Opinie o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medi.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medi.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medi.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Andrzej Nowy wpis

Nie wystawiałem tu opinii. Zresztą nie lubię się tym parać. Jednak dla tej firmy zrobię wyjątek. Jak dla mnie to mają dość fajny sposób do kandydatów. Wydaje się, że obie strony są zainteresowane i niby kontakt po urlopie. A później cisza. Ogłoszenie wisi dalej. Pytam czy aktualne - cisza. Podejście bardzo kompetentne. Gratuluję. Nie jestem zdesperowany. Mimo wszystko jestem zdegustowany postawą właścicieli.

Były pracownik Nowy wpis

medi.com jest dobry na start. Mała firma, przyjazna atmosfera, częste integracje, szef potrafi docenić. Niestety dużo się zmienia, gdy już chcesz rozwijać się w innym miejscu i składasz wypowiedzenie. Wtedy dla szefa przestajesz istnieć, udaje, ze cię nie widzi, nie odzywa się do ciebie lub potrafi powiedzieć, że i tak cały czas swoją pracę wykonywałeś źle. Szkoda, że szef nie potrafi sobie poradzić z tym, że pracownicy odchodzą. Gdyby nie te wszystkie sytuacje po tym, jak złożyłem wypowiedzenie, wspominałbym tą firmę w 100% pozytywnie.

Mariusz Nowy wpis

Program bardzo ułatwił nam prace, polecam szczególnie że cena nie jest wygórowana.

Przychodnia Nowy wpis

Oprogramowanie bardzo przydatne i pomocne, Pani która obsługiwała naszą firmę konkretna, wszystko poszło szybko i sprawnie - polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medi.Com Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Nie wiem skąd wynikają wcześniejsze opinie, ja też mam za sobą pracę w medi i takie wylewanie żalu na forum jest dla mnie śmieszne. Warunki pracy poznaliście (lub raczej poznałaś/eś - przecież widać, że to wszystko dodaje jedna osoba, wpisy dodane minuta po minucie ze zmienionym imieniem ;) w ogóle nie podejrzane) pewnie przed rozpoczęciem pracy i je zaakceptowałeś, więc o co pretensje? Rynek pracy jest pełen ogłoszeń i jeśli coś Ci nie pasuje, to szukasz dalej. W medi większość osób przychodzi do swojej pierwszej pracy, zdobyć doświadczenie, rozwinąć się pod okiem doświadczonych pracowników (którzy są, nie wiem skąd ta bzdura o jednej osobie z dłuższym stażem). Zawsze można iść do korpo. Ja polecam te prace, spędziłem w tej firmie ponad rok, zdobyłem doświadczenie, poznałem miłych ludzi, nikt nie traktował mnie "jak śmiecia", nawet jak złożyłem wypowiedzenie. Zero stresu, szef dał mi czas na naukę i nie wywierał żadnej presji. Pieniądze również były zadawalające, szczególnie, że 1. Przyjęli mnie jako jeszcze studenta 2. W odróżnieniu od innych firm, zaproponowali mi umowę o prace. Nie mówiąc już o innych drobnych benefitach takich jak częsta pizza w pracy, zupełnie darmowy multisport i fajne szkolenia czy integracje. Kontakt z niektórymi mam do dzisiaj.

zabawne

Śmieszne to jest pisanie opinii na temat własnej firmy udając pracownika, dodawanie merytorycznych opinii na forum które do tego służy daleko ma się do "wylewania żalu". Jeśli więc serio masz kontakt z ludźmi z firmy to po pierwsze: nie napisałbyś takiej opinii XD po drugie: doskonale wiesz ilu doświadczonych pracowników w firmie zostało. Pizza to niewątpliwie lekarstwo na duszę, ale w dłuższej perspektywie człowiek wymaga od pracodawcy czegoś więcej.

Wczoraj miałem rozmowę o prace w firmie medi.com i oceniam ją bardzo dobrze - wszystkie potrzebne informacje na temat firmy zostały mi przedstawione (zakres obowiązków, widełki finansowe, warunki zatrudnienia), rekruter był miły. Biuro w centrum, niedaleko Dworca Głównego, więc duży plus. Czekam na wyniki rekrutacji.

@Kandydat

i co? dostałeś tę pracę czy dalej czekasz na odpowiedź? jeśli tak to poczytaj komentarz wyżej :) mnie bardzo zniechęcił do wysłania CV....

Ładnie pięknie
@Kandydat

Tak, miejsce świetne, pod warunkiem że lubisz dostawać pieniądze pod stołem i nie mieć wpływu na nic. Plus jest taki, że jak już złożysz wypowiedzenie do jak na prawdziwych biznesmenów przystało traktują cię jak śmiecia. Polecam, przeżyj to sam

Onufry

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem co dla pracowników jest świetną wiadomością.

Oprogramowanie bardzo fajne i bardzo ułatwia pracę. Program chodzi bardzo dobrze i jest w dobrej cenie.

Renia

Bardzo fajny program ułatwiający pracę.

Ewa Marciniak

IRIS to najlepsze oprogramowanie na jakim dane mi pracować. Doskonale się sprawdza w moim gabinecie dentystycznym.

Magda

Iris to bardzo dobry program. sprawdza się u mnie rewelacyjnie. W pracy to duże ułatwienie.

Dorota

to oprogramowanie bardzo ułatwia mi pracę w firmie.

Marianna

fajnie, że ktoś wymyślił taki program ułatwiajacy pracę w przychodni w której pracuję. Znaczne ułatwienie pracy.

Emilia
@Marianna

Tak jak wcześniej zostało wspomniane, wątek jest przeznaczony dla osób pracujących w Medi.Com obecnie, bądź też w przeszłości. Niemniej cieszę się, że usługi świadczone przez firmę są na wysokim poziomie. Może znasz kogoś z pracowników? Jeśli tak, zachęć go proszę do aktywności w wątku.

Daniel

Bardzo dobre oprogramowanie. zancznie ułatwia pracę.

Emilia
@Daniel

@Daniel, rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby korzystającej z produktów firmy. Dobrze, że jesteś zadowolony, jednak przypominam, że jest to wątek dla pracowników Medi.Com. Może znasz kogoś, kto jest zatrudniony w firmie, lub słyszałeś opinie na temat tego pracodawcy?

@Bartek B, Twoja uwaga jest bardzo cenna, jednak forum zostało stworzone po to, by wypowiadały się tu osoby zatrudnione w firmie. Zależy nam na informacjach dotyczących samej pracy. Zapraszam do dyskusji byłych i obecnych pracowników. Czy tak jak klienci jesteście zadowoleni?

Basia Naklicka

sprzęt tej firmy pomaga mi w diagnostyce pacjentek a zapłaciłam za niego na prawdę rozsądną cenę, polecam:-)

Bartek B

Bardzo profesjonalna firma oferująca dobry sprzęt medyczny i oprogramowania, polecam :-)

@Pracownik, informacja o premiach i benefitach na pewno sporo osób zachęci do aplikowania. Wspomniałeś o dużej liczbie wyjazdów, a czy są także organizowane jakieś szkolenia? Może pracodawca zapewnia też imprezy integracyjne? Czy w Medi.com zatrudniane są również osoby niepełnosprawne?

Polecam bardzo pracę w firmie medi.com. Szef jest bardzo w porządku. Idzie się z nim dogadać w każdej sprawie. Podstawa z nóg nie zwala, ale można liczyć na uczciwe premie uznaniowe, a po okresie próbnym na dodatkowe benefity. Praca związana jest z całkiem sporą ilością wyjazdów na różnego rodzaju konferencje lub wycieczki na klientów, w zależności od stanowiska. Można się tu na pewno dużo nauczyć. Ja z czystym sumieniem mogę polecić. :)

@adam, rozumiem, że już nie jesteś tam zatrudniony? Czy minęło już dużo czasu od momentu Twojego odejścia, czy może masz jeszcze dość "świeże" informacje na temat jej funkcjonowania? Napisz, proszę, czy pracodawca zapewnia umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Medi.Com Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medi.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medi.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medi.Com Sp. z o.o.?

Medi.Com Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Hubska 96-100 lok. 112
    50-502 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042