Opinie o SZPZLO Warszawa-Ochota w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SZPZLO Warszawa-Ochota. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SZPZLO Warszawa-Ochota o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SZPZLO Warszawa-Ochota w Warszawa

Nie polecam pracy na SZCZĘŚLIWICKIEJ 36 Dyrektor naczelny nie ma czasu dla swoich pracowników, nie szanuje nikogo i kieruje się tylko swoim dobrem. Zebrania kierowników które odbywają się na początku każdego miesiąca niczego nie wnoszą i nie zmieniają. Kadra pracownicza jest "przestarzała" niektóre kierowniczki jak np kierownik RTG jest osobą która nic nie potrafi, zespół wszystko musi za tą panią robić bo ona nie ogarnia systemu, nie ogarnia nawet wykonywania zdjęć a z wyszktałcenia jest technikiem. Jedyne co potrafi to na wszystkich krzyczeć i wyzywać co świadczy o braku profesjonalizmu i umiejętności porozumienawnia się z ludźmi. Inwestycja w ludzi starszych które albo zaraz idą na emeryturę albo już na niej są.....

Ja niestety współpracowałam z Panią BOŻENĄ SZ-C i nie polecam nikomu współpracy z nią. Ona jest bardzo toksycznym człowiekiem który na wszystkich krzyczy, faktycznie wszystko trzeba za nią robić w wielu jej obowiązkach kierowniczych ją wyręczać a w zamian jeszcze się człowiek nasłucha i po głowie dostanie. Ona ciągle jest nie zadowolona ciągle czegoś nie umie zrobić ciągle na wszystkich krzyczy ciągle z każdym pracownikiem ma jakiś problem. Wprowadza bardzo toksyczną atmosferę w pracowni RTG. ODRADZAM TAM PRACY

Mirka

A ja pracuję tu już kilka lat, mam umowę na stałe i sobie chwalę. Wiadomo, wynagrodzenia to nie korporacja, ale przecież wiadomo jakie są średnie zarobki w naszej pracy i takie otrzymuję. Zawsze jak poproszę o jakąś zamianę lub przysługę to mam zgodę. Nie Rozumiem tych żali osób, które tu nawet nie pracują,tylko coś słyszały.

Agnieszka

Bo tam pracowałam

Mirka

Bartosz
@Mirka

Wynagrodzenie to minimalna kwota wynikająca z ustawy, a wyzysk jak w korporacji lub większy. Nie dotyczy to oczywiście pielęgniarek, bo one świętsze od lekarzy i zawsze mają dobrze. Umowa na czas nieokreślony niczego nie gwarantuje, bo dyrekcja świetnie znajduje sposoby, aby pracownik sam się zwolnił. Zatrudnić, wykorzystać, a potem zniszczyć, zdeptać i zaorać - i nie zmienia się to od ponad dekady.

Renata
@Bartosz

Proszę szanować pielęgniarki jaki pan poziom reprezentuje ? Mam bardzo dobrą opinię o byłym byłym pracodawcy.

Urszula
@Renata

A o zarobkach co myślisz? Faktycznie były średnie w firmie, tak jak osoba wyżej napisała? Ciekawi mnie też czemu już tu nie pracujesz w takim razie, skoro twoje doświadczenia są na plus :) No i jak tam ogólnie rotacja pracowników?

Agnieszka Nowy wpis

Bo tam pracowałam

Karolka Nowy wpis

Bardzo proszę o pilne informacje, jaka atmosfera panuje w Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, bo zakładam, że to tam właśnie poszukują teraz specjalisty psychoterapii uzależnień. Chcę kandydować, ale Wasze wpisy są niepokojące i wolę wiedzieć, czy tej konkretnej poradni także dotyczą. Dziękuję życzliwym osobom z góry!

mmmm Nowy wpis
@Karolka

Bardzo dobra atmosfera,polecam :)

Obecny pracownik Nowy wpis

Niestety Pani Szczeblewska dalej pracuje na Szczęśliwickiej i dalej wprowadza terror w Przychodni. Ma do tego nie kompetentny zespół rejestracji i jak sama uważa „do niczego się nie nadają” . Przykro mi dziewczęta ale wasza szefowa was obgaduje o technikach już nie wspominając….. Z pracy Pani Sz nikt nie jest zadowolony a to jak kieruje swoimi ludźmi i nimi zarządza mówi samo za siebie….

Wykształcenie to musi być wyższe czy średnie też będzie ok? Jak się na przykład ma już doświadczenie. Chodzi mi o ogłoszenie Specjalista IT, akurat widzę, że nie jest tam napisane, że musi być takie i takie, by mi było na rękę bardzo, gdyby była opcja przyjęcia się ze średnim.

Pracownik Administracyjny

I etap pytania o cv i przebieg kariery zawodowej. nic wielkiego.drugi etap to samo , tylko z dodatkową osoba.Panią z działu kadr.

j.w

Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Będę kandydować na stanowisko Specjalistki IT ds. wsparcia, mogę wiedzieć jak wygląda u was to podnoszenie kwalifikacji, czy przekłada się to na późniejsze zarobki, czy awans. Socjal wygląda ok, a co z dodatkami płacowymi np. premią? Jeśli ktoś pracuje w zespole, proszę o potwierdzenie czy faktycznie jest miło i pomocnie, jak deklaruje firma w ofercie:D

exexex
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Mało jest o rejestracji medycznej to może ja coś na piszę. Na początek pytanie - czy panicz piotr nadal piastuje swoje pseudo kierownicze stanowisko? nadal rzuca pracownicami po przychodniach jak się podoba? Nie znasz dnia ani godziny :) najpierw pracujesz na Kaliskiej potem na Szczęśliwickiej z chwilę Ursus itd. wracając do domu po pracy nie wiesz gdzie następnego dnia wyślą co jest mega słabe. Klasycznie słaba najniższa krajowa ale to już wcześniej kilka osób wspomniało, nie istniejący dział szkoleń czyli słuchasz rozmów kogokolwiek z innych konsultantów a potem ahoj przygodo :)

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko pielęgniarki. Firma oferuje umowę o pracę bądź kontrakt. Na jak długo dostaje się UOP? Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to co wchodzi w ich skład? Co do elastycznego czasu pracy, to jak on wygląda? Dajcie znać.

Szukam pracy jako pielęgniarka. W sieci widzę ofertę pracy na stanowisko pielęgniarki. Firma oferuje umowę o pracę. Na jak długo? Czy rozpoczyna się od okresu próbnego? Oferowany jest tutaj pakiet benefitów pozapłacowych. Możecie wymienić te benefity? :) Dajcie znać, jak to wygląda, bo myślę nad złożeniem CV.

M.M

Drogie koleżanki: Pielęgniarki i Położne. Odradzam Podjęcie pracy w SZPZLO Warszawa-Ochota. W tym zakładzie pracy dyrektor nie zapłaci Wam za ukończone Wasze studia kierunkowe (Licencjat lub Magister kierunkowy w zawodzie). Zostaniecie zaszeregowane do 6, najniższej grupy zawodowej ze średnim wykształceniem. Wypełnia się ogrom głupiej dokumentacji pacjenta. Na koniec miesiąca szereg bzdurnych i głupich ROZLICZEŃ, STATYSTYK itp. W niektórych przychodniach, np. na Ursusie (na ul. Wojciechowskiego 58) p. kierownik I. Bogacka stosuje MOBBING w stosunku do Pielęgniarek i pozostałego personelu. Ta "rzekomo wielka pani, przez małe "p" - ma się za nie wiadomo kogo. Nie szanuje Pielęgniarek oraz pozostałego personelu. Wydaje tylko nakazy i rozkazy. Ta pani jest wstrętna i obrzydliwa w swoim postępowaniu. Nie akceptuje przede wszystkim SIEBIE oraz WŁASNEJ OSOBY. Żal na nią patrzeć i z nią współpracować. Kilkakrotnie zastanówcie się zanim podejmiecie pracę w SZPZLO Warszawa-Ochota.

KW

Jak wygląda dział zamówień publicznych? Widzę ogłoszenie na stanowisko specjalisty i chciałbym się dowiedzieć jakie tam panują warunki, atmosfera?

Wisi ogłoszenie na pielęgniarkę szkolną. Więc w sumie mogłabym uniknąć niemiłej atmosfery o której piszecie. Zastanawia mnie jedynie Jak wyglada kwestia wynagrodzenia. W ferie i wakacje?po jakim czasie dają umowę na czas nieokreślony?

Ile zarabiają asystent medyczny i rejestratorka? Co wchodzi w pakiet benefitów pozapłacowych? Czytając troszkę parsknęłam śmiechem, bo zazwyczaj jest to prywatna opieka medyczna, ale by było, gdyby tak było także w publicznej służbie zdrowia :) Ale, żarty na bok, naprawdę proszę Was o podpowiedź.

Dyrektor płaci absolutne minimum. Kiedy ministerstwo podniosło minimalną płacę dla medyków, to kombinował jak to obejść. Z benefitów, to dopłata do karty multisport, w zeszłe lato były nawet owocowe wtorki ????????

Skąd możecie wiedzieć, że występowało faktycznie jakieś „kombinowanie”? udało się cos obejść czy to jednak fałszywy alarm? widzę oferty na takiej stronie i jest taka która mnie interesuje – opiekun medyczny, w tym przypadku nie podano stawek. Ile wiec wynoszą te realne?

Jakie są mocne strony pracodawcy SZPZLO Warszawa-Ochota?

Dominika

Widzę tutaj większość opinii dotyczących pracy jako pielęgniarka, a jest ktoś tutaj z działu IT? :D Widzę, że wczoraj wrzucili ogłoszenie na specjalistę IT. Chciałabym wiedzieć na jakich systemach zabezpieczających pracują, bo to jest w obowiązkach, ale tych systemów jest sporo...Na jak długo zawierana jest umowa o pracę? Od razu na czas nieokreślony, czy najpierw na określony? A dofinansowanie do Multisporta ile wynosi? No i najważniejsze dla mnie pytanie czy praca jest stacjonarna czy może zdalna?

@Dominika

Praca na systemie Medicus, który ma wieczne błędy i jest niedomyślny. Logując się do tego systemu pokazuje się komunikat, że strona jest niebezpieczna. Umowy na czas określony. Praca stacjonarna.

Była Pielęgniarka

Drogie Pielęgniarki i Położne. Zdecydowanie odradzam podjęcie pracy w SZPZLO Warszawa-Ochota. W tym zakładzie pracy nie szanuje się i nie docenia wartości zawodu Pielęgniarki i Położnej. Tutaj p. dyrektor nie płaci Pielęgniarkom i Położnym za studia ukończone w dużym trudzie i wysiłku. W pracy wypełnia się ogrom głupiej i bezsensownej dokumentacji pacjenta. Jest to wypełnianie rzekomych procedur, za które pracodawca rąbie ogromne pieniądze na m-c. Poza tym, w niektórych przychodniach jest stosowany (usunięte przez administratora), w dosłownym znaczeniu tego słowa. Szczególnie w przychodni na Ursusie (na Wojciechowskiego). Tam p. kierownik I. Bogacka poniża i nie szanuje Pielęgniarek oraz pozostałego personelu, którym koordynuje. Ogólnie mówiąc, ta pani, jest OBRZYDLIWA i WSTRĘTNA w swoim postępowaniu, nie mówiąc już o jej aparycji i wyglądzie. Dwa lub trzy razy i więcej - zastanów się, zanim zdecydujesz się podjąć jakąkolwiek pracę w tym zakładzie.

Pielęgniarka

Dramat i porażka. Pielęgniarki, unikajcie pracy w tym zakładzie. Tutaj nie płacą pielęgniarkom za ukończone studia. Jest ogrom bzdurnej i głupiej dokumentacji do wypełniania w pracy. Poza tym, w niektórych przychodniach a szczególnie na Ursusie ( na Wojciechowskiego) p. Kierownik stosuje Mobbing, który jest ohydny i wstrętny. Ta pani ma wielkie mniemanie o sobie, uważa się za niewiadomo kogo. Nie szanuje pielęgniarek i pomiata nimi.

Voki

Zapraszają na rozmowę i narzucają jeden termin, nie dają żadnej możliwości dopasowania. Od razu usłyszałem że w innym terminie to nikt nie będzie ze mną rozmawiał i tak właśnie było. Brak propozycji nowego terminu rozmowy, brak odpowiedzi na e-mail z zapytaniem o nowy termin. Jak dla mnie, to coś jest nie tak z tym zakładem.

Julia
@Voki

Tak naprawdę to w większości przypadków to kandydat dopasowuje się do terminu rekrutacji a nie odwrotnie. Na dany wakat zawsze znajdzie się ktoś komu będzie pasował termin. A po jakim czasie od aplikacji odezwali się?

Teresa

czyli teoretycznie tu w placówce mimo wszystko pielęgniarki mogą liczyć na dobre warunki czy nadinterpretowałam ostatnią wypowiedź? chcę się zorientować bo miejsca dla siebie szukam po prostu. Któraś z Pań ma bieżącą opinię i się podzieli? Pisali o braku stabilności i problemach z zarządzaniem czy to wciąż występuje? Co z zarobkami?

Ktoś pracował jako Statystyk Medyczny w SZPZLO Warszawa-Ochota? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

AA

Pracowałam - nie warto, bardzo niskie wynagrodzenie, duża ilość pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SZPZLO Warszawa-Ochota - Warszawa

• Jak się pracuje w SZPZLO Warszawa-Ochota?

Zobacz opinie na temat firmy SZPZLO Warszawa-Ochota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZPZLO Warszawa-Ochota?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZPZLO Warszawa-Ochota?

Kandydaci do pracy w SZPZLO Warszawa-Ochota napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1.9/5 Na podstawie 54 ocen.