Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

Angelka

Cześć! Znalazłam w sieci ofertę pracy na stanowisko analityka sprzedaży. Widzę w ogłoszeniu informację, że krócej pracuje się w piątki. W takim razie, o ile mniej godzin jest się w pracy w ten dzień? I tak w ogóle od której do której pracuje się na co dzień? :) Jeśli chodzi o motywacyjny system wynagrodzeń, to co wchodzi w jego skład? Proszę o rozjaśnienie, bo raczej będę tu aplikować!

Pan j

Świetny sklep, obsługa miła i produkty zawsze najwyższej jakości. Znajoma bardzo chwali pracę.....

Już nie klient

Byliście na woli? Bałagan okropny, kurze na regałach. Nic nie można znaleźć na sklepie, obsługa fatalna. Nie zwracają uwagi na klientów. Z wózkami wyganiają. Nie polecam.

tr

czy to prawda ze podwyżek nie będzie na 4242 minimalną? tylko znowu zrównają dodatkami minimalne wynagrodzenie?

@tr

Do każdego sklepu poszło oficjalne pismo z centrali. Kierownik Wam nie wydrukował na tablice ogłoszeń, nie przekazał? Zgodnie z obowiązującymi przepisami w roku 2024 minimalne wynagrodzenie za pracę wynosić będzie 4242 zł brutto (pełny etat), a minimalna stawka godzinowa wzrasta do 27,70. W związku z powyższym wynagrodzenie wszystkich Osób zatrudnionych w Martes Sport Sp. z o.o. (Pracowników lub Zleceniobiorców), którzy w 2023 roku zarabiali mniej niż wskazane wyżej kwoty, wzrasta w 2024 roku do odpowiednio 4242 zł brutto miesięcznie (pełny etat) lub 27,70 brutto za godzinę. Do tego pewnie zostanie 200 zł brutto dodatku za frekwencję, 60 zł za niedzielę. To daje Ci 4500 brutto miesięcznie - tak normalnie bez premii co miesiąc. Co do pozostałych premii to było info, że teraz jest target na dwa miesiące z góry do wyrobienia, na styczeń i luty łącznie i premia za te dwa miesiące będzie z wypłatą w marcu. Po więcej informacji proponuję zgłosić się do swojego kierownika.

Nk
@tr

Nie prawda. Są podwyżki minimalnej normalnie zgodnie z prawem.

Chu.je
@bp

Fajnie, rylko zatrudniając sie- zgodziłem się na podstawę- minimalna plus 200zl brutto. I taką kwotę dostałem. Teraz nagle podwyżki, gdzie wyrównają mi tylko do minimalnej. Kto będzie robił za taką podstawę? Teraz gdziekolwiek się nie pójdzie to ta minimalna będzie taką sama. Czym oni chcą Teraz zatrzymać pracownika ?

@bp

I gdzie tu masz napisane że będziesz miał samej podstawy ponad 4200, można to też tak zrozumieć że mając z dodatkiem funkcyjnym ponad 4300 nie zarabiasz mniej niż najniższa krajowa i będą ci wmawiać że jest wszystko w porządku, ten sam przypadek był w tamtym roku jak ludzie mieli podstawy mniej niż najniższa krajowa nie licząc dodatku i tak do lipca ciułali.

Xyz
@....

Na enovej jest napisane ile dostajesz brutto miesięcznie. Na pasku wypłat też jest taka informacja.

@....

"minimalne wynagrodzenie za pracę wynosić będzie 4242 zł brutto (pełny etat)" - nie mam co do tego wątpliwości, że minimalnym wynagrodzeniem brutto od 2024 w sieci Martes będzie 4242 zł brutto. Nie wiem w jakiej wy innej firmie pracujecie, ale sieciówka w naszym kraju, która ma ponad 300 sklepów nie może działać niezgodnie z prawem. Zatem za styczeń dostaniecie przynajmniej 4242 brutto, PRZYNAJMNIEJ, a o ile więcej to powinien Wam odpowiedzieć kierownik, albo regio.

@bp

Ja nie wiem gdzie tu pracowałeś przez ostatnie lata nie wiedząc że to jest Martes i ludzie zarabiali w tamtym roku mniej niż najniższa krajowa i mówili że z dodatkiem za starszego/serwisanta t.j. +400 zł brutto mają najniższą krajową i nie będą mieli podwyżki

Anżej
@bp

On ma rację przykładowo mając podstawy 3842 i będąc starszym masz 4242 i już teoretycznie zarabiasz najniższą krajową, typowa praktyka martesa znamy to z autopsji identycznie miałem w tamtym roku. To jest najgorsze że firma zalicza dodatek jako podstawę ale jak nadzieję że w tym roku się opamiętają i nie zrobią jak w zeszłym.

@Anżej

Pierwsze słyszę. Czyli ktoś, kto był starszym zarabiał razem z dodatkiem już minimalną, a w tym samym sklepie ktoś kto nie był starszym, a jedynie zwykłym sprzedawcą zarabiał równo minimalną czyli tyle samo co ten starszy z dodatkiem? Czy wtedy ta osoba zwykły sprzedawca ile zarabiała? i dlaczego w takim razie taki starszy nie powiedział, że skoro nie ma dodatku za starszego a jedynie zarabia minimalną pensję to chcę zrezygnować ze starszego i być zwykłym sprzedawcą jak i tak ma minimalną i tak to chcę robić to co zwykły sprzedawca za te same pieniądze. Choć to, co piszecie jest dziwne, bo na moim sklepie osoba, która jest zwykłym sprzedawcą zawsze miała podstawy brutto na umowie więcej niż minimalna. Samej podstawy brutto. Bez żadnych dodatków nawet frekwencyjnej. Jak było 3 tysiące z czymś to miała 3500, a jak było 3600 teraz ostatnio od lipca to dostała podwyżkę na 3900 na aneksie do umowy. Dlatego piszę, że nie wiem jaki to sklep, że takie czary, bo u mnie zawsze się hajs zgadza u pracowników.

@bp

Wschód polski, i tak było a zwykły sprzedawca miał wyrównywane premią sory ale była o to burza już w tamtym roku może wasz region jakiś faworyzowany bądź sklep ale u nas tak właśnie było i przez to się pozwalniali z pracy bo podwyżki nie było już parę lat pracuje w tej firmie coraz gorzej się dzieje.

Anżej
@bp

U nas serwisant miał dodatku 400 a podstawy 3100 ainimalna była podajże 3350 i nie dostał podwyżki od nowego roku bo jak twierdziła KRS z dodatkiem ma ponad najniżej, sprzedawca miał tyle do podstawy ale wyrównanie premią było, sytuacja się trochę unormowała w lipcu jak była ta akcja z Solidarnością, no ale tutaj też inna sprawa że 2 lata temu zarabiałem więcej niż najniższa o 650 zł więcej w tym roku o ile dadzą aneks na czas to będę miał równowartość najniższej krajowej i jak oni chcą zatrzymać pracownika, czym skoro w takim Pepco mają podobne stawki a "profesjonalnej" obsługi nie mają i nie musza się znać na wszystkim jeśli chodzi o produkty.

Serwisant

Czyli ciebie najniższa krajowa zadowoli ? Ile pracujesz w firmie ? Jako nowy pracownik spoko ale wieloletni nie powinien tak zarabiać wg mnie tutaj na to wychodzi że im dłużej pracujesz to mniej zarabiasz i to widzę na przykładzie sklepów z mojego regionu z którymi mam kontakt. Co z tego że niby minimalna idzie do góry to więcej zarabiasz a nawet jak teraz zarabiałeś 4000 a nowy pracownik 3600 i jemu podniosą te 650 zł to czemu tobie tylko 250 coś tu nie halo.

bp

Nie za 3900 tylko za 3900 brutto na umowie + 200 frekwencyjnej + premię za program i obrót (3900+200+ około 500 premii = około 4500 brutto z premiami już w tamtym roku zwykły sprzedawca u mnie na sklepie zarabiał). Teraz będzie tyle sama podstawa + za frekwencje bez premii. Jak wpłynie wypłata za styczeń w lutym oraz za luty z premią dwumiesięczną w marcu to dla zainteresowanych dla udowodnienia wyślę na maila z zakryciem danych ile zwykły sprzedawca u mnie na sklepie otrzymał wypłaty i za co z paska. Dla niedowiarków. Mogę też wysłać za tamten rok z paska.

@Serwisant

No dobra a ciekawe jest to czym wyrównają za styczeń zwykłemu sprzedawcy do kwoty minimalnej brutto wg Ciebie, jak teraz jest plan na 2 miesiące do wyrobienia i premia jest w marcu za dwa miesiące? Czyli co, za styczeń dostaną starą pensje brutto czyli jaka podstawa jak nie ma za styczeń premii? W enovie jak masz paski to tam jest taka ramka w tabelce: wynagrodzenie zasadnicze miesięczne i tam powinna się pojawić w styczniowym pasku 4242 jak masz umowę o pracę na pełny etat. Jak się nie pojawi to zgłaszasz do inspekcji pracy i tyle bo nie ma czym wyrównać.

@bp

Masz jeszcze premie frekwencyjną w lutym wyplaconą i no dodatek za niedzielę

Ferdek
@bp

No widzi u ciebie zwykli sprzedawcy mają tyle co u nas funkcyjni mieli pod koniec tamtego roku t.j 3900 plus dodatki, a z tym że ktoś ma mniej niż najniższa i wyrównają premią to akurat jest legalne i wiele firm to stosuje jak nie wiesz to się doucz, poczytaj nie wiem cokolwiek, nie bronie martesa bo wg mnie to było w tamtym roku słabe posunięcie przez nich, targetu nie wyrobiliśmy ale premii tyle dali aby była najniższa czyli wychodziło na to że jak się nie starasz o wyniki to i tak dadzą ci premie. Nie wiem kim ty jesteś ze tak bronisz martesa ale to widać jak żerują na nas, sklep robi obroty na poziomie 400 tys brutto ale program słaby wskaźnik słaby no i ucięcie z premii a inny sklep zrobi 120 brutto i jest na pierwszym miejscu w tabelach bo sprzedadzą 2 impregnaty.

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

Ll

Jedna z gorszych prac w których byłam. Mimo wiedzy o studiach zaocznych, wpisują cię na każdy weekend. Ciężko się dogadać, ciężka praca fizyczna. Dla osób o mocnej psychice.

Nie polecam absolutnie ,ani pracy,ani zakupów. Jeśli chodzi o pracę, to traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Nigdy nie ma wypłat na czas , przychodzi 10 i nie ma pieniędzy. Za dojazdy na szkolenia płacisz sam , gdzie Ci co dwa miesiące wymyślają sobie szkolenia 130 km od miejsca pracy. Jeśli chodzi o święta ,to jest to jedyna dziadowska firma,ktora nie daje pracownikowi nic , ani bonow, ani dodatku do wypłaty, a Twoją niespodzianką jest opóźniona wypłata. Co fo zakupów... Ludzie są zwyczajnie (usunięte przez administratora), a Martes wymyśla dziwne rzeczy, by tylko reklamacji nie przyjąć. Dramat!!!

Poważnie? Spóźniona wypłata? Możesz powiedzieć co przez to rozumiesz? Bo chyba pracujemy w innych firmach. Na umowie masz bardzo jasno napisane, że wypłaty za pracę w oparciu o UoP są do 10go każdego miesiąca. Żeby to trochę rozjaśnić, do 10go nie znaczy, że wypłatę masz kiedy Ci się taka potrzeba pojawi tylko w dniu 10 masz ją mieć na koncie. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, w których dostajemy wypłaty dzień czy dwa szybciej ale nie jest to sytuacja do której pracodawca jest uprawniony. A więc, abyś mnie dobrze zrozumiał, wypłata, która wpływa na konto np. 10.01.2024r. nie jest opóźniona, dopiero jakby Ci przyszła od 11.01.2024r. dalej można traktować jako opóźnioną o za to przysługują Ci odsetki itp. Jeśli chodzi o szkolenia to chyba nie wyobrażasz sobie, żeby szkoleniowcy jeździli na każdy sklep po kolei bo Tobie się nie chce jechać? Nie chcesz? Nie jedź. Reklamacje przecież od klienta przyjąć musisz, inna sprawa to jej uznanie bądź nie. Ale to już jest zbyt długa kwestia, żeby tutaj wyjaśniać. Także jeśli coś Ci nie pasuje to śmiało pisz, ale.nie mijaj się z prawdą. Miłego dnia ☺️

bp

Co do terminowości wypłaty to tutaj pięknie wyjaśnił jeden z pracowników. Co do wyjazdu na szkolenie to gdy u mnie się jechało gdzieś na szkolenie to była rozliczana delegacja i był zwrot za dojazd. Może trzeba tą kwestię poruszyć ze swoim kierownikiem lub regio. Ja nie rozumiem dlaczego taka słaba nić porozumienia jest w Waszych sklepach pomiędzy pracownikami, a kierownikiem bo mam wrażenie, że połowa jak nie większość informacji do Was nie dochodzi na bieżąco i że też nie umiecie albo boicie się ze swoimi kierownikami rozmawiać czy o coś zapytać. Tylko pytacie tutaj na forum. A kwestia reklamacji to najlepiej się wypowiadać jak się nie zna procedur rozpatrywania reklamacji. Wtedy się myśli, że jest odrzucana z byle powodu. Tylko że gdyby się zagłębić w reklamacje to połowa klientów wymyśla właśnie dziwne powody, żeby tylko odzyskać hajs. Najlepiej jak się kończą dwa lata od zakupu to przynieść buty do reklamacji i oczekiwać zwrotu gotówki, żeby mieć hajs na nowe. Ludzie wymyślają takie rzeczy, że ja w momencie spisywania reklamacji już wiem, że będzie odrzucona, ale nie komentuję tego tylko spisuję, bo taki mam obowiązek.

Nico

W tej firmie zuwazylam ,ze slabo z wszystkim, w innych firmach dodatki, bony , wczasy pod gruszą itd, wynagrodzenie tez juz bywa 8 czy 9 a tutaj do ostatniej chwili w srartes.

bp

Nie bronię swojej firmy, bo widzę gdzie popełnia błędy i jakie ma słabe punkty. Tłumaczę tylko jaka jest rzeczywistość i jak to faktycznie wygląda od środka opierając się na informacjach wprost z meili od centrali i informacji od kierownika. Poza tym mam takie podejście dlatego, że nie jestem typem człowieka narzekającego i użalającego się tylko doceniającego swoje życie, cieszącego się nim i wdzięcznego. Tylko i aż tyle ale taka postawa bardzo pomaga mi być szczęśliwym człowiekiem, a nie zgorzkniałym i wiecznie niezadowolonym. Cała tajemnica informacji, które tutaj udzielam, a które powinniście wiedzieć od Waszych kierowników.

Tarnów

Jak to możliwe że zastępca kierownika zarabia w tym momencie mniej pieniędzy od starszego sprzedawcy. @pracodawca mógłbyś to jakoś skomentować? Jest wiele sklepów w których tak to aktualnie wygląda.

@Tarnów

Czy platforma gowork jest oficjalnym kanałem do kontaktu z pracodawcą? Nie macie maila do centrali? Nie możecie tego zrobić przez regio albo makro? Co pół roku można składać wniosek do kierownika o podwyżkę, a ten o Twoją podwyżkę do regio. Zatem możesz to robić co pół roku non stop. Jeżeli ktoś nie dostał podwyżki od nowego roku, bo miał więcej niż 4242 brutto to może zawnioskować sam o podwyżkę. Masz do tego pełne prawo. Uzasadnić we wniosku sytuację i oczekiwać odpowiedzi.

Haha
@Tarnów

U nas osoby ze zlecenia , zarabiają więcej niż starszy i zastępca haha :)

Tarnów
@bp

Wnioskowane kilka razy za każdym razem według regio blokuje wszystko M.J. więc liczę że wkoncu tutaj ktoś z centrali się wypowie dlaczego jest tak w firmie.

KRS
@Tarnów

Bo ona działa w interesie firmy a nie pracowników. Po to jest żeby oszczędzać na wszystkim i wbijać te głupoty mkrs którzy są tak zdeterminowani (usunięte przez administratora)

@Tarnów

Było wnioskowane na piśmie czy na słowo? Wystosuj taki wniosek do centrali opisując sytuację i prosząc o odpowiedz. Daj znać później czy w ogóle była odpowiedź i jaka.

Sport
@Haha

Dokładnie ! Gdzie tu sprawiedliwość ?! Zleceniowka tyle co starszy a za grudzień to nawet i parę złotych więcej od starszego !!

trd

prawda boli, usuwac komentarz ze nie bedzie 4242 minimalnej bo zrownaja dodatkiem... wstyyyyyd. bardzo zla siatka plac. nie rowne zarobki na takich samych stanowiskach pomiedzy sklepami.

Koni
@trd

W większości sieciowej wypłaty różnią się, wszystko zależy od wielkości miasta/miasteczka.

Jaka aktualnie jest sytuacja pracowników na zleceniu?

Szalony Bob

A co wy sądzicie o tym aby wprowadzić kolejne stanowisko a mianowicie coś w rodzaju młodszego serwisanta aby oddzielić tych pseudo-serwisantów którzy ograniczają się tylko do skręcania rowerów a wiedzy większej brak a serwisanci którzy są dobrzy w tej dziedzinie, nic ich nie zaskoczy a zarabiają tyle samo co takie osoby co wygrały aneks w chipsach. Oczywiście stawki takiego doświadczonego serwisanta powinny wzrosnąć myślę że potwierdzi to każdy dobry serwisant.

Siemanko, pytanie do kierowników/zastępców ile w Martes Sport zarabia się do ręki? Nie mówię o podaniu konkretnej kwoty ale chociaż zakres ;)

MartesSport

@Szczery

Zastępca północny wschód 4500

Franklin
@Adam

na zastępcy jak weźmiesz 4200 to będzie spoko (wschód)

ddd
@Adam

stosunek pracy do wynagrodzenia jest smieszny.. lepiej isc do normalnej pracy na 8h pon-pt a nie siedziec po 12h w sobote :D bo przeciez musi byc 3/4 zalogi :D

Nadia

Zleceniówka niekoniecznie bierze tyle co napisałeś. Wypłata zleceniówki to jest kwestia wieku i godzin a obecnie zleceniu r ucina się godziny i nie raz mają 100 h więc nie siej fermentu.

Z-ca

5000 brutto

Kierownik

5600zł brutto

Taaa
@Nadia

U nas mają po 140 i więcej. Brak chętnych ludzi na umowę o pracę, większość to zlecenia. Nic dziwnego :D

kppppp

Czy firma zatrudnia osoby niepełnosprawne na umowie o prace? Wysłałam cv ale nie wiem czy mogę liczyć na odpowiedz bo u mnie praca fizyczna wchodzi akurat w grę @pracodawca

Bp

Zwykły kasjer sprzedawca na umowie o pracę zarabia teraz 4242 zł brutto plus 200 zł brutto dodatku za 100 % obecności czyli ani jednego dnia L4 ani UŻ oraz jak wpadnie niedziela handlowa to dodatkowo 60 zł brutto. Czyli łącznie około 4500 brutto plus teraz premia dodatkowa za dwa miesiące będzie za utarg plus sprzedaż dodatkową o ile sklep wyrobi progi targety za styczeń i luty to w marcu pracownicy dostaną tą premię za dwa miesiące.

Sto lat

Firma sto lat za(usunięte przez administratora) metkowanie trzema metkownicami jak 20 lat temu w Społem, brak aplikacji tylko jakaś nędzna z kilkoma produktami. Kasowanie rozbijając paragony, klient kupuje np buty i ciuchy to robisz dwa trzy paragony- tragedia a potem rozliczają cię za agc, większej głupoty nie słyszałem, sami sobie robią przekłamane wyniki . Systemy między sklepami nie zintegrowane, inwentaryzacje prowadzone w sposób beznadziejny, wymiana z reklamacji wydajesz stary paragon. Ale jest też nowość - program do grafików który powinien być 10 lat temu, wow gratulacje

ddd
@Sto lat

martes xD idzicie ludzie do pracy na normalnych warunkach, w KAZDEJ zarobicie conajmniej to samo a na normalnych warunach, siedzialem w tym bagnie 7lat i zaluje ze nie zrezygnowalem po roku.. kazdy byly pracownik to samo xd

jak nie, to nie

Ja nie chcesz premii, poproś kierownika aby zaznaczył Ci "niepełny miesiąc" w pliku premiowym, premia zostanie rozdzielona na pozostałych pracowników. czasy są jakie są i każdy pozytyw jest dobry. Firma nie musiała tego robić a zrobiła. Zawsze kilka złotych wpadnie (kilka stówek).

Nofin
@jak nie, to nie

"Nie musiala a zrobila", na swieta ale w nowym roku, dziesiatego. Chytra firma majaca w powazaniu pracownikow i ich rodzin. Nie jestescie juz nawet troszeczke powazni. Nie pozdrawiam

Jest pięknie
@Nofin

Wiesz .... Odkąd sięgam pamięcią zawsze wypłaty były 10. Z Twoich wypocin można wnioskować, że spodziewałeś się dodatkowego strzału gotówki przed świętami a to jednak jest niemożliwe. Firma dobrze zrobiła dając pracownikom możliwość dodatkowej premii. Nie oszukujmy się ale nikt nie spodziewał się tak małego ruchu i takich strat targetu więc wyciągnięcie ręki przez firmę jest naprawdę świetna wiadomością. Czytając komentarze niektórych osób zastanawiam się jaki jest sens tkwienia w Martesie skoro tak Wam wszystko przeszkadza. Owszem niektóre kwestie są sporne ale nie popadajmy w paranoję. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych i miłych świąt! :)

Koni

W Umowie jest do 10 więc firma nie musi robić wcześniej.

To chyba żart...

Chyba sobie żartujesz XD odłożyć? Z najniższej krajowej+ochlapowata premia????!!!! Nie da się!!! Co miesiąc są wydatki typu ubezpieczenie samochodu, dentysta, lekarz, buty na zimę... Przy takich zarobkach to tylko się czeka do następnej wypłaty :( a odłożenie kasy to misssion impossible :0 dodam że Boże narodzenie to nie jedyne święta... W rodzinach są urodziny, imieniny, parapetówki... A na wakacje też trzeba za coś wyjechać... Ta firma i wypłaty to totalny i żałosny żart!!!!

Śmieszne
@To chyba żart...

Żartem jest twoja wypowiedź... : D w większości jest praca za najniższą kraja przy najniższym stanowisku więc skąd zdziwienie ? Na parapetówki nie musisz chodzić jak to taki duży wydatek dla Ciebie, wakacje ? Kto Ci każe jeździć nie wiadomo gdzie ? Jak nie stać to siedzisz w domu. Chcesz lepiej płatnej pracy to wyrób jakieś inne doświadczenia albo kwalifikacje i idź wyżej

DP
@To chyba żart...

Najniższa krajowa? No to chyba od teraz macie 4242 brutto miesięcznie? Bo przecież ustawowo wzrosła... A ile tak przeciętnie tej premii wyszło, że tak ją brzydko nazywacie?

Kilka słów prawdy

Wypłatę macie na czas,premia jest kiedy target został wypracowany ,a że socjalu nie ma no nie niestety nie ma .Nikt Wam tego nie obiecuje kiedy Was zatrudnia.Myslicie,że w innych firmach jest lepiej ?w galeriach handlowych ?to błąd. W innych firmach tną etaty,liczą produktywność, zadania wykonuje się na czas a premi 100 zł brutto????.Przestańcie płakać. Pracowałam w Martes sport pół roku temu i odeszłam bo z Regionalnym Kierownikiem nie dało się żyć, teraz przyglądam się Wam i patrzę na to wszystko inaczej...Jeśli Wasz kierownik jest w porządku, jest sprawiedliwy i odpiwiedzialny to da się żyć. N a Dolnym Śląsku Macie świetnego RKS BCh ,regionalni którzy zostali są wporzadku, więc czas powalczyć o dobre wyniki i będzie dobrze.

Ogłoszenie

Elastyczny system kłamstwo, motywacyjny system kłamstwo, premia kłamstwo, opieka medyczna jakaś ściema bo w innych firmach jest dużo lepiej, Multisport drogi, zgrany zespół bez przesady przecież to na pewno nie ich zasługa, możliwość awansu dajcie spokój i dostaniesz mniej niż ten z zewnątrz, umowa o pracę ale łaska. Pani HR naprawdę w to wierzysz? Ty chyba nie wiesz jak to funkcjonuje naprawdę

Nnn

Ty chyba nie wiesz jak jest w firmie, to już nie to samo co 5 lat temu. Właśnie dużo ludzie robią, zwalniają sie, rotacja jest dużo wyższa przecież to widać gołym okiem. A co można więcej zrobić.. Przecież mkrs widać że nie ma nic do gadania, to kto ma reagować, pozwolili zabrać premie itp

Lal

Większość osób tutaj chyba poprostu lubi narzekać. Co by nie było to i tak wam źle, firma zła. Jest gest że znoszą nam próg więc jeżeli nie umiecie z tego choć trochę byc zadowolonym to wgl nic nie mówcie albo jak niżej zrezygnujcie z tej premi. Nie musieli wgl nam tego znosić bo były nowe zasady a pracując dalej zaakceptowaliscie to.

Opiniotworcza
@Lal

W firmie jest rotacja na sklepach stacjonarnych i bedzie, nie potrafiliscie kiedys i teraz tez nie umiecie ludzi, ludzi nie umiecie zatrzymac w pracy. Rada, mozecie z niej skorzystac lub nie. Stancie przed lustrem i powiedzcie sobie to samo co tu piszecie pracownikom, stawiajac sie w pozycji pracownikow. Pa pa

Inicjatywa

Ale inicjatywa to jest twoja premia która wypracowujesz.... już ci zryli beret że to piękny wielki krok w stronę pracowników. Ludzie dajcie spokój co za bzdury. Zaraz będziemy dziękować za wypłaty najniższej krajowej.(usunięte przez administratora)

Yes

Chyba 3/4 pracowników by musiała tu napisać swoje dane. I co z tym zrobicie? Będziecie się mścić..... W większych miastach już prawie nikt normalny i odpowiedzialny nie chce pracować, zresztą już zamkneliscie większość sklepów na wasze szczęście, w miasteczkach ciężko o pracę i ludzie będą ale też do czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1033, z czego 91 to opinie pozytywne, 430 to opinie negatywne, a 512 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.