o Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Zakład Pracy Chronionej

scan100 2012-06-05 07:44
Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej zorganizowanych firm ochroniarskich. ceny dla klientów są przystępne a zarobki pracowników adekwatne do czasu i rodzaju wykonywanej pracy.
Jedna z nielicznych firm zatrudniających pracowników w Bydgoskiej ochronie na umowy o pracę. Jeśli pijesz alkohol, narkotyzujesz się lub jesteś osobą nie odpowiedzialną - w tej firmir kariery nie zrobisz !!!! - praktycznie codzienne kontrole.
emeryt 2014-09-04 13:11
wyjątkowe dziadostwo nawet jak na ZPChr
juras41 2015-06-09 13:24
omijać MSU ZPChr szerokim kołem
były pracownik 2015-09-16 15:17
Nie szanują pracownika, głodowe pensje, wyzysk,praca na śmieciówkach. Nie polecam.
zawiedziony 2016-02-01 13:27
Kiepskie warunki socjalne w dyżurkach, niekompetentny dyrektor S. M. szczecińskiego oddziału firmy (centrala w Bydgoszczy) - na pierwszej rozmowie słodko prawi jaka to dobra i solidna firma, firma na wszystkim oszczędza, wypłaty (oczywiście minimalna krajowa) wypłacane nieterminowo - tylko wymagania od pracowników...odradzam...
m 2016-03-10 14:07
A POKAŻ MI FIMRE OCHRONIARSKĄ KTORA JEST BARDZO DOBRA, PROBLEM TO NIE FIRMY TYLKO BRANZA JEST DZIADOWSKA BO KONTRAHENCI PŁACA MAŁO (6-9ZŁ ZA GODZ DLA FIRMY)
joki 2016-08-06 12:26
wiecie może czy mają jakieś aktualne oferty pracy? Napiszcie
Icek Poznan 2017-02-05 15:57
Icek-Poznan 2017-02-06
Sikora to bajkopisarz i kłamczuch matacz lubi donosicieli a nie rozgarniętych ludzi , i nigdy nie zgadza się wypłata zawsze trzeba dzwonić i walczyć o swoje
Zostaw swoją opinię o Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Zakład Pracy Chronionej - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Zakład Pracy Chronionej