Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

A

U Was też takie stare dostawy? Totalny brak nowych produktów, a praktycznie wszystko to odgrzewane kotlety sprzed sezonu bądź nawet starsze. Już sami klienci nawet o tym mówią. Kiedy będzie nowy towar?

IREK

Dzień dobry czy u państwa jak się zamówi too jest możliwy zwrot?

Masakra....
@IREK

https://sklepmartes.pl/zwroty Naprawdę prostsze było zadanie tutaj pytania niż wygooglowanie fraz "martes sport zwroty" i kliknięcie w pierwszy link? Co jest z tymi ludźmi nie tak....

@IREK

@IREK zależy co? I gdzie?. Zakup jest internetowy czy ze sklepu stacjonarnego?

Pytanie do sklepów, czy u Was też co miesiąc wszystkiego brakuje? Rolki do kasy „pożyczamy” od sąsiednich sklepów, oczywiście bez możliwości oddania bo nigdy nie ma więcej. Papier toaletowy pod koniec miesiąca kupujemy sami, ręce wycieramy w ręczniki przyniesione z domu. Kawa, herbata, cukier - nigdy nie starczy na cały miesiąc. Zamiast płynu do naczyń trzeba używać mydła bo brak lub nie starcza na zakup. Ciagle podwyżki w lyreco, a budżet taki sam. TRAGEDIA!

Kiero

Nie, kwestia gospodarowania kasą. Nie co miesiąc zamawiasz rolki, wtedy resztę kasy wydajesz np na zapas płynów czy papieru. Limity zostały trochę podniesione. Zgodzę się, że na lyreco jest drogo ale bez przesady, że się nie da ogarnąć wydatków na potrzeby sklepu.

Snsnnsn

U nas niczego nie brakuje, wręcz przeciwnie, co miesiąc robimy zapas czegoś innego. Wiec ciekawi mnie co wy z tym wszystkim robicie ???? może ktoś do domu wynosi? ????

Zabawne

U nas tak samo nie wystarcza Myślę że każdy sklep może inny limit bo ilość pracowników metraż itp ale mogę się mylić my mamy 250 brutto

Jaja
@Zabawne

U nas był limit 250 brutto ale nowy KRS powiedział że on dba o sklepy i podniósł na 300 brutto. Dobry pan.

Ja ;)

Mamy określony budżet, nie zdarzyło się aby na cokolwiek zabrakło nam kasy. Zawsze całą kwotę wykorzystujemy robiąc swoje małe zapasy ;) jedyny minus to miotły i mopy.... Na lireco słaby wybór,na dużą powierzchnię ponad 1000m² moglibyśmy zainwestować w większe, przemysłowe miotły ;)

abcd

Kupowałem sporo rzeczy w Martes. Do czasu. Około 7 lat temu kupiłem buty, które po kilku miesiącach zaczęły pękać z boku, najpierw jeden, potem drugi. Oczywiście zareklamowałem. Moja reklamacja została odrzucona. Jakiś anonimowy gostek popełnił pismo, że buty na pewno były prane w pralce, były źle użytkowane. Swoją droga ciekawe skąd miał te informacje? Udowodnienie że buty zostały uszkodzone z winy użytkownika leży po stronie sprzedawcy. Napisałem odwołanie, które zostało odrzucone. Mogłem iść do sądu, gdzie sprawę miałbym wygrana. Ale stwierdziłem, że nie warto. Zamiast tego, od tego czasu nic nie kupiłem w Martes Sport. Firma zaoszczędziłą na reklamacji butów z trzy stówki a straciła klienta który bardzo dużo tam wydawał.

Ble ble.
@abcd

Mylisz się, ocenia to dział reklamacji albo sam producent nie będę się rozpisywać bo i tak nieogarniasz widze tematu. Buty to nie tylko rozmiar. Popękały z różnych powodów.... oczywiście Twoim zdaniem to nie przez twoje poczynania. W butach treningowych chodzisz codziennie... a jak się zagłebisz w temat to się dowiesz że zaleca się 3 lub 4 użycia w tygodniu. Nie każdy but jest codziennym!!! Mimo wszystko dziękujemy za absencje zakupowe... Mniej pracy z reklamacjami :)

@Ble ble.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem udowodnienie że uszkodzenie nastąpiło z winy kupującego należy do sprzedawcy. I musi być to poparte opinią niezależnego eksperta. W żadnym wypadku nie może to być opinia pracownika sprzedawcy, czy producenta. Opinia producenta to jest wasza wewnętrzna sprawa. Mnie, jako klienta ona nie dotyczy. To prawda że teraz nic nie reklamuję i nic nie kupuję. Za te ostatnie lata firma Martes straciła kilka tysięcy złotych przychodu, z tytułu tego co nie kupiłem. I wielokrotnie więcej, ponieważ robię wam bardzo efektywną antyreklamę. I po co wam to było?

@Ble ble.

A dlaczego popękały? Bo zostały wykonane z tandetnych materiałów. W polityce firmy Martes leży sprzedawanie produktów niskiej i bardzo niskiej jakości.

Tyryry

Ale który dział reklamacji? Ten mieszczący się ma zapleczu? :D

@abcd

Potwierdzenie jakości od producenta, towar jest wolny od wad, i masz stanowisko. Skoro takiś pewny to mogłeś wykazać się, i dochodzić swoich praw. PS jak już robisz anty reklame to pamietaj aby nie przekręcać nazwy jak OSTatnio

Korni
@abcd

Ale kogo to obchodzi? Nas zwykłych pracowników ma obchodzić to, że robisz antyreklamę i zakupów u nas nie robisz? Haha myślisz, że nasza wypłata jest serio zależna od jednego klienta błagam cię , pękłam ze śmiechu...

@Korni

Tak, twoja wypłata zależy od klientów. Im więcej niezadowolonych klientów, tym jest niższa.

@Ble ble

Zgodnie z prawem to sprzedawca musi udowodnić ze wina leży po stronie użytkownika. Sprawę w sądzie miałbym wygrana, ale mój czas jest zbyt cenny.

Bartosz
@abcd

I zapewne dostałeś opinie. Zapewne źle użytkowałeś buty a teraz wylewasz swoje frustrację w miejscu gdzie i tak każdy ma z tego bekę. Ile ja to pamiętam takich klientów pewnych swoich racji, straszących sądami, rzeczoznawcami i inspekcja handlową. I mimo wszystko przez 8 lat jak pracowałem nie zdarzylo się by ktoś tym straszeniem coś osiągnął bo po prostu nie mieli rację. "Mój czas jest zbyt cenny". Szczerze wystarczyłoby tylko wnieść pismo o wyjście na drogę sądową i jeżeli jesteś pewny swoich racji to po takim piśmie by ci uznali dla świętego spokoju. Ale zapewne racji nie masz i jedyne co robisz to tracisz swój "cenny czas" na wyładowywanie swoich frustracji na portalu dla pracowników.

Classic
@Ble ble.

W takie bajki to już nawet dzieci nie wierzą. Oczywiście są firmy nieliczne, które ocenia producent, ale palców u rąk mi na nie nie zabraknie ;)

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

Dumna sprzdawczyni

(usunięte przez administratora)jak tak mozna pluć na taką firme! Martes to NAJLEPSZA paraca!! nie wierze że można pisać takie zle rzeczy na taką super firme. Dla mnie martes to najlepsza praca, jaka kiedykolwiek miałam. w fabryce to jest dopero cieżko. Trzeba nosic cierzkie rzeczy i jest glośno i trdudo sie skupić na zadanu, a tu jest cich o i w ogóle ładne sklepy mamy, aże czasami trezba nosić kartny i jescze że coś to nie wiem LENIUCHY narzekaja na NAJLEPSZA pracę i tak czasami PANI KIERONWIK prosi mi zomstac na dłuzej ale moge se potem odebrac nadgodziny. Ale ich nie odbeiram bo chce dobrze wypasc. I jeszcze narzekaja na wypłate!!! Głosowaliście na kaczora pisiora to macie!!! utrudnie firmom i jest ciezko im jest a martes chce dobrze tylko psisiory wszystko żle robiąi kradną. Tak mi powiedziała PANI KIEROWNIK ja jej wierze I PAMIETAJCIE (usunięte przez administratora) MARTES TO NAJLEPSZA PRACA!!!!! (usunięte przez administratora)N!!!!

Odp
@Dumna sprzdawczyni

Tu by się przydał słownik poprawnej polszczyzny! Jest to portal dla pracowników,gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie a że większość raczej negatywnie odbiera firmę to chyba coś w tym jest .

500zl

500zl od firmy na święta, wow. I to na Wielkanoc a nie na Boże Narodzenie (wtedy było 1000). A nie, sory, pomyliłem strony, a w MS już na szczęście dawno nie pracuję, takie rarytasy to gdzie indziej. No a komentarz usuną za 3,2,1...

teczowy ludzik

o sumienie gryzło, już są podwyżki w lenovie pracownik sprzedawca 4000 brutto byłe katowickie!!!

tr
@teczowy ludzik

nie ma u mnie nic, moze ta z kwietnia bedzie miala

Kiszka

Widzę grubo fest z tymi grafikami Martes coś z tym zrobić ? Jak myślicie zajmą się tym szczerze patrząc na nieudolność firmy ... Ps martesiaki wesołych świąt

Anasko

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w Martes Sport/Turek?

Józef

Dlaczego komentarze o zwolnieniach są kasowane ? Żeby się ludzie nie dowiedzieli,że jeśli kończy im się umowa w tym roku to dzień przed dostaną info że to koniec kariery w tej zacnej firmie ? Chyba,że jesteś z rodziny KR to zostajesz.

@Józef

Dobre dobre, choć pewnie byłeś gó..ym pracownikiem. Jesteś kosztem a nie niezastąpionym trybikiem maszyny. Rozmawiałeś z kimś o przedłużeniu umowy czy stałeś potulnie między kartonami dostawy.

Kierownik

Będąc zatrudnionym na umowę o pracę musisz dostać wypłatę przed świętami więc tak dostaniesz. Zatrudnieni na umowę zlecenie niewiadomo, może dostaną, ale równie dobrze mogą dostać po świętach.

Lady

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) Elastyczne grafiki haha dobre sobie Nacisk na wyniki ok wszędzie cisną ale my z tego aż tak dużo premii nie mamy to grosze to co dostajemy Hit impregnaty bezterminowe otworzysz coś 5 lat wstecz nie mają terminu ważności możesz na luzie używać i 20 lat szkoda że przedstawiciele mówią na szkoleniach coś innego Regionalni którzy są zbędni nic nie robią Firmo czy szykujecie jakies podwyżki czy dalej wyrównanie dodatkiem funkcyjnym podstawę do najniższej krajowej Szkoda że na pseudo infu i ich rolki na insta macie kasę a dla pracowników nie Mam nadzieję że Solidarność, Sąd itd się za was wezmą ostro i zapłacicie potężne kary Mam też nadzieję że inspekcja pracy odwiedzi każdy Martes Powodzenia martesiaki

Nic
@Lady

To że regionalni nic nie robią to się zgadzam,co gorsze to nie mają żadnej wiedzy produktowej. U nas regionalnej nie chce się nawet na sklep przyjechać bo z każdym pracownikiem ma na pieńku. My mamy rządzicielke która ciągle bardzo źle mówi o makro I prezesach firmy, co może myśleć sobie szary pracownik jak jego przełożony mówi takie rzeczy o górze że ręce opadają. To że nasza regio pracuje w firmie ponad 10 lat to nie znaczy że się do tego nadaj. Nie jest zasługą krs że sklep robi wyniki bo wyniki wypracowuje sklep I ekipa dla własnej premi. Więc co robią krs to ja naprawdę nie i jestwiem, na pewno demotywują ekipę swoim żądzeniem. Kierownicy już się zwalniają bo zarabiają tyle co kot napłakał. Na zebraniach w centrali nikt nie wie co się dzieje na sklepach jak są traktowani pracownicy przez krs I makro. Ja już się zapisałem do solidarności i nikt o tym nie wie. Droga centralo zobaczcie i rozliczcie co robią cały miesiąc Panie w HR czy panie które zajmują się szkoleniami, bardzo bym chciał taką pracę siedzieć i słuchać . Szkolenia trwają już 4 lata sprawdźcie jaką wiedzę mają pracownicy z turystyki czy biegania. Grafik to jakaś masakra 1000 wytycznychi wymyślanie nie realnych żeczy do zrobienia to generują te panie którezatrudniliście 5 lat wstecz i teraz już nie ma zadań dla nich.

Józef
@Nic

100% racji, nasza kr w Małopolsce też pracuje długo a nie ma zielonego pojęcia o pracy na sklepie. Przyjeżdża, skrytykuje, każe coś przerobić a tydzień później krytykuje swoje pomysły. Uśmiać się można . Do tego zachowuje się jakby miała rozdwojenie jaźni. Wpycha swoją rodzinę do każdego sklepu więc wszędzie ma kreta do donoszenia ciekawe co na to makro , zapewne nic nie wie i żyje w nieświadomości. Szkoda czasu na pracę w tej firmie, ja dałem wypowiedzenie i odliczam dni do końca. Zarobki kierownika są śmieszne, kasjerki w innych sklepach wyciągają niewiele mniej.

NibyKierownik

Moi Drodzy... W Naszej Firmie którą tworzy te ponad 3000 pracowników są pewne nieścisłości....Nie mam jak obstawić ludźmi sklep, cięcia godzin zleceniówek juz się zaczęły,buty po 499,99 za parę jedno i to samo do pielęgnacji tegoż kupionego obuwia...Stali klienci których juz znasz z widzenia,do tego KDR na pamięć .... Jeśli myślisz o podjęciu pracy u Nas to to co jest napisane co Ci proponują w ogłoszeniu to bujda na resorach.... Więcej wymagań co do utargów nie przekłada sie na premie motywacyjną tak szeroko zapraszajaca do podjecia pracy w zespole Martes Sport

KierownikJeszcze
@NibyKierownik

No niestety zgadzam się. U nas na dolnym Śląsku podobnie. Mam wrażenie,że od września 2022 z miesiąca na miesiąc jest coraz trudniej . Pracownicy chcą uciekać a ja nie mam narzędzi,którymi możnaby motywować. Jest ciężko. Do tego jedyne wsparcie w postaci regio,która jako jedyna nas słuchała i wspierała, zniknęła z dnia na dzień. Coraz lepsi ludzie odchodzą. Kierownicy też za chwile zaczną uciekać.

Jak myślicie będą jakieś podwyżki dla oś b funkcyjnych

Bard

Czy myślicie, że warto zgłosić kierownikowi problemy ze współpracą z osobami funkcyjnymi np. brak pomocy w trakcie dużych dostaw albo notoryczne przebywanie w swoich grupkach na sklepie i przykładowo kiedy na sklepie jest wielu klientów to osoby funkcyjne wraz ze swoimi ulubionymi kolegami z pracy nie pomagają w obsłudze tylko siedzą sobie za kasą

Co ty
@Bard

Nie warto. Dalej pracuj za innych i siedź cicho lol. Skąd wy się bierzecie

Nicke

Nie polecam obsługi w Pszczynie Kierownik jakiś taki niemiły

Aga

Otóż to. Wszystkie niewygodne komentarze o pozwie w związku z łamaniem praw pracowników zniknęły w mgnieniu oka

Tulipan

Jak regionalny ocenia kierownika to powinien zapytać reszte ekipy co ten kierownik robi?czy wogóle coś robi?a nie tylko liczą sie tabele z wynikami

Ryte
@Tulipan

Nie. Kierownik nie musi nic robić przecież. Ma patrzeć czy wy nie robicie jakiegoś (usunięte przez administratora). W umowie jest to zapisane

@Tulipan

Dużo zależy od regionalnego. Sklep który nie zgłasza problemu a ma dobre wyniki itp, regionalny zazwyczaj nie ingeruje. Natomiast jeżeli się do niego zgłosicie to powinna być jakaś reakcja. Chyba że jesteście w gorszej sytuacji i regionalny z kierownikiem jest w komitywie to takie proste już nie będzie

Związki zawodowe

Gdzie są związkowcy i czemu nie reagują, jesteśmy traktowani z wynagrodzeniem nie lojalnie wobec wszystkich pracowników. Pracownicy martesa mamy związki zawodowe które mają zadbać o to żeby wszyscy pracownicy zarabiali na swoich stanowiskach tyle samo w całej Polsce. Wszystko kuleje i śmiało można powiedzieć że przez te 3 lata nie dostaliśmy informacji że związków co będzie z podwyszkami.

Wpisujcie miasta
@Związki zawodowe

Wpisujcie region, stanowisko i podstawę wypłaty, niech to będzie jawne! Ja zaczynam: wielkopolska, kierownik, 6700 brutto

@Wpisujcie miasta

Kierownik, lubelskie 4700 brutto. Czyli o 2000 zl mniej, niż Ty. Za taką samą pracę i te same obowiązki.

Kalinka
@Wpisujcie miasta

Jak to 6700 brutto? Przecież mi krs od miesięcy powtarza że nie można podnieść kierownikowi podstawy powyżej 6000 brutto. Ściemniać to my nie nas

@Związki zawodowe

Już o tym pisałam. Związki są i wybraliśmy ich podczas COVID-19. Zapewne pamiętacie jak kazano nam głosować na osoby których nie znamy e-mailowo. Nie widzieliśmy po co i na kogo głosujemy ponieważ nie znamy tych osób. Logiczne jest że Firma wybrała kandydatów działających w zgodzie z ich zasadami, a nie z naszymi. Pierwszym ich ruchem był fakt obcięcia nam etatów - związków. Czy było to na naszą korzyść? Oczywiście że nie! Zadecydowały o tym nasze związki zawodowe które wybraliśmy bezwiednie. Powinni walczyć w naszej sprawie, a nie przeciwko nam. My z poziomu sklepów powinniśmy wybrać osoby które powinny nas reprezentować i takie które będą walczyć z nami! Czas zacząć działać! W nas jest SIŁA! Pozdrawiam SERDECZNIE

Podwarszawski

Też słabo, z-ca 6300 podstawy

@Związki zawodowe

Najpierw muszą być związki zawodowe ;)

Ble ble....
@Kalinka

Są widełki dla poszczególnych rejonów OT całą filozofia. Inne dla W-wy Inne dla ościennych Inne dla świętokrzyskiego, praca jest podobna, zależy czy jesteś1.0, 1,5 czy Pro lub Pro+. Serio wydaje Ci się że kierownik z Koziej Wólki będzie mieć taką samą podstawę jak Bielska czy Gdańska? Inne powierzchnie Inne obroty Inne stawki

Poznaniak
@Wpisujcie miasta

hahaha! dobre żarty ! jestem kierownikiem w Poznaniu i nie mam tyle :D odlicz od tego 25%

Pomorskie
@Wpisujcie miasta

Sprzedawca - 3300 brutto.

Mazowieckie
@Kierownik

Starszy Sprzedawca 3800 brutto.

Mm
@Wpisujcie miasta

Starszy Sprzedawca 3300 brutto, gdzie osoba zatrudniona w styczniu na stanowisko sprzedawca - kasjer ma 3600 brutto.

Barabasz
@Mm

Starszy Sprzedawca 3300 i ten śmieszny ich dodatek 400zl

NibyKierownik
@Wpisujcie miasta

To suma za 2 miesiące,Tak ?

Pięknie
@Wpisujcie miasta

No proszę, 6700, to my w dwie osoby tyle nie mamy!!!!

Starszy
@Wpisujcie miasta

Starszy sprzedawca poniżej najniższej krajowej plus dodatek... a nowo zatrudniona osoba 3600.. region krs I.W. i mkrs B.M. warmia mazury. U tych dwóch jedyna forma podwyżki to zostać szkoleniowcem- bo nikt sam z siebie nie chce i szukają jelenia.

Ahahah
@Starszy

W ogóle to że mamy podstawy mamy poniżej najnizSzej krajowej jest niezgodne z prawem. Dodatki czy premię nie mają znaczenia. Podstawa musi być taka jak krajowa a nie z dodatkami.

Placa
@Starszy

Prawda jest taka że nie możemy mieć mniej na podstawie niż najniższa krajowa bo to jest niezgodne z prawem i żadne dodatko czy premię nie mają znaczenia. Nie można mieć na umowie mniej niż najniższa krajowa. A tu to mają gdzies

Place
@Związki zawodowe

Nikt nie może mieć podstawy na pełen etat poniżej najniższej krajowej a tak tu jest. Nie mają znaczenia żadne dodatki ani premię. Podstawa to jest coś ustalone prawem, którego się tu nie respektuje.

@Placa

No wiadomo, że dy...mają nas, ale nie macie niestety racji. "Warto wiedzieć, że na minimalne wynagrodzenie za pracę może składać się zarówno pensja zasadnicza, jak i wszelkie dodatki, które pracodawca przewiduje (np. premia). Z tego też względu kwota minimalnego wynagrodzenia nie zawsze musi zostać wprost zapisana w umowie. W zależności od firmy stosuje się różne kalkulatory wynagrodzenia, a miesięczna stawka wraz z dodatkami, jeśli przysługują pracownikowi, musi być co najmniej taka sama jak określona prawem na dany rok najniższa krajowa."

Xyz
@Związki zawodowe

Najfajniejsze jest tłumaczenie "wnioski o podwyżki są co pół roku akceptowane" więc teraz jak najniższa 'skoczyła' o prawie 500zl to firma wyrówna to za min 12 miesięcy...a nie wróć, za ponad 12 miesięcy bo wniosek o podwyżkę jest akceptowalny tylko z kwotą 200zl brutto- nic ponadto. Kto w martesie pracuje ten się w cyrku nie śmieje. Peace.

...
@Xyz

Teraz wnioskować można co 9 miesięcy...

@...

Wnioskować można, ale co z tego wyjdzie to inna sprawa. Ja po awansie na wyższe stanowisko muszę od nowa czekać 9 miesięcy, a przecież podwyżka wynikła ze względu na więcej obowiązków. Czyli wychodzi na to, że gdybym odmówił awansu to bym dostał takie same pieniądze na niższym stanowisku bo minęło 9 miesięcy od ostatniej podwyżki? No raczej nie.

@Podwarszawski

Dziwne bo ja mam 4300.. brutto

ble ble ble

jakie zwiazki ?

Na jakim stanowisku ta stawka ?

Sprzedawca, jestem nowy

TRADZIKowka

5100 lub

@Place

Za raz wyleje sie na mnie hejt, ale tak, umowa moze byc na kwote nizsza niz najnizsza krajowa. Wazne, aby przelew ktory dostaniesz nie byl nizszy. Takie jest prawo pracy. Tez na poczatku ciezko bylo mi w to uwierzyc. telefon do Kadr, pozniej do PIP. I jednak... kazdy orze jak moze :( teraz rownaja podstswy... ale co z tego jak kwota premii za utarg jest groszowa. I pomimo wyrownania podsawy na papierze, bedzie sie mialo nizsza premie...

Grażyna
@Mm

To prawda potwierdzam 3300 st.sprzedawca,gdzie kasjer który przychodzi i nie ma wiedzy zarabia3500 teraz ponoc3600.Gdzie tu jest sprawiedliwości?

@Podwarszawski

Ja mam 4300 po wspaniałej podwyżce

Ta_dobra
@1234

Nie prawda, ja na raz dostałam zmianę stanowiska i podwyżkę, więc to były naprawdę spore pieniądze ????(usunięte przez administratora)

@Grażyna

Nie do końca jest to prawda, przyszedłem na umowe o pracę od początku lutego, stawka 3300, czuje,że dlugo tu nie posiedzę.

Czemu

Czemu w ogóle podpisujecie umowy poniżej najniższej krajowej?

Kieras
@Wpisujcie miasta

Lublin - 6700 + premia - Kierownik ale znam się na rzeczy, wiele lat w branży i kandydat na RKS a kto wie co później...

Aha
@Kieras

Sugerujesz, że inni kierownicy z mniejszymi stawkami nie znają się na 'rzeczy'?

Ludzie!
@Kieras

Ja mam tyle raty kredyty i muszę jechać drugi etat a ktoś tyle zarabia?!

Serwisman
@Starszy

Pozdrawiam wszystkich imbecyli, którzy nawet nie sprawdzą enovy i nie zorientują się jakie faktycznie mają podstawy, a potem płaczą, że maja mniej niż najniższa krajowa. Pracodawca nie ma obowiązku przedstawiać na piśmie podwyżki gwarantowanej w przepisach prawa. nie pozdrawiam :)

Bzdr
@Kieras

6500 brutto to górna granica podstawy dla kiero, tyle ma pewnie połowa kierowników i to jest max w sieci

Kieras
@Bzdr

To był max w sieci, teraz 6700 to górna granica dla kumatych i doświadczonych kierowników.

@Bzdr

A druga polowa ma ponizej 5 tys

Mniejszą podstawę mam na stanowisku kiero. Chyba nikt nie przebije

doinformowany
@Ahahah

I tu się mylisz , co innego płaca zasadnicza , a co innego najniższa krajowa. Na najniższą krajową składa się płaca zasadnicza plus dodatki ....niestety

hoho
@TRADZIKowka

5100 lub mniej zalezy czy bedzie tajemniczy i za nieg obkrojone, na reke max 3500

Martesiak

4200 jako zastępca...

Wkurzona

WSTYD, WSTYD, WSTYD!!! Wstydzić się powinni zarządzający tą firmą! Tu kompletnie nie szanuje się pracownika!! Stawki żałosne, odliczanie pieniędzy za przeterminowujacy się towar (nie my go tyle na sklep zamawiamy!!!????), na święta Bożego Narodzenia ani grosza premii świątecznej!!! Nawet 50zl na karpia nie dali!!! wstyd!!! Jak tylko jakiś długi weekend to 90% pracowników ma być na sklepie bo tym u góry żal _upę by ścisnął żeby pracownik-człowiek mial żyć czymkolwiek innym poza Martesem...To głupie!!-kto wielce przyjdzie do Martesa na zakupy 2 maja albo we wtorek po Wielkanocy???!!!! "Klienci" albo będą grillować albo też pracować... Ale nie-czlowiek w tej firmie normalnego życia mieć nie może:/ To samo z premiami- za np urlop na żądanie zabierają nie tylko premie frekwencyjna (tu ok)-ale WSZYSTKIE PREMIE poza żałosną obrotówka która netto to nawet na pizzę nie starczy ???? człowiek czuje się oszukany-dlaczego zabierana jest wtedy premia 20+??? Za jeden dzień uz???!!! Nie wspomnę o milionie zadań "na już", setkach tabelek, sprawozdań, odwalaniu przez pracowników roboty z reklamacjami, serwisowaniem rowerów i obrabianiem polowy księgowości (tak-sprzedawca powinien wydrukować raport z kasy, z terminala i nara-a nie wielkie księgowanie na kontach i inne!!). A wszystko za najniższą krajową z ochlapowatymi groszami premii???? Zleceniowki to już w ogóle tragedia-mają śmiesznie mało godzin a jeszcze im się obcina!! Efekt jest taki że ludzie przychodzą na 3-5 miesięcy i jak już coś potrafią to odchodzą... Cała polityka jest ogromnie demotywujaca,po prostu nie czuje się sensu tej pracy... Zwłaszcza że pracuje się na tych u góry, którzy nie mają szacunku do człowieka!!! jeszcze trochę i nikt wam do pracy nie przyjdzie!!

Nikt ważny
@Wkurzona

90% pracowników w biurze i kierownik w biurze

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1044, z czego 91 to opinie pozytywne, 437 to opinie negatywne, a 516 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.