logo LAAM Security

LAAM Security

Wrocław

Opinie o LAAM Security

daro 2009-10-11 21:06:42
pracuje od kilku miesiecy, w sumie nie jest zle
Krzychu 2009-10-12 22:59:18
Ta firma to porażka! Z kasą zawsze się spózniają ODRADZAM
daro 2009-10-13 00:04:14
ty co ty pitolisz, ja dostaje na czas
a moze nie wiesz kiedy jest dzień wypłaty?
zebek 2009-10-13 10:08:51
Info dla Krzycha.
Dzień przelewu to 15 następnego miesiąca. Do tego musisz doliczyć 1-3 dni roboczych kiedy pieniądze idą między bankami. Wszystko zależy do twojego banku a dokładnie daty księgowania. Znajoma w banku mi powiedziała, że jeżeli przelew jest wysłany np. w piątek to drugi bank księguje go dopiero w poniedziałek ok 13. A w międzyczasie bank zarabia na twojej kasie.
barberys 2009-10-31 14:48:05
Laam to firma, ktora nie powinna dzialac na rynku ochrony. Egzystuja tylko dlatego, ze zatrudniaja niby niepelnosprawnych i ciagna kase z PFRON. To naciaganie , bo jak moze niepelnosprawny byc sprawnym ochroniarzem? generalnie pracowalem tam i nie polecam!
koledzy 2009-11-01 12:21:01
barberys - 2009-10-31 14:48:05

berberys kłamco poznajemy cie, WYWALILI CIĘ ZA KRADZIEŻ
przez ciebie nam się też oberwało
magda 2009-11-03 10:02:46
barberys - 2009-10-31 14:48:05

w takim razie nie powinny też działać Impel, Solid security, Konsalnet-Scorpion, Stekop itp. długo można wymieniać.
jasiu 2009-11-21 10:34:53
może być , nie najgorsza, wypłaty są 16tego
grześ 2009-11-25 12:03:49
bzdura, ja do dzisiaj nie dostałem pełnego wynagrodzenia od (usunięte przez moderatora) z Laamu
magda 2009-11-25 20:25:46
jestem w ciezkim szoku stary facet podpisuje sie "grześ"
Jest to dosc wymowne...

Ale zapytam dlaczego nie dostales calej wyplaty? Moze jakies szczegoly...
magda 2009-11-26 20:51:30
Tak jak myslalam, poprostu klamiesz...
T@deo 2009-12-30 10:09:20
Oto przykład ogłoszenia o pracę LAAMu, najlepsze jest to o niepełnosprawnych i że nie wymagają doświadczenia.

Mam nadzieję że LAAM nigdy nie będzie ochraniać miejsce w którym mieszkam, albo np. szkołę gdzie chodzą moje dzieci.

OGłoszenie firmy LAAM:

Agentów ochrony chętnie studentów, uczniów, rencistów lub osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. do pracy w: WARSZAWIE, KATOWICACH, BYTOMIU, BIELSKU BIAŁEJ, ZABRZU, RUDZIE ŚLĄSKIEJ tel. 665-190-089 do pracy w: SOSNOWCU, CZELADZI, DĄBROWIE GÓRNICZEJ, BĘDZINIE tel. 669-180-010 Nie wymagamy żadnego doświadczenia! LAAM Security Katowice, ul. Dąbrowskiego 22 tel. 032 781 74 71 (g. 8-16) mail: katowice@laam.pl

niepełnosprawny 2009-12-31 09:25:47
T@deo - 2009-12-30 10:09:20

OGłoszenie firmy LAAM:

Ja jestem niepełnosprawny. Pracuję w laamie. Tu dali mi szansę bez względu na moją niepełnosprawność i tu nauczyli mnie zawodu ("Nie wymagamy doświadczenia"). Moje oczy i uszy nie są gorsze od twoich. Nie musze byc komandosem zeby zlapac zlodzieja, od tego są Grupy interwencyjne.
A to co piszesz to podła DYSKRYMINACJA. WSTYDŹ SIĘ
niepełnosprawny 2009-12-31 09:29:11
A to co piszesz to podła DYSKRYMINACJA. WSTYDŹ SIĘ
były agent 2010-01-02 14:47:13
Życze wszystkim agentom szczęśliwego nowego roku i nowej lepszej pracy.
bolo 2010-01-26 21:38:53
a ja życze wszystkim ochroniarzom z Laam nowych lepszych pracodawców. Właściwie każdy nowy to będzie lepszy, bo Laam to straszne dno
ania 2010-02-17 12:56:45
a gdzie we wrocławiu są ochroniarze z laamu? pierwszy raz słyszę o tej firmie.
jasiu 2010-05-28 09:20:21
zawsze tam gdzie Ty.. ładna piosenka, Laam jest ok, nie wałują na wypłatach jak Solid, Delta i mam normalną stawkę na umowie ,a nie 5 zł + premia, wtedy ostatni miesiąc pracy w takiej firmie jak Delta to porażka, bo masz gołą stawkę 5 zł,
Effer 2015-03-30 06:09:42
Z tegp co wiem to został postawiony pozew zbiorowy przeciwko firmie Laam Security Sp. z o.o. za łamanie praw pracowniczych. Niestety nie wiem jak zakończyła się cała sprawa ale obecnie wielu informacji na temat tej firmy niestety znaleźć nie można, a szkoda bo pada kolejna firma która utrzymywała wielu pracowników
wunker 2016-05-11 22:36:24
wojtek, słuchaj na ochronie to raczej nikt nie dba o warunki dla pracowników. Podobno niektórzy swoje ugrali.
Zostaw swoją opinię o LAAM Security - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAAM Security